Σελίδα 4 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234
Προβολή αποτελεσμάτων 46 έως 58 από 58

Θέμα: Ups...Ξεκινησε σιγα σιγα και εδώ ...1η η Eurobank.

  1. #46
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.119
    Αν δεν τον χρησιμοποιείς, τον κλείνεις.
    Life begins at 45°.

  2. #47

  3. #48
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από MG-KTiNoS Προβολή μηνύματος
    Απο παιδι το ακουω και θυμαμαι τον πατερα μου να λιωνει στα γελια ...ολέ ολέ
    Καλημερα

  4. #49
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της 2stroker
    Εγγραφή
    12/07/2008
    Μηνύματα
    732
    Εκτος αυτου ξεκινησαν ολες οι τραπεζες να χρεωνουν τις νεες καρτες. Δηλαδη ληγει η καρτα σου και οταν σου στελνουν την καινουρια πληρωνεις 5-6 ευρω. Το καλυτερο δε ειναι οτι αν χαθει η καρτα οταν στην στελνουν σε αναγκαζουν να ξαναπληρωσεις.

    προσφατα εληξε η καρτα της φιλης μου απο την εθνικη τραπεζα. Περιμενε να ερθει η καινουρια τπτ. Μιας και δεν τον πολυχρησιμοποιουσε τον λογαριασμο δεν εδωσε σημασια. Αφου περασαν δυο μηνες τους πηρε τηλ. Της λενε οτι την εχουν στειλει. Τους λεει δεν

    την ελαβα ποτε και ουτε ελαβα ποτε ενημερωση οτι μου στειλατε την καρτα ως ειθισται. Και της λενε οκ θα την ξαναστειλουμε απλα εχει χρεωση. Και τους κανει μα δεν την ελαβα ποτε, η καρτα χαθηκε καπου μεταξυ σας και των ελτα, γιατι να πληρωσω παλι. Και της

    λενε οτι αν ειχε επικοινωνησει εντος ενος μηνα θα ηταν δωρεαν ενω τωρα οχι. Και τους λεει πως να επικοινωνησω οταν δεν με ενημερωσατε ποτε οτι εχετε στειλει καρτα.

    Για να μην πουμε για την αναληψη μετρητων που ξαφνικα ενω για ακρετα χρονια αν εκανες αναληψη απο ατμ αλλης τραπεζας η προμηθεια ηταν περιπου 1.5 ευρω και τωρα ειναι αναλογα την τραπεζα στα 3.5-4.00

    Τωρα θελουν και νταβατζιλικι απλα για να διατηρεις τον λογαριασμο σου. Το επομενο βημα ειναι ετησια συνδρομη λογαριασμου. Σε πολλες χωρες του εξωτερικου ηδη γινεται.

    Μηπως να τα κανουμε μασουρια κατω απο το στρωμα οπως παλια?
    Hell on wheels is no big deal... Kawasaki KDX200SR - Kawasaki KLX300R - Yamaha TTR250 - Yahama XT600E - Ktm 640 Adventure

  5. #50
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Xlitos
    Εγγραφή
    14/07/2003
    Μηνύματα
    920
    Αληθεια αν αφησω τον λογαριασμο της Eurobank με 0 ευρω κα ιδεν τον κλεισω τι θα κανει θα χρεωνει αρνητικο ποσο?Δηλαδη τον επομενο μηνα θα παει - 0.60 ωστε αμα ξαναβαλω να τα παρει?

  6. #51
    O Γαμωbowler Το avatar του/της Bowleno
    Moderator
    Εγγραφή
    29/12/2009
    Μηνύματα
    6.223
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Xlitos Προβολή μηνύματος
    Αληθεια αν αφησω τον λογαριασμο της Eurobank με 0 ευρω κα ιδεν τον κλεισω τι θα κανει θα χρεωνει αρνητικο ποσο?Δηλαδη τον επομενο μηνα θα παει - 0.60 ωστε αμα ξαναβαλω να τα παρει?

    Να μια καλή ερώτηση....με ενδιαφέρει κι εμένα, έχω ξεμείνει με λογαριασμό της άλφα από τότε που δούλευα (πλέον έχω Εθνική) και όλο λέω να πάω να τον κλείσω και όλο βαριέμαι να το κανω
    εγώ άθεος; ισα-ισα, εχω τρεις: το μυαλό μου, τα χέρια μου και τα πόδια μου

  7. #52
    Κι αν ο λογαριασμός μου δεν έχει διαθέσιμο υπόλοιπο για την πληρωμή του πακέτου;
    Το πακέτο σας απενεργοποιείται προσωρινά και οι συναλλαγές σας θα πραγματοποιούνται με βάση το Τιμολόγιο τραπεζικών εργασιών.

    Εξακολουθείτε να οφείλετε το κόστος του πακέτου σας και για όσο χρονικό διάστημα το υπόλοιπο του λογαριασμού σας δεν επαρκεί για την πληρωμή του.

    Όταν ο λογαριασμός σας έχει διαθέσιμο υπόλοιπο, γίνεται αυτόματα η πληρωμή και το πακέτο σας ενεργοποιείται ξανά.
    Νταβατζηδες με κοστουμια

  8. #53

  9. #54
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    15/01/2014
    Μηνύματα
    1.635
    Θεωρητικά δεν θα έπρεπε να είναι όλα τζάμπα αφού ανακεφαλαιοποιηθικαν από το ελληνικό δημόσιο, (δλδ πληρώνουμε φόρους για αυτές) και αν δεν γίνονταν αυτό τώρα θα ήταν κλειστες-χρεωκοπημενες?

    Τα δις που δόθηκαν σε αυτες θα επιστραφούν ποτέ στο δημόσιο? Όλες αυτές οι χρεώσεις που πάνε? Για bonus? Καταδικάστηκε κανένας που έδιναν δάνεια χωρίς καμία εξασφάλιση? Διακοποδάνεια,θαλασσοδανεια, γιατί έγιναν περικοπές και διαγραφές δανείων και όχι κατασχέσεις και φυλακές?

  10. #55
    Γενικώς Διευθυντής... Το avatar του/της o_gavros
    Εγγραφή
    29/11/2004
    Μηνύματα
    4.674
    Με Τοτό έχεις τίποτα;
    Καίω τα δέντρα,χτίζω μεζονέτες
    Θα κάνω τα παιδιά μου μαριονέτες

  11. #56
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της toyar
    Εγγραφή
    27/02/2009
    Μηνύματα
    5.531
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από kostaskk Προβολή μηνύματος
    Θεωρητικά δεν θα έπρεπε να είναι όλα τζάμπα αφού ανακεφαλαιοποιηθικαν από το ελληνικό δημόσιο, (δλδ πληρώνουμε φόρους για αυτές) και αν δεν γίνονταν αυτό τώρα θα ήταν κλειστες-χρεωκοπημενες?

    Τα δις που δόθηκαν σε αυτες θα επιστραφούν ποτέ στο δημόσιο? Όλες αυτές οι χρεώσεις που πάνε? Για bonus? Καταδικάστηκε κανένας που έδιναν δάνεια χωρίς καμία εξασφάλιση? Διακοποδάνεια,θαλασσοδανεια, γιατί έγιναν περικοπές και διαγραφές δανείων και όχι κατασχέσεις και φυλακές?
    χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

  12. #57

  13. #58
    Μέλος Το avatar του/της Sorath
    Εγγραφή
    15/11/2019
    Μηνύματα
    151
    Κάποτε, άνοιγες λογαριασμό, σου λέγανε ευχαριστώ και δίνανε και κανά τόκο.

    Τώρα, θα πληρώνεις κι απο πάνω, για να έχεις λεφτά στις τράπεζες, μιας και το κράτος έχει νομοθετήσει πλέον υποχρεωτική τη χρήση τους!

Σελίδα 4 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234

Παρόμοια θέματα

  1. E, να πηγαίνω και εγώ σιγά-σιγά
    από Εχετλαίος στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 94
    Τελευταίο μήνυμα: 30/08/2012, 08:01
  2. Μα... και εδω????
    από sub_zero στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 03/05/2006, 19:27
  3. τώρα που ζεσταίνει σιγά σιγά ο καιρός
    από cityfly στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 28
    Τελευταίο μήνυμα: 07/04/2005, 17:46
  4. Και Εδω......
    από sotpag στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 06/12/2004, 18:31
  5. Διαιτα ...γιατι ..καλοκαιριαζει ..σιγα Σιγα!!
    από DUKASII στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 08/03/2004, 18:44

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF