Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 39

Θέμα: pizza boy....

  1. #1
    αλεπού καμπίσια Το avatar του/της GST
    Εγγραφή
    11/02/2004
    Μηνύματα
    1.165

    pizza boy....

    χτες το βραδυ κατα τις 10 γυρναγα την γυναικα μου σπιτι....κοντευα να φτασω και σε ενα μονοδρομο με παρκαρισμενα και στις 2 πλευρες ακουω απο πισω ενα αγριεμενο δικυκλο να προσπαθει να με προσπερασει ....κανω λιγο δεξια και αντικρυζω ενα παπι με καλαθι ..pizza boy...ο τυπος ψαρακι στο παπι παει να με προσπερασει και .......ακουμπαει το καλαθι του πανω στο αντιβαρο του τιμονιου μου.....τα χανει....διπλωνει τιμονι ..και τρωει μια χυμα πανω στα παρκαρισμενα ....εγω απο την αλλη ευτυχως καταφερα και σταματησα κανονικα.......

    κατεβαινω να σηκωσω το μηχανακι που του ειχε πλακωσει το ποδι...ο τυπος σφαδαζε απο το πονο....και το βαζω στην ακρη...ρωταω αν μπορει να το πατησει ...να φωναξω ασθενοφορο...να του παρω λιγο νερο ....να κανω κατι τελος παντων γιατι ενιωθα ασχημα για οτι συνεβει........

    το παληκαρι δεν φοραγε κρανος και το πρωτο που τον ενοιαζε ηταν να δω αν οι πιτσες ηταν οκ στο καλαθι......εμεινα καγκελο....συνεχιζει να ποναει στο ποδι ....και παω να παρω τηλεφωνο για βοηθεια.....με παρακαλαει να μην φωναξω ασθενοφορο και οτι ολα ηταν ενταξει....τελικα δεν φωναξα ........τον ειδα λιγο τρομαγμενο .....και προσπαθουσα να καταλαβω .......το παλικαρι δεν ηταν ελληνας και μου ειπε απλα οτι θα εχανε τη δουλεια του ...........εκει αρχισε και ο δικος μου προβληματισμος....τελικα μετα απο κανενα 20λεπτο εφυγα ............παντως ελπιζω να μην εχει καποιο σοβαρο προβλημα ......και την επομενη φορα που θα αργησουν και οι δικιες μου πιτσες δεν την ξαναλεω σε delivery...ποτε δεν ξερεις τι εχει συμβει
    FORNICATION UNDER CONSENT (OF THE) KING.

  2. #2
    Αφροτζιξ Το avatar του/της afrotwin
    Εγγραφή
    08/12/2003
    Μηνύματα
    3.260
    TO SPOUDEO 8A ITAN NA TOU PARIS TIS PITSES KE NA FIGIS KE NA TON AFISIS PLAKOMENO NA PONAI
    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    Αφροτζιξ.kata tin nona druna

  3. #3
    BMW+KTM = GS 1450 EXC-F Το avatar του/της Nik0s
    Εγγραφή
    25/05/2004
    Μηνύματα
    3.596

    Re: pizza boy....

    Αρχικά δημιουργήθηκε από GST
    χτες το βραδυ κατα τις 10 γυρναγα την γυναικα μου σπιτι....
    .να κανω κατι τελος παντων γιατι ενιωθα ασχημα για οτι συνεβει........

    ......και την επομενη φορα που θα αργησουν και οι δικιες μου πιτσες δεν την ξαναλεω σε delivery...ποτε δεν ξερεις τι εχει συμβει

    Κοίτα, αυτοί οι άνθρωποι μια δουλειά κάνουν, προσπαθούν να βγάλουν ένα μεροκάματο. Η αλήθεια είναι οτι οι εργοδότες τους με το παραμικρό τους απολύουν επειδή άργησε το φαγητό, επειδή ξέχασε το αναψυκτικό κτλ. Εργάζονται κάτω από αντίξοοες συνθήκες, χωρίς ασφάλεια, με τα δικά τους μηχανάκια τις πιο πολλές φορές....

    [B]Όμως[/Β] δεν παύουν να είναι οι πιο ασυνείδητοι κι επικίνδυνοι οδηγοί μοτό που κυκλοφορούν..... Τι μπαίνουν ανάποδα σε δρόμους, τι καβαλάνε πεζοδρόμια, τι προσπερνάνε χωρίς καμία προφύλαξη, γίνονται πολλές φορές ενοχλητικοί... Δεν θέλω να γενικεύω και προφανώς η άποψη μου δεν απευθύνεται σε όλους τους deliverades.... απλά καμιά φορά,, τα θέλει και ο κώλος τους......

    - So, what do you do for a living ?
    - I'm into murders and executions.
    - I'm sorry ?
    - I said, I'm into mergers and acquisitions.

    Patrick Bateman
    -------------------------------------
    Bikepics Photo Album
    Ινδία: Δύο εβδομάδες στο Rajasthan

  4. #4
    go copana... copacabana! Το avatar του/της periklisk
    Εγγραφή
    21/12/2003
    Μηνύματα
    2.404

    Re: Re: pizza boy....

    Αρχικά δημιουργήθηκε από ngaxrv750
    [B]Κοίτα, αυτοί οι άνθρωποι μια δουλειά κάνουν, προσπαθούν να βγάλουν ένα μεροκάματο. Η αλήθεια είναι οτι οι εργοδότες τους με το παραμικρό τους απολύουν επειδή άργησε το φαγητό, επειδή ξέχασε το αναψυκτικό κτλ. Εργάζονται κάτω από αντίξοοες συνθήκες, χωρίς ασφάλεια, με τα δικά τους μηχανάκια τις πιο πολλές φορές....

    Όμως[/Β] δεν παύουν να είναι οι πιο ασυνείδητοι κι επικίνδυνοι οδηγοί μοτό που κυκλοφορούν..... Τι μπαίνουν ανάποδα σε δρόμους, τι καβαλάνε πεζοδρόμια, τι προσπερνάνε χωρίς καμία προφύλαξη, γίνονται πολλές φορές ενοχλητικοί... Δεν θέλω να γενικεύω και προφανώς η άποψη μου δεν απευθύνεται σε όλους τους deliverades.... απλά καμιά φορά,, τα θέλει και ο κώλος τους......

    έτσι ακριβώς! Συμφωνώ και με τα δύο!
    ΟΞΩ ΠΑΤΣΑΒΟΥΡΙΕΝ!!!!

  5. #5
    Μικρος δουλευα και εγω pizza boy!

    Θυμαμαι εριχνε την μεγαλη θεομηνεια(που ειχανε πνιγει στον κιφησο),και ο λαλακας ελεγε ''αντε ρε παιδια να δουλεψουμε,ποιος θα παει την παραγγελια?''

    Φυσικα εφυγα την επομενη μερα!

    Οντως μερικοι οδηγανε ''ασταναπανεστοδιαολο'',αλλα φταινε και τα αρχιλαμογια οι επιχειρηματιες που τους εχουν ΟΛΟΥΣ ανασφαλιστους!

  6. #6
    αλεπού καμπίσια Το avatar του/της GST
    Εγγραφή
    11/02/2004
    Μηνύματα
    1.165

    Re: Re: pizza boy....

    Αρχικά δημιουργήθηκε από ngaxrv750
    [ Δεν θέλω να γενικεύω και προφανώς η άποψη μου δεν απευθύνεται σε όλους τους deliverades.... απλά καμιά φορά,, τα θέλει και ο κώλος τους......

    [/B]
    συμφωνω ..απλα οταν διαδραματιζετε μπροστα στα ματια σου δεν το λες αυτο τοσο ευκολα......
    FORNICATION UNDER CONSENT (OF THE) KING.

  7. #7
    Αφροτζιξ Το avatar του/της afrotwin
    Εγγραφή
    08/12/2003
    Μηνύματα
    3.260

    Re: Re: Re: pizza boy....

    Αρχικά δημιουργήθηκε από GST
    συμφωνω ..απλα οταν διαδραματιζετε μπροστα στα ματια σου δεν το λες αυτο τοσο ευκολα......
    FILE MOU INE PSOFIO TO 8EMA
    KANIS DEN MPORI NA DI SAN KATI SPANIO KE PERIERGO ENA TETIO SIMVAN OLOI TO 8EOROUN POLI KA8IMERINO KE FISIKO
    TORA ESI TO ANTIMETOPISES MPROSTA STA MATIA SOU POU LEEI KE TO ASMA KE EXIS EVESTITOPIOI8I I VRIKES 8EMA NA PIS

    SE KA8E PERIPTOSI PES OTI KAPIOS MPORI NA KANI KATI GIA AFTO I POLITIA O ERGODOTIS I NOIMOSINI TOU NTELIVERA POU DEN IPARXI GIATI AMA EKANES AFTIN TIN PATATA ISE MIKROS KE AVOI8ITOS..:rotflmao:
    KE SKEPSOU AN GIA 25-30 LEPTA MPORIS NA PERIMENIS 3 TETARTA I MIA ORA GIA NA SOU ER8I TO FAGITOULI SOU

    NOMIZO OTI AN DEN KANIS GIA AFTIN TIN DOULIA AS MIN TIN KANIS KA8OLOU AN DEN EXIS ODIGIKI IKANOTITA KE SE ODIGAI EKI MONO TO OTI PREPI NA DOULEPSIS KAPOU......

    ENTOMETAKSI NTELIVERADES INE DEN INE AS8ENOFORA NA KANOUN OLOI STIN AKRI NA PERASI TO EPIGON PERISTATIKO
    KE DIMIOURGOUN ASXIMES SIN8IKES ODIGIKA GIATI EXOUN SAN MONO GNOMONA ENA XRONO POU TOUS PIEZI
    INE AKSIOI TIS TIXIS TOUS KE MERIKES FORES KE TON ALON
    ME TIS VLAKIES POU KANOUN

    TI 8ES NA GINI LIPON
    NA ALAKSI KATI?
    OTAN PROKALIS ASXIMA SE ASXIMIA 8A KATALIKSI I DRASI SOU

    KAT EPEKTASI..
    OREOS KEROS SIMERA DEN NOMIZIS?
    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    Αφροτζιξ.kata tin nona druna

  8. #8
    Του χάροντα παράγγειλα Το avatar του/της angels_gr
    Εγγραφή
    14/05/2004
    Μηνύματα
    399
    Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
    Μικρος δουλευα και εγω pizza boy!

    Θυμαμαι εριχνε την μεγαλη θεομηνεια(που ειχανε πνιγει στον κιφησο),και ο λαλακας ελεγε ''αντε ρε παιδια να δουλεψουμε,ποιος θα παει την παραγγελια?''

    Φυσικα εφυγα την επομενη μερα!

    Οντως μερικοι οδηγανε ''ασταναπανεστοδιαολο'',αλλα φταινε και τα αρχιλαμογια οι επιχειρηματιες που τους εχουν ΟΛΟΥΣ ανασφαλιστους!
    Ε ρε φίλε μου, εκείνη την περίοδο δούλευα και εγώ delivery στο παλιό Ψυχικό. Η βροχή έπεφτε ασταμάτητα, ένα μεγάλο τμήμα της Αθήνας είχε διακοπή ρεύματος και εμείς πηγαίναμε με φακούς τις παραγγελίες. Εκείνη την μέρα το μαγαζί έκανε 3 φορές περισσότερο τζίρο από ότι είχε κάνει ποτέ του. Είχε πολύ δουλειά. Και όταν πηγαίναμε στους πελάτες, ήταν αρκετοί οι οποίοι μας έλεγαν. Άργησες!!! Έλα ρε μεγάλε, δεν το κατάλαβα!!! Είχα δουλέψει περίπου 8 ώρες. Όταν επιτέλους έβγαλα τα ρούχα και τα αδιάβροχα, βρήκα το πουλάκι μου να παίζει με άλλα ψαράκια!!!
    :rotflmao:

  9. #9
    missing his Multistrada.. Το avatar του/της skous
    Εγγραφή
    31/10/2004
    Μηνύματα
    332
    Στο σπίτι μου έχουν φάει 2 deliverades χύμα τρελή εξαιτίας μου.
    Και τις δύο φορές όμως έφταιγαν αυτοί που είχαν μπει παράνομα στον μονόδρομο.

    Την μία έβγαινα απο το γκαράζ και αφού ήμουν οκ απο την μερία που έχω ορατότητα και που έρχεται η κίνηση, με το που βγαίνω λίγο παραέξω ακούω τρελα φρένα, χύμα και βλέπω εναν τυπά με το παπί να περνάει ξυστά απο τον προφυλακτήρα.

    Την δεύτερη πάλι έβγαζα τον σκύλο βόλτα και ο μαλακας ερχόταν ανάποδα πάλι (δεν ήταν ο ίδιος) με τρελά γκάζια και 10 μέτρα πριν απο εμένα είδε την αλυσίδα του σκύλου να γυαλίζει. Φοβήθηκε, φρέναρε και έγιναν τα σουβλάκια ... πίτσα!!!

  10. #10
    It seems to me that Το avatar του/της OldMan
    Moderator
    Εγγραφή
    24/11/2004
    Μηνύματα
    17.657


    Επειδή σήμερα έχω κακή διάθεση, ας σκεφτούμε και λίγο την (μάλλον απίθανη περίπτωση αφού πρόκειται για αλλοδαπό) να έρθει στον Γιάννη κλητήριον θέσπισμα μετά από λίγο καιρό για Άκούσια Πρόκληση Σωματικών Βλαβών και Εγκατάλειψη Θύματος !!!

    Όμορφα παιδιά, η περιπέτεια πέθανε...

  11. #11
    αλεπού καμπίσια Το avatar του/της GST
    Εγγραφή
    11/02/2004
    Μηνύματα
    1.165
    Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan


    Επειδή σήμερα έχω κακή διάθεση, ας σκεφτούμε και λίγο την (μάλλον απίθανη περίπτωση αφού πρόκειται για αλλοδαπό) να έρθει στον Γιάννη κλητήριον θέσπισμα μετά από λίγο καιρό για Άκούσια Πρόκληση Σωματικών Βλαβών και Εγκατάλειψη Θύματος !!!


    πιο γιαννη ρε .....γιωργο με φωναζουν οι φιλοι
    FORNICATION UNDER CONSENT (OF THE) KING.

  12. #12
    Παγανιστικόν μέλος Το avatar του/της Κανένας
    Εγγραφή
    24/01/2003
    Μηνύματα
    885
    Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan


    Επειδή σήμερα έχω κακή διάθεση, ας σκεφτούμε και λίγο την (μάλλον απίθανη περίπτωση αφού πρόκειται για αλλοδαπό) να έρθει στον Γιάννη κλητήριον θέσπισμα μετά από λίγο καιρό για Άκούσια Πρόκληση Σωματικών Βλαβών και Εγκατάλειψη Θύματος !!!

    Δυστυχώς και εγώ αυτό σκέφτηκα από την αρχή
    δεν έπρεπε να τον αφήσει να φύγει χωρίς ασθενοφόρο

    μετά μπορεί να ζητήσει ότι θέλει
    Παραμύθι δίχως δράκο, παραμύθι δίχως πέραση


  13. #13
    αλεπού καμπίσια Το avatar του/της GST
    Εγγραφή
    11/02/2004
    Μηνύματα
    1.165
    Αρχικά δημιουργήθηκε από ΚΑΝΕΝΑΣ
    Δυστυχώς και εγώ αυτό σκέφτηκα από την αρχή
    δεν έπρεπε να τον αφήσει να φύγει χωρίς ασθενοφόρο

    μετά μπορεί να ζητήσει ότι θέλει
    ρε μη μου βαζετε διαολια.....εχω και μαρτυρες την γυναικα μου (αυτο παιζετε αν θελει να με ξεφορτωθει ) και τον μπακαλη (αυτος θα μου κατσει) που ηταν μπροστα στο συμβαν.....ασε που ο δυστηχης τυπος δεν νομιζω στη κατσταση του να κρατησε την πινακιδα μου......(ειχα βαλει και λακ στη πινακιδα....λες να εκανε δουλεια;;
    FORNICATION UNDER CONSENT (OF THE) KING.

  14. #14
    It seems to me that Το avatar του/της OldMan
    Moderator
    Εγγραφή
    24/11/2004
    Μηνύματα
    17.657
    Αρχικά δημιουργήθηκε από GST
    πιο γιαννη ρε .....γιωργο με φωναζουν οι φιλοι


    Προφανώς, αφού Γιώργο σε λένε, γιατί να σε φωνάζουν αλλοιώς ??

    Απλά νόμισα ότι to ποστ το έγραψε ο Giannis L !!!!

    Όμορφα παιδιά, η περιπέτεια πέθανε...

  15. #15
    Παγανιστικόν μέλος Το avatar του/της Κανένας
    Εγγραφή
    24/01/2003
    Μηνύματα
    885
    Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan


    Προφανώς, αφού Γιώργο σε λένε, γιατί να σε φωνάζουν αλλοιώς ??

    Απλά νόμισα ότι to ποστ το έγραψε ο Giannis L !!!!

    χαχα ρε φιλε και εγω το ιδιο νομιζα
    εγω επινα τεκκιλα χθες
    εσυ?
    :rotflmao:
    Παραμύθι δίχως δράκο, παραμύθι δίχως πέραση


Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Toys 4 Boys Show
    από kalesin στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 24
    Τελευταίο μήνυμα: 02/12/2005, 12:10
  2. A little boy
    από nimbus στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 06/07/2005, 09:34
  3. Red Light Lovers (kai den einai pizza)
    από CyBeRseXX στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 10/11/2004, 12:47
  4. Bike boys... μπλιαχχχ
    από idi στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 87
    Τελευταίο μήνυμα: 28/05/2004, 16:14
  5. κι αλλη εντουραδα το σ/κ(boys only)
    από Spazz στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 15
    Τελευταίο μήνυμα: 05/03/2004, 19:22

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF