Σελίδα 8 από 199 ΠρώτοΠρώτο ... 3456789101112131858108 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 106 έως 120 από 2977

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol. XΙ

  1. #106
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της kons
    Εγγραφή
    04/01/2018
    Μηνύματα
    237
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sanctusan Προβολή μηνύματος
    Σας είδα μπουτάρες να καβαλάτε το Hornet.....
    Χωρίς φώτο? ? Είναι σαν να ακούς περιγραφή αγώνα χωρίς εικόνα.
    Mil. Spec.

  2. #107
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της sanctusan
    Εγγραφή
    25/10/2017
    Μηνύματα
    1.146
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από kons Προβολή μηνύματος
    Χωρίς φώτο? ? Είναι σαν να ακούς περιγραφή αγώνα χωρίς εικόνα.
    Την επόμενη.....γιατί όπως πάνε τα πράγματα οι μπουτάρες θα ξανακαβαλήσουν το Hornet.....
    arvala παν στην εκκλησιά arvala προσκυνάνε.......

  3. #108
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    13/05/2014
    Μηνύματα
    953
    Σε ειδα σημερα πρωι Πετρα Μυτιληνης να φορτωνεις στην οδικη το Gs 1200 R με το πισω Metzeler διαλυμένο ( λινα προφανως??)
    Ταλαιπωρία και metzeler μάλλον ξανα ποτε....

  4. #109
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της sanctusan
    Εγγραφή
    25/10/2017
    Μηνύματα
    1.146
    Σε είδα με τη μούρη κρέας να με κοιτάς μες τα μάτια με βλέμμα απελπισίας.
    Ναι, ούτε εγώ κατάλαβα τη μαλακία έκανες και έφυγες έξω αλλά η μεγαλύτερη μαλακία που έκανες ήταν που δε φόραγες κράνος.

    Υ.Γ. Δεν υπήρχε γρατζουνιά πουθενά αλλού εκτός από το πρόσωπο.
    arvala παν στην εκκλησιά arvala προσκυνάνε.......

  5. #110
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Christos ktm R
    Εγγραφή
    03/03/2012
    Μηνύματα
    206
    σε ειδα με το πορτοκαλι 990 στην κεφαλονια κ χαιρετηθηκαμε(ημουν με το κουτι).Καλες διακοπες να εχεις!

  6. #111
    Καλλίγραμμον Μέλος Το avatar του/της vaska
    Εγγραφή
    29/10/2007
    Μηνύματα
    7.796
    Σε είδα ρε μάστορα με την βεστρομάρα και τους 125 προβολείς, το τριβάλιτσο και την θήκη για gps τυφλών σε μέγεθος τάμπλετ, την λεντοταινία στο μπαράκι του τιμονιού, φώτα από το τσίρκο Μεντράνο στο ψυγείο (και αν δεν κάνω λάθος προστατευτικό ψυγείου τίγκα στο λεντ) τους 45 διακόπτες πάνω στα όργανα, τον γενικό ηλ. διακόπτη κάτω κοντά στο αριστερό πατάκι και σκέφτηκα ότι μάλλον άνοιξε το κυνήγι της πάπιας σήμερα.
    Μα την αλήθεια μεγαλύτερο καρνάβαλο από το μπουρδέλο σου δεν έχω ματαδεί, πάει δίπλα δίπλα στην κιτσαρία με την βέσπα με τους 95 νίκελ καθρέφτες.
    Ερε τι έχουμε στην Πάτρααα
    Τελευταία τροποποίηση από vaska; 28/08/2018 στις 21:10.
    LIFE IS TOO SHORT to remove usb safely
    "These violent delights have violent ends
    And in their triumph die, like fire and powder
    Which, as they kiss, consume" William Shakespeare (Romeo & Juliet).

  7. #112
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.962
    Σε είδα με το πορτοκαλί ΧΤΧ να με προσπερνάς ξυστά...ΟΚ, θαυμάσαμε τον αντρισμό σου και τις υπέρτατες οδηγικές σου ικανότητες. Τι σε "ερέθισε"; Ότι ένας άλλος δίτροχος ήταν μπροστά σου; Ότι είχε έλικα το ρεζερβουάρ; Ή απλά είσαι άλλος ένας κρετίνος που το θεωρεί μαγκιά από το πουθενά να περνάει ξυστά στον άλλο;

  8. #113
    Μέλος Το avatar του/της veloujr
    Εγγραφή
    25/12/2013
    Μηνύματα
    69
    Σε είδα ηλίθιε στην αχιλλέως πανω στο παπί με τη γυναικα σου και αναμεσά σας το παιδάκι,όλοι χωρίς κράνος σαγιονάρα και κοντομάνικα...αμα είστε ανίκανοι να τα προστατέψετε μην κάνετε παιδία!

  9. #114
    Fish Το avatar του/της nopattern
    Εγγραφή
    08/10/2014
    Μηνύματα
    191
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από veloujr Προβολή μηνύματος
    ...αμα είστε ανίκανοι να τα προστατέψετε μην κάνετε παιδία!
    Well said ....προϋποθέτει να το γνωρίζεις όμως....
    Dreams are for doers.

  10. #115
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    31/01/2017
    Μηνύματα
    797
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από nopattern Προβολή μηνύματος
    Well said ....προϋποθέτει να το γνωρίζεις όμως....
    ποσους ηλιθιους εχεις συναντήσει που ξερουν οτι ειναι ηλίθιοι?
    Η κοτα εκανε το αυγο ή το αυγο την κότα?

    Αιώνια ερωτήματα και ως προς την ανικανότητα και την ηλιθιότητα απαντημένα απο τους νόμους
    Τουλάχιστον σε σοβαρες ευνομούμενες κοινωνίες που δεν το ρίχνουν στην φιλοσοφία για να δικαιολογήσουν τα πάντα

    Αλλωστε αγνοια νόμου δεν νοείται ούτε μπορει να επικαλλεστεί απο κανέναν.

    Για μενα στην θέα παιδιού επάνω σε μηχανακι θα επρεπε η τροχαία να καλει την πρόνοια να πάρει το παιδι και ο γονιός να πηγαίνει μέσα για παραμέληση ανηλίκου (ή και αλλα σχετικά αδικήματα που δικηγόρος δεν είμαι αλλα σίγουρα θα μπορείς να φορτώσεις στο δίποδο ζώο το περι ου ο λόγος).

    Το πολύ μετα απο 1 - 2 τετοια περιστατικά θα λήξει το θεμα - Δεν θα δουμε ξανα παιδί πάνω σε μηχανάκι.

    ΑΠΛΑ πράγματα αλλα τόσο δύσκολα

  11. #116
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.962
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από GogosLux Προβολή μηνύματος
    ποσους ηλιθιους εχεις συναντήσει που ξερουν οτι ειναι ηλίθιοι?
    Η κοτα εκανε το αυγο ή το αυγο την κότα?

    Αιώνια ερωτήματα και ως προς την ανικανότητα και την ηλιθιότητα απαντημένα απο τους νόμους
    Τουλάχιστον σε σοβαρες ευνομούμενες κοινωνίες που δεν το ρίχνουν στην φιλοσοφία για να δικαιολογήσουν τα πάντα

    Αλλωστε αγνοια νόμου δεν νοείται ούτε μπορει να επικαλλεστεί απο κανέναν.

    Για μενα στην θέα παιδιού επάνω σε μηχανακι θα επρεπε η τροχαία να καλει την πρόνοια να πάρει το παιδι και ο γονιός να πηγαίνει μέσα για παραμέληση ανηλίκου (ή και αλλα σχετικά αδικήματα που δικηγόρος δεν είμαι αλλα σίγουρα θα μπορείς να φορτώσεις στο δίποδο ζώο το περι ου ο λόγος).

    Το πολύ μετα απο 1 - 2 τετοια περιστατικά θα λήξει το θεμα - Δεν θα δουμε ξανα παιδί πάνω σε μηχανάκι.

    ΑΠΛΑ πράγματα αλλα τόσο δύσκολα

    Αν και πάει αλλού η κουβέντα, βάσει της συλλογιστικής σου ας αρχίσει η πρόνοιά, όπως λες, να "παίρνει" παιδιά όσων καπνίζουν σε κλειστό χώρο παρουσία των παιδιών τους και μετά μόλις λήξει το θέμα, πάμε και στα μηχανάκια... Γιατί αυτοί που το κάνουν αυτό μέσα στα σπίτια τους ή σε κλειστό χώρο, είναι ΑΠΕΙΡΩΣ περισσότεροι από αυτούς που τα βάζουν πάνω σε μηχανάκια, άρα ανίκανοι να προστατέψουν τα παιδιά τους. Το έχω ξαναγράψει εδώ μέσα, "μητέρα" μέσα σε καφετέρια με τις φιλενάδες της κάπνιζαν το ένα τσιγάρο μετά το άλλο μέσα στη μούρη των παιδιών τους και τους έλεγε ότι ανησυχούσε που βρήκαν καρκινογόνα στοιχεία στη Nutella...

  12. #117
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
    Εγγραφή
    03/02/2017
    Μηνύματα
    4.037
    Σε ειδα να μην καθεσε καλλα στο πλαινο σταντ και μολις γυριζω τη πλατη μου να φυγω και εχω απομακρυνθει 2 βηματα να ακουω το γδουπο.Η δεξια χουφτα,μανετα και φλας πηγαν περιπατο.Η πισω βαλιτσα την ακουσε με 2 3 γρατζουνιες.Σε ειδα γυναικουλα μου να πανικοβαλεσαι και να λες γιατι?Εγω ξερεις τι λεω?ΚΑΙ ΜΗ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ.
    καθε μερα ...νεα μερα.

  13. #118
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της taisteal
    Εγγραφή
    15/05/2011
    Μηνύματα
    4.857
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ Προβολή μηνύματος
    Σε ειδα να μην καθεσε καλλα στο πλαινο σταντ και μολις γυριζω τη πλατη μου να φυγω και εχω απομακρυνθει 2 βηματα να ακουω το γδουπο.Η δεξια χουφτα,μανετα και φλας πηγαν περιπατο.Η πισω βαλιτσα την ακουσε με 2 3 γρατζουνιες.Σε ειδα γυναικουλα μου να πανικοβαλεσαι και να λες γιατι?Εγω ξερεις τι λεω?ΚΑΙ ΜΗ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ.
    https://www.youtube.com/watch?v=5xePvfLyqAc

  14. #119
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
    Εγγραφή
    03/02/2017
    Μηνύματα
    4.037
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από taisteal Προβολή μηνύματος
    Οχι ρε φυλε.Χαχαχαχα.Οχι.Που το θυμηθηκες ρε ση.Καπος ετσι ηταν και σε μενα.
    καθε μερα ...νεα μερα.

  15. #120
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    26/11/2012
    Μηνύματα
    1.458
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από AUFGEBRACHT Προβολή μηνύματος
    Σε είδα με το πορτοκαλί ΧΤΧ να με προσπερνάς ξυστά...ΟΚ, θαυμάσαμε τον αντρισμό σου και τις υπέρτατες οδηγικές σου ικανότητες. Τι σε "ερέθισε"; Ότι ένας άλλος δίτροχος ήταν μπροστά σου; Ότι είχε έλικα το ρεζερβουάρ; Ή απλά είσαι άλλος ένας κρετίνος που το θεωρεί μαγκιά από το πουθενά να περνάει ξυστά στον άλλο;
    μηπως προσπαθουσε ωρα και δεν τον ειχες δει εσυ? οποτε καπου τον έκλεισες και περασε ξυστα? γιατι αυτο μου συμβαίνει συνέχεια με τους τυπους με την γνωστή μαρκα με τον ελικα γιατι νομίζουν οτι ειναι οι ποιο γρήγοροι και ο δρόμος τους ανήκει

Σελίδα 8 από 199 ΠρώτοΠρώτο ... 3456789101112131858108 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 19:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 14:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF