Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 26 από 26

Θέμα: Σέρρες και περίχωρα .. τα φώτα σας

  1. #16
    It seems to me that Το avatar του/της OldMan
    Moderator
    Εγγραφή
    24/11/2004
    Μηνύματα
    17.659
    Αρχικά δημιουργήθηκε από VANDA
    Και Βόλβη να πάτε.. και Ρεντίνα (μακεδονικά τέμπη)..
    Μαλλον ακούς πολύ Sony Boy Williamson...
    (και ειδικά το Fattening frogs for snakes..)


    Τέτοιο καιρό όποιος περάσει από κει είναι σίγουρο γεύμα (η και δείπνο αν είναι αρκετά ευτραφής..) των ελικοφόρων αιμοσταγών τεράτων που οι ντόπιοι τα αποκαλούν - προφανώς με εξορκιστική διάθεση - απλώς "κουνούπια" ...
    Όμορφα παιδιά, η περιπέτεια πέθανε...

  2. #17
    Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
    Μαλλον ακούς πολύ Sony Boy Williamson...
    (και ειδικά το Fattening frogs for snakes..)


    Τέτοιο καιρό όποιος περάσει από κει είναι σίγουρο γεύμα (η και δείπνο αν είναι αρκετά ευτραφής..) των ελικοφόρων αιμοσταγών τεράτων που οι ντόπιοι τα αποκαλούν - προφανώς με εξορκιστική διάθεση - απλώς "κουνούπια" ...
    Οντως ?.. ούτε περαστικός δηλαδή , τόσο άσχημα ? ..
    KTM950 Adventure - Tuono 1000 RR7 Blue Dream (..no more dreaming..)

  3. #18
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Lamnian
    Οντως ?.. ούτε περαστικός δηλαδή , τόσο άσχημα ? ..

    Συκοφαντίες μωρέ.. είναι γλυκοαίματος αυτός και τον κυνηγάνε, άστον να λέει.
    safety doesn't happen by accident

  4. #19
    αράζω άρα ζω Το avatar του/της LOUKILOUK
    Εγγραφή
    10/01/2009
    Μηνύματα
    1.690
    Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
    Δεν γεννήθηκαν ακόμα τα αιμοσταγή τέρατα.... περιμένουν τους καλοκαινούς μήνες...
    Μετά λύπης μου σε πληροφορώ ότι στη Ρεντίνα στο Σχολείο Ειδικών Δυνάμεων του Ε.Σ. τον Απρίλιο του 2000 τα κουνούπια ήταν ενηλικιωμένα, κυκλοφορούσαν με την κωδική ονομασία "Απάτσι" και εκτελούσαν επιδρομές ασταμάτητα μέρα και νύχτα... οι ποιο άτυχοι αναγκάστηκαν να κάνουν μέχρι και ενέσεις κορτιζόνης λόγω των μολύνσεων...
    Το ότι ξεκίναγα με την μηχανή και μαύρο δερμάτινο και έφτανα σαλόνικα με πράσινο θεωρήστε το ανάξιο αναφοράς...
    Κατά τα άλλα με ότι είπαν οι προλαλύσαντες συμφωνώ απόλυτα ακόμα και αν δεν τα έχω επισκευθεί κάποια από αυτά.
    μη ζητας μονο χρονια απο τη ζωη,δωσε ζωη στα χρονια

  5. #20
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Αρχικά δημιουργήθηκε από LOUKILOUK
    Μετά λύπης μου σε πληροφορώ ότι στη Ρεντίνα στο Σχολείο Ειδικών Δυνάμεων του Ε.Σ. τον Απρίλιο του 2000 τα κουνούπια ήταν ενηλικιωμένα, κυκλοφορούσαν με την κωδική ονομασία "Απάτσι" και εκτελούσαν επιδρομές ασταμάτητα μέρα και νύχτα... οι ποιο άτυχοι αναγκάστηκαν να κάνουν μέχρι και ενέσεις κορτιζόνης λόγω των μολύνσεων...
    Το ότι ξεκίναγα με την μηχανή και μαύρο δερμάτινο και έφτανα σαλόνικα με πράσινο θεωρήστε το ανάξιο αναφοράς...
    Κατά τα άλλα με ότι είπαν οι προλαλύσαντες συμφωνώ απόλυτα ακόμα και αν δεν τα έχω επισκευθεί κάποια από αυτά.
    Με τον φόβο να με σφάξει ο τοπικός διαχειριστής, εγώ απο εκεί πέρασα 6 χρόνια πριν εσένα και χειμώνα... έπρεπε ίσως να ζήσεις με καλοκαιρινό κουνούπι στην περιοχή...

    Τέσπα, σαν τοπίο η Βόλβη είναι αρκετά καλά
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  6. #21
    Δεν βλέπω κίνηση ...

    Θα ενημερώσω εγώ λοιπόν όταν γυρίσω ..
    KTM950 Adventure - Tuono 1000 RR7 Blue Dream (..no more dreaming..)

  7. #22
    Περαστικός Το avatar του/της micro_fresh
    Εγγραφή
    23/09/2009
    Μηνύματα
    54
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Sapadak
    [B]Να πατε Ξανθη απο Δραμα μεσω σταυρουπολης.
    Να φάτε στο παρανεστη,
    ...
    +1000
    Πέρασα παιδικά χρόνια εκεί και αξίζει!

    Αν σας πέρνει ανεβείτε προς Καράντερε, έχω να πάω χρόνια αλλά πρέπει να έχει βατούς δασικούς δρόμους

    tip: για φαγητό στο Παρανέστι στον Μποζίδη!

  8. #23
    Αρχικά δημιουργήθηκε από micro_fresh
    +1000
    Πέρασα παιδικά χρόνια εκεί και αξίζει!

    Αν σας πέρνει ανεβείτε προς Καράντερε, έχω να πάω χρόνια αλλά πρέπει να έχει βατούς δασικούς δρόμους

    tip: για φαγητό στο Παρανέστι στον Μποζίδη!
    thanks mate
    KTM950 Adventure - Tuono 1000 RR7 Blue Dream (..no more dreaming..)

  9. #24
    Πήγαμε - Ήρθαμε - Ξαναπάμε ΑΝΕΤΑ !!

    Παραθέτω πληροφορίες αν και οι προλαλήσαντες ήταν εύστοχοι ..


    - Λίμνη Κερκίνη - όλη η διαδρομή γύρω γύρω και απαραίτητα βόλτα με την βάρκα - σε πάνε
    στην πολιτεία των Κορμοράνων - Αιρωδιών - Αργυροπελεκάνων κλπ Nation Geographic εντελώς - βλέπεις τις φωλιές μένεις κάγκελο - ήσυχα ήσυχα να μην ενοχληθούν ...

    - Ορος Λαιλιάς και αν μπορείτε από Χώμα - Πολύ Spooky το δάσος τώρα την Άνοιξη

    - Φαλακρό - Θα βρείτε και χιόνια - Θέα που κόβει την ανάσα - γαμάτη και η διαδρομή μέχρι επάνω

    - Η πόλη των Σερρών ωραία αλλά τίποτα το ιδιαίτερο - πάρτε κανά ακανέ και φάτε στις ταβέρνες στα πλακόστρωτα - μας πήγαν συγκεκριμένα σε ένα πρώτο αλλά δεν θυμάμαι ..

    - Δεν στενοχωρήθηκα που δεν μπήκα πίστα , έχει τρομερές διαδρομές και με καλύτερο background μακράν - Νέστος - Κερκίνη - Σταυρούπολη - Αλιστράτη κλπ

    - Σπήλαιο Αλιστράτης - αξίζει να το δείτε - 7 εκατομμυρίων ετών - στα 200 μέτρα το φράγμα του Αγγίτη - ούτε που φαίνεται αλλά γαμάτο - αν δεν φοράτε μπότες - μπουφάν - παρελκόμενα και έχετε χρόνο , κάντε την γύρα από το μονοπάτι ..

    - Δάσος Σήμηδας - Καρά ντερέ - Παρθένο Δάσος - Ροδόπη - άντε γεια - βατοί χωματόδρομοι - προσοχή σε ελάφια - ζαρκάδια - λαγούς - Χάρηκα ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ που έχουμε ακόμα τέτοια φύση .. θα το καταφχαριστηθείτε !!! μετά κατάβαση προς Παρανέστη - απ'τις καλύτερες διαδρομές που έχω κάνει - ξύνεις ότι θες με θέα ότι θες και καταλήγεις στον ΜΠΟΖΙΔΗ ΜΕ ΜΕΓΑΛΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ και δεν θες να ΔΟΚΙΜΑΣΕΙΣ ΙΤΙΙΔΗΠΟΤΕ ΚΡΕΑΤΙΚΟ πουθενά αλλού !! ... όνειρο !!!

    - Αγγιστρο για χαμάμ του 11ου αιώνα - κοντά στον προμαχώνα - εξυπηρετικότατοι - φοβερή τοποθεσία - μετά αράζετε 2 ώρες να στανιάρετε - εμπειρία ..

    - Οχυρά Ρούπελ - μιας και η Ελληνική ξεφτίλα δεσπόζει τελευταία , νιώθεις λίγο έλληνας βλέποντας τα ...

    Αυτιά !! Να πάτε !! Να ξαναπάμε !!!

    ένι κουέστιονς ?


    KTM950 Adventure - Tuono 1000 RR7 Blue Dream (..no more dreaming..)

  10. #25
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Lamnian

    ένι κουέστιονς ?

    Πού είναι οι φωτό;

    safety doesn't happen by accident

  11. #26
    Αρχικά δημιουργήθηκε από VANDA
    Πού είναι οι φωτό;

    Ξεκινάω το Resize τώρα , max αύριο ξεκινάω τις παραθέσεις .. και έχει πολύ πράμα ..
    KTM950 Adventure - Tuono 1000 RR7 Blue Dream (..no more dreaming..)

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 10/09/2006, 10:00
  2. την γνωμη σας και τα φωτα σας!
    από GTZ750 στο forum Kawasaki Z series
    Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο μήνυμα: 26/05/2005, 00:09

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF