Σελίδα 9 από 9 ΠρώτοΠρώτο ... 456789
Προβολή αποτελεσμάτων 121 έως 131 από 131

Θέμα: Προσοχή.....

  1. #121
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    20/01/2010
    Μηνύματα
    115
    Διαβάζοντας από την αρχή μέχρι το τέλος,κατάλαβα ότι υπάρχουν πολλές απόψεις...
    Η δική μου,μετά από κλοπή μηχανής και αυτοκινήτου μέσα σε 6 μήνες,είναι απλή..αυτή την φορά ακόμα και άλλον να κλέβουνε,μαύρο φίδι που τους έφαγε!
    Δουλέυω από μικρό παιδί,κυριολεκτικά,έχω φάει χίλια σκατά και θα φάω άλλο ένα τρίς μέχρι να πεθάνω,δεν θα επιτρέψω σε κανέναν πσταρά να παίζει με ότι εγω με πόνο/υδρώτα και αίμα απόκτησα!!Έχω φτάσει σε τέτοιοο σημείο που θα κυριολεκτικά θα κάνω ότι περνάει από το χέρι μου και όχι μόνο,όχι για να μην με κλέψει αλλά να μην φύγει ποτέ από εκεί!Με ότι συνεπάγεται αυτό.
    Στη φυλακή τουλάχιστον όλα είναι τζάμπα και θα έχω πάρει και την ευχαρίστηση!
    Το ξέρω ότι οι περρισότεροι,αν όχι όλοι θα θεωρήσουν παράλογα και ελαφρόμυαλα τα πιστεύω μου αλλά ελπίζω να μην χρειαστεί να μάθετε πως είναι να σου πέρνουν τον κόπο μιας ζωής εν μία νυκτή, και να μένετε και άνεργοι μετά..Όλα μέσα σε λιγότερο από χρόνο..

    Φιλικά πάντα,
    Θ.
    Σαν την ασπρούλα μου καμιά!

  2. #122
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    17/07/2009
    Μηνύματα
    325
    μια ειναι η λυση.......

    αυτοφωρη διαδικασια οταν ανακαλυπτετε η συλλανβανετε ο δραστης!


    αναστολη της ποινης για 5 χρονια την πρωτη φορα και την δευτερη μη αναστελουσα και μη εξαγορασιμη!!!!εαν δε αυτο συμβει μεσα στην 5 ετια επιπλεον και την φυλακα που σου εχει επιδικασθει την πρωτη φορα!

    αλλα οταν κλεβουν και τον εχουν πιασει μια δυο τρεις φορες και τον βγαζει εξω μεχρι να γινει το δικαστηριο και την εξαγοραζει τοτε μην περιμενουναι οτι θα μοιωθουν οι κλοπες!
    καλαματιανος

  3. #123
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    11/05/2010
    Μηνύματα
    170
    Σε ποια χωρα οταν σε πιασουν να κλεβεις σε δικαζουν και σου κοβουν τα χερια κυριολεκτικα?

    Νομιζω στην Ινδια ή κανω λαθος?


    ωραια τακτικη παντως!!!
    1992-1994 HONDA C50 6V
    1994-1995 PIAGGIO SFERA 80
    1995-1998 PIAGGIO SKIPPER 150
    1998-2002 YAMAHA VIRAGO 250
    2004-2009 PIAGGIO BEVERLY 250
    2009-2100 KYMCO DOWNTOWN 300i

  4. #124
    Tricolore member Το avatar του/της alexxxcbr
    Εγγραφή
    02/05/2008
    Μηνύματα
    1.203
    Προχτες κλεψανε την 6 μηνων hayabusa ενος παιδιου απο Κυψελη μερα μεσημερι.


    Θα ερθουν και χειροτερα........




  5. #125
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της PortisHead
    Εγγραφή
    25/05/2006
    Μηνύματα
    2.484
    Αρχικά δημιουργήθηκε από ilias integra R
    Σε ποια χωρα οταν σε πιασουν να κλεβεις σε δικαζουν και σου κοβουν τα χερια κυριολεκτικα?

    Νομιζω στην Ινδια ή κανω λαθος?


    ωραια τακτικη παντως!!!

    Sharia - Islamic Law

    http://en.wikipedia.org/wiki/Sharia


  6. #126
    in standby mode Το avatar του/της liakaros
    Εγγραφή
    09/05/2007
    Μηνύματα
    320
    Αρχικά δημιουργήθηκε από alexxxcbr

    Θα ερθουν και χειροτερα........

    Ω,ναι...

    Γι αυτο ο καθενας να λαμβανει τα μετρα του σιγα σιγα...:wacko:


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	to moro moy.jpg 
Προβολές:	444 
Μέγεθος:	76,7 KB 
ID:	218798

  7. #127
    D-11 Earth Mover Το avatar του/της Tpap
    Εγγραφή
    11/10/2007
    Μηνύματα
    2.954
    5-7


  8. #128
    Αρχικά δημιουργήθηκε από R0t0ras
    Διαβάζοντας από την αρχή μέχρι το τέλος,κατάλαβα ότι υπάρχουν πολλές απόψεις...
    Η δική μου,μετά από κλοπή μηχανής και αυτοκινήτου μέσα σε 6 μήνες,είναι απλή..αυτή την φορά ακόμα και άλλον να κλέβουνε,μαύρο φίδι που τους έφαγε!
    Δουλέυω από μικρό παιδί,κυριολεκτικά,έχω φάει χίλια σκατά και θα φάω άλλο ένα τρίς μέχρι να πεθάνω,δεν θα επιτρέψω σε κανέναν πσταρά να παίζει με ότι εγω με πόνο/υδρώτα και αίμα απόκτησα!!Έχω φτάσει σε τέτοιοο σημείο που θα κυριολεκτικά θα κάνω ότι περνάει από το χέρι μου και όχι μόνο,όχι για να μην με κλέψει αλλά να μην φύγει ποτέ από εκεί!Με ότι συνεπάγεται αυτό.
    Στη φυλακή τουλάχιστον όλα είναι τζάμπα και θα έχω πάρει και την ευχαρίστηση!
    Το ξέρω ότι οι περρισότεροι,αν όχι όλοι θα θεωρήσουν παράλογα και ελαφρόμυαλα τα πιστεύω μου αλλά ελπίζω να μην χρειαστεί να μάθετε πως είναι να σου πέρνουν τον κόπο μιας ζωής εν μία νυκτή, και να μένετε και άνεργοι μετά..Όλα μέσα σε λιγότερο από χρόνο..

    Φιλικά πάντα,
    Θ.


    Φιλικα ποτε. Σε καταλαβαίνω τοσο που δε φανταζεσαι ποσο.

    Φιλικα ποτε. Με τοσο μισος που δεν μπορω να το περιγραψω με λογια. Μονο αν δωσει ο Θεος και πετυχω εναν.

  9. #129
    Καθότι ευέξαπτος και νευρικός το κόβω λιγάκι χλωμό να συγκρατηθώ ή να ''υπακούσω'' σε κανέναν πουσταρ@ που θα έρθει με σκοπό να με κλέψει ή να με σκοτώσει.
    Οπότε καλύτερα να ευχόμαστε όλοι να μην τύχει σε εμάς.

  10. #130
    "Η πραγματικότητα είναι όμως πως όταν η κλοπή γίνεται παρουσία του θύματος , οι πιθανότητες είναι ενα 60-70% οτι θα κάνει κακό" ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΟΤΙ ΤΟ 100% ΘΑ ΚΛΕΨΕΙ ΤΟ ΑΥΤ/ΤΟ - ΜΟΤΟΡΙ ΣΟΥ - ΟΤΙ ΑΛΛΟ ΘΕΛΕΙ. ΕΓΩ ΘΑ ΤΑΧΘΩ ΜΕ ΤΗ ΛΥΣΗ ΠΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙ Ο liakaros GIATI PRAGMATIKA EINAI TO MONO ΠΟΥ ΦΟΒΟΥΝΤΑΙ
    PLAYING WITH US.. ALWAYS DANGEROUS

  11. #131
    Εισπνοή.... εκπνοή....
    Εγγραφή
    09/06/2008
    Μηνύματα
    517
    αν και θα προτιμούσα να κουβαλάω κουμπούρι,
    μια λύση είναι να βάλεις gps στη μηχανή ή ασφάλεια κλοπής.

    επειδή διάβασα διάφορα για τρομολαγνεία, για παιδιά των λουλουδιών, για ουτοπίες, για Κρητικούς κλπ...
    σαν παθών έχω να πω ένα πράγμα.
    τη δικιά μου μηχανή δεν την βρίσκω πλέον. πάει.
    αν όμως φάνε φίλου/αδερφού μου θα πάω να βρω το κλεφτρόνι της περιοχής με ένα ρόπαλο και θα του σπάσω τα χέρια.
    και θα του πω.. αν δεν είναι η μηχανή σε 2 μέρες πίσω θα σου σπάσω και το κεφάλι. so simple. δηλαδή δούλευα εγώ τόσο καιρό για να έρθει ο μούλος που γουστάρει το εύκολο χρήμα να μου τη φάει; μπαααααα.... αυτά να τα κάνετε εσείς οι καλοί χριστιανοί. εγώ δεν πιστεύω sorry.
    και άμα θέλετε να κουβαλάτε βαζελίνη μαζί σας να σας ρίξουν κι έναν στα γρήγορα.

    γιατί άλλη λύση δεν υπάρχει. η αστυνομία τα κλεφτρόνια τα ξέρει και δεν τους κάνει τίποτα. κι αν τους πιάσουν την επόμενη είναι έξω. τρεχαγυρευόπουλος.

Σελίδα 9 από 9 ΠρώτοΠρώτο ... 456789

Παρόμοια θέματα

  1. ΠΡΟΣΟΧΗ!! το ξαναλεω ΠΡΟΣΟΧΗ!!
    από almalibera στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 31/12/2003, 12:27
  2. ΠροσοΧη ΠροσοΧη!!!!!!!!
    από DIT στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 23/12/2003, 19:32
  3. Νεοσ Ιοσ!!προσοΧη!!!
    από XTMPAM στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 03/12/2003, 17:17
  4. ΤΗΝ ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ
    από live_2_ride στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 21/11/2003, 07:39
  5. Νεοσ Ιοσ - Διαβαστε Με ΠροσοΧη
    από cityfly στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 19/11/2003, 14:10

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF