Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 18

Θέμα: ΡΟΜΑ-ΟΣΦΠ....1-1

  1. #1
    κοιμώμενος άγρυπνα Το avatar του/της Gandalf dr685sm
    Εγγραφή
    25/04/2004
    Μηνύματα
    1.755

    ΡΟΜΑ-ΟΣΦΠ....1-1

    Οχι δεν θα σχολιάσω... νομίζω οτι αυτό το άρθρο κάτω τα λέει όλα...

    Κρίμα μόνο γιατί εδώ πανυγηρίζουν για την ισοπαλία, ενώ θα έπρεπε να κερδίσουν τουλάχιστον με 2-0...αλλά βλέπεις ο Ριβάλντο είναι πλέον 34+φεύγα και δεν μπορεί άλλο..

    Κρίμα... κρίμα, γιατί πραγματικά χθες ο ΟΣΦΠ μπορούσε όσο ποτέ άλλοτε χθές.


    link: http://www.sportime.gr/articles_insi...ticle_id=33648


    Gandalf
    Στην Ελλάδα θέλουμε να λειτουργούν τα πάντα υπέρ του ατόμου , έστω και εις βάρος του συνόλου.

  2. #2
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.592
    δε πανυγηρισα.
    χαλαστικα.
    αλλη μια φορα δειξαμε οτι δεν μπορουμε.
    φταιει η ομαδα(γερασμενη)
    φταιει το προπονητικο τιμ(απροσωπο)
    φταιει η διοικηση(βλεπει την ομαδα σαν πλυντηριο)
    φταινε ολα μαζι...


    για μενα πρεπει να παρουμε γραμμη σαν γαυροι και σαν ελληνες οτι οσο εχουμε λαμογια για προεδρους που απλα ξεπλενουνε τα φραγκα απο τις επιχειρησεις τους στις ομαδες που εμεις ποναμε...μια ζωη στην ευρωπη θα τρωμε σφαλιαρες.

    οσο για χτες....
    τον ολυμπιακο η θαλασσα τον επιασε απο το πεναλτυ και μετα....οχι μονο στο 2ο ημιχρονο !!!!!!

    εκανε και ο σολιντ το λαθος με πατσα και μπαρμπα-γιωργο και εδεσε το γλυκο...

    δε πειραζει...ας κερδισουμε τον παο την κυριακη και βλεπουμε...

    και επειδη δεν εκανα καμια αναφορα στο μπασκετακι...

    συγχαρυτηρια στην ομαδα του παο για τη δικαιη νικη του...και ντροπη στο λαο της ομαδας μου για τα αισχη...εγω ειμαι γαυρος και οπως ξερω να κερδιζω,ξερω και να χανω !!!!!!!!
    αυτα τα κωλοπαιδα δεν ειναι γαυροι.ευχομαι καποια στιγμη εμεις οι <<παλιοι>> που στηριξαμε τον ολυμπιακο τη μαυρη δεκαετια,που καναμε τη θυρα 7 θρυλο,που τρεχαμε απο ακρη σε ακρη της ελλαδας να δουμε την ομαδα να καταφερουμε (καπως) να κανουμε ολους αυτους τους τσογλανους και τους τσουκαλαδες να μεινουνε σπιτια τους καποτε και να μη σπιλωνουνε το ονομα του ολυμπιακου!!!!!!!!!!

    ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ ΓΙΑ ΠΑΡΤΥ ΤΟΥΣ !!!!!!!!!!!!!!
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  3. #3
    Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
    δε πανυγηρισα.
    χαλαστικα.
    αλλη μια φορα δειξαμε οτι δεν μπορουμε.
    φταιει η ομαδα(γερασμενη)
    φταιει το προπονητικο τιμ(απροσωπο)
    φταιει η διοικηση(βλεπει την ομαδα σαν πλυντηριο)
    φταινε ολα μαζι...


    για μενα πρεπει να παρουμε γραμμη σαν γαυροι και σαν ελληνες οτι οσο εχουμε λαμογια για προεδρους που απλα ξεπλενουνε τα φραγκα απο τις επιχειρησεις τους στις ομαδες που εμεις ποναμε...μια ζωη στην ευρωπη θα τρωμε σφαλιαρες.

    οσο για χτες....
    τον ολυμπιακο η θαλασσα τον επιασε απο το πεναλτυ και μετα....οχι μονο στο 2ο ημιχρονο !!!!!!

    εκανε και ο σολιντ το λαθος με πατσα και μπαρμπα-γιωργο και εδεσε το γλυκο...

    δε πειραζει...ας κερδισουμε τον παο την κυριακη και βλεπουμε...

    και επειδη δεν εκανα καμια αναφορα στο μπασκετακι...

    συγχαρυτηρια στην ομαδα του παο για τη δικαιη νικη του...και ντροπη στο λαο της ομαδας μου για τα αισχη...εγω ειμαι γαυρος και οπως ξερω να κερδιζω,ξερω και να χανω !!!!!!!!
    αυτα τα κωλοπαιδα δεν ειναι γαυροι.ευχομαι καποια στιγμη εμεις οι <<παλιοι>> που στηριξαμε τον ολυμπιακο τη μαυρη δεκαετια,που καναμε τη θυρα 7 θρυλο,που τρεχαμε απο ακρη σε ακρη της ελλαδας να δουμε την ομαδα να καταφερουμε (καπως) να κανουμε ολους αυτους τους τσογλανους και τους τσουκαλαδες να μεινουνε σπιτια τους καποτε και να μη σπιλωνουνε το ονομα του ολυμπιακου!!!!!!!!!!

    ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ ΓΙΑ ΠΑΡΤΥ ΤΟΥΣ !!!!!!!!!!!!!!
    συμφωνω με ολα...

    τουλαχιστον ομως δεν φαγαμε γκολ αμεσως μετα το δικο μας, φαντασου να χαναμε κιολας...

    τωρα τουλαχιστον μπορει να παμε στο ουεφα μπας και μαζεψουμε κανενα βαθμο, οχι πως και εκει εχουμε πολλες ελπιδες αλλα λεμε τωρα...

    οπως εχω ξαναπει με αυτην την νοοτροπια που εχουμε στην ελλαδα και 200 χρονια να παιζουμε στην ευρωπη συνεχεια ρομπες θα γινομαστε

  4. #4
    Γατάκιαααααα....... Το avatar του/της arxaios
    Εγγραφή
    18/11/2004
    Μηνύματα
    1.553
    Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
    δε πανυγηρισα.
    χαλαστικα.
    αλλη μια φορα δειξαμε οτι δεν μπορουμε.
    φταιει η ομαδα(γερασμενη)
    φταιει το προπονητικο τιμ(απροσωπο)
    φταιει η διοικηση(βλεπει την ομαδα σαν πλυντηριο)
    φταινε ολα μαζι...


    για μενα πρεπει να παρουμε γραμμη σαν γαυροι και σαν ελληνες οτι οσο εχουμε λαμογια για προεδρους που απλα ξεπλενουνε τα φραγκα απο τις επιχειρησεις τους στις ομαδες που εμεις ποναμε...μια ζωη στην ευρωπη θα τρωμε σφαλιαρες.

    οσο για χτες....
    τον ολυμπιακο η θαλασσα τον επιασε απο το πεναλτυ και μετα....οχι μονο στο 2ο ημιχρονο !!!!!!

    εκανε και ο σολιντ το λαθος με πατσα και μπαρμπα-γιωργο και εδεσε το γλυκο...

    δε πειραζει...ας κερδισουμε τον παο την κυριακη και βλεπουμε...

    και επειδη δεν εκανα καμια αναφορα στο μπασκετακι...

    συγχαρυτηρια στην ομαδα του παο για τη δικαιη νικη του...και ντροπη στο λαο της ομαδας μου για τα αισχη...εγω ειμαι γαυρος και οπως ξερω να κερδιζω,ξερω και να χανω !!!!!!!!
    αυτα τα κωλοπαιδα δεν ειναι γαυροι.ευχομαι καποια στιγμη εμεις οι <<παλιοι>> που στηριξαμε τον ολυμπιακο τη μαυρη δεκαετια,που καναμε τη θυρα 7 θρυλο,που τρεχαμε απο ακρη σε ακρη της ελλαδας να δουμε την ομαδα να καταφερουμε (καπως) να κανουμε ολους αυτους τους τσογλανους και τους τσουκαλαδες να μεινουνε σπιτια τους καποτε και να μη σπιλωνουνε το ονομα του ολυμπιακου!!!!!!!!!!

    ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ ΓΙΑ ΠΑΡΤΥ ΤΟΥΣ !!!!!!!!!!!!!!

    ΧΩΡΙΣ ΑΛΛΑ ΛΟΓΙΑ ...............

    :a19: :a19: :a19:

  5. #5
    Γατάκιαααααα....... Το avatar του/της arxaios
    Εγγραφή
    18/11/2004
    Μηνύματα
    1.553
    αλλαααααααααααααααααααααααα..............................
    σιγά μην μας κερδίσετε !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  6. #6
    Νέο μέλος Το avatar του/της boos
    Εγγραφή
    19/09/2006
    Μηνύματα
    11

    O ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

    για τίποτε παραπάνω,
    και αν ΑΕΚ ,ΠΑΟ, ΠΑΟΚ, ΗΡΑΚΛΗΣ και άλλοι ήταν σε καλή μοίρα αγωνιστική και οικονομική θα βίωνε εκ νέου την δεκαετία που δεν θέλει κανένας Ολυμπιακός να θυμάται!!!

    Ουτε Ο Σόλιτ φταίει ούτε αυτοί οι πάικτες.
    Ολα τα έχουν:
    -σταθερή διοίκηση
    -χρήματα
    -καλούς παίκτες
    -καλό προπονητή
    -καλό γήπεδο
    κρίμα ......απο το κακό στο χειρότερο και να δούμε και αν προκρυθούν για οτ ΟΥΕΦΑ πράγμα δύσκολο για μένα.

    Μια χαρά χάλια είναι όλες μας οι ομάδες
    Μια χαρά χάλια και η νέα διοργανώτρια

    Συνεχώς επεισόδια...
    Δεν αξίζει αυτό το ποδόσφαιρο να εχει φίλους.
    Η λύση..υπάρχει.
    1.Αποχή για μερικές εβδομάδες εστω 1 μήνα, αλλά αποχή απο όλους.
    2. Να αστυνομέυουν ιδιωτικές αστυνομίες που θ απληρώνονται απο της ΠΑΕ
    3.Να επενδύσουν στα νέα παιδιά , τα δικ΄αμας όχι στους ξένους. Το ερασιτεχνικό το θυμάσται; Είχαμε ξένους; Οχι, ακόμα όμως λέμε, ΔΟΜΑΖΟΣ, ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ, ΣΙΔΕΡΗΣ, ΚΟΥΔΑΣ κ.α.
    αυτά ...
    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

  7. #7
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της zzr2005
    Εγγραφή
    23/05/2005
    Μηνύματα
    450

    Re: O ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

    Αρχικά δημιουργήθηκε από boos
    γ

    Συνεχώς επεισόδια...
    Δεν αξίζει αυτό το ποδόσφαιρο να εχει φίλους.
    Η λύση..υπάρχει.
    1.Αποχή για μερικές εβδομάδες εστω 1 μήνα, αλλά αποχή απο όλους.
    2. Να αστυνομέυουν ιδιωτικές αστυνομίες που θ απληρώνονται απο της ΠΑΕ
    3.Να επενδύσουν στα νέα παιδιά , τα δικ΄αμας όχι στους ξένους. Το ερασιτεχνικό το θυμάσται; Είχαμε ξένους; Οχι, ακόμα όμως λέμε, ΔΟΜΑΖΟΣ, ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ, ΣΙΔΕΡΗΣ, ΚΟΥΔΑΣ κ.α.
    αυτά ...
    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    1.η αποχή σίγουρα δεν είναι λύση...χέστηκαν για τους θεατές οι μεγαλοπαράγοντες....δεν το έχετε καταλάβει???
    αν τους ενδιέφεραν θα φρόντιζαν να διώξουν τους κάφρους μόνοι τους γιατί η μεγάλη μερίδα των φιλάθλων δεν είναι κάφροι...επίσης θα φρόντιζαν να αναβαθμίσουν το θέαμα που προσφέρουν...
    τα λεφτά είναι από την τηλεόραση , από την UEFA, κ κατά επέκταση από σπόνσορες ( χορηγίες=δώρεες του Δημοσίου) κτλ...

    2. και η δημόσια αστυνομία πληρωνεται πλουσιοπάροχα με ποσοστό απο τα έσοδα...εξάλλου ιδιωτική αστυνομία δεν έχει δικαιοδοσία να συλλάβει κτλ..

    3.δεν υπάρχουν νέα παιδιά να επενδύσεις γιατί πολύ απλά στα ερασιτεχνικά σωματεία (στο 90% τουλάχιστον) γίνεται δουλειά της πλάκας...υπάρχουν ταλέντα αλλά καταστρέφονται με τον τρόπο που λέιτουργούν οι ακαδημίες...υπάρχει μεγαλη έλλειψη προπονητών στην ελλάδα...που να γνωρίζουν το αντικείμενο κ να επιμορφώνονται συνεχώς....
    θα ρωτήσει κάποιος ...παλιά πως βλέπαμε παιχταράδες έλληνες? η απάντηση είναι ότι παλιά το ταλέντο έπαιζε μεγαλύετερο ρόλο στο ποδόσφαιρο από την οργάνωση κ τη σωστή δουλειά.κ έτσι οι ταλαντούχοι αναδεικνύονταν ούτως ή αλλως..
    ..τώρα πια το ποδόσφαιρο έχει υποταχθεί στους σχεδιασμούς των προπονητών και τη στρατηγική...και όποιος δεν μπορεί να περάσει στα νέα παιδιά τον τρόπο λειτουργείας του σύγχρονου ποδοσφαίρου δεν μπορεί να παράγει κ παίχτες
    "δυο πραγματα είναι άπειρα: το Σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία και για το πρώτο δεν είμαι απόλυτα σίγουρος"....
    ....Αλμπερτ Αϊνστάιν

  8. #8
    κοιμώμενος άγρυπνα Το avatar του/της Gandalf dr685sm
    Εγγραφή
    25/04/2004
    Μηνύματα
    1.755
    η αποχή σίγουρα δεν είναι λύση...χέστηκαν για τους θεατές οι μεγαλοπαράγοντες....δεν το έχετε καταλάβει???
    αν τους ενδιέφεραν θα φρόντιζαν να διώξουν τους κάφρους μόνοι τους γιατί η μεγάλη μερίδα των φιλάθλων δεν είναι κάφροι...επίσης θα φρόντιζαν να αναβαθμίσουν το θέαμα που προσφέρουν...
    τα λεφτά είναι από την τηλεόραση , από την UEFA, κ κατά επέκταση από σπόνσορες ( χορηγίες=δώρεες του Δημοσίου) κτλ...

    Μην το λές....

    Αν όλοι ξαφνικά σταματήσουν να βλέπουν ποδοσφαιρο απο γήπεδο αρχικά... αν κάθε παιχνίδι είναι με 0-100 θεατές, τοτε να είσαι σίγουρος οτι θα τους κόψει τα πόδια, όσο μεγάλοι παράγοντες και αν είναι (οικονομικά). Κατά επέκταση τα κανάλια θα σταματήσουν να το προβάλουν (θυμάσαι τι είχε γίνει με το basket; )άρα δεν θα έχει και έσοδα απο διαφημίσεις και προβολές.




    Gandalf
    Στην Ελλάδα θέλουμε να λειτουργούν τα πάντα υπέρ του ατόμου , έστω και εις βάρος του συνόλου.

  9. #9
    DOT SAE E1778JY32 μέλος Το avatar του/της lampros_fazer
    Εγγραφή
    16/07/2005
    Μηνύματα
    1.623
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Gandalf dr685sm
    Μην το λές....

    Αν όλοι ξαφνικά σταματήσουν να βλέπουν ποδοσφαιρο απο γήπεδο αρχικά... αν κάθε παιχνίδι είναι με 0-100 θεατές, τοτε να είσαι σίγουρος οτι θα τους κόψει τα πόδια, όσο μεγάλοι παράγοντες και αν είναι (οικονομικά). Κατά επέκταση τα κανάλια θα σταματήσουν να το προβάλουν (θυμάσαι τι είχε γίνει με το basket; )άρα δεν θα έχει και έσοδα απο διαφημίσεις και προβολές.
    Συμφωνώ και συν τοις άλλοις τον Ολυμπιακό τον είχε τσούξει οικονομικά πέρσι που ήταν για 10 αγωνιστικές-αν θυμάμαι καλά-κλειστό το Καραικάκη..
    [size=4pt]έχω μεγάλο ταλέντο στα χείλη[/size]


    [FONT=courier new]tennis365.gr [/FONT]

  10. #10
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της zzr2005
    Εγγραφή
    23/05/2005
    Μηνύματα
    450
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Gandalf dr685sm
    Μην το λές....

    Αν όλοι ξαφνικά σταματήσουν να βλέπουν ποδοσφαιρο απο γήπεδο αρχικά... αν κάθε παιχνίδι είναι με 0-100 θεατές, τοτε να είσαι σίγουρος οτι θα τους κόψει τα πόδια, όσο μεγάλοι παράγοντες και αν είναι (οικονομικά). Κατά επέκταση τα κανάλια θα σταματήσουν να το προβάλουν (θυμάσαι τι είχε γίνει με το basket; )άρα δεν θα έχει και έσοδα απο διαφημίσεις και προβολές.




    Gandalf
    αυτό δεν ισχύει 100%
    αλλιώς εξήγησέ μου γιατί η τηλεόραση έχει αγοράσει και προβάλει ας πούμε τον αγώνα Ιωνικός-Αιγάλεω....????το πολύ 500 εισιτήρια να κόβει αυτή η ομάδα...όπως πολλές άλλες

    στο μπάσκετ ακόμα α γήπεδα είναι άδεια...ο Παναθηναϊκός πλην των ντέρμπι κόβει 500 - 1000 εισιτήρια και έχει την καλύτερη δυνατή ομάδα...

    παρόλα αυτά ας είναι καλά το δημόσιο (ΕΡΤ) που επιδοτεί τις ομάδες με τα τηλεοπτικά...
    δηλαδή η ΝΕΤ υπάρχει περίπτωση να βγάλει ποτέ τα λεφτά που έδωσε για ΟΣΦΠ και ΠΑΟ (απο του χρόνου) από διαφημιστικά ????ενίσχυσε απροκάλυπτα τις ομάδες για να εξυπηρετήσει διαπλεκόμενες σχέσεις...
    και ας μην πούμε για τις χορηγίες του ΟΠΑΠ που έχουν σώσει ομάδες κ ομάδες από τη διάλυση....

    και στην τελική ο φίλαθλος θα βλέπει πάντα ποδόσφαιρο στην τηλεόραση (τουλάχιστον την ομάδα του) γιατί απλούστατα δεν έχει κάτι καλύτερο η τηλεόραση....άρα η τηλεθέαση είναι εξασφαλισμένη....
    "δυο πραγματα είναι άπειρα: το Σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία και για το πρώτο δεν είμαι απόλυτα σίγουρος"....
    ....Αλμπερτ Αϊνστάιν

  11. #11
    Υιοθετημένο... ...μέλος Το avatar του/της athandim
    Εγγραφή
    21/04/2003
    Μηνύματα
    489

    Re: ΡΟΜΑ-ΟΣΦΠ....1-1

    Αρχικά δημιουργήθηκε από Gandalf dr685sm
    Οχι δεν θα σχολιάσω... νομίζω οτι αυτό το άρθρο κάτω τα λέει όλα...

    link: http://www.sportime.gr/articles_insi...ticle_id=33648
    Η αντίθετη άποψη:

    http://www.enet.gr/online/online_text/c=115,id=81678684
    'Ενα Jameson με πάγο...

  12. #12
    Γατάκιαααααα....... Το avatar του/της arxaios
    Εγγραφή
    18/11/2004
    Μηνύματα
    1.553
    Δεν νομίζω ότι λέει κάτι διαφορετικό................
    απλά αντί για τους παράγοντες αυτός βλέπει υπεύθυνο τον προπονητή ..................
    Άποψή του............. για την ταμπακέρα όμως δεν λέει κουβέντα

    Φταίει ο ΣΟΛΙΝΤ για τα χάλια του ελληνικού ποδοσφαίρου που έχει συμπαρασύρει ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΟΜΑΔΕΣ όπως και ο αρθρογράφος ο ίδιος λέει παραπάνω ;;;;;;;;;;;
    ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ

    Α!!! Και κάτι άλλο ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΤΣΕΠΗ ΠΟΝΑΝΕ άτομα σαν τον Κόκκαλη, τον Βαρδινογιάννη και τους άλλους "ΣΩΤΗΡΕΣ" του ελληνικού ποδοσφαίρου.........

  13. #13
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    05/04/2006
    Μηνύματα
    364
    Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
    δε πανυγηρισα.
    χαλαστικα.
    αλλη μια φορα δειξαμε οτι δεν μπορουμε.
    φταιει η ομαδα(γερασμενη)
    φταιει το προπονητικο τιμ(απροσωπο)
    φταιει η διοικηση(βλεπει την ομαδα σαν πλυντηριο)
    φταινε ολα μαζι...


    για μενα πρεπει να παρουμε γραμμη σαν γαυροι και σαν ελληνες οτι οσο εχουμε λαμογια για προεδρους που απλα ξεπλενουνε τα φραγκα απο τις επιχειρησεις τους στις ομαδες που εμεις ποναμε...μια ζωη στην ευρωπη θα τρωμε σφαλιαρες.

    οσο για χτες....
    τον ολυμπιακο η θαλασσα τον επιασε απο το πεναλτυ και μετα....οχι μονο στο 2ο ημιχρονο !!!!!!

    εκανε και ο σολιντ το λαθος με πατσα και μπαρμπα-γιωργο και εδεσε το γλυκο...

    δε πειραζει...ας κερδισουμε τον παο την κυριακη και βλεπουμε...

    και επειδη δεν εκανα καμια αναφορα στο μπασκετακι...

    συγχαρυτηρια στην ομαδα του παο για τη δικαιη νικη του...και ντροπη στο λαο της ομαδας μου για τα αισχη...εγω ειμαι γαυρος και οπως ξερω να κερδιζω,ξερω και να χανω !!!!!!!!
    αυτα τα κωλοπαιδα δεν ειναι γαυροι.ευχομαι καποια στιγμη εμεις οι <<παλιοι>> που στηριξαμε τον ολυμπιακο τη μαυρη δεκαετια,που καναμε τη θυρα 7 θρυλο,που τρεχαμε απο ακρη σε ακρη της ελλαδας να δουμε την ομαδα να καταφερουμε (καπως) να κανουμε ολους αυτους τους τσογλανους και τους τσουκαλαδες να μεινουνε σπιτια τους καποτε και να μη σπιλωνουνε το ονομα του ολυμπιακου!!!!!!!!!!

    ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ ΓΙΑ ΠΑΡΤΥ ΤΟΥΣ !!!!!!!!!!!!!!
    ΒΡΕ TROOPER..............

    Μπάς καί είσαι Όλυμπιακός καί δέν είσαι γαύρος....???????
    Μού θύμισες ......τό

    ΠΕΡΑΙΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΙΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟ ΣΟΥ
    ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΓΙΑ ΚΑΜΑΡΙ ΣΟΥ ΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΟΥ.....

    Δέν ήταν πάντα έτσι ό θρύλος ούτε οί φίλαθλοι του....
    Νομίζω ότι έρχεσαι άπό τά παλιά,όπου ύπήρχε ήθος ..
    περηφάνια καί φτωχολογιά........!!!!!!!
    Πρό Νταιφά.....έκεί άρχισε ή ίστορία....
    άλλά βλέπεις σάς πήρε στή στροφή ό μπαρμπα Γιώργος....!!!!!!!!!!!!!
    Οί δικοί μας,κατά καιρούς ,ήταν πολύ μικροί μπροστά στούς κολοσσούς..!!!



  14. #14
    δύο ημισφαιρίων Το avatar του/της ΙΠΠΕΑΣ
    Εγγραφή
    30/07/2005
    Μηνύματα
    896
    Φέτος από τη μεταγραφική περίοδο φάνηκε το έργο που θα βλέπαμε.

    Πλέον όπως είπε και κάποιος παραπάνω, από ομάδα Του, ο πρόεδρας την έκανε πλυντήριο και περουσιακό του στοιχείο.

    Κάθε χρόνο κάνει τα πάντα για να παίρνουμε το πρωτάθλημα(στα εγχώρια), ώστε να μην βγει ο κόσμος στους δρόμους και όταν έρχεται η εποχή της κρίσης(φθινόπωρο) κάνει ότι μπορεί για να συντηρείται η ομάδα στην μετριότητα. Φοβάται την πρόοδο, ειδικά σε ευρωπαϊκό επίπεδο, γιατί θα φέρει μεγάλες απαιτήσεις από το κόσμο .

    Σου λέει, καλύτερα να έχω ένα μεσαίο επικερδές μαγαζί παρά να το κάνω μεγαθήριο και να μπλέξω σε μεγάλες φουρτούνες...
    Πάντα όρθιοι

  15. #15
    ξερεις απο vespa;;;; Το avatar του/της Θ.Β_750z
    Εγγραφή
    07/10/2006
    Μηνύματα
    10
    μια χαρα τα ειπες trooper,ειδικα για τους τσουκαλαδες και για τους προεδρους και ολα.δεν φτανουν μονο αυτα ομως για να αλλαξει ολη η φαση.και επειδη εγω ειμαι πιο πιτσιρικας και εμεις γιναμε γαυροι στα πετρινα χρονια,γιατι τοτε αρχισαμε να πηγαινουμε στο γηπεδο,δεν προλαβα αυτον τον ρομαντισμο,αν θες,του ποδοσφαιρου.εγινα γαυρος με επεισοδια,σαλιαρεληδες,μηντιουρηδες,νικακηδες και ολα αυτα τα λαμογια.θυμασαι?

    και επειδη περασαμε πολλα σαν οπαδοι,(επειδη ειμαι οπαδος)αυτη η γενια,απαιτω απο τα λαμογια του σημερα,τα δικα μας λαμογια,να με σεβονται σαν οπαδο και κυριως σαν ολυμπιακο!ωραιος ο τζολε,ωραιος ο ανατολ,τους ευχαριστουμε για οσα μας χαρισαν,αλλα φτανει πια!!!και οσα μας χαρισαν δεν τα εκαναν και τσαμπα,προς θεου...
    αλλα αυτα τα λαμογια εχουν τα ηνια των αποδητηριων,την αβαντα των δημοσιογραφων,του προεδρου κτλ.αλλα ξερουν οτι τα λεπτα συμμετοχης εχουν και το αναλογο πριμ.εχουν καβατζωσει τις θεσεις τους και κανουν πλακιτσα σε νεους παικτες και θελουν να φυγουν...

    αλλα,κοιτα,ως εδω!!!γυρισα προχθες απο ρωμη,διαβασα εφημεριδες και νομιζα οτι ειμουν σε αλλο γηπεδο.μπαλαρα εγραφαν,καισαρας και οτι ειδατε και διαβασατε και σεις τελος παντων.ο μονος καισαρας που υπηρχε στο γηπεδο,ημασταν εμεις,5000 αρρωστοι που καναμε τοσα χλμ και τοσα εξοδα για το ναρκωτικο μας.για αυτο και μονο θα πρεπει να με σεβονται!!για θυμηθειτε,σε πιο εκτος εδρας στην ευρωπη,ηρθαν να χειροκροτησουν τον κοσμο ολοι αυτοι?ποτε μαγκες,λιγοι ηρθανε και κανεις απο αυτους δεν ειναι στην ομαδα.ερχονται οι νεοι,ηρθε ο κωνσταντινου και δεν ηρθε ο τζολε.χειροκροτησε απτο κεντρο και σαν αγγαρεια κιολας.λες και εγω πηγα να δω την φοντανα ντι τρεβι. και οχι αυτα τα μ....α που λατρευουμε αυτο που φορανε.τελος μαγκες απο δω και περα ολα ειναι ανεξελεγκτα,ο κοσμος κουραστηκε.


    αλλα φταιμε εμεις,οχι που δεν κανουμε επεισοδια,αυτα ειναι π@π@ριες.φταιμε γιατι δεν τους αρχιζουμε στις κλωτσιες για να καταλαβουν σε τι ομαδα παιζουν τοσα χρονια.

    καρατε λεγεται και ειναι απλο...............

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. ΟΣΦΠ ΡΟΜΑ 0-1
    από boos στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 156
    Τελευταίο μήνυμα: 29/10/2006, 23:39
  2. ΟΣΦΠ-ΛΥΟΝ
    από sniper στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 63
    Τελευταίο μήνυμα: 02/11/2005, 23:52
  3. ξεκινάει και πάλι.. και νωρίς-νωρίς 28/8...ΠΑΟ-ΟΣΦΠ...
    από Gandalf dr685sm στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 62
    Τελευταίο μήνυμα: 02/09/2005, 11:58
  4. Αεκ-οσφπ
    από Tigas στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 89
    Τελευταίο μήνυμα: 29/04/2005, 20:47
  5. Kύπελο και ΑΕΚ-ΟΣΦΠ (μάλλον) δεύτερος γύρος...
    από Gandalf dr685sm στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 17/03/2005, 13:09

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF