Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 20 από 20

Θέμα: Παλια εντουρο

  1. #16
    Μανιβελάτο μέλος
    Εγγραφή
    28/09/2007
    Μηνύματα
    1.896
    ρε κόλλημα.. το ένα κάνει 500.. και θέλει 2 φορές τόσα σε μαζέματα - και μάλλον δεν θα το ξαναπουλήσεις ποτέ (το δικό μου το πούλησα 180 και ένιωθα και τύψεις μπορώ να σου πω) το άλλο κοστίζει βαριά 1000... Μην τα ξαναλέμε.. Με 1500 μπορώ να σου βρω αρκετά καινούρια με εγγύηση δύο χρόνια.. Και έχε υπόψην ότι η πρώτη σοβαρή βλάβη στο mtx και κάθε mtx μάλλον θα είναι και η τελευταία σου και μετά θα κλαις τα 500.. Μπορεί να είναι μετά από 1αν αιώνα, 1 χρόνο, 1 μήνα, 1 ώρα.. Με μηχανάκι 25 ετίας που έχει αλλάξει 8 ιδιοκτήτες μάλλον οι πιθανότητες και merphy δεν είναι υπέρ σου.. Μανιβέλα είχα πάει να ζητήσω στη honda και μου είπαν 94 ευρώ από Ιαπωνία και ΑΝ..

    Παθών λέμε.. δηλαδή δεν ξέρω πως αλλιώς να στο πω.. .. Με 800-850 ευρώ (δηλαδή +300) παίρνεις ένα μηχανάκι 25 χρόνια νεότερο, πιο γρήγορο, πιο οικονομικό, πιο ασφαλές με μεταπώληση και το κυριότερο θα μπορείς να κάνεις και μία βόλτα χωρίς να σκέφτεσαι τώρα θα μείνω..
    “Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs, and the Universe trying to produce bigger and better idiots. So far, the Universe is winning.” - Rich Cook

  2. #17
    Μέλος
    Εγγραφή
    29/07/2012
    Μηνύματα
    33
    http://www.car.gr/classifieds/bikes/view/2721951/ το πηρα κ εφυγααα!!

  3. #18
    Μανιβελάτο μέλος
    Εγγραφή
    28/09/2007
    Μηνύματα
    1.896
    ΟΛΑ ΕΠΑΝΩ ΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ

    ταμπούρα μπροστά..

    ΥΓ.

    Την άποψη μου στην έχω πει.. Αν το πήρες ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ.. καλές και ασφαλείς βόλτες με κράνος μπουφάν γάντια υποχρεωτικά...
    “Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs, and the Universe trying to produce bigger and better idiots. So far, the Universe is winning.” - Rich Cook

  4. #19
    Μέλος
    Εγγραφή
    29/07/2012
    Μηνύματα
    33
    δεν το πηρα ρ...τρελος εισαι?...

  5. #20
    Μανιβελάτο μέλος
    Εγγραφή
    28/09/2007
    Μηνύματα
    1.896
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από 'Geo Προβολή μηνύματος
    δεν το πηρα ρ...τρελος εισαι?...
    Πάλι καλά..
    “Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs, and the Universe trying to produce bigger and better idiots. So far, the Universe is winning.” - Rich Cook

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12

Παρόμοια θέματα

  1. Ιστορίες από τα παλιά του afrotwin
    από afrotwin στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 86
    Τελευταίο μήνυμα: 14/04/2004, 13:19
  2. Εντουρο Στην Αρκαδια
    από giannakis στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 13/03/2004, 22:38
  3. Η παλιά γενιά
    από superfour στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 29
    Τελευταίο μήνυμα: 11/03/2004, 15:31
  4. Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 09/02/2004, 15:20
  5. Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 19/12/2003, 18:29

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF