Σελίδα 27 από 197 ΠρώτοΠρώτο ... 1722232425262728293031323777127 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 391 έως 405 από 2941

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol. XΙ

  1. #391
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της teo_g7
    Εγγραφή
    21/04/2011
    Μηνύματα
    1.017
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από peterbmwrider Προβολή μηνύματος
    τα τινα ειναι δυο.
    πρωτον πραγματικα μπορει να μην σε ειδε αν ειχε αλλου την προσοχη του η δευτερον απλα δεν ηθελε να σε αφησει να του φας τη σειρα(δικαιωματα του αφου ειχε προτεραιοτητα ΑΥΤΟΣ).
    απο κει και περα να γυρνας και ρωτας τον αλλο αν ειναι βλακας ειναι απαραδεκτο.ο λαθος και για ξυλο στην ολη κατασταση εισαι εσυ.βριζεις καποιον ασχετο ανθρωπακο που δεν σου εκανε τιποτα απλα δεν σου εκανε τη χαρη να σε αφησει.το σκηνικο που περιγραφεις δεν σε τιμα.
    φιλικα ε...μην φαμε και καμια εδω...
    Αυτο το διαβασες ετσι????


    Δεν μπορούσε να πάει πουθενά, γιατί το φανάρι ήταν κόκκινο και μπροστά του είχε σταματημένα αυτοκίνητα. Παρ'όλα αυτά επέλεξε να μη σταματήσει 5 μέτρα πριν και να με αφήσει να βγω, αλλά να έρθει και να κολλήσει ακριβώς πίσω από το αμάξι μου


    Και συνεχιζεις να εχεις την ιδια αποψη???Μαλλον εισαι της ιδιας συνομοταξιας
    Φέρτε μου χιλιόμετρα....
    Τα σκούτερ και τα παπια δεν ειναι μηχανές και δεν είναι τρου αντβεντσουρ Taisteal™

  2. #392
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της peterTHErider
    Εγγραφή
    16/12/2008
    Μηνύματα
    1.556
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από teo_g7 Προβολή μηνύματος
    Αυτο το διαβασες ετσι????


    Δεν μπορούσε να πάει πουθενά, γιατί το φανάρι ήταν κόκκινο και μπροστά του είχε σταματημένα αυτοκίνητα. Παρ'όλα αυτά επέλεξε να μη σταματήσει 5 μέτρα πριν και να με αφήσει να βγω, αλλά να έρθει και να κολλήσει ακριβώς πίσω από το αμάξι μου


    Και συνεχιζεις να εχεις την ιδια αποψη???Μαλλον εισαι της ιδιας συνομοταξιας
    εσυ μαλλον εισαι της συνοματαξιας που δεν καταλαβαινουν τα βασικα.
    το να μην σε ειδε καν το σκεφτηκες?να περιμενεις.πως μιλας ετσι σε καποιον αγνωστο που μπορει απλα να μην σε ειδε?τροπους δεν εχεις?ολον τον καυγα τον προκαλεσε αυτος που αναιτια εβρισε.
    οποιος δεν το καταλαβαινει καλυτερα να ψαχτει για την παιδεια που εχει λαβει...
    αν δεν κοιτας εκει που πας...θα πας εκει που κοιτας!

  3. #393
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της teo_g7
    Εγγραφή
    21/04/2011
    Μηνύματα
    1.017
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από peterbmwrider Προβολή μηνύματος
    εσυ μαλλον εισαι της συνοματαξιας που δεν καταλαβαινουν τα βασικα.
    το να μην σε ειδε καν το σκεφτηκες?να περιμενεις.πως μιλας ετσι σε καποιον αγνωστο που μπορει απλα να μην σε ειδε?τροπους δεν εχεις?ολον τον καυγα τον προκαλεσε αυτος που αναιτια εβρισε.
    οποιος δεν το καταλαβαινει καλυτερα να ψαχτει για την παιδεια που εχει λαβει...
    Το να μην το ειδε ειναι το χειροτερο σεναριο γιατι σημαινει οτι χαζευει ενω οδηγει αρα ειναι εν δυναμει επικινδυνος.
    Τα υπολοιπα περι παιδειας στα επιστρεφω στο ακεραιο.

  4. #394
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Nostradamus
    Εγγραφή
    29/08/2007
    Μηνύματα
    1.532
    Εδώ που τα λέμε δεν τον αποκάλεσε βλάκα.. τον ρώτησε αν είναι.. προφανώς ο άλλος πρέπει να ένιωθε αρκετά βλάκας και ίσως ενοχλήθηκε που είναι τόσο εμφανές και στον υπόλοιπο κόσμο

  5. #395
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.060
    Ακριβώς αυτό. Δεν τον έβρισα. Τον ρώτησα αν είναι βλάκας. Μπορούσε απλά να απαντήσει αρνητικά και να συνεχίσουμε τη μέρα μας.

    Επίσης άσε εμένα που βρισκόμουν εκεί να γνωρίζω καλύτερα αν με είδε ή όχι.

  6. #396
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της viper1
    Εγγραφή
    16/02/2010
    Μηνύματα
    2.342
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από BLiTzER Προβολή μηνύματος
    Πριν 7-8 χρόνια, είμαι παρκαρισμένος σε αδιέξοδο, δίπλα στη δουλειά μου, το οποίο είναι κάθετο σε δρόμο μονής κατεύθυνσης και, πρακτικά, μονής λωρίδας. Αυτός ο δρόμος, λοιπόν, έχει φανάρι 10 μέτρα μετά το στενάκι στο οποίο είχα παρκάρει. Βάζω όπισθεν, κάνω πίσω, βγάζω λίγο κώλο στον κάθετο δρόμο για να βλέπω την κίνηση, ρίχνοντας ματιές ταυτόχρονα και στο φανάρι. Κάποια στιγμή ανάβει κόκκινο, οπότε περιμένω, όπως κάθε λογικός άνθρωπος, να με αφήσει κάποιος να βγω. Περνάνε 2-3 αμάξια, τα αφήνω κανονικά, ώσπου φτάνει κι ένας τρόμπας και με κλείνει. Δεν μπορούσε να πάει πουθενά, γιατί το φανάρι ήταν κόκκινο και μπροστά του είχε σταματημένα αυτοκίνητα. Παρ'όλα αυτά επέλεξε να μη σταματήσει 5 μέτρα πριν και να με αφήσει να βγω, αλλά να έρθει και να κολλήσει ακριβώς πίσω από το αμάξι μου. Ανοίγω πόρτα:

    Εγώ: "Είσαι βλάκας; Δε βλέπεις ότι βγαίνω;"
    Αυτός: "Τι είπες;"
    Εγώ: "Eίσαι βλάκας; Δε βλέπεις ότι βγαίνω;"
    Αυτός: "Θα σε γαμήσω, θα σε σκίσω, θα σε λιώσω, θα σε πατήσω κάτω, είμαι ο έτσικιέτσι."
    Εγώ: "Καλά, βούλωνε και προχώρα." (έχει ανάψει πράσινο εν τω μεταξύ)

    Βγαίνω. Με πιάνει κόκκινο. Είμαι πρώτος στο φανάρι. Εμφανίζεται ο τύπος δίπλα μου πεζός λολ. Είχε σταματήσει 2 μέτρα πιο κάτω και είχε κατέβει, χωρίς να τον πάρω χαμπάρι. Προσπαθεί να μου ανοίξει την πόρτα, την τραβάω. Ξαναπροσπαθεί. Του λέω πολύ ήρεμα ότι αν μου κάνει ζημιά στο αμάξι δε θα γυρίσει σπίτι του απόψε. Ξανατραβάει. Την ανοίγω. Βγαίνω έξω. Κάνει μια απόπειρα να μου σκάσει μπουνιά, την αποφεύγω, με παίρνει ξυστά στον λαιμό, του ρίχνω μια στη μούρη και ξαπλώνει κάτω. 45-50άρης. Νομίζω ακόμα εκεί είναι.

    Ναι, μπορεί να συμβεί οτιδήποτε αν επιλέξεις να μπλέξεις σε καβγά. Αυτό δε σημαίνει ότι θα κάθεσαι να ανεχτείς το κάθε μαλακιστήρι. Όποιος το κάνει, μπράβο του. Εγώ μερικές φορές δε συγκρατούμαι και, προφανώς, μπορεί κάποτε να την πατήσω. Ποτέ δεν εκνευρίζομαι με το μηχανάκι πάντως. Αλλά με το αυτοκίνητο ρίχνω μπινελίκι άνετα.

    Γενικά ήταν πολύ αστείο το σκηνικό γιατί παίζει να έχω πλακωθεί 3 φορές σε όλη μου τη ζωή. Έχω νεύρα όταν σχολάω.
    Το συμπέρασμα είναι τελικά στην δική σου περίπτωση Προσοχή που βγάζεις/δίνεις κωλο. Θέλει πάντα τρόπο
    Καλό να είσαι μέτριος αρκεί να είσαι Καφές

  7. #397
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    26/11/2012
    Μηνύματα
    1.458
    λοιπον θα γράφω καθε μέρα.
    σε ειδα μαλακα με το audi να γράφεις στα @@ σου το στοπ ευτυχώς κατάλαβες οταν σου κόρναρα και πλακώθηκες στα φρένα.

    δεν κατάλαβα ομως την κόρνα του λεωφορείου απο πισω μετα το φρενάρισμα σου αν ηταν γιατι πλακώθηκες στα φρένα (δηλαδή ειχε σκοπό και αυτός να παραβιάσει το στοπ) ή ήταν για να σε κράξει (δεν το πιστεύω)

    το αστειο ειναι οτι το στοπ αυτο ειναι σε τετοιο σημειο που δεν εχεις να πας ευθεια οποτε αναγκαστικά δεξιά ή αριστερά. γιατι δεν σταματάτε δεν καταλαβαίνω??

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	Untitled-1.jpg 
Προβολές:	962 
Μέγεθος:	47,1 KB 
ID:	402457

  8. #398
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της lleonidas
    Εγγραφή
    31/03/2010
    Μηνύματα
    2.246
    Δε σε είδα εγώ, σε είδε ο πατέρας του παιδιού και δεν έχω να προσθέσω κάτι σε όσα γράφει εδώ ...

  9. #399
    Eυλογημένο μέλος Το avatar του/της Billymuse
    Εγγραφή
    24/11/2011
    Μηνύματα
    3.944
    Παιδες τι ψάχνετε τώρα, εγω χθες το βράδυ πέρασα προτοκαλί φανάρι και απο τα δεξια που ηρθε αυτοκινητο κανονικα με το πράσινο του του έκοψα τη φορα απο κακο υπολογισμό και του έκανα νόημα με το χέρι οτι αναγνώρισα το λαθος μου και ηρθε διπλα στη μηχανή και με ρώταγε γιατι τον μουτζωσα..
    RACING Because football,basketball & golf require ONE BALL
    Viva Italia 2015 Σικελία 2016

  10. #400
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της macdeath_s
    Εγγραφή
    27/04/2008
    Μηνύματα
    1.337
    Σας είδα κάτω σμπαράλια και ήλπιζα να ζήσετε. Τελικά χρειάστηκε να χάσετε ένα πόδι επειδή η κότα είχε πιει το πάτο της! Το νου σας μέρες που είναι γιατί δυστυχώς παγκοσμίως κανένας δεν θα αφήσει το τιμόνι ακόμη και αν δν βλέπει τη τύφλα του. Η κυρία είχε βγει στο αντίθετο ρεύμα

    https://cadenaser.com/ser/2018/12/30...46_636889.html

  11. #401
    Σε είδα πάνω στη μηχανή στην εθνική οδό να δείχνεις να το διασκεδάζεις πάρα το χιονισμένο τοπίο και το τσουχτερό κρύο.
    Πολυ σε χάρηκα να ξέρεις ..

  12. #402
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Kickstart
    Εγγραφή
    25/09/2018
    Μηνύματα
    852
    σε είδα μπροστά μου στο ανέβα στο ποτάμι μεσημέρι να πηγαίνεις βάρκα-γυαλό με το 500αρακι που σου πήρε ο μπαμπάς επειδή μάλλον μπήκες σε σχολή (ναι τόσο μικρή)...

    μόλις είδα το βαμμένο μαλλί από πίσω αναφώνησα μέσα στο κράνος μου "να δεις που μιλάει στο κινητό κλασικά" που να ξερα όμως...

    παίδες ειλικρινά πλησίασα από αριστερά να της κάνω κάνα νόημα να το κλείσει γιατί πατούσε μια αριστερή μια δεξιά λωρίδα επί ένα χιλιόμετρο...(και με σχετική κίνηση)..

    και τότε είδα το ανεπανάληπτο...εικοσάρα χοντρούλα είχε το ένα κινητό στο δεξί αυτί και στο αριστερό μπούτι είχε αναμμένο δεύτερο κινητό το οποίο σκρολαριζε με διαλείμματα για να διορθώνει το τιμόνι..

    δεν είπα τίποτα...άνοιξα το γκάζι και χάθηκα στην ευθεία ...μη μπορώντας να πιστέψω τι είχα μόλις δει..

    πολύ προσοχή αδέρφια...παίζει πολύ μπαζο εκεί έξω και τρελά ψυχολογικά ο κόσμος..

  13. #403
    ανέ-μελος Το avatar του/της KAGOURO
    Εγγραφή
    20/08/2010
    Μηνύματα
    243
    Σε είδα KTM 990 χθες στη Ζαρούχλα με το χιονακι να πέφτει .... Σας χάρηκα....ψιλοαπορησα...ψιλοζηλεψα !....Καλούς δρόμους να έχετε !

  14. #404
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της sanctusan
    Εγγραφή
    25/10/2017
    Μηνύματα
    1.020
    Σε είδα,
    ταξιτζής ανήπαντρο ρεμάλι ανω των 30, αριστερών πεποιθήσεων(ANTIFA ‘N’ ACAB τουλάχιστον) plus γηπεδικός με παλαιστινιακό στο λαιμό...
    να κουβαλάς...
    3 κλαρινογαμπρούς διαιτητές με σακάκια και μπατσόγυαλο, νοικοκυραίοι με παιδία κάτω των30, εκ των οποίων οι δύο είναι διάδες πρώιν ματάδες που συζητούσαν τα επαγγελματικά τους.

    Με κοίταζες μέσα στα μάτια από τον καθρέφτη με ένα βλέμμα που δεν μπορώ να περιγράψω.
    Σου έκανα νόημα να μην βγάλεις κουβέντα ώστε να τελειώσει η κούρσα, και να πας στην ευχή του άθεου...
    arvala παν στην εκκλησιά arvala προσκυνάνε.......

  15. #405
    Μέλος
    Εγγραφή
    06/10/2015
    Μηνύματα
    34
    Σε ειδα κ@λοπαιδι με το μαυρο TDM κ το λευκο κρανος να μπαινεις στο βενζιναδικο, να μου λες 25 ευρω 100αρα κ οταν τελειωνω να ζητας να σου βαλω λιγο αερα στα λαστιχα κ οταν γυρναω να τον παρω να βαζεις μπροστα κ να εμφανίζεσαι! Δεν θα σου πω τα κλασσικα..στους γιατρους να τα φας κλπ αλλα οτι ειμαι απο τις 5:30 το πρωι μεσα στο κωλοκρυο για να μου φας εσυ το μεροκαματο! Δεν πειραζει ελπιζω να σε πετυχω καπου, εσενα ή το μηχανακι!

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 20:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 15:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF