Σελίδα 164 από 325 ΠρώτοΠρώτο ... 64114154159160161162163164165166167168169174214264 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 2.446 έως 2.460 από 4868

Θέμα: ΝΕΑ MOTO GP ΚΑΙ WSBK ΓΕΝΙΚΑ !!

  1. #2446
    Στρογγυλοφάναρος Το avatar του/της sapila racing
    Moderator
    Εγγραφή
    26/07/2005
    Μηνύματα
    18.170
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Vstrommer71 Προβολή μηνύματος
    Το παρήγορο είναι ότι τουλάχιστον φέτος το μοτέρ της Απρίλια δικαιολογείται να σκάει,αφού είναι καινούργιο.Και επιτέλους δείχνει και καλό.
    Η κηδεία ήταν τα περσινά μοτέρ που ΚΑΙ ήταν χρέπια ΚΑΙ σκάγανε συνέχεια
    Οντως δικαιολογείται καθώς είναι τελείως νέο μηχανάκι και δεν μπορεσαν να κανουν καθόλου δοκιμες.
    Ας ελπίσουμε να λύσουν γρήγορα τα προβλήματα αξιοπιστίας και να ειναι super ανταγωνιστικοι.
    Αν όχι φέτος τουλάχιστον του χρόνου.
    sapila racing team

    bimota SB6 1995

    Hornet 900 2005
    Yamaha SR500 1981
    BMW R75/6 1975
    BMW R26 1957

  2. #2447
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Parking
    Εγγραφή
    17/12/2019
    Μηνύματα
    1.409
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sapila racing Προβολή μηνύματος
    Οντως δικαιολογείται καθώς είναι τελείως νέο μηχανάκι και δεν μπορεσαν να κανουν καθόλου δοκιμες.
    Ας ελπίσουμε να λύσουν γρήγορα τα προβλήματα αξιοπιστίας και να ειναι super ανταγωνιστικοι.
    Αν όχι φέτος τουλάχιστον του χρόνου.
    Τα μοτέρ τα τρέχουν και χωρίς δοκιμές.
    Η Απρίλια όμως κάνει δόκιμες όπως και η ΚΤΜ γιατί δεν έχουν αποτελέσματα
    Ίσως το κράτησαν μέχρι τέλους όμως για να κόψουν κόστος.
    Η Πιάτζιο δεν είναι και τα πάνω της και ψάχνουν τρόπους
    να γίνει η αγωνιστική ομάδα όσο το δυνατόν πιο ανεξάρτητη οικονομικά

  3. #2448
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    21/07/2015
    Μηνύματα
    1.286
    Αρκετά καλή ποιότητα live stream εδώ. Αν κάποιος έχει κάτι καλύτερο και μπορεί να μας το δώσει ευπρόσδεκτο.

  4. #2449
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της lospsi
    Εγγραφή
    19/08/2005
    Μηνύματα
    1.469
    Έχει κάνει κανείς συνδρομή στο bt sport?
    Από ότι είδα, έχει μηνιαία συνδρομή, 25 λίρες. Ίσως συμφέρει για κάποιον που θέλει να δει τους καλοκαιρινούς αγώνες και μετά να τους βλέπει με παρέα σε καφέ.

    Για πείτε γνώμες...

  5. #2450
    Drycleaner Το avatar του/της GIOTIS750
    Εγγραφή
    05/10/2012
    Μηνύματα
    6.795
    Ποιον θα καλεσει το HRC για αντικαταστατη του Μάρκεζ.

    https://the-race.com/motogp/who-will...uezs-stand-in/

  6. #2451
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    14/07/2020
    Μηνύματα
    55
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από lospsi Προβολή μηνύματος
    Έχει κάνει κανείς συνδρομή στο bt sport?
    Από ότι είδα, έχει μηνιαία συνδρομή, 25 λίρες. Ίσως συμφέρει για κάποιον που θέλει να δει τους καλοκαιρινούς αγώνες και μετά να τους βλέπει με παρέα σε καφέ.

    Για πείτε γνώμες...
    Θέλει vpn, οπότε το κόστος ανεβαίνει, εκτός και αν......
    Για μένα συμφέρει το cosmote ott, 25 ανά μήνα ή 18 ανά μήνα με 6μηνη συνδρομή. Το μόνο κακό... Ο ΔΔ

  7. #2452
    Κουλό μέλος
    Εγγραφή
    31/12/2006
    Μηνύματα
    344
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από vforvendetta85 Προβολή μηνύματος
    Θέλει vpn, οπότε το κόστος ανεβαίνει, εκτός και αν......
    Για μένα συμφέρει το cosmote ott, 25 ανά μήνα ή 18 ανά μήνα με 6μηνη συνδρομή. Το μόνο κακό... Ο ΔΔ



    Ο Opera browser ενσωματώνει δωρεάν vpn. Καλύτερα να το κοιτάμε λίγο πριν ρίξουμε τα χημικά...
    ​The journey is the reward!

  8. #2453
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    14/07/2020
    Μηνύματα
    55
    Για να χρησιμοποιήσεις bt sports account απαιτείται να είναι από UK η ip. Ο Opera browser δεν έχει επιλογή χώρας αλλά Ηπείρου, οπότε δεν πρόκειται να παίξει ενώ και αν έπαιζε (έστω μια στο εκατομμύριο να αναγνώριζε uk Region) το brandwith θα ήταν τέτοιο που δεν θα στριμαρει (εδώ δεν μπορεί να ανταπεξέλθει σε 360p βλέποντας laola1 tv).

    Επίσης κανένα free vpn δεν μπορεί να σου δώσει το κατάλληλο brandwith για τέτοιου είδους θεάσεις μιας και συχνά οι servers μπουκώνουν, οπότε αργά ή γρήγορα θα πρέπει να πληρώσεις.
    Κλείνοντας, δοκιμάσα πέρσι το dazn που έχει τα δικαιώματα στην Ισπανία και παρότι χρησιμοποίησα nordvpn premium και windscribe pro, με μπλόκαρε. Μόνο με express vpn μπόρεσα αλλά σε μια "εικονική" πόλη, οπότε καλό θα ήταν να μην το δοκιμάσει κάποιος.

    Αν έχεις αντίλογο, ευχαρίστως να το συζητήσουμε.

  9. #2454
    Drycleaner Το avatar του/της GIOTIS750
    Εγγραφή
    05/10/2012
    Μηνύματα
    6.795
    εχει στης ρυθμισεις στο κομπουτερ του οτε τβ να αλλαξεις σε αγγλικο και σε ρηπλευ οταν το βλεπεις .

  10. #2455
    Stockholmare Το avatar του/της Vstrommer71
    Εγγραφή
    29/01/2006
    Μηνύματα
    4.304
    Στην τελική πλερώνετε τα 140€ videopass και σταματάτε τις ανησυχίες.

    Aκριβό?Βεβαίως(και ειδικά φέτος),αλλά άμα έχετε το μικρόβιο και θέλετε να βλέπετε όλες τις κατηγορίες,τα δοκιμαστικά και ιδαίτερα τον εξαιρετικό σχολιασμό από τον Matt Birt και Simon Crafar(αφήνω στην άκρη τον άλλο ανεκδιήγητο πανηγυρτζή τον Αυστραλό) τα σκάτε,όπως η αφεντιά μου.

    Τα διάφορα λινκ κατά καιρούς μόνο άθλια αποτελέσματα μου έχουν δώσει,σε σημείο να απηυδείς και να λές πάω να πάρω videopass.
    Sju sjösjuka sjömän sköttes av sjuttiosju sköna sjuksköterskor på det sjunkande skeppet Shanghai

  11. #2456

  12. #2457
    Drycleaner Το avatar του/της GIOTIS750
    Εγγραφή
    05/10/2012
    Μηνύματα
    6.795
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Vstrommer71 Προβολή μηνύματος
    Στην τελική πλερώνετε τα 140€ videopass και σταματάτε τις ανησυχίες.

    Aκριβό?Βεβαίως(και ειδικά φέτος),αλλά άμα έχετε το μικρόβιο και θέλετε να βλέπετε όλες τις κατηγορίες,τα δοκιμαστικά και ιδαίτερα τον εξαιρετικό σχολιασμό από τον Matt Birt και Simon Crafar(αφήνω στην άκρη τον άλλο ανεκδιήγητο πανηγυρτζή τον Αυστραλό) τα σκάτε,όπως η αφεντιά μου.

    Τα διάφορα λινκ κατά καιρούς μόνο άθλια αποτελέσματα μου έχουν δώσει,σε σημείο να απηυδείς και να λές πάω να πάρω videopass.
    Αν σε παιρνει οικονομικα ναι...αλλα αφου το οτε τα παιζει ολα απο φπ1 μεχρι αγωνα και αλλαζω και εαν θελω και την περιγραφη στην αγλλικη και εχω και διαφορα καναλια 4με 5 ταινιες ντοκυμαντερ το Edge για τα ποδηλατα συν τα παιδικα για τα παιδια και με το ρηπλευ τωρα ειμαι ζαχαρη.



    Για τα λινκ που λες εγω ειδα ολα τα ελευθερα απο τα λινκ που εβαλα, στην δουλεια και επαιζαν τελεια ...
    Τελευταία τροποποίηση από GIOTIS750; 21/07/2020 στις 18:16.

  13. #2458
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της lospsi
    Εγγραφή
    19/08/2005
    Μηνύματα
    1.469
    Ευχαριστώ για τις απαντήσεις. Το σκεπτικό της ερώτησης είχε να κάνει με την αντίστοιχη συνδρομή που είχα κάνει στο eurosport για να βλέπω WSBK, με πολύ λιγότερα χρήματα (ΟΚ, έχει και 2 διαλείμματα για διαφημίσεις), δεν ήξερα για το ΒΤ ότι θα πρέπει να μένω UK.
    Το δίλημμα που αντιμετωπίζω με τα Motogp είναι ότι προσπαθώ να τα βλέπω με παρεούλα σε καφετέρια. Επίσης, το καλοκαίρι βρίσκομαι τα ΣΚ εκτός σπιτιού, χωρίς πρόσβαση σε WiFi. Άρα μου φαίνεται λίγο άκυρο να πληρώσω 140Ε για τις λιγότερες από τις μισές φορές που θα μείνω σπίτι. Πάντως, ευτυχώς βρέθηκε καφετέρια που το δείχνει στους μαγευτικούς Αγ. Απόστολους!
    Βασανισμένη μηχανόβια ψυχή...

  14. #2459
    Stockholmare Το avatar του/της Vstrommer71
    Εγγραφή
    29/01/2006
    Μηνύματα
    4.304
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από GIOTIS750 Προβολή μηνύματος
    Για τα λινκ που λες εγω ειδα ολα τα ελευθερα απο τα λινκ που εβαλα, στην δουλεια και επαιζαν τελεια ...
    Δεν ξέρω αν έτσι φάνηκε,αλλά δεν μίλαγα για τα συγκεκριμένα λίνκ που ανέβασες,καμμιά μομφή.
    Γενικά μιλάω ότι με τα λίνκ έχω θέματα.
    Sju sjösjuka sjömän sköttes av sjuttiosju sköna sjuksköterskor på det sjunkande skeppet Shanghai

  15. #2460
    Drycleaner Το avatar του/της GIOTIS750
    Εγγραφή
    05/10/2012
    Μηνύματα
    6.795
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Vstrommer71 Προβολή μηνύματος
    Δεν ξέρω αν έτσι φάνηκε,αλλά δεν μίλαγα για τα συγκεκριμένα λίνκ που ανέβασες,καμμιά μομφή.
    Γενικά μιλάω ότι με τα λίνκ έχω θέματα.
    ΟΚ αλλο αυτο .

Παρόμοια θέματα

  1. Moto GP και θεραπειες
    από DAYMAN στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 05/04/2016, 23:53
  2. Νεα ταινία Moto GP "Fastest"
    από Joyrider στο forum Γενικά περί μοτοσικλέτας
    Απαντήσεις: 36
    Τελευταίο μήνυμα: 24/05/2011, 16:44
  3. ΝΕΑ ΟΜΑΔΑ ΣΤΑ Moto Gp
    από AKIS BUSA στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 09/11/2009, 14:46
  4. Moto-Gp (Qatar)...Σάββατο και όχι Κυριακή ο αγώνας...
    από Stomu Yamashta στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 02/10/2004, 01:48
  5. Moto GP 2
    από Omni στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 24/09/2004, 13:47

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF