Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 25

Θέμα: Προς SSMPINI!

  1. #1
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/06/2002
    Μηνύματα
    200

    Προς SSMPINI!

    Σε παρακολουθώ μια ώρα ρε μαλακομπούκωμα κοιτάς κοιτάς όλο κοιτάς τα ποστ αλλά δεν γράφεις!!! :wacko:

    Τι κοιτάς ρε τσαγιομαζεύτρα? Γουστάρεις τίποτα?

    ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΓΡΑΦΕΙΣ ΡΕ ΕΛΕΥΘΕΡΗΣ ΒΟΣΚΗΣ???? ΦΟΒΑΣΑΙ ΜΗΝ Γ@ΜΗΣΟΥΜΕ ΚΑΝΑ ΠΟΣΤ???Ε ΚΑΙ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΡΕ ΡΟΥΛΗ ?? ΜΗΝ ΦΟΒΑΣΑΙ ΚΑΙ ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΚΑΙ ΚΛΑΙΣ ΠΑΛΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΕ ΑΝΤΕΧΩ!

    Άντε ΓΑΜΩ ΤΑ R1 ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ROSSI ΣΑΣ!!!

    ANTE ΓΙΑΤΙ ΚΑΙΡΟ ΕΧΩ ΝΑ ΣΤΑ ΣΥΡΩ ΚΑΙ ΚΑΙΡΟ ΕΧΩ ΝΑ ΣΕ ΤΣΑΓΙΩΣΩ!!! ΑΝΤΕ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ ΒΟΚΤΑΣ!!!

    OΛΟ ΚΡΥΒΕΣΑΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΔΕΝ ΘΑ ΣΕ ΠΕΤΥΧΩ ΣΕ ΚΑΜΙΑ Π.ΡΑΛΛΗ, ΚΑΜΙΑ ΕΘΝΙΚΗ ΝΑ ΣΕ ΠΕΡΑΣΩ ΑΠΟ ΠΑΝΩ???? ΑΛΛΑ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΕ ΤΑΠΕΙΝΩΣΩ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΕΔΡΑ ΣΟΥ ΡΕ ΤΣΟΦΛΙ ΣΤΗΝ Β.ΕΥΒΟΙΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΧΕΙΣ ΔΕΙ ΠΙΛΟΤΟΣ!!!

    ΚΑΙ ΜΗΝ ΤΥΧΟΝ ΚΑΝΕΙΣ QUOTE ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ ΜΗΝ ΣΟΥ ΣΠΑΣΩ ΤΑ ΜΟΥΤΡΑ! ΑΝΤΕ ΘΟΥΒΟΥ!

    ΟΞΩΩΩΩΩ

  2. #2
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/06/2002
    Μηνύματα
    200

    ΤΙ ΜΕ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΤΗΛΕΦΩΝΟ

    ΤΩΡΑ ΜΑΡΗ ΧΟΡΕΥΤΡΙΑ?????? ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΣΕ ΛΥΠΗΘΩ???? ΕΛΑ ΜΕΣΑ ΡΕ ΜΟΛΥΣΜΕΝΗ ΤΣΟΥΧΤΡΑ!!!! GET IN THE RING ΣΚΑΤΟΦΑΤΣΑ!!! :ZZZ:

    ΚΟΤΑ ΚΟΚΟΚΟ ΚΟΚΟΚΟ :wacko:

    Y.Γ ΦΩΝΑΞΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΤΟΝ ΡΟΥΧΛΑ ΤΟΝ PSYCHOZAN ΝΑ ΤΟΥ ΣΚΙΣΩ ΤΗΝ ΜΟΥΡΗ ΓΑΜΩ ΤΑ DUCATI TOY!!!

  3. #3

    Re: Προς SSMPINI!

    Αρχικά δημιουργήθηκε από bikersonly
    Σε παρακολουθώ μια ώρα ρε μαλακομπούκωμα κοιτάς κοιτάς όλο κοιτάς τα ποστ αλλά δεν γράφεις!!! :wacko:

    Τι κοιτάς ρε τσαγιομαζεύτρα? Γουστάρεις τίποτα?

    ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΓΡΑΦΕΙΣ ΡΕ ΕΛΕΥΘΕΡΗΣ ΒΟΣΚΗΣ???? ΦΟΒΑΣΑΙ ΜΗΝ Γ@ΜΗΣΟΥΜΕ ΚΑΝΑ ΠΟΣΤ???Ε ΚΑΙ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΡΕ ΡΟΥΛΗ ?? ΜΗΝ ΦΟΒΑΣΑΙ ΚΑΙ ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΚΑΙ ΚΛΑΙΣ ΠΑΛΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΕ ΑΝΤΕΧΩ!

    Άντε ΓΑΜΩ ΤΑ R1 ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ROSSI ΣΑΣ!!!

    ANTE ΓΙΑΤΙ ΚΑΙΡΟ ΕΧΩ ΝΑ ΣΤΑ ΣΥΡΩ ΚΑΙ ΚΑΙΡΟ ΕΧΩ ΝΑ ΣΕ ΤΣΑΓΙΩΣΩ!!! ΑΝΤΕ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ ΒΟΚΤΑΣ!!!

    OΛΟ ΚΡΥΒΕΣΑΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΔΕΝ ΘΑ ΣΕ ΠΕΤΥΧΩ ΣΕ ΚΑΜΙΑ Π.ΡΑΛΛΗ, ΚΑΜΙΑ ΕΘΝΙΚΗ ΝΑ ΣΕ ΠΕΡΑΣΩ ΑΠΟ ΠΑΝΩ???? ΑΛΛΑ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΕ ΤΑΠΕΙΝΩΣΩ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΕΔΡΑ ΣΟΥ ΡΕ ΤΣΟΦΛΙ ΣΤΗΝ Β.ΕΥΒΟΙΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΧΕΙΣ ΔΕΙ ΠΙΛΟΤΟΣ!!!

    ΚΑΙ ΜΗΝ ΤΥΧΟΝ ΚΑΝΕΙΣ QUOTE ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ ΜΗΝ ΣΟΥ ΣΠΑΣΩ ΤΑ ΜΟΥΤΡΑ! ΑΝΤΕ ΘΟΥΒΟΥ!

    ΟΞΩΩΩΩΩ

    έχεις δίκιο Μιχάλη μου , έχω κοτέψει τώρα τελευταία ... και μάλλον σκέφτομαι σοβαρά να παρατήσω την μοτοσικλέτα και να πάρω ένα καλό οικογενειακό αυτοκίνητο (βλέπεις προέχει η κορούλα μου!)







    ΘΑ ΗΘΕΛΕΣ ΒΡΕ ΠΑΛΙΟΑΔΕΡΦΑΡΑ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΕΤΣΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΕΕ?




    Τι θες μικρό μου άτριχο αγοράκι???σου έχω πει ότι την έχω κόψει την παιδεραστία ..... τι μου άρχισες τα τριψίματα???Και δεν μου λες βρε συνώνυμο τσαγιού με τι θα με περάσεις ....και που???για να το κάνεις αυτό θα πρέπει να είμαι εν πλω και να έχω βάρκα με κουπιά με το καούκι που έχεις!!!!!!!Ήθελα να ήξερα , τόσα τάγια που έχεις φαει .... μυαλό δεν έβαλες?Και που είσαι Σκοτσέζα γκαϊντοπαίχτρα με το καρό το κίλτ,την επόμενη φορά που θα αναφέρεις το όνομα μου ...
    ΘΑ ΣΟΥ ΣΠΑΣΩ ΤΟΥΣ ΠΛΩΤΗΡΕΣ
    c.mpitas

  4. #4
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/06/2002
    Μηνύματα
    200

    Ρε ......

    μαλακόστρακο μολυσμένο γεμάτο κρεατοελιές δεν σου πα να μην κάνεις quote????Τι θέλεις πάλι ρε χαλασμένο μίξερ, αποφλειωμένη μπατανόβουρτσα πάλι να σε ψάχνω να σου τραβήξω τα μαλλιά.......ουπς ξέχασα ότι είσαι ΚΑΡΑΦΛΑΣ

    ΤΟ ΜΕ ΤΙ ΘΑ ΣΕ ΠΕΡΑΣΩ ΑΣΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!! ΑΝΤΕ ΛΑΜΠΙΟΝΙ ΑΠΟ ΟΙΚΟ ΑΝΟΧΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟ ΣΑΝ ΤΗΝ ΜΑΠΑ ΣΟΥ ΠΟΥ ΜΟΙΑΖΕΙ ΜΕ ΜΥΞΩΜΕΝΟ ΧΑΡΤΟΜΑΝΤΗΛΟ ΣΥΝΑΧΩΜΕΝΟΥ GAY ΠΑΠΠΟΥ!!!

    :wacko:

    ΠΕΣ ΠΟΤΕ ΚΑΙ ΠΟΥ ΚΑΙ ΦΩΝΑΞΕ ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ΤΟΝ ΜΑΤΡΑΚΑ ΤΟΝ SPDΦΑΠΑ ΠΟΥ ΟΛΟ ΚΛΑΙΓΕΤΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ 2α!!!

    ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΠΟΥΝΙΑΡΕΙΣ ΤΟ R1 ΤΟΝ ΚΩΛΟ ΜΑΤ R1 ΑΚΑ ΣΟΥ!!! ΑΝΤΕ ΣΟΥΖΥ ΤΣΟΥΖΕΙ! BIBIBO!

    ΑΛΛΑ ΣΕ ΕΜΑΘΑ ΡΕ ΤΡΟΜΠΙΟΝΙ ΟΠΩΣ ΠΡΙΝ ΚΑΤΙ ΜΗΝΕΣ ΠΟΥ ΕΡΧΟΣΟΥΝ ΜΕ ΚΟΥΣΤΟΥΜΑΚΙ ΣΤΟΝ ΓΙΑΝΝΗ ΚΑΙ ΚΛΑΙΓΟΣΟΥΝ ΟΤΙ ΘΑ ΤΟ ΛΕΡΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΠΗΓΑΙΝΕΣ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ!!! ΣΕ ΜΑΘΑΜΕ!!

    ΚΟΚΟΚΟΚΟΚΟ ΚΟΚΟΚΟΚΟΚΟΚ ΚΟΚΟΚΟΚΟΚΟΚΟ :hypnotize

  5. #5
    MPOYYYYAAAAAXAXAXAXAXAXAXA!!!!!

    BΡΕ ΠΑΠΑΡΙ!!!!!!




    ΕΓΩ ΦΟΒΟΜΟΥΝ ΜΗΝ ΛΕΡΩΣΩ ΤΟ ΚΟΣΤΟΥΜΙ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΕΣΥ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΠΑΜΕ ΒΟΛΤΑ ΛΕΡΩΝΕΙΣ ΤΟ ΒΡΑΚΑΚΙ ΣΟΥ !!!!!!


    ΓΙΑΛΑΝΤΖΙ ΜΟΤΟΣΙΚΛΕΤΙΣΤΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    c.mpitas

  6. #6
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/06/2002
    Μηνύματα
    200
    Αρχικά δημιουργήθηκε από SSMPRINIS
    MPOYYYYAAAAAXAXAXAXAXAXAXA!!!!!

    BΡΕ ΠΑΠΑΡΙ!!!!!!




    ΕΓΩ ΦΟΒΟΜΟΥΝ ΜΗΝ ΛΕΡΩΣΩ ΤΟ ΚΟΣΤΟΥΜΙ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΕΣΥ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΠΑΜΕ ΒΟΛΤΑ ΛΕΡΩΝΕΙΣ ΤΟ ΒΡΑΚΑΚΙ ΣΟΥ !!!!!!


    ΓΙΑΛΑΝΤΖΙ ΜΟΤΟΣΙΚΛΕΤΙΣΤΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    ΑΑΑΑΑ!!!!!! ΕΓΩ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΣΕ ΕΧΩ ΠΕΙ ΠΑΠΑΡΙ!!!ΠΑΠΑΡΑ ΣΕ ΕΧΩ ΠΕΙ!ΚΛΑΠΑΡΧΙΔΟ ΣΕ ΕΧΩ ΠΕΙ!!ΤΡΑΜΠΑΡΙΦΑ ΣΕ ΕΧΩ ΠΕΙ!!ΚΟΥΝΙΣΤΗ ΣΕ ΕΧΩ ΠΕΙ!!!ΤΣΟΚΑΡΟ ΣΕ ΕΧΩ ΠΕΙ! ΛΗΓΜΕΝΗ ΜΟΥΣΤΑΡΔΑ ΜΕ ΓΕΥΣΗ ΜΕΝΤΑ ΣΕ ΕΧΩ ΠΕΙ!ΛΙΓΔΙΑΣΜΕΝΟ ΣΤΟΥΠΙ ΜΕ ΓΡΑΣΣΟ ΣΕ ΕΧΩ ΠΕΙ!ΧΛΕΠΑ ΑΠΟ MILKO ΣΕ ΕΧΩ ΠΕΙ!ΤΣΙΧΛΑ ΠΑΤΗΜΕΝΗ ΑΠΟ ΣΚΑΤΩΜΕΝΟ ΠΑΠΟΥΤΣΙ ΣΕ ΕΧΩ ΠΕΙ!ΛΕΚΕ ΑΠΟ ΣΑΠΙΣΜΕΝΗ ΝΤΟΜΑΤΑ ΓΕΜΑΤΗ ΑΠΟΤΣΙΓΑΡΑ ΣΕ ΕΧΩ ΠΕΙ!! ΣΩΒΡΑΚΑ ΓΕΡΟΥ ΔΥΣΚΟΙΛΙΟΥ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΝΑ ΧΕΣΕΙ 5 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΕΒΓΑΛΕ ΕΥΚΟΙΛΙΑ ΣΕ ΕΧΩ ΠΕΙ!!ΓΕΝΙΚΑ ΠΡΟΣΕΧΩ ΠΩΣ ΣΟΥ ΜΙΛΑΩ!

    ΑΛΛΑ ΠΑΠΑΡΙ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΣΕ ΕΧΩ ΠΕΙ!!! ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΠΟΤΕ ΑΠΟ ΣΕΝΑ!! ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΗΣΟΥΝ ΦΙΛΟΣ ΚΑΙ ΚΑΝΑΜΕ ΤΗΝ ΠΛΑΚΙΤΣΑ ΜΑΣ!!! ΑΚΟΥ ΕΚΕΙ ΕΓΩ ΠΑΠΑΡΙ!!!ΤΟ ΠΑΡΑΧΟΝΤΡΥΝΕΣ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΦΟΡΑ!

    ΔΕΝ ΜΙΛΑΣ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΘΑ ΧΑΛΑΣΟΥΜΕ ΤΙΣ ΚΑΡΔΙΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΣΟΥ!!!!

    ΔΗΛΑΔΗ ΚΑΤΑ ΠΟΣΟ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΧΑΛΑΣΟΥΝ ΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΤΙΚΟ!!! ΔΗΛΑΔΗ ΑΠΟ ΕΤΣΙ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΕΤΣΙ :wacko: ? ΧΑΧΑΧΑ!!!!

    Α! ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΤΑΡΑΜΟΣΑΛΑΤΑ! ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΛΑΝΤΖΙ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΙΣΤΗΣ ΑΣΤΟ!!! ΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΤΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΣΕ ΔΥΝΑΜΟΜΕΤΡΟ!!!ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ ΤΟΣΟ ΓΚΑΟΥ ΠΟΥ ΠΗΓΕΣ ΝΑ ΤΟ ΒΑΛΕΙΣ ΑΝΑΠΟΔΑ ΣΤΟ ΔΥΝΑΜΟΜΕΤΡΟ!!

    ΟΥΣΤ Α ΔΙΑΛΑ!

    Υ.Γ ΣΕ ΕΧΩ ΒΟΥΛΩΣΕΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΘΑ ΒΑΛΕΙΣ ΤΑ ΚΛΑΜΜΑΤΑ!

  7. #7
    δεν επέστρεψα
    Εγγραφή
    17/05/2002
    Μηνύματα
    640
    οκ μετά από αυτό το εκπαιδευτικό thread μπορούμε να πάμε να βγάλουμε τ'αντερα μας από την αναγούλα που μας φέρατε


  8. #8
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    02/12/2003
    Μηνύματα
    29
    ΕΛΑ ΝΤΕ !!!!!!!!


    ΑΥΤΟΙ ΤΙ ΠΑΘΑΝΕ ? :hypnotize
    MSF

  9. #9
    Αρχικά δημιουργήθηκε από MSF XX
    ΕΛΑ ΝΤΕ !!!!!!!!


    ΑΥΤΟΙ ΤΙ ΠΑΘΑΝΕ ? :hypnotize


    Τι πάθανε?
    Τίποτε!
    Μια χαρά είναι!
    Να φανταστείτε ότι δεν έχετε δει τίποτε ακόμη από αυτούς τους δύο...
    Που να αρχίσουν τα πραγματικά βρισίδια...!!!
    Θα κλείσει το φλόρουμ...
    Σημασία δεν έχει ο προορισμός,
    αλλά το ταξίδι...

  10. #10
    [QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από MSF XX
    ΕΛΑ ΝΤΕ !!!!!!!!


    ΑΥΤΟΙ ΤΙ ΠΑΘΑΝΕ ? :hypnotize
    [/QUO



    μην τρελαίνεστε βρε παλουκάρια...απλά ο Μιχαλάκης που περεπιπτώντος είναι και πουστράκος εδώ και ένα χρόνο μου τα ρίχνει και επειδή δεν τον καρφώνω έχει βγει εκτός εαυτού και αντιδρά με αυτόν τον τρόπο!!!χαχαχα ουυυυυυοοουυυυυυυ!!!ΜΙΧΑΛΑΚΗ!!!!ΟΧΙ ΣΤΑ ΒΑΘΙΑ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ!!!
    c.mpitas

  11. #11
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/06/2002
    Μηνύματα
    200
    [QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από SSMPRINIS
    Αρχικά δημιουργήθηκε από MSF XX
    ΕΛΑ ΝΤΕ !!!!!!!!


    ΑΥΤΟΙ ΤΙ ΠΑΘΑΝΕ ? :hypnotize
    [/QUO



    μην τρελαίνεστε βρε παλουκάρια...απλά ο Μιχαλάκης που περεπιπτώντος είναι και πουστράκος εδώ και ένα χρόνο μου τα ρίχνει και επειδή δεν τον καρφώνω έχει βγει εκτός εαυτού και αντιδρά με αυτόν τον τρόπο!!!χαχαχα ουυυυυυοοουυυυυυυ!!!ΜΙΧΑΛΑΚΗ!!!!ΟΧΙ ΣΤΑ ΒΑΘΙΑ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ!!!
    Καλά ρε τσιουάουα εγχειρισμένο από τις 08:10 είχες κάνει quote μέχρι τις 08:26, 16 ολόκληρα γ@μημένα λεπτά για να γράψεις αυτή την μαλακία????Μία πρόταση??? Τόσο κουλαμάρας είσαι????Ακόμα και στο πισί????Όξω καθυστερημένο!!!!!!!!χαχα!!!

    Οκ!Ας μιλήσουν τα Avatar μας!!!Πάντως Κωστάκη οφείλω να ομολογήσω ότι σου πάει το άσπρο φορεματάκι!!! Και το χεις πιάσει το νόημα!!Μιλάμε για τρελλό κούνημα! Ε πως να αντισταθεί κανείς??? χαχα!!

    ΟΞΩΩΩΩ ΒΡΩΜΟΠΟΥΣΤ@

  12. #12
    δεν επέστρεψα
    Εγγραφή
    17/05/2002
    Μηνύματα
    640
    ώπα ώπα παρένθεση!

    φορεματάκι ή κολάν είναι ρε παιδιά; (απαιτούμε μεγάλη έκδοση της παραπάνω animgif και με λιγότερο crop)

  13. #13
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/06/2002
    Μηνύματα
    200
    ΣΕ ΒΛΕΠΩ ΡΕ ΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΟ ΜΙΑ ΩΡΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙΣ REFRESH!!!ΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΡΕ ΤΣΑΤΣΑΡΑ????? :wacko: ΤΟ ΤΡΟΛΛΕΥ???? Ή ΠΑΛΙ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΤΟΝ ΔΑΙΜΟΝΑ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΣΟΥ ΠΕΙ ΚΑΜΙΑ ΙΔΕΑ?

  14. #14
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/06/2002
    Μηνύματα
    200
    Αρχικά δημιουργήθηκε από NLS
    ώπα ώπα παρένθεση!

    φορεματάκι ή κολάν είναι ρε παιδιά; (απαιτούμε μεγάλη έκδοση της παραπάνω animgif και με λιγότερο crop)
    ΣΑΝ ΝΑ ΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΡΕ ΝΙΚΟ! ΚΟΛΑΝ ΕΙΝΑΙ ΜΑΛΛΟΝ Ή ΠΑΝΤΕΛΟΝΙ!! ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΞΕΡΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΟΥ ΚΑΝΕΙ ΤΟΥ SSΜΠΡΙΚΙ ΕΝΑ Κ@ΛΑΡ@ΚΙ ΜΟΥΡΛΙΑ!!!

    Ε ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΤΡΥΠΙΟ ΤΟ ΠΑΛΙΚΑΡΙ!!! ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ??? ΧΑΧΑΧΑ!!!!!! ΔΗΛΑΔΗ ΤΙ ΛΙΓΟ!!!

  15. #15
    Αρχικά δημιουργήθηκε από bikersonly
    ΣΑΝ ΝΑ ΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΡΕ ΝΙΚΟ! ΚΟΛΑΝ ΕΙΝΑΙ ΜΑΛΛΟΝ Ή ΠΑΝΤΕΛΟΝΙ!! ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΞΕΡΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ MOY ΚΑΝΕΙ ΕΝΑ Κ@ΛΑΡ@ΚΙ ΜΟΥΡΛΙΑ!!!ΒΛΕΠΕΙΣ ΔΕΝ ΑΡΚΟΥΜΕ ΣΕ ΗΜΙΜΕΤΡΑ!ΤΙ ΣΚΑΤΑ ΤΟ ΕΧΩ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ LARGE ΤΡΑΒΕΛΙΟΥ!!!ΚΑΝΩ ΠΙΑΤΣΑ ΜΕ ΤΟ ΧΧ ΚΑΙ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΝΑ ΜΕ ΠΗΔΟΥΝ ΟΙ ΚΑΤΟΧΟΙ R1!!!

    Ε ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΤΡΥΠΙΟ ΤΟ ΚΩΛΑΡΑΚΙ!!! ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ??? ΧΑΧΑΧΑ!!!!!! ΔΗΛΑΔΗ ΤΙ ΛΙΓΟ!!!

    Ρε Μιχαλιό μαζέψου ρε μαλάκα,τα διαβάζει και η γυναίκα αυτά που γράφεις!!!!!ποποποποπο!!!! φαντάσου τι έπαθε το παλουκάρι και δεν άντεξε....τα είπε όλα !!!
    c.mpitas

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Προς όλους τους εντουράδες...
    από stratospr στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 09/12/2003, 13:48
  2. Απαντήσεις: 24
    Τελευταίο μήνυμα: 27/11/2003, 22:55
  3. παρακληση προς τους admin
    από CHRISTINE στο forum Προτάσεις & σχόλια
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 23/11/2003, 19:05
  4. Προς admins, moderatores και όποιος άλλος...
    από TManiac στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 31/10/2003, 08:29

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF