Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 5 από 5

Θέμα: tuono ή speed triple

  1. #1

    tuono ή speed triple

    Εχω παρει αποφαση να δωσω το αγαπημενο μου fazer για τα ''ματια'' ενος απο τα δυο.
    Καβαλησα ενα tuono '06 και επαθα πλακα.Για το speed triple μπορω να εχω αποψη, μονο το street triple εκανα βολτα, αλλα δεν νομιζω οτι συγκρινονται.
    Λοιπον, ενδιαφερομαι για ενα απο τα δυο, μεταχειρισμενο μετα το '06, και θελω να μου πει οποιος εχει ορεξη ο,τι θελει, προκειμενου να αποκτησω μια -σχεδον- ολοκληρωμενη ιδεα για τα δυο μηχανακια, και κυριως για το Tuono.
    Start doing what's necessary, then what's possible and suddenly doing the impossible. Just start.

  2. #2
    HUSKY TE450 Το avatar του/της SeNNinhA
    Εγγραφή
    29/10/2002
    Μηνύματα
    2.019
    Κάνε ενα search γιατί το ίδιο ακριβώς θέμα έχει ξαναειπωθεί και αναλυθεί εκτενώς. Να μην τα ξαναγράφουμε. Είναι κρίμα.


  3. #3
    Για το tuono κοίτα παραδίπλα στους apriliabikers.Έκει θα βρείς τα πάντα σχετικά με το πριόνι.
    Τα λεφτά που χρειάζονται για ενα μεταχείρο tuono είναι σχετικά λίγα άσε που βρίσκεις αρκετά σε πολύ καλή κατάσταση.
    Το Τουρμπόνο έχει καλύτερη προστασία απ τον αέρα και πιο βολική θέση συνεπιβάτη απ το Triple.
    Γκάζια έχουν κ τα δύο,η ομορφιά είναι υποκειμενική...

    Αλλά αφού το έκανες βόλτα,τι να λέμε τώρα,με το καλό....

    μπάρον says :
    "Japan rullezzzz re και ας το περνάω μίνιο και μουράβια κάθε 2 βδομάδες :rotflmao: "
    -
    _Holder of Honoured Blockage Degree delivers lessons on invisibility_

    Ο Καγκουρογαμόσαυρος

  4. #4
    Αρχικά δημιουργήθηκε από SeNNinhA
    Κάνε ενα search γιατί το ίδιο ακριβώς θέμα έχει ξαναειπωθεί και αναλυθεί εκτενώς. Να μην τα ξαναγράφουμε. Είναι κρίμα.


    Αρχικά δημιουργήθηκε από golis
    Για το tuono κοίτα παραδίπλα στους apriliabikers.Έκει θα βρείς τα πάντα σχετικά με το πριόνι.
    Τα λεφτά που χρειάζονται για ενα μεταχείρο tuono είναι σχετικά λίγα άσε που βρίσκεις αρκετά σε πολύ καλή κατάσταση.
    Το Τουρμπόνο έχει καλύτερη προστασία απ τον αέρα και πιο βολική θέση συνεπιβάτη απ το Triple.
    Γκάζια έχουν κ τα δύο,η ομορφιά είναι υποκειμενική...

    Αλλά αφού το έκανες βόλτα,τι να λέμε τώρα,με το καλό....


    Thanx a lot.
    Start doing what's necessary, then what's possible and suddenly doing the impossible. Just start.

  5. #5
    αμουσο μελος Το avatar του/της DrBig
    Εγγραφή
    26/11/2007
    Μηνύματα
    6.559
    δεν εχω οδηγησει κανενα απο τα δυο, αλλα απ'οτι εχω διαβασει, το τουονο υπερτερει σε αναρτησεις και χωρους, αλλα το τριπλ εχει πιο διασκεδαστικο και γραμμικο κινητηρα. Και τα δυο εχουν κορυφαια πλαισια. Εγω θα ηθελα το τουονο με κινητηρα τριπλ, αλλα δυστηχως δεν υπαρχει.
    Ολα περναν αλλα αφηνουν τρυπα.

Παρόμοια θέματα

  1. Triumph speed triple
    από DionK στο forum Triumph
    Απαντήσεις: 58
    Τελευταίο μήνυμα: 29/02/2024, 15:43
  2. Επισημα το speed triple 675
    από el_hymador στο forum Triumph
    Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο μήνυμα: 01/06/2007, 09:00
  3. Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο μήνυμα: 23/05/2006, 19:00
  4. Speed Triple 2005 !!!!!
    από Julius στο forum Triumph
    Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο μήνυμα: 21/09/2004, 10:37

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF