Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 27 από 27

Θέμα: Ταξιδι με παπι(Διαβαστε για να τρελαθειτε)

  1. #16
    Ειναι τρελος ..ειναι τρελος και παλαβοοος ο μικρος ο παπ ι ος !

    κρατησου μεχρι να παρες μεγαλυτερο ρε τρελα ,γιατι ετσι οπως πας θα καταντησεις σχιατρο διπλα σε πινακιδα κυκλοφοριας!

    ΠΡΟΣΟΧΗ !!!!

  2. #17
    Πρόσεχε πολύ αγορίνα...

    Μη νομίζεις οτι αν πάς τέρμα δεξιά σε εθνική
    θα είσαι και ασφαλής (βλέπε lada..φορτηγά, λεωφορεία)
    Αυτοί κινούνται πολύ αργά και με μεγάλο όγκο..

    Προσοχή ρε τρελέ...

  3. #18
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της GABBER
    Εγγραφή
    18/11/2003
    Μηνύματα
    107
    Λοιπον ...Ας πω και εγω την (μακρινη ) μου ανωμαλια...
    Πισω στο μακρινο '96...
    Nrg 50 κιταρισμενο 72 με τις Gianelli του , τα 26ρια του( ) μες το μπερδεμα με σταθερο γκαζι (οσοι ειχατε μαλλον θυμαστε!!!)...
    Παρεα με (αλλος ανωμαλος και αυτος) φιλαρακι με glx με τα απαραιτητα για την εποχη 52 χιλιοστα του...
    - Παμε Μεγαρα???Στον Ξαδερφο τον ...ταδε?
    - Ξερω , γω μωρε...Παμε???

    Εεε θα μου πεις "σιγα τα ωα"....Οντως....


    Ξεχασα να σας πω οτι ο Νικολακης εστρωνε τα 52 του , χιλιοστα μετα απο αλλαγη πιστονιου (νομιζω, ειχα χασει και την μπαλα με αυτο το παιδι ! )

    Γλυφαδα - παραλιακη - πειραιας- σχιστος(στην ανηφορο ...τρελη βαρεμαρα)-ΕΘΝΙΚΗ...

    Ψειρας ο Νικολακης....με 40 το στρωσιμο...

    Το τι μ@λακιες καναμε στο δρομο για να ξεπιαστουμε...δε λεγεται!

    Απο τοτε εχουν γινει πολλες ανωμαλιες (εθνικη με χιονια,ομιχλες, ταξιδια μεσανυχτα παραμονης Χριστουγεννων κτλ) αλλα με μηχανη πλεον...

  4. #19
    Lock up the wolves Το avatar του/της harris_x
    Administrator
    Εγγραφή
    27/03/2008
    Μηνύματα
    8.869
    :a19:

    Μ' αρέσει που κάποιοι αναρωτιούνται αν ταξιδεύεις με γυμνό κλπ...
    Με ό,τι θες ταξιδεύεις αρκεί να το γουστάρεις!


  5. #20

    1994 - Πάτρα - Σπάρτη 230 χλμ

    Με T50 πειραγμένο 80 άρι αλλά κοντό διαφορικό (δεν ανέβαζε πάνω από 55 χλμ) και με το κρύο που έκανε (χειμώνας) στα βουνά σε πολλά σημεία δύσκολα 35-40 (λόγω παχύρευστου λαδιού). Όμως και πάλι με σταθερό ρυθμό σε 5,5 ώρες ήμουν στον προορισμό μου όσο δηλ και με τα λεωφορεία μαζί με τις αλλαγές. Φυσικά δεν πήγα από εθνική, και στην 111 μη νομίζετε ότι τα άλλα οχήματα κινούνταν πολύ γρηγορότερα!, στην Τρίπολη - Σπάρτη και Βλαχέρνα - Τρίπολη βέβαια ήταν ρίσκο.

    Εδώ άλλοι το κάνουν με ποδήλατο - όχι ότι το Τ50 πήγαινε πιο γρήγορα από καλό ποδηλάτη αλλά ρε φίλε άλλο να στίβεις το γκάζι και άλλο να κάνεις πετάλι έτσι;
    ΟΠΟΙΟΣ ΞΕΧΝΑΕΙ ΝΑ ΣΕΒΕΤΑΙ
    ΜΑΘΑΙΝΕΙ ΝΑ ΦΟΒΑΤΑΙ

  6. #21
    ΤΟ 97 κ γω ωντας πιτσιρικας με το 50αρι glx που το ειχα τουμπανιασει...(90αρι )...
    εκανα το ζαχάρω-καλαματα(85χλμ) με την μικρη πισω...ξεκινησα το πρωι και γυρισα το βραδυ...
    το γαματο ειναι οτι στο δρομο καθως πηγαινα με σταματησαν οι μπατσοι ελεγχο και μου λενε με γουρλωμενα ματια...
    -ΚΑΛΑ...ΠΟΥ ΠΑΣ ΜΕ ΤΠ 50ΑΡΙ :hypnotize
    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    ωραια χρονια που δεν ξεχνιουνται ποτε ...
    αυτη η ανεμελια και η κ@υλα να κανεις το οτιδηποτε σου κατεβει στο κεφαλι,χωρις να ενδιαφερεσαι για τπτ,δεν ξεχνιεται και δε συγκρινεται με ΤΙΠΟΤΑ...!!!!

  7. #22
    ΛΑΤΡΕΙΣ ΕΚΔΡΟΜΩΝ Το avatar του/της tzeronymo
    Εγγραφή
    15/09/2008
    Μηνύματα
    232
    Τι να μου πειτε βρεεεεεεεεεεεεεεε 2002 ΠΕΡΑΜΑ -ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ σε 15 ωρες με CLX 90cc 2007 ΠΕΡΑΜΑ - ΠΡΕΣΠΕΣ σε 12 ωρες (υπαρχει βιντεο ) με inovva 125 cc 2009 ΠΕΡΑΜΑ - Ο ΓΥΡΟΣ ΠΕΛΟΠΟΝΗΣΣΟΥ ΣΕ 4 μερες με inovva 125i απο κει και περα το ΧΑΟΣ Για την ηλικια μου
    ΠΕΡΑΜΑ Η ΠΟΛΗ ΤΗΣ ΝΑΥΤΟΣΥΝΗΣ

  8. #23
    βουρ για το βουνο Το avatar του/της dond4le
    Εγγραφή
    16/05/2009
    Μηνύματα
    493
    Αρχικά δημιουργήθηκε από GABBER
    Λοιπον ...Ας πω και εγω την (μακρινη ) μου ανωμαλια...
    Πισω στο μακρινο '96...
    Nrg 50 κιταρισμενο 72 με τις Gianelli του , τα 26ρια του( ) μες το μπερδεμα με σταθερο γκαζι (οσοι ειχατε μαλλον θυμαστε!!!)...
    Παρεα με (αλλος ανωμαλος και αυτος) φιλαρακι με glx με τα απαραιτητα για την εποχη 52 χιλιοστα του...
    - Παμε Μεγαρα???Στον Ξαδερφο τον ...ταδε?
    - Ξερω , γω μωρε...Παμε???

    Εεε θα μου πεις "σιγα τα ωα"....Οντως....


    Ξεχασα να σας πω οτι ο Νικολακης εστρωνε τα 52 του , χιλιοστα μετα απο αλλαγη πιστονιου (νομιζω, ειχα χασει και την μπαλα με αυτο το παιδι ! )

    Γλυφαδα - παραλιακη - πειραιας- σχιστος(στην ανηφορο ...τρελη βαρεμαρα)-ΕΘΝΙΚΗ...

    Ψειρας ο Νικολακης....με 40 το στρωσιμο...

    Το τι μ@λακιες καναμε στο δρομο για να ξεπιαστουμε...δε λεγεται!

    Απο τοτε εχουν γινει πολλες ανωμαλιες (εθνικη με χιονια,ομιχλες, ταξιδια μεσανυχτα παραμονης Χριστουγεννων κτλ) αλλα με μηχανη πλεον...


    Kαι πιστευα πως ειμαι ο μονος με 52 χιλιοστα glx και κολλητο να εχει κανει το NRG μασκοτ της Mallosi hyper racing!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



  9. #24

    Exclamation

    Tha simfoniso me tous prolalisantes filos!!Eine kavla giati ligo poli oloi exoume kanei kati paromoio me papia, alla poli epikindino stou aftokinitodromous praktika & nomika!!


  10. #25
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της electronics
    Εγγραφή
    16/11/2008
    Μηνύματα
    159
    Αρχικά δημιουργήθηκε από ΤΖΕΡΟΝΥΜΟ
    Τι να μου πειτε βρεεεεεεεεεεεεεεε 2002 ΠΕΡΑΜΑ -ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ σε 15 ωρες με CLX 90cc 2007 ΠΕΡΑΜΑ - ΠΡΕΣΠΕΣ σε 12 ωρες (υπαρχει βιντεο ) με inovva 125 cc 2009 ΠΕΡΑΜΑ - Ο ΓΥΡΟΣ ΠΕΛΟΠΟΝΗΣΣΟΥ ΣΕ 4 μερες με inovva 125i απο κει και περα το ΧΑΟΣ Για την ηλικια μου
    αυτος ειναι ηρωας!!!!

  11. #26
    Stockholmare Το avatar του/της Vstrommer71
    Εγγραφή
    29/01/2006
    Μηνύματα
    4.304
    Αν σκεφτειτε οτι πολλοι εχουνε κανει τον γυρο του κοσμου με ποδηλατο,τοτε το να ταξιδευεις ανα την Ελλαδα με το παπακι δεν συνιστα και κανα extreme κατορθωμα
    Επειδη ολα ειναι ειπαμε δρομος,ανεβειτε στη σελλα και ταξιδεψτε με οτι κι αν εχετε και μην τον αποπαιρνετε οι γΛηγοροι τον ανθρωπο που ταξιδευει με το παπακι
    Παρεμπιπτοντως με το KazeR που ειχα μια φορα κι εναν καιρο μια χαρα ταξιδακι εκανα.Σε κλειστους επαρχιακους δεν χρειαζεται και τιποτα πολυ δυνατοτερο
    Sju sjösjuka sjömän sköttes av sjuttiosju sköna sjuksköterskor på det sjunkande skeppet Shanghai

  12. #27

    VESPAAAAAAAA200PX

    THESALONIKI --ATHINA POLLES ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΟ ΚΑΝΩ ΜΕ ΤΟ ΑΦΡΙΚΑΚΙ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΙΠΤΜΕΝΟ ΧΑΛΙ . ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ Η ΔΙΨΑ ΤΟΥ ΤΑΞΙΔΙΟΥ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΒΛΕΠΕΙ ΟΛΑ ΩΡΑΙΑ ,ΚΑΡΔΙΑ ΘΕΛΕΙ ΟΧΙ ΑΛΟΓΑ .................................
    ΒΡΟΥΜ ΒΡΟΥΜ

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 26
    Τελευταίο μήνυμα: 15/06/2009, 23:11
  2. ...ΤΑΞΙΔΙ ΜΕ ΠΑΠΙ.Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ!
    από kostask2008 στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 26
    Τελευταίο μήνυμα: 21/06/2008, 12:25
  3. ΤΑΞΙΔΙ ΜΕ ΠΑΠΙ...
    από kostask2008 στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 33
    Τελευταίο μήνυμα: 25/04/2008, 23:02
  4. Ταξίδι με... παπί;;;
    από anf125 στο forum Πληροφορίες
    Απαντήσεις: 19
    Τελευταίο μήνυμα: 21/07/2007, 07:55
  5. Μαγαζί για να δώσω παπί μεταχειρισμένο
    από Λεωνίδας στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 23/02/2006, 15:08

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF