Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 24 από 24

Θέμα: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΕ Bmw F650

  1. #16
    Πρωην CBFakias...
    Εγγραφή
    07/07/2007
    Μηνύματα
    74
    μονο γκουρλωνει;;;;;
    http://s3.bitefight.gr/c.php?uid=28239


  2. #17
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    11/06/2014
    Μηνύματα
    5
    έχω και εγώ παρόμοιο θέμα με το funduro μου. το πρόβλημα το έχω εντοπίσει στο ντεπόζιτο. όποτε μου το κάνει ανοίγω τις υπερχειλίσεις των καρμπ και τρέχει νερό για λίγη ώρα. όταν δω πως σταματάει το νερό ξανασφίγγω τις βίδες και κινούμε κανονικά. άρα κάπως μπαίνει νερό στο ντεπόζιτο...

    offtopic όταν κάτι δεν το καταλαβαίνουμε καλύτερα να μην το σχολιάζουμε...αστεία να κάνουμε με τους κολλητούς μας ή με συμφορουμίτες μετά από αρκετά posts που έχουμε καταλάβει ο ένας το στυλ του άλλου. σε κάθε άλλη περίπτωση ο σχολιασμός είναι απλά μια "εξυπνάδα"...φιλικά, Μιχάλης

  3. #18
    Lock up the wolves Το avatar του/της harris_x
    Administrator
    Εγγραφή
    27/03/2008
    Μηνύματα
    9.364
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από mixaliss Προβολή μηνύματος
    offtopic όταν κάτι δεν το καταλαβαίνουμε καλύτερα να μην το σχολιάζουμε...αστεία να κάνουμε με τους κολλητούς μας ή με συμφορουμίτες μετά από αρκετά posts που έχουμε καταλάβει ο ένας το στυλ του άλλου. σε κάθε άλλη περίπτωση ο σχολιασμός είναι απλά μια "εξυπνάδα"...φιλικά, Μιχάλης
    Χαλάρωσε, λίγος χαβαλές δεν βλάπτει

  4. #19
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    20/10/2014
    Μηνύματα
    9
    Γεια σας παιδια ...εχς και γω προβλημα με το f650 st χθες το βαλλα μπροστα μετα απο κανα μηνα δουλεψε το πηγα μια βολτα απειρα μποκωμενο σημερα το πρωι πας να το βαλλω να μν σκαει με τιποτα...η μιζα κανονικα ετσι....τι υποψιαζεστε...???οταν το αφησα χτες επειδει βιαζομουνα δεν το αφησα να κρυωσει ομαλα ..δλδ οταν το εσβηα το βεντιλατερ δουλευε,,,,δεν ξερω αν παιζει καποιο ρολο αλλα λεω....ευχαριστω προκαταβολικα.....!

  5. #20
    Ampari power Το avatar του/της Eversman
    Εγγραφή
    29/05/2014
    Μηνύματα
    1.536
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από manikola Προβολή μηνύματος
    Γεια σας παιδια ...εχς και γω προβλημα με το f650 st χθες το βαλλα μπροστα μετα απο κανα μηνα δουλεψε το πηγα μια βολτα απειρα μποκωμενο σημερα το πρωι πας να το βαλλω να μν σκαει με τιποτα...η μιζα κανονικα ετσι....τι υποψιαζεστε...???οταν το αφησα χτες επειδει βιαζομουνα δεν το αφησα να κρυωσει ομαλα ..δλδ οταν το εσβηα το βεντιλατερ δουλευε,,,,δεν ξερω αν παιζει καποιο ρολο αλλα λεω....ευχαριστω προκαταβολικα.....!
    Εάν έχεις ρεύμα, δηλαδή γυρνάει η μίζα χωρίς πρόβλημα, τσεκάρεις ασφάλειες, μπουζοκαλώδια, μπουζί ( αν φέρνει ρεύμα και σπινθήρα). Άν έχεις ρεύμα και εκεί, τσεκάρεις αν φέρνει καύσιμο.

    Εάν με ρωτήσεις πώς τα κάνεις τα παραπάνω, τότε καλύτερα να το δεί κάποιος επαγγελματίας

    Tip of the day .... Aφου τσεκάρεις τις ασφάλειες (απλό πράγμα) δοκίμασε να το βάλεις σε κατηφόρα ή σπρωχτό.
    I'm the footprint on the sand ....

    Winterhater.

  6. #21
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    20/10/2014
    Μηνύματα
    9
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Eversman Προβολή μηνύματος
    Εάν έχεις ρεύμα, δηλαδή γυρνάει η μίζα χωρίς πρόβλημα, τσεκάρεις ασφάλειες, μπουζοκαλώδια, μπουζί ( αν φέρνει ρεύμα και σπινθήρα). Άν έχεις ρεύμα και εκεί, τσεκάρεις αν φέρνει καύσιμο.

    Εάν με ρωτήσεις πώς τα κάνεις τα παραπάνω, τότε καλύτερα να το δεί κάποιος επαγγελματίας

    Tip of the day .... Aφου τσεκάρεις τις ασφάλειες (απλό πράγμα) δοκίμασε να το βάλεις σε κατηφόρα ή σπρωχτό.

    η μιζα γυρναει χωρις προβλημα αλλα μαλλον παει για επαγγελματια ........για να τσεκαρω ασφαλειες με το πολυμετρο ετσι...??ευχαριστω παντως για το ενδιαφερον φιλε μου...
    Τελευταία τροποποίηση από harris_x; 20/10/2014 στις 12:10. Αιτία: Quote

  7. #22
    Ampari power Το avatar του/της Eversman
    Εγγραφή
    29/05/2014
    Μηνύματα
    1.536
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από manikola Προβολή μηνύματος
    για να τσεκαρω ασφαλειες με το πολυμετρο ετσι...??
    Όχι βέβαια ... τις βγάζεις μία-μία και κοιτάς αν το μεταλλικό έλασμα που ενώνει τις δύο πλευρές τις ασφάλειας είναι ενιαίο. Εάν είναι ενιαίο τότε όλα οκ. Άν φαίνεται κομμένο τότε την αλλάζεις με μία καινούργια ίδιας ονομαστικής τιμής (ο αριθμός που αναγράφεται επάνω στην ασφάλεια).
    Καλύτερα όμως να το πάς να στο κοιτάξουν. Έτσι και δεν θα γίνει κάποια ζημιά και δεν θα ταλαιπωρηθείς και θα ξαναλειτουργήσει άμεσα η μοτοσυκλέτα σου.
    I'm the footprint on the sand ....

    Winterhater.

  8. #23
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    20/10/2014
    Μηνύματα
    9
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Eversman Προβολή μηνύματος
    Όχι βέβαια ... τις βγάζεις μία-μία και κοιτάς αν το μεταλλικό έλασμα που ενώνει τις δύο πλευρές τις ασφάλειας είναι ενιαίο. Εάν είναι ενιαίο τότε όλα οκ. Άν φαίνεται κομμένο τότε την αλλάζεις με μία καινούργια ίδιας ονομαστικής τιμής (ο αριθμός που αναγράφεται επάνω στην ασφάλεια).
    Καλύτερα όμως να το πάς να στο κοιτάξουν. Έτσι και δεν θα γίνει κάποια ζημιά και δεν θα ταλαιπωρηθείς και θα ξαναλειτουργήσει άμεσα η μοτοσυκλέτα σου.

    πηρα τηλ εναν μηχανικο και μου ειπε αφου γυρναει η μιζα ασφαλεια δεν ειναι ...μου ειπε να αλαξω μπουζακια σε πρωτη φαση αλλιως θελει γιατρο .....

  9. #24
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της toyar
    Εγγραφή
    27/02/2009
    Μηνύματα
    5.520
    βαλε φρεσκια βενζινη

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12

Παρόμοια θέματα

  1. Bmw F650
    από Papasouzas στο forum BMW
    Απαντήσεις: 22
    Τελευταίο μήνυμα: 21/07/2004, 07:34
  2. να πάρω bmw f650?
    από enfield στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 33
    Τελευταίο μήνυμα: 18/06/2004, 17:02
  3. bmw f650 gs manual στα ελληνικα η αγγλικα
    από nkbl στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 21/04/2004, 00:21

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF