Σελίδα 3 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 45 από 68

Θέμα: No-name stabilizer steering damper

  1. #31
    Το χεις??το χωωω.. Το avatar του/της o teos
    Super Moderator
    Εγγραφή
    11/11/2009
    Μηνύματα
    3.280
    Αν δεν ειχες και δεν εχεις φαει τανκσλαπινγκ δε θα δεις και πολλές διαφορες η αν δεν πιεζεις αρκετα ωστε να κουνιεται το τιμονι σου σε καθε εξοδο σαν τρελο...αν δε τα εχεις βιωσει αυτα δε μπορείς να καταλάβεις ποσο χρησιμο ειναι ενα και προφανως δεν πας γρηγορα αρκετα ωστε να το χρειαζεσαι..
    Throttle that mysterious friend of ours

  2. #32
    270° firing order
    Εγγραφή
    16/12/2017
    Μηνύματα
    2.436
    Π.χ https://www.youtube.com/watch?v=GvHtChodNk0
    αν ήμουν στην θέση του δεν θα ήθελα να είχα damper των 50ε. (φοράει και το ηλεκτρονικό hesd της Honda αυτός λογικά )

    Δεν σου τυχαίνει μόνο σε εξόδους,μπορεί να συμβεί και σε ευθεία απλά ''σπάζοντας'' το με απότομες αλλαγές .( 18 χρονών,άπειρος,gpz1000rx των 260 κιλών με 16'' ζάντες..αφού ξαναοδήγησα μότο μετά από την τρομάρα μου πάλι καλά )
    Τελευταία τροποποίηση από katsar; 14/03/2019 στις 10:00.
    when life gets complicated... i ride.

  3. #33
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της borgiriadis1
    Εγγραφή
    02/07/2018
    Μηνύματα
    819
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από o teos Προβολή μηνύματος
    Αν δεν ειχες και δεν εχεις φαει τανκσλαπινγκ δε θα δεις και πολλές διαφορες η αν δεν πιεζεις αρκετα ωστε να κουνιεται το τιμονι σου σε καθε εξοδο σαν τρελο...αν δε τα εχεις βιωσει αυτα δε μπορείς να καταλάβεις ποσο χρησιμο ειναι ενα και προφανως δεν πας γρηγορα αρκετα ωστε να το χρειαζεσαι..
    Συμφωνώ σε όλα και ναι δεν είμαι αρκετά γρήγορος για να το χρειάζομαι (και ας έχω stabilator της ohlins). Αλλά δεν μιλάμε στο ίδιο μήκος κύματος νομίζω. Εσύ μιλάς για κτ το οποίο δεν δουλεύει σωστά και σε οδήγηση πίστας μπορεί να σε σκοτώσει. Ομολογουμένως από τη στιγμή που οδηγάς σε πίστα πολλά είναι αυτά που μπορεί να σε σκοτώσουν. Εγώ αναφερόμουν και κατ επέκταση απαντούσα στο οτι σε μια πιο ήπια βόλτα το πολύ-πολύ να μην δουλέψει. Όχι όμως να σε σκοτώσει κλειδώνοντας τιμόνια και τι άλλο αναφέρθηκε (ναι τα είπαμε δεν έχω φάει τανκσλαπινγκ και δεν είμαι αρκετά γρήγορος και βίαιος στο δρόμο).
    Πάτα το 0

  4. #34
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Tycho Moon
    Εγγραφή
    13/11/2014
    Μηνύματα
    398
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από SONone Προβολή μηνύματος

    οσο για τις μανετες εχω κινεζικες και δεν τις φοβαμε καθολου. βεβαια δεν ειναι χυτες σε καλούπι.

    αλλα ναι τι μπορει να παει στραβα οταν ενα stabilizer δεν δουλεψει?

    Αυτό που θα μπορούσε να πάει στραβά με ένα stabilizer της πλάκας είναι να σου σπάσει ο άξονας σε κανά απότομο χαστούκι ή να γρανιάρει ο άξονας σε κάποιο σώσιμο, να σηκώσει γρέζι και να φρακάρει ή να σπάσει κάποια από τις βάσεις του σε κάποιο σώσιμο και εκεί που προσπαθεί να αποσβέσει την ταλάντωση να αφήσει απότομα μπόσικο το τιμόνο με ό,τι συνέπειες μπορεί αυτό να έχει, κλπ

    Γενικά αυτό που δεν κατάλαβαίνω - και δεν το λέω για εσένα προσωπικά SONone - είναι ο λόγος που μερικοί ενώ αγοράζουν μια μοτοσυκλέτα μιας ορισμένης ποιότητας, την υποβαθμίζουν στη συνέχεια με ό,τι φτηνοκινεζιά βρουν στο ebay.

    Κατά τη γνώμη μου, όταν τοποθετούμε ένα αξεσουάρ στη μοτοσυκλέτα μας (είτε ως εξτρά είτε ως αντικατάσταση κάποιου άλλου) καλό είναι να είναι ανώτερης ποιότητας ή τουλάχιστον εφάμιλλης της μοτοσυκλέτας που καβαλάμε.
    Ἀπὸ τὸ πάρκο στὴ Μυροβόλο τὸ μηχανάκι ἀστράφτει στὸν ἥλιο,
    ἀντανακλᾶ τὸ χαμόγελό σου καὶ μὲ διαλύει στὸ φῶς.

  5. #35
    balls of steel Το avatar του/της p@nos
    Εγγραφή
    04/09/2007
    Μηνύματα
    5.809
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από giorgos.boun Προβολή μηνύματος
    Για αυτούς που λένε ότι θα κολλήσει. Εξηγήστε μου σας παρακαλώ πω μπορεί να κολλήσει ένας άξονας που κινείτε μέσα σε ένα σωλήνα αν δεν αλλάξει κάτι στην γεωμετρία του ενός ή του άλλου; (όπως είπε ο telegonos)
    Δηλαδή να μην υπάρχει καμία ρύθμιση από αυτές που υπόσχεται να το καταλάβω
    Να χάσει το λάδι γιατί οι τσιμούχες δεν εφαρμόζουν καλα εννοείτε να το καταλάβω
    Να είναι τα πιο πεταμένα λεφτά που έχεις δώσει ποτέ συμφωνώ
    Αλλά να κολλήσει όχι δεν το θεωρώ πιθανό.
    Διαβάζω πιο r&d και πια τεχνογνωσία... πήραν ένα ohlins ή hyperpro και το αντιγραψανε. Τι πιο απλό; Όπως κάνουν πάντα!
    Ειπα στο πρωτο μου ποστ. Στο τανκ σλαπινγκ οι δυναμεις ειναι τεραστιες, και δε ξερεις τι μπορει να συμβει. Δεν εχει να κανει με το οτι ειναι κινεζικο, εχει να κατι με οτο οτι προφανως δεν εχει δοκιμαστει υπο οποιαδηποτε συνθηκη και δε φερει καμμια πιστοποιηση. Καποιο λογο εχουν οι κατασκευαστες που πιστοποιουν τα προιοντα τους.

    Και κινεζικα λαστιχα μπορεις να βαλεις και να γαμανε. Στην τελικη ενα απλο λαστιχο ειναι. Αλλα οταν γινει η στραβη και το μπαμ θα κλαις.

    Γενικα σε θεματα που αφορουν προσφυση, κρατημα κλπ καλο ειναι να μην γινονται εκπτωσεις

  6. #36
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από p@nos Προβολή μηνύματος
    Ειπα στο πρωτο μου ποστ. Στο τανκ σλαπινγκ οι δυναμεις ειναι τεραστιες, και δε ξερεις τι μπορει να συμβει. Δεν εχει να κανει με το οτι ειναι κινεζικο, εχει να κατι με οτο οτι προφανως δεν εχει δοκιμαστει υπο οποιαδηποτε συνθηκη και δε φερει καμμια πιστοποιηση. Καποιο λογο εχουν οι κατασκευαστες που πιστοποιουν τα προιοντα τους.

    Και κινεζικα λαστιχα μπορεις να βαλεις και να γαμανε. Στην τελικη ενα απλο λαστιχο ειναι. Αλλα οταν γινει η στραβη και το μπαμ θα κλαις.

    Γενικα σε θεματα που αφορουν προσφυση, κρατημα κλπ καλο ειναι να μην γινονται εκπτωσεις
    Μ' αρέσει που το συζητάμε κιόλας για κάτι που θες να σε βοηθήσει να μην πέσεις όταν γίνει κάτι τόσο βίαιο όσο ένα τανκ σλαπ (οκ, διαφέρει από μηχανάκι σε μηχανάκι αλλά συνήθως είναι βίαια).

    Αν το θέλουμε για διακόσμηση στο καφέ, δε γ@μείς, όλα καλά είναι...


    Σαν το κράνος ένα πράγμα, αν δεν πέσεις και κουβά της Vileda να φοράς, καλό είναι.
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  7. #37
    Το χεις??το χωωω.. Το avatar του/της o teos
    Super Moderator
    Εγγραφή
    11/11/2009
    Μηνύματα
    3.280
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sniper Προβολή μηνύματος


    και κουβά της Vileda να φοράς, καλό είναι.
    Μερακλης...ξερει απο καλο σφουγγάρισμα
    Throttle that mysterious friend of ours

  8. #38
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    28/02/2014
    Μηνύματα
    3.730
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Tycho Moon Προβολή μηνύματος
    Γενικά αυτό που δεν κατάλαβαίνω - και δεν το λέω για εσένα προσωπικά SONone - είναι ο λόγος που μερικοί ενώ αγοράζουν μια μοτοσυκλέτα μιας ορισμένης ποιότητας, την υποβαθμίζουν στη συνέχεια με ό,τι φτηνοκινεζιά βρουν στο ebay. Κατά τη γνώμη μου, όταν τοποθετούμε ένα αξεσουάρ στη μοτοσυκλέτα μας (είτε ως εξτρά είτε ως αντικατάσταση κάποιου άλλου) καλό είναι να είναι ανώτερης ποιότητας ή τουλάχιστον εφάμιλλης της μοτοσυκλέτας που καβαλάμε.
    Αν δεν εχω 500€ για επωνυμο σταμπιλιζατερ (δεν ξερω αν ακουγεται τοσο απιστευτο, αλλα υπαρχουν και τετοιες περιπτωσεις*), τι ειναι καλυτερο; Κινεζικο ή τιποτα. Σχεδον ολοι απαντησατε στο ερωτημα κινεζικο ή επωνυμο και απορειτε που καποιος θετει ενα τοσο ηλιθιο ερωτημα. Θα ηταν οντως ηλιθιο αν ρωτουσαμε αυτο. Αλλα η ερωτηση ειναι αλλη.
    *μιλαω για μενα τουλαχιστον, δεν ξερω τα οικονομικα του SONone.

    Η λυση του μτχ ΟΕΜ ακουγεται ενδιαφερουσα, αλλα δεν ξερω πώς θα μπορουσε να τοποθετηθει ενα αξεσουαρ αλλης μηχανης πανω στη δικη μου. Τα κινεζικα ερχονται με κιτ τοποθετησης.
    Τελευταία τροποποίηση από ptc; 14/03/2019 στις 13:09.

  9. #39
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ptc Προβολή μηνύματος
    Αν δεν εχω 500€ για επωνυμο σταμπιλιζατερ (δεν ξερω αν ακουγεται τοσο απιστευτο, αλλα υπαρχουν και τετοιες περιπτωσεις*), τι ειναι καλυτερο; Κινεζικο ή τιποτα. Σχεδον ολοι απαντησατε στο ερωτημα κινεζικο ή επωνυμο και απορειτε που καποιος θετει ενα τοσο ηλιθιο ερωτημα. Θα ηταν οντως ηλιθιο αν ρωτουσαμε αυτο. Αλλα η ερωτηση ειναι αλλη.
    *μιλαω για μενα τουλαχιστον, δεν ξερω τα οικονομικα του SONone.

    Η λυση του μτχ ΟΕΜ ακουγεται ενδιαφερουσα, αλλα δεν ξερω πώς θα μπορουσε να τοποθετηθει ενα αξεσουαρ αλλης μηχανης πανω στη δικη μου. Τα κινεζικα ερχονται με κιτ τοποθετησης.
    Τα σταμπ είναι ίδια στη λειτουργία τους, αυτό που κοστίζει είναι η βάση τοποθέτησης στην κάθε μηχανή.
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  10. #40
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/04/2008
    Μηνύματα
    4.019
    τα κινέζικα οπως και πολλα οεμ δεν δουλευουν. ειναι μονο φιγουρα. πεταμένα λεφτα δηλαδη. Δεν ξερω αν χαλάνε και αν υπαρχει περιπτωση να σου κάνουν ζημια αλλα σιγουρα η πιθανοτητα ειναι μικρη. Δυστυχως οι μεγάλες εταιριες βαράνε πολύ τα σταμπιπ ενω ειναι πραγματικα αστειες κατασκευες. Κάποιος ειπε για r&d και πιστοποιήσεις. Ενα αμορτισερ ειναι με μια ειδικη βαση. Κάτι racing εχουν εξτρα λειτουργίες και ρυθμίσεις ή και σώμα απο πιο ακριβα μεταλλα. Τα υπόλοιπα ειναι ιδια, απλες κατασκευες, ιδιες τοσα χρονια. Πάνω απο 150 ειναι πραγματικά ληστεία αλλα ετσι ειναι τα αξεσουαρ. Εδω ακομα δινουμε 1200 ευρω για κουρμπαρισμένους σωλήνες και καλα Full racing exhaust χωρις να ειναι καν τιτανίου.

  11. #41
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της giorgos.boun
    Εγγραφή
    02/09/2015
    Μηνύματα
    230
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από p@nos Προβολή μηνύματος
    Ειπα στο πρωτο μου ποστ. Στο τανκ σλαπινγκ οι δυναμεις ειναι τεραστιες, και δε ξερεις τι μπορει να συμβει. Δεν εχει να κανει με το οτι ειναι κινεζικο, εχει να κατι με οτο οτι προφανως δεν εχει δοκιμαστει υπο οποιαδηποτε συνθηκη και δε φερει καμμια πιστοποιηση. Καποιο λογο εχουν οι κατασκευαστες που πιστοποιουν τα προιοντα τους.

    Και κινεζικα λαστιχα μπορεις να βαλεις και να γαμανε. Στην τελικη ενα απλο λαστιχο ειναι. Αλλα οταν γινει η στραβη και το μπαμ θα κλαις.

    Γενικα σε θεματα που αφορουν προσφυση, κρατημα κλπ καλο ειναι να μην γινονται εκπτωσεις
    Βρε Πάνο είδες να διαφωνούμε πουθενά; Είδες να συγκρίνω εγώ το κινεζικό με ένα αφτερ;
    Τι κινεζικά λάστιχα αναφέρεις; Και ναι είναι καλυτερα να έχεις κινεζικά λάστιχα από το να πηγαίνεις με τις ζάντες.
    Εδώ μιλάμε να ΜΗΝ έχεις καθολου vs ένα κινεζικό. Αν δεν έχει η μηχανή σου από το εργοστασιο (να μπορεσεις να το βελτιωσεις), κανεις ταρζανιες στον δρόμο (σούζες κ.τ.λ.) και δεν μπορείς να βάλεις κάτι αξιόλογο, βάλε το κινεζικό. Μπορεί να είναι τα πιο πεταμένα λεφτά αλλά δίνω 1% πιθανότητα να κάνει κάτι.

    Νομίζω ότι σε αυτό το θέμα όλοι συμφωνούμε αλλά ο καθένας το βλέπει από την μεριά που τον βολευει.

  12. #42
    balls of steel Το avatar του/της p@nos
    Εγγραφή
    04/09/2007
    Μηνύματα
    5.809
    Εγω λεω οτι απο το να βαλεις κατι εν δυναμει επικυνδινο ειναι σαφως καλυτερο να μη βαλεις τιποτα. Κινεζικα προιοντα εχουμε δει απειρες φορες να διαλυονται για ψηλου πηδημα. Στον τσαμπουκα του τανκσλαπ το κινεζικο μπορει να γινει κομματια και οταν γινει αυτο, να προκαλεσει ακομα μεγαλυτερη ζημια. Στο θεμα λαστιχα, ναι αμα εχεις να διαθεσεις ενα ποσο χ, καλυτερα να το δωσεις για μεταχειρισμενα επωνυμα λαστιχα παρα για εντελως φτηνα απο αλιεξπρες που θα τα παρεις τσαμπα αλλα μπορει να κανιυν και κανα μπαμ μεσα στη στροφη.

    Και κατι ακομα, το χομπυ μηχανη ειναι μια πολυτελεια στις μερες μας, οποτε ειδικα αν μιλαμε για μεγαλες μοτοσυκλετες, καλο ειναι να αναθεωρησει κανεις τη χρηση και την κατοχη αμα δε μπορει να το αντεξει η τσεπη του. Δε μπορει να βγαινεις στο δρομο με χιλιαρι μονο και μονο επειδη μπορεις να δωσεις τα 1000ε που κανει και να μην εχει αλυσιδες, λαστιχα, και να κανει ζιγκ ζαγκ ολοκληρο... Και για τον καθε π@π@ρα που θα το κανει προσωπικα χεστηκα, το θεμα ειναι οτι θα παρει και καναν αλλο στο σβερκο του...

    Σε αυτο βεβαια εχει μεριδιο ευθηνης και το κρατος που το κτεο το εχει μονο για να μαζευει λεφτα, και οχι για να κανει αυτο που πρεπει, δηλαδη να εξασφαλισει οτι το οχημα ειναι ικανο να κινηθει με ασφαλεια στο δρομο χωρις να δημιουργησει προβληματα. Στη γερμανια που για οποιοδηποτε αξεσουαρ ζητανε πιστοποιηση tüv κατι παραπανω θα ξερουν απο εμας τους ξυπνιους.

  13. #43
    Το χεις??το χωωω.. Το avatar του/της o teos
    Super Moderator
    Εγγραφή
    11/11/2009
    Μηνύματα
    3.280
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από p@nos Προβολή μηνύματος
    Εγω λεω οτι απο το να βαλεις κατι εν δυναμει επικυνδινο ειναι σαφως καλυτερο να μη βαλεις τιποτα. Κινεζικα προιοντα εχουμε δει απειρες φορες να διαλυονται για ψηλου πηδημα. Στον τσαμπουκα του τανκσλαπ το κινεζικο μπορει να γινει κομματια και οταν γινει αυτο, να προκαλεσει ακομα μεγαλυτερη ζημια. Στο θεμα λαστιχα, ναι αμα εχεις να διαθεσεις ενα ποσο χ, καλυτερα να το δωσεις για μεταχειρισμενα επωνυμα λαστιχα παρα για εντελως φτηνα απο αλιεξπρες που θα τα παρεις τσαμπα αλλα μπορει να κανιυν και κανα μπαμ μεσα στη στροφη.

    Και κατι ακομα, το χομπυ μηχανη ειναι μια πολυτελεια στις μερες μας, οποτε ειδικα αν μιλαμε για μεγαλες μοτοσυκλετες, καλο ειναι να αναθεωρησει κανεις τη χρηση και την κατοχη αμα δε μπορει να το αντεξει η τσεπη του. Δε μπορει να βγαινεις στο δρομο με χιλιαρι μονο και μονο επειδη μπορεις να δωσεις τα 1000ε που κανει και να μην εχει αλυσιδες, λαστιχα, και να κανει ζιγκ ζαγκ ολοκληρο... Και για τον καθε π@π@ρα που θα το κανει προσωπικα χεστηκα, το θεμα ειναι οτι θα παρει και καναν αλλο στο σβερκο του...

    Σε αυτο βεβαια εχει μεριδιο ευθηνης και το κρατος που το κτεο το εχει μονο για να μαζευει λεφτα, και οχι για να κανει αυτο που πρεπει, δηλαδη να εξασφαλισει οτι το οχημα ειναι ικανο να κινηθει με ασφαλεια στο δρομο χωρις να δημιουργησει προβληματα. Στη γερμανια που για οποιοδηποτε αξεσουαρ ζητανε πιστοποιηση tüv κατι παραπανω θα ξερουν απο εμας τους ξυπνιους.
    +675
    Throttle that mysterious friend of ours

  14. #44
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της giorgos.boun
    Εγγραφή
    02/09/2015
    Μηνύματα
    230
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από p@nos Προβολή μηνύματος
    Εγω λεω οτι απο το να βαλεις κατι εν δυναμει επικυνδινο ειναι σαφως καλυτερο να μη βαλεις τιποτα. Κινεζικα προιοντα εχουμε δει απειρες φορες να διαλυονται για ψηλου πηδημα. Στον τσαμπουκα του τανκσλαπ το κινεζικο μπορει να γινει κομματια και οταν γινει αυτο, να προκαλεσει ακομα μεγαλυτερη ζημια. Στο θεμα λαστιχα, ναι αμα εχεις να διαθεσεις ενα ποσο χ, καλυτερα να το δωσεις για μεταχειρισμενα επωνυμα λαστιχα παρα για εντελως φτηνα απο αλιεξπρες που θα τα παρεις τσαμπα αλλα μπορει να κανιυν και κανα μπαμ μεσα στη στροφη.
    Εδώ είναι που διαφωνούμε. Δεν θεωρώ ότι είναι επικίνδυνο. Το πιο πιθανόν αν σπάσει όπως λες να συνεχίσει το τανκσλαπ μέχρι να πέσεις όπως και όταν δεν υπήρχε κάτι...
    φυσικά και μπορεί να σπάσουν για ψύλλου πηδημα. Γιαυτο και σε σημεία όπως τιμόνια μαρπιεδες κ.τ.λ. δεν διανοούμαι να αλλαχτούν με κάτι υποδεέστερο από το εργοστασιακό. Μόνο παραπάνω έχει. Από το τιποτα λιγάκι παραπάνω είναι το κινεζικό (εκτός και αν μπαίνει κάποιο oem μεταχειρισμένο) και μετά το αφτερ.

    Σε όλα τα αλλά συμφωνούμε και με το παραπάνω!
    Τελευταία τροποποίηση από giorgos.boun; 14/03/2019 στις 16:23.

  15. #45
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    28/02/2014
    Μηνύματα
    3.730
    Φίλε Πάνο τζάμπα συγχύζεσαι. Το ότι δεν θέλω να διαθέσω 500€ σε έξτρα αξεσουάρ που δεν κρίνεται απαραίτητο για τη μηχανή μου από τον ίδιο τον κατασκευαστή δε σημαίνει πως δεν θα έχω τη μηχανή μου σε άψογη κατάσταση. Πήρες φόρα και τα έκανες όλα ίσωμα... Λάστιχα, αλυσίδες, σταμπιλιζατέρ, όλα ίδιο.

    Τεσπα, μέσα σε όλα που γράφτηκαν στο νήμα ειπώθηκαν και κάνα δυο χρήσιμα πράγματα, οπότε κάτι βγήκε πάλι.

Σελίδα 3 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Bar Scotts steering Damper Mount
    από nikos force στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 28/06/2007, 12:20
  2. Steering Dampers
    από tifoefs στο forum Kawasaki
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 13/06/2006, 13:54
  3. το «NO NAME» του φίλου Τάκη
    από jimbar στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 15
    Τελευταίο μήνυμα: 05/11/2004, 22:56

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF