Σελίδα 10 από 12 ΠρώτοΠρώτο ... 56789101112 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 136 έως 150 από 175

Θέμα: Moto Vs Αuto ΣΤΙΣ ΣΕΡΡΕΣ...

  1. #136
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Ή μιλήστε σαν άνθρωποι ή το στέλνω το ποστ σε τόπο χλοερό.
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  2. #137
    εγώ είμαι ο τσίρος. με είχανε κάνει ban παλιότερα, όταν με το nick gTsiros τα πήρα στην κράνα με τις αρλούμπες που άκουγα. Φαίνεται σε αυτό το φόρουμ είναι ανεκτό να λες ό,τι κουλό να'ναι (εξωγήινους, κοίλη γη, έλληνες από το διάστημα, μπέβατρα, να απειλούν ότι θα σε ταΐσουν σε σκυλιά κτλ) αλλά όχι και να αντιδράς απέναντι σε αυτά τα κουλά. Ε, μετά με το nick tsiros_temp πάλι με κάναν ban και μετά ξανά με το nick 'φιλαλήθης'...

  3. #138
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Αρχικά δημιουργήθηκε από bored
    εγώ είμαι ο τσίρος. με είχανε κάνει ban παλιότερα, όταν με το nick gTsiros τα πήρα στην κράνα με τις αρλούμπες που άκουγα. Φαίνεται σε αυτό το φόρουμ είναι ανεκτό να λες ό,τι κουλό να'ναι (εξωγήινους, κοίλη γη, έλληνες από το διάστημα, μπέβατρα, να απειλούν ότι θα σε ταΐσουν σε σκυλιά κτλ) αλλά όχι και να αντιδράς απέναντι σε αυτά τα κουλά. Ε, μετά με το nick tsiros_temp πάλι με κάναν ban και μετά ξανά με το nick 'φιλαλήθης'...
    Κι αν συνεχίσεις θα φάνε ΒΑΝ και οι IP που μπαίνεις και θα τελειώσει το πανηγύρι.
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  4. #139
    εγώ απάντησα στην ερώτηση του vassilis88 ("who is τσιρος???"). δε βλέπω λόγο για αυτή την απειλή/προειδοποίηση.

  5. #140
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    31/08/2005
    Μηνύματα
    182
    Αρχικά δημιουργήθηκε από bored
    επειδή έχω δει χρόνους που γράφουν κάτι ανώμαλα κατασκευάσματα (τα έχω αναφέρει... αλλά βλέπεις, αν έχει παραπάνω από 2 ρόδες είναι για πέταμα, koenigsegg ccx, masserati mc12, ferrarri enzo, zonda F) και μετά είδα και τι χρόνο γράφει ένα caterham (το οποίο δεν είναι ούτε supercar, ούτε ακριβό, ούτε μόνο για πίστα, αντίγραφο ενός παλιού αμαξιού είναι. lotus του '70), γι'αυτό λέω μην είμαστε τόσο βέβαιοι πιά ότι η μηχανή πάει πιό γρήγορα. μοτοσυκλετιστικό φόρουμ, δε λέω, αλλά επιτέλους, όχι και τόσο πολωμένοι που να απορρίπτουμε αμέσως κάτι, ή επειδή το ανέφερε ο τσίρος...
    κάποιοι εδώ μέσα το έψαξαν πρώτα, άλλοι ήξεραν τι είναι, άλλοι... ...
    αυτό που με λυπεί είναι που ξεκίνησαν απίστευτοι χαρακτηρισμοί προς εμε, αμφιβολίες, ερωτήσεις του τι οδηγώ, λες και έχει σημασία για το θέμα
    αγαπητε λουκουμά, σαν πρωτοδεσμίτης γαρ 1 απο τα αγαπημένα μου μαθήματα ever είναι η φυσική. Ειδικά ένας κανόνας της που στην πράξη είναι...συχνα πυκνά εφαρμοστεως...σε κάθε ΔΡΑΣΗ(προκληση, ειρωνιά κλπκλπ)υπάρχει πάντα μια ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ(μπινελικια κλπκλπ). Το τι άκριβως είναι το caterham(ε ρε σοκόλημα....μα αλήθεια γιατι ρε γμτ ούτε μια φορά δεν έδωσες ΜΙΑ απάντηση σε κανένα παιδι?τι διαολο αναφέρεις ΜΟΤΟ vs AYTO και μας τα φουσκόνεις μόνο με το εξής ΕΝΑ!)γνωρίζω μια και όπως είπα ανάφερα τα εν λόγω τουτονια, και ναι συμφωνω είναι παιχνιδομηχανές όχι φτηνέςαλλα όπως πήγα ήρεμα ήρεμα να αναφέρω είχα τις εξής ενστάσεις :
    ναι για τους Αγγλούς είναι φτήνα τα...άπαντα αλλα για εμάς?
    οχι δεν ειναι για καθημερινή χρήση και σίγουρα δεν είναι ποιο βολικά συγκρινόμενα με οποιαδήπωτε μηχανή.
    Το ότι δεν έχει 2 ρόδες είναι για πέταμα επίσης παααααααρα πολύ έδω μέσα είπαν ότι δεν στέκει σαν ιδέα αλλά ανάφεραν πως αν ήθελαν να κάνουν/γευτουν όπως θες πες το κοληματια μας αυτά που γεύονται με μηχανή θα πρέπει να...ότι η μηχανή σε πίστες, αγώνες δεν είναι ποιο γρήγορη απο ένα ειδικό στην καλύτερη περίπτωση τουτου όπως είναι το caterham(ωχωχ παλι θα αρχίσεις...τεσπα το συνιθήζουμε πια οπώτε τραγούδα)το γνωρίζουμε όλοι μικρέ δεν άνακαλυψες την ΑΜΕΡΙΚΗ! τεσπα λαλαξ....σε αφήνω προς το παρόν στην άγνοια σου μπορείς να αφοβά και δώστουουουου κανένας μας δεν ξέρει και όλοι είμαστε πρόβατα έλα ανεγκέφαλε να μας διαφωτίσεις we neeeeeed ya we laaaaav ya α και στο καλό παλουκάρ μου!

  6. #141
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    31/08/2005
    Μηνύματα
    182
    Τις παρατηρήσεις απο snipper τις είδα μετά. Σεβαστές. Είδα ότι υπάρχει κάποια προιστορια και με τον πιτσιρικα...τεσπα ζητώ συγνώμη απο όλα τα παιδια μέσα στο forum αν ενοχληθηκαν απο τα μπινελίκια μου.

  7. #142
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Οι προειδοποιήσεις και συστάσεις αφορουν τους πάντες....

    Κοσμητικά επίθετα να αποφεύγονται παρακαλώ πολύ.
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  8. #143
    Ερχομαι!!!! Το avatar του/της zephyr1
    Εγγραφή
    01/12/2005
    Μηνύματα
    2.886
    Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
    Κι αν συνεχίσεις θα φάνε ΒΑΝ και οι IP που μπαίνεις και θα τελειώσει το πανηγύρι.
    :rotflmao:

  9. #144
    ήταν και η ορθογραφία κάποιο από τα αγαπημένα σου μαθήματα;

    και άααααλλη μια σελίδα την πήρε ο διάολος :wacko:

    τελικά ποιό είναι πιό γρήγορο στις σέρρες;

    δεν υπάρχει απάντηση... αλλά ένα καλό κριτήριο φαίνεται είναι

    {αργά}
    τυπικά αυτοκίνητα (golf)
    τυπικές μηχανές (commuters π.χ.)
    γρήγορα αυτοκίνητα (wrx/evo/elise)
    γρήγορες μηχανές (ss/sm) / openwheelers (...)*
    semiracing αυτοκίνητα(radical/donkervoort)
    {γρήγορα}

    *: ανάλογα την πίστα, δε ξέρω τις σέρρες τι χαρακτηριστικά έχουν, δεν έχω τρέξει εκεί, μόνο στα μέγαρα.

  10. #145
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    31/08/2005
    Μηνύματα
    182
    Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
    Οι προειδοποιήσεις και συστάσεις αφορουν τους πάντες....

    Κοσμητικά επίθετα να αποφεύγονται παρακαλώ πολύ.
    Νίκο το κατάλαβα για αυτό και είπα σεβαστές, και ζήτησα και συγνώμη σε όλους/ες. Το λάθος το έκανα και εγώ.

  11. #146
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    31/08/2005
    Μηνύματα
    182
    λαλακη όχι βλε δεν τα πηγαινα καλά με την ορθογραφια και μου φένεται! αλλά τι να κάνομεν λεω....βλέπωντας άτομα?!?σαν εσε...μια χαρά είναι μωρε αν μη τι άλλο υπάρχουν και χειροτερότερα!!!!!
    όσο για την συνεχεια στα υπόλοιπα, λαλακη βλέπω την στάση που κρατάν και όόόόλοι οι άλλοι και πραγματικα έχουν δίκιο πέρα ως περα! συνεχισε να πετας μονός τις...οποιες!

  12. #147
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Αρχικά δημιουργήθηκε από TheOneAB
    .....
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  13. #148
    daytona 675 : SS master Το avatar του/της jbear
    Εγγραφή
    17/11/2005
    Μηνύματα
    445
    Αρχικά δημιουργήθηκε από bored
    εγώ είμαι ο τσίρος. με είχανε κάνει ban παλιότερα, όταν με το nick gTsiros τα πήρα στην κράνα με τις αρλούμπες που άκουγα. Φαίνεται σε αυτό το φόρουμ είναι ανεκτό να λες ό,τι κουλό να'ναι (εξωγήινους, κοίλη γη, έλληνες από το διάστημα, μπέβατρα, να απειλούν ότι θα σε ταΐσουν σε σκυλιά κτλ) αλλά όχι και να αντιδράς απέναντι σε αυτά τα κουλά. Ε, μετά με το nick tsiros_temp πάλι με κάναν ban και μετά ξανά με το nick 'φιλαλήθης'...
    Απιστευτο!!! :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

    Επιμενεις να μπαινεις ομως...
    Θελω ενα Ducati 1098 S ΤΩΡΑAAAA!!! :a07:

    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    "Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία" - Σωκρατης

  14. #149
    Νέο μέλος Το avatar του/της k600
    Εγγραφή
    07/08/2006
    Μηνύματα
    22
    Αρχικά δημιουργήθηκε από jbear
    Απιστευτο!!! :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

    Επιμενεις να μπαινεις ομως...



    Αρεσουν τα μπανακια!!


  15. #150
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    31/08/2005
    Μηνύματα
    182
    Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
    ok doc!
    θερμές ευχές σε όλους για ένα υπέροχο Σ-Κ!παντα όρθιοι και μακρυκαλοταξιδοι!!!!!

Σελίδα 10 από 12 ΠρώτοΠρώτο ... 56789101112 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. άλλη μια κόντρα αιωνίων : moto vs car (περιοδικο motojournal.fr)
    από road spirit στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 332
    Τελευταίο μήνυμα: 14/04/2010, 01:41
  2. ΚΙΝΔΥΝΟΣ! Moto Vs Car
    από perrakis στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 16
    Τελευταίο μήνυμα: 22/02/2010, 16:11
  3. Extreme Trackdays ΣΤΙΣ ΣΕΡΡΕΣ ΣΚ 30 - 31 ΜΑΪΟΥ
    από s.zafeiropoulos στο forum Track Days
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 23/05/2009, 18:33
  4. MOTO vs TOYTOY 1-0
    από BELZEBOYLIS στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 13/11/2005, 13:25
  5. Αγωνασ Dragster Στισ Σερρεσ 23-24/4
    από VFR781 στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 25/04/2005, 03:04

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF