Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 22 από 22

Θέμα: Τι άλλο θα δω!!!!!

  1. #16
    ΒΑΣΙΚΑ ΤΟ ΠΟΣΑ ΑΜΑΞΙΑ ΚΙ ΕΞΟ ΙΝΕ ΙΠΟ ΕΛΕΓΧΟ ΜΕΤΡΟΥΝΤΕ ΣΕ ppm (PARTS PER MILLION == ΜΕΡΙ ΣΤΟ ΕΚΑΤΟΜΙΡΙΟ).

    ΓΙΑ ΜΙΧΑΝΕΣ--->>> ΡΡΒ...

  2. #17
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της airamhag
    Εγγραφή
    26/01/2006
    Μηνύματα
    696
    Ειπες , και εκει εκανα σχολιο...οτι συνηθως η γκομενες ( κ εννοουσες γυναικες..ασε τι λες τωρα ...)


    οτι συνηθως οι γκομενες δεν μπορουν να τραβηξουν το χειροφρενο !!!

    κ σου λεω ...τοτε τα μισα αυτοκινητα θα ηταν ανεξελεγκτα...θα ηταν δηλαδη χωρισ χειροφρενο χυμα στους δρομους !!!!!


    αααααααααααααααααααααααααααααααα


    δεν μπορουμε να συνεννοηθουμε εδω μεσα!!!
    Mη μου γαματε τη καρδια ειμαι παιδι ακομα..

  3. #18
    Οκ, τελευταία φορά, κατέβασε καμιά σχέση μόνο μπας και ροπιάσει το καβουρντιστήρι...

    - γίνεται περιγραφή του γεγονότος (δε χρειάζεται εξήγηση)
    - Λέω μάλλον γκόμενα το "οδηγούσε" (Πιθανολογώ, μεταξύ σοβαρού και αστείου, για το ποιός οδηγούσε το αμάξι)
    - Λες τα μισα αυτοκινητα θα ηταν ανεξελεγκτα !! (Πας να αποδείξεις λάθος το επιχείρημά μου, ισχυριζόμενος ότι, εφ'όσον δεν είναι τα μισά αυτοκίνητα ("θα ήταν") ανεξέλεγκτα χάνεται το στήριγμα του επιχειρήματός μου)
    - Λέω ΔΕΝ ΙΝΕ;;; (Σου δείχνω, κάνοντας πλάκα, ότι το επιχείρημά σου και λάθος είναι, μα και ολίγον τι άσχετο με το θέμα, γιατί όντως τα περισσότερα αμάξια στο δρόμο είναι ανεξέλεγκτα. Το αστείο στηρίζεται στο ότι παρέλειψες να εξηγήσεις το "ανεξέλεγκτα" που αρχικά είπες: γω επίτηδες το ερμήνευσα ελαφρά διαφορετικά, εξ'ου και όλη αυτή η υπόθεση).
    -Λες οχι για τον λογο που υποννοεις..... (φαίνεται ότι το αστείο το έχασες οπότε και γω...)
    -Λέω την εξήγησή μου (ΙΠΑ:...) Ακροβατώντας μεταξύ παράνοιας, λογικής, ασυννενοησίας, εξήγησης, προσπαθώ να αποσαφηνίσω τι είπα.
    -Λες κ εννοουσες γυναικες..ασε τι λες τωρα. Μην κάνεις το λάθος να υποθέτεις ότι άλλα λέω και άλλα εννοώ. Μεγάλη μαλακία. Αυτό λέω και τελείωσε. Δεν υπάρχει τρόπος να αποδείξεις ούτε να αποδείξω τι υπονοούσα οπότε το σχόλιό σου είναι στον αέρα και μου θυμίζει περισσότερο προσπάθεια να φανώ σοβινιστής. Σε παρακαλώ, μαζέψου...


    Πραγματικά δε βλέπω το λόγο να μπερδεύεσαι...

  4. #19
    Εγώ πάντως όταν έπαιρνα ναρκωτικά και ξυδιαζόμουνα ανηλεώς δεν υπήρχε internet στην Ελλάδα, γλύτωνα και τις χαζοδιαμάχες που μπορεί να ξαναδιάβαζα μετά και να έλεγα "τι παπαριές είπα πάλι;"...

    (το παραπάνω είναι χιούμορ tsire, μην αρπαχτείς πάλι γιατί θα κάνω μια βδομάδα να ξαναμπώ στο νετ για να σου λύσω πιθανές απορίες)

    Το αν ήταν γυναίκα ή άντρας που αφήσε το τουτού να κατηφορίσει είναι άσχετο -οι εξαιρέσεις είναι ίδιες ποσοτικά και στα δύο φύλα, ενώ ο κανόνας λέει ότι ο καθένας πάει όπως γουστάρει είτε είναι μέσα (ή πάνω) στο όχημα είτε όχι-, το μόνο που αλλάζει είναι ο χαρακτηρισμός που θα χρησιμοποιούσα αν το όχημα προσπαθούσε να πέσει πάνω μου -θέλει και φαντασία η βωμολοχία εκτός από χρήση σωστού γένους.

  5. #20
    ΕγώοΜικρόςοΑμνόςΤουΘεού Το avatar του/της jtoros
    Εγγραφή
    29/03/2004
    Μηνύματα
    271
    Ο Χριστός και η Παναγία! Τι είπες τώρα;
    Ακυβέρνητο όχημα στο δρόμο... :a24: :a37:
    Αν δεν κοιτάς εκεί που θέλεις να πας, θα πας εκεί που κοιτάς.

    Nothing is Impossible!


  6. #21
    Και ξέρεις ποιό είναι το υπέροχο;

    Αυτός που το είχε, δεν θα ένοιωσε τίποτα. Στ'@@ του τελείως... θα πήρε το αμάξι και θα συνέχισε το δρόμο του. Αφου το αμάξι του δεν έπαθε τίποτα, γιατί να σκάσει?!?

    Οι υπόλοιποι όμως που ήταν τριγύρω θα τους κόπηκε η χολή.

  7. #22
    μπλα μπλα
    Εγγραφή
    28/02/2005
    Μηνύματα
    120
    Καλα και τα αμαξια που εχουν οδηγο μεσα δεν ειναι πιο ασφαλη

    Το Σαββατο το απογευμα ανεβαινα τον Κηφισο και στη δεξια λωριδα στο υψος των ΚΤΕΛ ενας τυπος με την οικογενεια μεσα στο αμαξι εκανε...οπισθεν

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12

Παρόμοια θέματα

  1. Τι άλλο θα δούμε επιτέλους???
    από crywolf74 στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 19/03/2007, 12:02
  2. τι αλλο θα δουμε;
    από kalesin στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 16/09/2006, 19:13
  3. ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΑΚΟΥΣΩ...
    από lord_dimos76 στο forum BMW
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 28/03/2006, 10:01
  4. Τι άλλο θα δούμε....?
    από powerphot στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 03/05/2005, 12:28
  5. Τι άλλο θα δούμε!!!!!!!!
    από bikersonly στο forum Νέα
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 09/03/2004, 19:58

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF