Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 20 από 20

Θέμα: Sos!ΒΟΗΘΕΙΑ!ΔΙΑΡΡΟΗ ΛΑΔΙΩΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΑΠΑ ΤΩΝ ΛΑΔΙΩΝ ΑΠΟ ΚΑΤΩ..

  1. #16
    Μέλος
    Εγγραφή
    31/07/2012
    Μηνύματα
    43
    Παιδες ο γρυφος λυθηκε...κ ειναι να τρελαινεσαι..κανονικα ομως..το πηγα σημερα σε εναν φιλαρακο,πολυ καλο μαστορακι..(δεν το ειχα παει σε αυτον τοσες μερες διοτι ελειπε για διακοπες)..το ελυσε κ ειχανε κανει ηδη αλλο σπειρωμα Κ ΤΟ ΚΑΝΑΝΕ ΣΤΡΑΒΟ!ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΔΑΚΡΥΖΕΙ...Κ ΤΩΡΑ Ο ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ ΠΕ ΠΩΣ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΠΑΛΙ ΣΠΕΙΡΩΜΑ Κ ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΛΕΚΑΝΗ ΓΙΑ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ..ΛΕΚΑΝΗ ΕΛΛΑΔΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ,ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ ΑΠΕΞΩ Κ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΜΙΑ 20ΑΡΙΑ ΜΕΡΕΣ...ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΒΡΟΥΜΕ ΜΕΤΑΧΕΙΡΗΣΜΕΝΗ...ΠΡΑΓΜΑ ΔΥΣΚΟΛΟ...

  2. #17
    Μέλος
    Εγγραφή
    31/07/2012
    Μηνύματα
    43
    ΕΓΩ ΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ ΤΗΝ ΕΧΩ ΣΧΕΔΟΝ 1 ΜΗΝΑ...Κ ΜΟΛΙΣ ΠΗΡΑ ΧΑΜΠΑΡΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΗΝ ΠΗΓΑ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ Κ Ο ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟΣ ΤΑ ΣΕΡΒΙΣ ΤΟΥ...Κ ΤΗΝ ΚΑΤΑΛΗΞΗ ΤΗΝ ΕΧΩ ΓΡΑΨΕΙ ΠΙΟ ΠΑΝΩ...ΕΝΩ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΡΗΝ ΠΟΥΛΗΣΕ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ ΠΕΡΙ ΡΟΔΕΛΑΣ..ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΞΕΧΑΣΕΙ ΤΗΝ ΡΟΔΕΛΑ Κ ΚΤΗΣ ΤΑΠΑΣ Κ ΚΑΛΑ Κ ΓΙ ΑΥΤΟ ΤΡΕΧΕΙ...ΩΡΑΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΔΗΛΑΔΗ..ΕΓΩ ΠΟΥΛΗΣΑ ΜΗΧΑΝΗ ΣΤΗΝ ΠΕΝΑ Κ ΑΥΤΟ ΚΑΝΩ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ Κ ΑΓΟΡΑΣΑ ΜΗΧΑΝΗ ΜΕ ΣΟΒΑΡΟ ΕΛΛΑΤΩΜΑ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΑΠΟΔΕΙΧΤΕΙ Κ ΑΡΚΕΤΑ ΕΠΙΚΥΝΔΥΝΟ...ΤΙ ΝΑ ΠΕΙΣ...ΣΤΟΝ ΩΜΟ ΤΟΥ ΧΡΗΜΑΤΙΣ Ο ΑΛΛΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΟΥΛΗΣΕΙ ΔΕΝ ΣΚΕΦΤΗΚΕ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕ ΒΑΛΕΙ ΣΕ ΚΙΝΔΥΝΟ....ΑΥΤΟ ΘΑ ΠΕΙ ΣΕΒΑΣΜΟΣ Κ ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΙΣΤΩΝ...ΠΑΙΔΕΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΟΛΥΤΙΜΕΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΣΑΣ Κ ΟΣΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΜΟΥ...

  3. #18
    Μέλος
    Εγγραφή
    31/07/2012
    Μηνύματα
    43
    Κ ΑΝ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΑΥΤΙ ΣΑΣ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΛΕΚΑΝΗ ΜΕΤΑΧΕΙΡΗΣΜΕΝΗ ΣΤΕΛΤΕ ΜΟΥ ΜΗΝΥΜΑ ΜΠΑΣ Κ ΓΛΥΤΩΣΩ ΤΗΝ ΑΝΑΜΟΝΗ ΤΟΥ ΣΧΕΔΟΝ ΕΝΟΣ ΜΗΝΑ..

  4. #19
    skid in broadside Το avatar του/της chr1s_86
    Εγγραφή
    14/10/2002
    Μηνύματα
    3.162
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από karv1982 Προβολή μηνύματος
    ..ΑΥΤΟ ΘΑ ΠΕΙ ΣΕΒΑΣΜΟΣ Κ ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΙΣΤΩΝ...

    Μύθος είναι αυτό... Οι απατεώνες και οι ανεύθυνοι υπάρχουν σε όλους τους χώρους δυστυχώς...
    Give me fuel, Give me fire

  5. #20
    O Γαμωbowler Το avatar του/της Bowleno
    Moderator
    Εγγραφή
    29/12/2009
    Μηνύματα
    6.203
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από karv1982 Προβολή μηνύματος
    Παιδες ο γρυφος λυθηκε...κ ειναι να τρελαινεσαι..κανονικα ομως..το πηγα σημερα σε εναν φιλαρακο,πολυ καλο μαστορακι..(δεν το ειχα παει σε αυτον τοσες μερες διοτι ελειπε για διακοπες)..το ελυσε κ ειχανε κανει ηδη αλλο σπειρωμα Κ ΤΟ ΚΑΝΑΝΕ ΣΤΡΑΒΟ!ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΔΑΚΡΥΖΕΙ...Κ ΤΩΡΑ Ο ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ ΠΕ ΠΩΣ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΠΑΛΙ ΣΠΕΙΡΩΜΑ Κ ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΛΕΚΑΝΗ ΓΙΑ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ..ΛΕΚΑΝΗ ΕΛΛΑΔΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ,ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ ΑΠΕΞΩ Κ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΜΙΑ 20ΑΡΙΑ ΜΕΡΕΣ...ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΒΡΟΥΜΕ ΜΕΤΑΧΕΙΡΗΣΜΕΝΗ...ΠΡΑΓΜΑ ΔΥΣΚΟΛΟ...
    κάνει αυτή; Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	1632705.jpg 
Προβολές:	366 
Μέγεθος:	9,5 KB 
ID:	267507

    Πέρα από την πλάκα κάτι ανάλογο είχα πάθει κι εγώ προ αμνημόνευτων χρόνων... περαστικά και περισσότερη προσοχή στην επόμενη επιλογή μηχανής
    εγώ άθεος; ισα-ισα, εχω τρεις: το μυαλό μου, τα χέρια μου και τα πόδια μου

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF