Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 44

Θέμα: kathreptes..

  1. #1
    ογκωδες μελος Το avatar του/της ftsmf
    Εγγραφή
    23/11/2008
    Μηνύματα
    398

    kathreptes..

    loipon paides epeidi peftei poly grapsimo twra teleftaia apofasisa na balw kathreptes sto xtaki mou.. gia peite kamia gnwmh ti kathreptaki tha tairiaze se xt motard me xouftes kai fatbat timonaki gia na fainetai omorfo.... an vrei kaneis as pei apo poio mixanaki einai gia na to koitoun osoi endiaferontai i an mporei as valei kai fwto...
    "ΜΙΑ ΝΥΦΗ ΠΟΥ ΦΟΡΟΥΣΕ ΜΑΥΡΑ..........ΜΕ ΕΚΑΝΕ ΝΑ ΝΟΙΩΘΩ ΣΑΝ ΜΠΑΣΤΑΡΔΟ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΝΟΘΟ"

    " Σωστε το μνημείο Φλωρέττα-Φλωρέττα..."

  2. #2
    ογκωδες μελος Το avatar του/της ftsmf
    Εγγραφή
    23/11/2008
    Μηνύματα
    398
    xt 600 oxi 660 etsi...
    "ΜΙΑ ΝΥΦΗ ΠΟΥ ΦΟΡΟΥΣΕ ΜΑΥΡΑ..........ΜΕ ΕΚΑΝΕ ΝΑ ΝΟΙΩΘΩ ΣΑΝ ΜΠΑΣΤΑΡΔΟ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΝΟΘΟ"

    " Σωστε το μνημείο Φλωρέττα-Φλωρέττα..."

  3. #3
    Ντομινίκ Στρος Ταμίας Το avatar του/της peskandritsos
    Εγγραφή
    05/01/2008
    Μηνύματα
    1.719
    Δεν ξερω αν σου κανει αυτο γιατι το εχουν σε 660 αλλα ειναι πολυ ομορφο.
    35 ευρω το εχει στο σαιτ.
    Billy ξερω οτι σου αρεσει αλλα εσενα δεν σου λεω που θα το βρεις.:rotflmao: :rotflmao:


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	xt660_spiegel_04.jpg 
Προβολές:	468 
Μέγεθος:	34,3 KB 
ID:	154448
    Το να γερνάς είναι καλύτερο από την εναλλακτική λύση: δηλαδή να πεθαίνεις νέος!!!

  4. #4
    KTM ως το κοκκαλο Το avatar του/της OzZzZzY
    Εγγραφή
    26/11/2006
    Μηνύματα
    1.340

    Re: kathreptes..

    Αρχικά δημιουργήθηκε από ftsmf
    loipon paides epeidi peftei poly grapsimo twra teleftaia apofasisa na balw kathreptes sto xtaki mou.. gia peite kamia gnwmh ti kathreptaki tha tairiaze se xt motard me xouftes kai fatbat timonaki gia na fainetai omorfo.... an vrei kaneis as pei apo poio mixanaki einai gia na to koitoun osoi endiaferontai i an mporei as valei kai fwto...
    ποσο ειπαμε ειναι το προστιμο?
    Πωλουνται ζαντες mx-enduro excel πορτοκαλι ανωδιομενο και μαυρο για ΚΤΜ (το λεω λογω χρωματος ) και super moto did (tubeless). Μαζι προεραιτικα δινονται κεντρα και ακτινες με ergal καψουλια. Πμ για πληροφοριες!

  5. #5
    Ντομινίκ Στρος Ταμίας Το avatar του/της peskandritsos
    Εγγραφή
    05/01/2008
    Μηνύματα
    1.719
    http://www.pragmatognomones.gr/kok/poines.php

    Εδω γραφει τα προστιμα, αλλα δεν βρηκα να γραφει για τους καθρεπτες σε μοτοσυκλετες.

    Οποιος ξερει ας μας πει να μαθουμε.
    Το να γερνάς είναι καλύτερο από την εναλλακτική λύση: δηλαδή να πεθαίνεις νέος!!!

  6. #6
    Αρχικά δημιουργήθηκε από peskandritsos
    Δεν ξερω αν σου κανει αυτο γιατι το εχουν σε 660 αλλα ειναι πολυ ομορφο.
    35 ευρω το εχει στο σαιτ.
    Billy ξερω οτι σου αρεσει αλλα εσενα δεν σου λεω που θα το βρεις.:rotflmao: :rotflmao:
    Ναι, σιγά μη μου έλεγες...
    Πόσο πιο όμορφο να γίνει πλέον το ΧΤ?

    Παιδιά οι καθρέπτες του ΧΤ660 είναι κομψοί (εντάξει, όχι τόσο σαν τους πάνω), αλλά το μεγαλύτερό τους προτέρημα είναι ότι με όσα χλμ και να πας βλέπεις τα πάντα.

    Πάντως πολύ όμορφοι οι πάνω και σε καλή τιμή.
    Μετά την ετήσια 2008, γνωστός στην πιάτσα και ως "Το σαλιγκάρι που έτυχε σε άλλους..."

    XR
    XTR
    XJR

    There are old pilots and there are bold pilots, but there are no old bold pilots.

  7. #7
    Ντομινίκ Στρος Ταμίας Το avatar του/της peskandritsos
    Εγγραφή
    05/01/2008
    Μηνύματα
    1.719
    Αρχικά δημιουργήθηκε από XT_Billy
    αλλά το μεγαλύτερό τους προτέρημα είναι ότι με όσα χλμ και να πας βλέπεις τα πάντα.

    Δηλαδη με ποσα πας??? :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    Το να γερνάς είναι καλύτερο από την εναλλακτική λύση: δηλαδή να πεθαίνεις νέος!!!

  8. #8
    Αρχικά δημιουργήθηκε από peskandritsos
    Δηλαδη με ποσα πας??? :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    Όταν αργώ να ξυπνήσω το πρωί και βιάζομαι για τη δουλειά έχω φορές που έχω πάει ΟΑΚΑ-Μαγούλα με 160+ σταθερά. Συνήθως πάω με 125-130.

    Όταν γυρίζω το βράδυ με 110-115 για χαλάρωση
    Μετά την ετήσια 2008, γνωστός στην πιάτσα και ως "Το σαλιγκάρι που έτυχε σε άλλους..."

    XR
    XTR
    XJR

    There are old pilots and there are bold pilots, but there are no old bold pilots.

  9. #9
    balls of steel Το avatar του/της p@nos
    Εγγραφή
    04/09/2007
    Μηνύματα
    5.809
    ρε παιδια, εγω εχω βαλει κατι καθρεπτες απο Αφρικα, ξερετε, μεγαλους και στρογγυλους και με μεγαλο μπρατσο για να βλεπω πισω και οχι τους ωμους μου οπως με τους μαμα


    ειναι πολυ πιο χρησιμοι οι καθρεπτες απ'οτι φανταζεστε οσοι δεν τους χρησιμοποιειτε...

  10. #10
    Αρχικά δημιουργήθηκε από p@nos
    ρε παιδια, εγω εχω βαλει κατι καθρεπτες απο Αφρικα, ξερετε, μεγαλους και στρογγυλους και με μεγαλο μπρατσο για να βλεπω πισω και οχι τους ωμους μου οπως με τους μαμα


    ειναι πολυ πιο χρησιμοι οι καθρεπτες απ'οτι φανταζεστε οσοι δεν τους χρησιμοποιειτε...
    +660

    Οι καθρέπτες σου επιτρέπουν να είσαι ενήμερος για το τι συμβαίνει από πίσω σου.

    Βέβαια, σε στροφή ή αλλαγή λωρίδας τίποτα δεν αντικαταστά τον οπτικό έλεγχο...
    Μετά την ετήσια 2008, γνωστός στην πιάτσα και ως "Το σαλιγκάρι που έτυχε σε άλλους..."

    XR
    XTR
    XJR

    There are old pilots and there are bold pilots, but there are no old bold pilots.

  11. #11
    ογκωδες μελος Το avatar του/της ftsmf
    Εγγραφή
    23/11/2008
    Μηνύματα
    398
    nai re guys.. sigoura alla to thema einai kai na blepeis me tous kathreptes alla min einai kai savoures.. tou transalp as poume se motard xt den tairiazoun....
    "ΜΙΑ ΝΥΦΗ ΠΟΥ ΦΟΡΟΥΣΕ ΜΑΥΡΑ..........ΜΕ ΕΚΑΝΕ ΝΑ ΝΟΙΩΘΩ ΣΑΝ ΜΠΑΣΤΑΡΔΟ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΝΟΘΟ"

    " Σωστε το μνημείο Φλωρέττα-Φλωρέττα..."

  12. #12
    Αυτοί που πόσταρε ο Τενεράκιας πιο πάνω δεν σου αρέσουν?
    Μετά την ετήσια 2008, γνωστός στην πιάτσα και ως "Το σαλιγκάρι που έτυχε σε άλλους..."

    XR
    XTR
    XJR

    There are old pilots and there are bold pilots, but there are no old bold pilots.

  13. #13
    Ντομινίκ Στρος Ταμίας Το avatar του/της peskandritsos
    Εγγραφή
    05/01/2008
    Μηνύματα
    1.719
    Αρχικά δημιουργήθηκε από XT_Billy
    Αυτοί που πόσταρε ο Τενεράκιας πιο πάνω δεν σου αρέσουν?
    E, ψιτ εσυ, για προσεχε τα λογια σου εε?
    Το να γερνάς είναι καλύτερο από την εναλλακτική λύση: δηλαδή να πεθαίνεις νέος!!!

  14. #14
    Ντομινίκ Στρος Ταμίας Το avatar του/της peskandritsos
    Εγγραφή
    05/01/2008
    Μηνύματα
    1.719
    Αρχικά δημιουργήθηκε από ftsmf
    nai re guys.. sigoura alla to thema einai kai na blepeis me tous kathreptes alla min einai kai savoures.. tou transalp as poume se motard xt den tairiazoun....
    Κατι αντιστοιχους με αυτους που εχω βαλει πιο πανω εχω δει σε 600αρι ΧΤ αλλα δεν εχω βρει τον ιδιοκτητη να τον ρωτησω.
    Θα προσπαθησω να τον βρω και θα τον ρωτησω..
    Το να γερνάς είναι καλύτερο από την εναλλακτική λύση: δηλαδή να πεθαίνεις νέος!!!

  15. #15
    balls of steel Το avatar του/της p@nos
    Εγγραφή
    04/09/2007
    Μηνύματα
    5.809
    Αρχικά δημιουργήθηκε από ftsmf
    nai re guys.. sigoura alla to thema einai kai na blepeis me tous kathreptes alla min einai kai savoures.. tou transalp as poume se motard xt den tairiazoun....

    γνωμη μου ειναι οτι οι καθρεπτες πρεπει να ειναι χρηστικοι...

    αν τους θες μονο για τις κλησεις, βαλε κατι μικρο, με ωραιο σχηματακι, αλλα δε θα ειναι καθολου πρακτικο...

    προσωπικα ομως ποτε δε μου φανηκαν αντιαισθητικοι οι καθρεπτες, γι'αυτο δε νοιαστηκα και ποτε να τους ξυλωσω κιολας...

Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Kathreptes VFR
    από isido στο forum Honda VFR's
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 09/06/2007, 12:04
  2. Kathreptes mesa stin athina?? no thnx!
    από monstermind στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 104
    Τελευταίο μήνυμα: 10/02/2005, 17:42
  3. kathreptes sucks leme...
    από monstermind στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο μήνυμα: 06/05/2004, 11:34

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF