Σελίδα 7 από 10 ΠρώτοΠρώτο ... 2345678910 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 91 έως 105 από 147

Θέμα: 13ος αγώνας Gran Premio Octo di San Marino e della RIviera di Rimini

  1. #91
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    21/07/2015
    Μηνύματα
    1.286
    Snoozefest προς το παρόν.

  2. #92
    μια σκιά μ' ακολουθάει Το avatar του/της cityfly
    Εγγραφή
    07/05/2003
    Μηνύματα
    3.701
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από DJTaurus Προβολή μηνύματος
    Τον Μαρκεζ δεν τον γουστάρω. Αλλά για να λήξουμε την κουβέντα περί κωλοπαιδιασης.... όταν ένας αθλητής είναι κωλοπαιδο και μπορεί να το υποστηρίξει και εντός αγωνιστικού χώρου και να κλείνει στόματα μαγκιά του. Εμείς αυτο το λέμε ότι έχει @@. Μου φαίνεται μερικοί δεν έχετε αθληθεί ποτέ σας ούτε έστω σε τοπικό επίπεδο. Όπως και έχει μου παραμένει αντιπαθής και θα ήθελα να τον δω να κάνει τα ίδια και σε άλλη ομάδα για να κερδίσει τον πλήρη σεβασμό μου.
    Άλλο κωλόπαιδο άλλο έχει αρχίδια. Καμία σχέση το ένα με το άλλο.

  3. #93
    μια σκιά μ' ακολουθάει Το avatar του/της cityfly
    Εγγραφή
    07/05/2003
    Μηνύματα
    3.701
    Τα συγχαρητήρια παντως ανήκουν στον Κουαρταραρό.

  4. #94
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    21/07/2015
    Μηνύματα
    1.286
    Καλά το'παιξε ο ΜΜ.Άθλιος αγώνας δυστυχώς από άποψη θεάματος.

    Τουλάχιστον ο simoril θα κοιμηθεί σήμερα το βράδυ,ο Χόρχε στους πόντους.

  5. #95
    Νέο μέλος Το avatar του/της KonstantinS
    Εγγραφή
    23/09/2017
    Μηνύματα
    32
    M.M. απ την στιγμη που επαψε να βιαζετε και εβαλε και τακτικη στον αγωνα του εκτος του τεραστιοιυ ταλεντου σαν τιμονι, εαν δεν εχει κατι απροοπτο θα ειναι κυριαρχος για πολα χρονια . Τωρα εαν ειναι κολοπαιδο ? Πρωταθλητης κατα εξακολουθηση χωρις μεγαλο εγω δεν γεινεσαι .

  6. #96
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
    Εγγραφή
    03/02/2017
    Μηνύματα
    4.022
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από BLiTzER Προβολή μηνύματος
    Δε θα ήταν τέλειο φέτος που δεν έχει τίποτα να χάσει ο Rossi, να πικάρει τον MM σε κάθε αγώνα, μέχρι να κάνει μαλακία και να χάσει το πρωτάθλημα;
    Τι μου θυμιζει....
    καθε μερα ...νεα μερα.

  7. #97
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
    Εγγραφή
    03/02/2017
    Μηνύματα
    4.022
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από DJTaurus Προβολή μηνύματος
    Τον Μαρκεζ δεν τον γουστάρω. Αλλά για να λήξουμε την κουβέντα περί κωλοπαιδιασης.... όταν ένας αθλητής είναι κωλοπαιδο και μπορεί να το υποστηρίξει και εντός αγωνιστικού χώρου και να κλείνει στόματα μαγκιά του. Εμείς αυτο το λέμε ότι έχει @@. Μου φαίνεται μερικοί δεν έχετε αθληθεί ποτέ σας ούτε έστω σε τοπικό επίπεδο. Όπως και έχει μου παραμένει αντιπαθής και θα ήθελα να τον δω να κάνει τα ίδια και σε άλλη ομάδα για να κερδίσει τον πλήρη σεβασμό μου.
    Εσύ πρεπει να είσαι ρεάλ Μαδρίτης και ο καλύτερος παίχτης για σένα ο Ράμος ε?
    καθε μερα ...νεα μερα.

  8. #98
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από cityfly Προβολή μηνύματος
    Άλλο κωλόπαιδο άλλο έχει αρχίδια. Καμία σχέση το ένα με το άλλο.
    Προφανώς και θέλει μεγαλύτερα @@ όταν είσαι κ@λοπαιδο και το υποστηρίζεις.

  9. #99
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
    Εγγραφή
    03/02/2017
    Μηνύματα
    4.022
    Δε ξέρω κατα ποσο η σημερινή νίκη του 93 είναι αυτή που πρεπει να εστιασουμε καθος ο πιτσιρικας με εμφανέστατα αργότερη μηχανή και την απουσία του σλιπ στριμινκ έκανε τη ζωή του Μαρκ πολύ δησκολη.Εμένα αυτό μου δηχνει αυτή τη στιγμη ποιος είναι ο καλύτερος οδηγός στη πίστα.

    Αλλά όπως είπε και ο πολύ αγαπητός και μετριόφρονα 93 "δεν έχει σημασία που στους 2τελευταιους αγώνες δε κατάφερα να περάσω τους αντιπάλους μου.Στο τέλος εμένα θα θυμούνται σαν πρωταθλητή"
    καθε μερα ...νεα μερα.

  10. #100
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της lospsi
    Εγγραφή
    19/08/2005
    Μηνύματα
    1.469
    Τι κωλοπαιδαράς αυτός ο Ραμος... Κανονικά, κανείς οπαδός της Ρεαλ δεν θα έπρεπε να φοράει φανέλα του.

  11. #101
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ Προβολή μηνύματος
    Εσύ πρεπει να είσαι ρεάλ Μαδρίτης και ο καλύτερος παίχτης για σένα ο Ράμος ε?
    Το ποδόσφαιρο πέθανε όταν σταμάτησε ο πραγματικός Ronaldo και τότε και το άφησα. Βρες μου ένα παράδειγμα από καποιο άλλο πιο σοβαρό άθλημα :P

  12. #102
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    21/07/2015
    Μηνύματα
    1.286
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ Προβολή μηνύματος
    Δε ξέρω κατα ποσο η σημερινή νίκη του 93 είναι αυτή που πρεπει να εστιασουμε καθος ο πιτσιρικας με εμφανέστατα αργότερη μηχανή και την απουσία του σλιπ στριμινκ έκανε τη ζωή του Μαρκ πολύ δησκολη.Εμένα αυτό μου δηχνει αυτή τη στιγμη ποιος είναι ο καλύτερος οδηγός στη πίστα.

    Αλλά όπως είπε και ο πολύ αγαπητός και μετριόφρονα 93 "δεν έχει σημασία που στους 2τελευταιους αγώνες δε κατάφερα να περάσω τους αντιπάλους μου.Στο τέλος εμένα θα θυμούνται σαν πρωταθλητή"
    Ο ΜΜ θα μπορούσε να τον είχε περάσει απ'τον πρώτο γύρο που τον είχε στο 1 δέκατο.Είχε 25-30 ευκαιρίες να τον περάσει,επίτηδες έμενε από πίσω εκμεταλλευόμενος την απειρία του γάλλου και ταυτόχρονα ζυγίζοντάς τον.

  13. #103
    Μέλος
    Εγγραφή
    20/04/2018
    Μηνύματα
    232
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ Προβολή μηνύματος
    Δε ξέρω κατα ποσο η σημερινή νίκη του 93 είναι αυτή που πρεπει να εστιασουμε καθος ο πιτσιρικας με εμφανέστατα αργότερη μηχανή και την απουσία του σλιπ στριμινκ έκανε τη ζωή του Μαρκ πολύ δησκολη.Εμένα αυτό μου δηχνει αυτή τη στιγμη ποιος είναι ο καλύτερος οδηγός στη πίστα.

    Αλλά όπως είπε και ο πολύ αγαπητός και μετριόφρονα 93 "δεν έχει σημασία που στους 2τελευταιους αγώνες δε κατάφερα να περάσω τους αντιπάλους μου.Στο τέλος εμένα θα θυμούνται σαν πρωταθλητή"
    Ο καλύτερος οδηγός στην πίστα δηλαδή είναι αυτός που βρίσκεται 163 βαθμούς πίσω από τον πρωτοπόρο στο πρωτάθλημα; Εντάξει καταλαβαίνω τις προτιμήσεις,αλλά κάπου έλεος φίλε μου.Ο άνθρωπος από τον Μάρτιο δεν έχει τερματίσει χειρότερα από 2ος,τι άλλο πρέπει να κάνει δηλαδή; Επίσης οι 4 Yamaha στις 5 πρώτες θέσεις μας δείχνουν ότι η Yamaha είναι εμφανώς αργότερη σε αυτή την πίστα;

  14. #104
    the Great Escape project Το avatar του/της Jimmu
    Εγγραφή
    07/09/2017
    Μηνύματα
    409
    MM: Thats' how you do it......!!! Aπίστευτος, όπως πάντα εξάλλου.. +93 κι έχει ακόμα μέχρι να τελειώσει το πρωτάθλημα,το οποίο παρεμπιπτόντως είναι τελειωμένη υπόθεση.Είχε πάμπολλες ευκαιρίες να περάσει από την αρχή, αλλά το κρατούσε για το τέλος έκπληξη, φυσικά για να μη δώσει στο Fabio το πλεονέκτημα να τον "μελετήσει" στη διάρκεια του αγώνα.
    Fabio = Μεγάλο αστέρι που αρχίζει να δείχνει τα δόντια του..Aν η yamaha δεν τα ποντάρει ΌΛΑ πάνω του στο μέλλον,αυτοί θα χάσουν..
    Ο Viniales παραμένει η η καλύτερη yamaha στη βαθμολογία και τερμάτισε μπροστά από το γιατρό, αλλά νομίζω πως ο Fabio είναι το "real deal" για την ομάδα.
    Κατά τ'άλλα, βαρετός αγώνας ,με εξαίρεση τους 3 τελευταίους γύρους που αναρωτιόταν όλοι που και πως θα το κάνει ΜΜ..Θα είναι άραγε clean pass ? κτλ κτλ
    Πάμε γι' άλλα..
    "To do is to be" - Nietzsche
    "To be is to do" - Kant
    "Do be do be do " - Scooby Doo

  15. #105
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/04/2008
    Μηνύματα
    4.019
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Jimmu Προβολή μηνύματος
    Θα είναι άραγε clean pass ?
    το είχα παίξει σιγουράκι στο "θα καρφωσει τη χοντα στο γονατο του quartararo" όπως κάνει παντα και με έστειλε κουβα. Πάει χάλασε και αυτος.

Σελίδα 7 από 10 ΠρώτοΠρώτο ... 2345678910 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. 13ος αγώνας Gran Premio Tribul Mastercard di San Marino
    από GIOTIS750 στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 158
    Τελευταίο μήνυμα: 20/09/2018, 09:59
  2. Moto GP Tim di San Marino e della Riviera di Rimini,08/09/2017 - 10/09/2017
    από Vstrommer71 στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 166
    Τελευταίο μήνυμα: 15/10/2017, 22:38
  3. MOTOGP #13 - Gran Premio TIM di San Marino e della Riviera di Rimini
    από Sapadak στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 244
    Τελευταίο μήνυμα: 16/09/2016, 21:53
  4. MotoGP Cinzano di San Marino e della Riviera di Rimini
    από road spirit στο forum Ταξιδιωτικά
    Απαντήσεις: 138
    Τελευταίο μήνυμα: 04/12/2009, 01:45
  5. Gran Premio di San Marino 29-30-31 agosto 2008
    από blackbusa στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο μήνυμα: 22/05/2008, 13:08

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF