Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 30

Θέμα: Kymco Nexxon

  1. #16
    Retired Rider Το avatar του/της 675
    Εγγραφή
    30/08/2006
    Μηνύματα
    1.764
    Αρχικά δημιουργήθηκε από OzZzZzY
    σιγουρα! ειναι κ το ονομα που εμπιστευεσαι

    +125/50



  2. #17
    KTM ως το κοκκαλο Το avatar του/της OzZzZzY
    Εγγραφή
    26/11/2006
    Μηνύματα
    1.340
    τοτε γιατι θες παπριλια?
    Πωλουνται ζαντες mx-enduro excel πορτοκαλι ανωδιομενο και μαυρο για ΚΤΜ (το λεω λογω χρωματος ) και super moto did (tubeless). Μαζι προεραιτικα δινονται κεντρα και ακτινες με ergal καψουλια. Πμ για πληροφοριες!

  3. #18
    Απ όσο θυμάμαι απο το φυλλάδιο της kymco που είδα το nexxon έχει πάνω κάτω τις επιδόσεις του activ. Δεν ξέρω ρε συ από την μία τα λυπάμαι τα λεφτά αλλά πάλι δεν μπορώ να νοιώσω σιγουριά για το daytona, αν ήξερα οτι είναι σίγουρα ποιοτικό θα το παιρνα με τα 1000 αλλά...... Θεσσαλινίκη πάντως δεν είδα να κυκλοφορεί αυτό που έχεις βάλει στο μάτι. Για τα ελαστικά του Daytona πάντως είπα πως θένε αλλαγή γιατί αυτή είναι η κοινή ομολογία όλων, για το kymco δεν άκουσα κάτι τέτοιο. Τεσπα, ότι κ να πάρουμε σε καλό να μας βγεί κ ο θεός βοηθός!:rotflmao:

  4. #19
    Retired Rider Το avatar του/της 675
    Εγγραφή
    30/08/2006
    Μηνύματα
    1.764
    Αρχικά δημιουργήθηκε από OzZzZzY
    τοτε γιατι θες παπριλια?
    γιατι ειναι ονοματαρα!

  5. #20
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    19/10/2006
    Μηνύματα
    13
    Επισης να ρωτησω και κατι αλλο αν ισχυει και αν γνωριζει καποιος. Μου ειπανε οτι πισω απο τα Dytona ειναι τα Modenas. Σε σχεση με τον κινητηρα. Αθηνα εχω δει μερικα αλλα δεν εχω προλαβει να τους σταματησω να τους ρωτησω. Οσο για Kymco, δεν εχω δει ουτε ενα. Παντα προσωπικα μιλαω.

  6. #21
    Retired Rider Το avatar του/της 675
    Εγγραφή
    30/08/2006
    Μηνύματα
    1.764
    Αρχικά δημιουργήθηκε από lord81
    Επισης να ρωτησω και κατι αλλο αν ισχυει και αν γνωριζει καποιος. Μου ειπανε οτι πισω απο τα Dytona ειναι τα Modenas. Σε σχεση με τον κινητηρα. Αθηνα εχω δει μερικα αλλα δεν εχω προλαβει να τους σταματησω να τους ρωτησω. Οσο για Kymco, δεν εχω δει ουτε ενα. Παντα προσωπικα μιλαω.

    κυμκο δεν εχεις δει κανενα??


    εγω παντως τα βλεπω στο δρομο....μαυρα σκυλια μαζι με τα μοντενας τα κριςς ειναι

  7. #22
    KTM ως το κοκκαλο Το avatar του/της OzZzZzY
    Εγγραφή
    26/11/2006
    Μηνύματα
    1.340
    ε σαν τα aerox δεν ειναι αλλα οκ
    Πωλουνται ζαντες mx-enduro excel πορτοκαλι ανωδιομενο και μαυρο για ΚΤΜ (το λεω λογω χρωματος ) και super moto did (tubeless). Μαζι προεραιτικα δινονται κεντρα και ακτινες με ergal καψουλια. Πμ για πληροφοριες!

  8. #23
    Retired Rider Το avatar του/της 675
    Εγγραφή
    30/08/2006
    Μηνύματα
    1.764
    Αρχικά δημιουργήθηκε από OzZzZzY
    ε σαν τα aerox δεν ειναι αλλα οκ
    σωστα δασκαλε...:a13:

  9. #24
    Προσωπικά, επειδή έχω δει διάφορα θέματα ότι τα KYMCO δεν κυκλοφορούν πολύ καιρό στους δρόμους αλλά μόνο HONDA κτλ. να σας ενημερώσω ότι έχω KYMCO 7 ολόκληρα χρόνια, στην αρχή έβγαζε κάτι προβλήματα με μπουζί ( τα έκαιγε ) και έμενε το μηχανάκι , το πήγαμε σε μάστορα και εκ τότε τζάμι, και να σημειώσω ότι μόνο μια φορά το έχω πάει για service στα 1000 χιλιόμετρα. Δεν του έχω αλλάξει τίποτα. Και πάει σαν σκυλί. Φέτος άρχισε να τα κακαρώνει όταν βρέχει δεν παίρνει μπρος γιατί κάτι βρέχεται αλλά βαριέμαι να το πάω σε μάστορα, αν και ξέρω ότι πάλι ψιλολόγια θα είναι. Θέλω να καταλήξω, ότι KYMCO και πάλι KYMCO, και ΟΚ καλά τα DAYTONA που έχω διαβάσει σε διάφορα ποστς ( και εγώ ψάχνω παπάκι 50cc φίλε lord81 ) , και είμαι ανάμεσα σε διάφορα. Αν έπαιρνα καινούργιο σίγουρα θα ήταν KYMCO. Μεταχειρισμένο πιθανόν κανένα κινέζικο από τα πιο αξιόπιστα που κυκλοφορύν γιατί είναι πολύ πιο φτηνά και θέλω απλά κάτι για βόλτες.

  10. #25
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    19/10/2006
    Μηνύματα
    13
    Ειλικρινα και εγω θελω ενα φθηνο, αλλα οχι μεταχειρισμενο γιατι δεν ξερω τιποτα απο μηχανακια. Ειμαι της ιδιας αποψης και για τα αμαξια ομως. Απλα σκεφτομαι για Daytona λογω τιμης μιας και θελω μονο για την περιοχη μου. Δηλαδη μια ακτινα 4-5 χλμ. Τωρα αν ειναι να μου βγει σκαρτο βεβαια ισως να παρω Kymco που εχω ακουσει αρκετα καλα λογια. Το Nexxon δεν ειναι λιγο χοντροκομμενο κατω απο τη σελα για να χωραει το κρανος; Επειδη ολες οι φωτο ειναι απο τα πλαγια. Ειδωμεν. Εχει σπασει το κεφαλι μου. Μια απο εδω ειμαι, μια απο εκει.
    Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.
    ( www.rockwavefestival.gr see you there... )

  11. #26
    Δεν ξέρω βέβαια αν τα συγκεκριμένα είναι κινέζικα ή την ποιότητα τους, αλλά σκάρτο δεν νομίζω να σου βγει, εφόσον έχουν και καλό αντιπρόσωπο και τα έχουν διάφορα παιδιά και είναι ευχαριστημένα, πιστεύω θα είσαι ΟΚ. Απλά όσο και να ναι δεν είναι τόσο ακουστά στον ευρέως χώρο, ούτε πολύ καιρό κυκλοφορούν. Εάν είσαι Αθήνα μην φοβάσαι τίποτα όμως, έχεις τον βασικό αντιπρόσωπο εκεί. Και για μεταχειρισμένο μην φοβάσαι, αρκεί να το πας σε κάποιον γνωστό μηχανικό ή έστω αξιόπιστο. Και η γνώμη μου είναι όχι μηχανάκι από πιτσιρικά γιατί τους πίνουν το αίμα και τα πειράζουν μηχανικά ( με αποτέλεσμα είτε αποδεκτό είτε άστα να πάνε ).

  12. #27
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    19/10/2006
    Μηνύματα
    13
    Αυτο ειναι που με σπρωχνει προς Daytona. Οτι ο αντιπροσωπος ειναι ο Γκοργκολης και ειναι ο ιδιος που φερνει και τα Modenas. Οποτε ισως να μην εφερνε και τελειως σκαρτο πραγμα. Οντως απο Αθηνα ειμαι. Σας εχω πρηξει τοσες μερες,ε;
    Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.
    ( www.rockwavefestival.gr see you there... )

  13. #28
    Πωλήσεις μοτοσυκλετών Ελλάδα για το 2006, επίσημος κατάλογος στην πρόσφατη έκθεση :

    16242 HONDA
    12525 YAMAHA
    7618 PIAGGIO
    6318 MODENAS
    4991 SUZUKI
    3302 KYMCO
    3004 LIFAN
    2882 ZHONGSHAN GUOCH
    2753 KAWASAKI
    1966 SYM
    1906 APRILIA
    1903 DAYTONA
    1891 GILERA
    1642 VESPA
    1311 BMW MOTOR
    1267 SHINERAY
    996 HAOJIN
    904 KTM
    821 KEEWAY
    797 LONCIN
    795 ZONGHSHEN
    778 CHINA JIALING
    726 LINHAI
    735 DAYANG
    660 YINXIANG
    532 BAOTIAN

  14. #29
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    19/10/2006
    Μηνύματα
    13
    Πρεπει να βρω του 1903 κατοχους να τους ρωτησω!
    Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.
    ( www.rockwavefestival.gr see you there... )

  15. #30
    Παιδιά δηλαδή να το αγοράσω το Nexxon 50 ??? Δεν εχω προβλημα στα λεφτα εχω διπλωμα για 50άρι και θέλω να το αγοράσω να το πάρω ή όχι ?
    Loading... 99%

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12

Παρόμοια θέματα

  1. KYMCO NEXXON 125 vs SPRIDER 125 DAYTONA,
    από nik7119 στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 09/09/2008, 16:46
  2. Piaggio Liberty VS Kymco Nexxon VS Daytona Sprinter
    από kalisperis στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 20
    Τελευταίο μήνυμα: 04/11/2007, 19:03

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF