Σελίδα 100 από 137 ΠρώτοΠρώτο ... 50909596979899100101102103104105110 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1.486 έως 1.500 από 2046

Θέμα: Habemus Papam

  1. #1486
    Αρχάριος Το avatar του/της nathair
    Εγγραφή
    08/03/2012
    Μηνύματα
    699
    Έχασα κανένα τεύχος; Καταργήθηκε το μνημόνιο;

  2. #1487
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της MG-KTiNoS
    Εγγραφή
    13/08/2011
    Μηνύματα
    7.968
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από nathair Προβολή μηνύματος
    Έχασα κανένα τεύχος; Καταργήθηκε το μνημόνιο;
    Όχι δέχτηκε τις μαζικές απολύσεις και από Δευτέρα οι τράπεζες θα αμολήσουν μερικές χιλιάδες στο δρόμο.
    Φυσικά μαζί με την απόλυση και των δημοσίων θα πάρει φωτιά οι οικονομία και θα εκσπερματωθεί η ανάπτυξη !
    ανανήψαντας

  3. #1488
    Ποσαδιστής Το avatar του/της el_hymador
    Εγγραφή
    09/09/2005
    Μηνύματα
    3.918
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Cpt. Haddock Προβολή μηνύματος
    Δε γελαω... Γιατι ακομα καθε μηνα εστω και το κουτσουρεμενο ποσο μπαινει στους λογαριασμους. Θα γελασω πολυ πικρα, την πρωτη φορά που δε θα μπει και τότε θα ξεχαστουν πολύ γρηγορα τα ευκολα και παχια λογια για παραλιες και ήλιους

    Το συμπαν μου ειναι οντως παραλληλο. Δεν περιεχει φαντασιωσεις αλλα πραγματικοτητες
    Εγώ δεν γελάω καθόλου όταν στρατιές νέων ανθρώπων συντηρούνται (δηλαδή φυτοζωούν) από την σύνταξη του πατέρα, της μάνας ή του παππού. Αν δεν καταλαβαίνεις την διάσταση αυτού του πράγματος, τον ολικό "ευνουχισμό" που επιτελείται και τον κατακερματισμό της ψυχολογίας τους (με ότι αυτό μπορεί να σημαίνει για το μέλλον τους και το μέλλον αυτού του τόπου), μάλλον έχει περάσει πολύ καιρός από τότε που ήσουν νέος. Και εμένα βέβαια πλέον τα πιτσιρίκια με φωνάζουν "κύριε" οπότε δεν το παίζω τζόβενο... αλλά τουλάχιστον αναγνωρίζω ότι μιας και η γενιά μου πέρασε νατχντιριντί στη ηλικία τους, ίσως πρέπει με κάποιο τρόπο να το ανταποδώσω.

    Στο δικό μου σύμπαν που βρίσκεται ακόμη στην Ελλάδα λοιπόν τα κουκιά δεν βγαίνουν... ή την σύνταξη του παππού και να ζούμε σαν τρωγλοδύτες (το οποίο μετά από καιρό γίνεται και συνήθεια) ή κάτι άλλο πιο δραστικό. Συνήθως όλοι εσείς οι μετριοπαθείς κατηγορείτε όσους δεν συμφωνούν μαζί σας για απολυτότητα... αν το να μην δέχομαι να γίνουμε όλοι υποτακτικοί σημαίνει για εσένα έξοδος του Μεσολογγίου και Κούγκι, αυτό είναι πρόβλημα οπτικής, δικό σου όμως.

  4. #1489
    Αντιστοιχα το "υποτακτικοι" ειναι θεμα δικης σου οπτικης, ναι;

    Επισης, για Κουγκι δε μιλησα εγω αλλα η Κυβερνηση δια του Υπουργου Αμυνας

    Το οτι δε βγαινουν τα κουκια ειναι γνωστο εδω και χρονια. Αλλα αντι να τα νοικοκυρεψουμε μπας και βγουν καποτε, παιζουμε καθυστερησεις, ψηφιζουμε νομους που τους αναιρουμε, κανουμε διαλεξεις και εκθεσεις ιδεων και την ιδια στιγμη ζηταμε σαν επαιτες κατι απο τα 7.2 δις (αυτα που στην αρχη δε θελαμε) κι επειδη αυτοι οι κακοι και κρυοκωλοι βορειοι με τον κωλοκαιρο τους δε θελουν να μας τα δωσουν χαρισμα, κλαιγομαστε για εκβιασμους και απειλουμε για ρηξεις.

    Σα παιδακι που φωναζει "Σελω παγωτο μαμα"

    Εκει που συμφωνουμε ειναι οτι ορθως πρέπει η Ελλαδα να φυγει απο ευρω και ΕΕ. Δεν αξιζει να ειναι εκει, δεν ταιριαζει. Ας γυρισει στην βαλκανικη μοναξια και στην μεσανατολιτικη ευρωαφρική που ανηκει ιστορικα.
    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

  5. #1490
    Ποσαδιστής Το avatar του/της el_hymador
    Εγγραφή
    09/09/2005
    Μηνύματα
    3.918
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Cpt. Haddock Προβολή μηνύματος
    Αντιστοιχα το "υποτακτικοι" ειναι θεμα δικης σου οπτικης, ναι;

    Επισης, για Κουγκι δε μιλησα εγω αλλα η Κυβερνηση δια του Υπουργου Αμυνας

    Το οτι δε βγαινουν τα κουκια ειναι γνωστο εδω και χρονια. Αλλα αντι να τα νοικοκυρεψουμε μπας και βγουν καποτε, παιζουμε καθυστερησεις, ψηφιζουμε νομους που τους αναιρουμε, κανουμε διαλεξεις και εκθεσεις ιδεων και την ιδια στιγμη ζηταμε σαν επαιτες κατι απο τα 7.2 δις (αυτα που στην αρχη δε θελαμε) κι επειδη αυτοι οι κακοι και κρυοκωλοι βορειοι με τον κωλοκαιρο τους δε θελουν να μας τα δωσουν χαρισμα, κλαιγομαστε για εκβιασμους και απειλουμε για ρηξεις.

    Σα παιδακι που φωναζει "Σελω παγωτο μαμα"

    Εκει που συμφωνουμε ειναι οτι ορθως πρέπει η Ελλαδα να φυγει απο ευρω και ΕΕ. Δεν αξιζει να ειναι εκει, δεν ταιριαζει. Ας γυρισει στην βαλκανικη μοναξια και στην μεσανατολιτικη ευρωαφρική που ανηκει ιστορικα.
    Παντού ΣΥΡΙΖαίους βλέπεις. Λάθος υπέθεσες, είμαι εντελώς αντίθετος με τις πρακτικές τους και με τα πάντα όλα τους.

    Τιμή μου, καμάρι μου και χαρά μου να ανήκω στα Βαλκάνια και στην ευρύτερη μεσανατολίτικη ευρωαφρικανική περιοχή. Έχουν αποδείξει ιστορικά πολλοί από τους εταίρους μας στην ΕΕ το ποιόν τους και δεν μου αρέσει καθόλου, αν σου αρέσει εσένα, κάτσε εκεί που είσαι και άσε εμένα εδώ να υποστώ τις συνέπειες των πράξεων μου.

  6. #1491
    Πότε σε ειπα εγω συριζαίο
    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

  7. #1492
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από el_hymador Προβολή μηνύματος
    Ενώ τώρα ας πούμε ΔΕΝ με απομυζούν όσοι έχουν λεφτά, αλλοδαποί και ιθαγενείς;
    Τρομερή διαπίστωση...
    Βασικά, κάπως έτσι είναι ο κόσμος, από τότε που πλακωθηκαν οι Αιγύπτιοι με τους Υξως, οι Ναιτες με τον Παπα, ο Γρηγόριος ο Έ με τους Φιλικούς και ο Μπους με τον Σανταμ.

    Παρακάτω? Και μην μου πεις το κλισέ "δεν έχω τίποτα να χάσω" επειδή μοιραζόμαστε τη σύνταξη του παππού.

    Εκατοντάδες εκατομμύρια νέοι περνάνε ΧΩΡΙΣ την σύνταξη του παππού, χωρίς ισες ευκαιρίες, χωρίς καθόλου ευκαιρίες. Και ονειρεύονται να κολυμπήσουν στο ποτάμι πιο γρήγορα, να ξεχωρίσουν, να ξεφύγουν.

    Εμείς, θέλουμε να κολυμπήσουμε ανάποδα, να πάρουμε ότι αρπάξουμε γιατί είμαστε καραμπουζουκληδες και μας τα χρωστάνε, και άμα λάχει να τους ρίξουμε και κανένα φουτσο γιατί έχουμε ένδοξο και γεμάτο αξιοπρέπεια DNA.
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  8. #1493
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της MG-KTiNoS
    Εγγραφή
    13/08/2011
    Μηνύματα
    7.968
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από byron Προβολή μηνύματος
    Τρομερή διαπίστωση...
    Βασικά, κάπως έτσι είναι ο κόσμος, από τότε που πλακωθηκαν οι Αιγύπτιοι με τους Υξως, οι Ναιτες με τον Παπα, ο Γρηγόριος ο Έ με τους Φιλικούς και ο Μπους με τον Σανταμ.

    Παρακάτω? Και μην μου πεις το κλισέ "δεν έχω τίποτα να χάσω" επειδή μοιραζόμαστε τη σύνταξη του παππού.

    Εκατοντάδες εκατομμύρια νέοι περνάνε ΧΩΡΙΣ την σύνταξη του παππού, χωρίς ισες ευκαιρίες, χωρίς καθόλου ευκαιρίες. Και ονειρεύονται να κολυμπήσουν στο ποτάμι πιο γρήγορα, να ξεχωρίσουν, να ξεφύγουν.

    Εμείς, θέλουμε να κολυμπήσουμε ανάποδα, να πάρουμε ότι αρπάξουμε γιατί είμαστε καραμπουζουκληδες και μας τα χρωστάνε, και άμα λάχει να τους ρίξουμε και κανένα φουτσο γιατί έχουμε ένδοξο και γεμάτο αξιοπρέπεια DNA.
    Εγώ μόνο για το φούτσο είμαι μέσα....
    (έχουν τρομερές γκόμενες εκεί πάνω)


    Για όλα τ άλλα λέω ότι θέλω απλά να ζήσω με αξιοπρέπια.
    Ούτε ψήφισα ποτέ τους "μεγάλους" ούτε ΕΣΠΑ πήρα, ούτε δάνειο από τράπεζες
    Ούτε με διόρισε κανένας πουθενά.
    Δούλευα και δουλεύω σαν το σκύλο όλη μου τη ζωή !
    (όπως ο πατέρας μου, ο παππούς μου... και πολλοί άλλοι εδώ μέσα)
    Άρε δεν είμαστε... Κάποιοι είναι....

    ανανήψαντας

  9. #1494
    Ποσαδιστής Το avatar του/της el_hymador
    Εγγραφή
    09/09/2005
    Μηνύματα
    3.918
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από byron Προβολή μηνύματος
    Τρομερή διαπίστωση...
    Βασικά, κάπως έτσι είναι ο κόσμος, από τότε που πλακωθηκαν οι Αιγύπτιοι με τους Υξως, οι Ναιτες με τον Παπα, ο Γρηγόριος ο Έ με τους Φιλικούς και ο Μπους με τον Σανταμ.

    Παρακάτω? Και μην μου πεις το κλισέ "δεν έχω τίποτα να χάσω" επειδή μοιραζόμαστε τη σύνταξη του παππού.

    Εκατοντάδες εκατομμύρια νέοι περνάνε ΧΩΡΙΣ την σύνταξη του παππού, χωρίς ισες ευκαιρίες, χωρίς καθόλου ευκαιρίες. Και ονειρεύονται να κολυμπήσουν στο ποτάμι πιο γρήγορα, να ξεχωρίσουν, να ξεφύγουν.

    Εμείς, θέλουμε να κολυμπήσουμε ανάποδα, να πάρουμε ότι αρπάξουμε γιατί είμαστε καραμπουζουκληδες και μας τα χρωστάνε, και άμα λάχει να τους ρίξουμε και κανένα φουτσο γιατί έχουμε ένδοξο και γεμάτο αξιοπρέπεια DNA.
    Mα στην διαπίστωση αυτή δεν χρεώνω ειδικό βάρος ανάλογο της διαπίστωσης που έκανε ο Νεύτωνας με το μήλο, οπότε τι μου λες; Το ότι δεν συμβαίνει ή ότι να το αφήσουμε να συνεχιστεί θα μας βγάλει κάπου;

    Αλήθεια, αυτή η σιγουριά σας ότι το "μοντέλο" που έχει εφαρμοστεί θα μας βγάλει κάπου από που πηγάζει; Από τo excel, από τις αναλύσεις σε "έγκυρα" χρηματοοικονομικά site και εφημερίδες; Από που ακριβώς; Eπειδή το λέει ο Νταϊσλεμπλουν (α στο διάολο το μαλακά πως τον λένε anyway) ή επειδή το απαιτεί ο Γκέμπε....εεε... ο Σοίμπλε και η μαντάμ "ήμουν αναοργασμική και μου κάτσε και εμμηνόπαυση"; Να το δεχόμουν αν παίζαμε κάποιο ηλεκτρονικό παιχνίδι - προσομοίωσης κοινωνικοοικονομικού βιασμού ή κάναμε ασκήσεις επί χάρτου αλλά εδώ μιλάμε για την πραγματικότητα, για ανθρώπους και για κοινωνίες, των οποίων τη λειτουργία και τις αντιδράσεις δεν μπορεί και δεν είναι ικανός να συλλάβει κανένας χαρτογιακάς.

    Τα νούμερα βγαίνουν λοιπόν; Μπορεί...
    Οι άνθρωποι πίσω από τα νούμερα βγαίνουν; Στ΄@@δια μας, τα νούμερα να βγουν!... nice, εξαιρετική προσέγγιση.

    Επίσης δεν καταλαβαίνω το άλλο...

    Από τη στιγμή που οι φρίτσιδες και όλο το σκυλολοί που τους γλύφει τα @@δια διαλαλούν όπου σταθούν και όπου βρεθούν ότι είναι πλέον απόλυτα θωρακισμένοι απέναντι σε ένα ενδεχόμενο Grexit, γιατί θέλουν ντε και καλά να μας σώσουν;
    Τον πρώτο καιρό να το καταλάβω, θα γινόντουσαν πουτ@ν@ όλα, όποτε καιγόταν ο κ*λος τους αλλά τώρα που το παίζουν και καλά "την ημέρα που θα πτωχεύσετε εμείς θα πάμε για wurst και μετά να χαζέψουμ την ανοιξιάτικη collection σανδαλιών με κάλτσα" τι τους νοιάζει;
    Γιατί δεν μας αφήνουν σε μια γωνία να ψοφήσουμε μόνοι μας;
    Είναι τόσο ανθρω....ΜΟΥΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑ.... δεν μπορώ καν να γράψω "ανθρωπιστές" αναφερόμενος στους φρίστιδες χωρίς να γελάσω!!!
    Μας αγαπάνε;
    Θα αποτελέσει πλήγμα η έξοδος της Ελλάδος από την ΕΕ για το κύρος της; Περισσότερο από τότε που μας εντάξανε δηλαδή;
    Θα μειωθεί η κυκλοφορία της Bild που δεν θα έχει με τι να ασχοληθεί;

    Τι ακριβώς παίζει, γιατί κάτι δεν μου κάθεται καλά... από τη μια "στα παπάρια μας" και από την άλλη "θα σας σώσουμε θέλετε δεν θέλετε"

  10. #1495
    Ας τον μπανάρει κάποιος! Το avatar του/της pipe_smoker
    Εγγραφή
    11/04/2010
    Μηνύματα
    2.925
    Αρχίσαμε πάλι το μέτρημα των κουκιών (και δεν τα τρώω κιόλας).

    Δεν μπορώ να καταλάβω τί σας κάνει ορισμένους να πιστεύετε σε κάτι (οτιδήποτε κι αν είναι αυτό, από όποια πλευρά/ιδεολογία/πολιτική στάση κλπ κι αν το βλέπετε) το οποίο αυτό κάτι μπορεί κάπως να σώσει μια κατάσταση σαν κι αυτή.

    Ο ντετερμινισμός βγάζει μάτι. Και δεν το λέω με καμία διάθεση συνωμοσιολογίας ή τίποτα τέτοιο.
    Μπρος γκρεμός είναι και πίσω ρέμα.

    Οι αναρχοανθρωπιστικοwhatever προσεγγίσεις είναι ουτοπικές. Δεκτό. Με τέτοιο περίγυρο εννοείται πως δε θα μπορούσε να στεριώσει τίποτα τέτοιο.

    Οι προσεγγίσεις τύπου "Να τα αλλάξουμε όλα, να κάνουμε σωστές μεταρυθμίσεις, να γυρίσουμε τα μέσα έξω μας" είναι ακόμα πιο ουτοπικό. Like it or not. Δεν παίζει το σενάριο. Είτε είναι θετικό είτε αρνητικό, είτε φταίμε που δεν αλλάζουμε είτε δε μας αφήνουν είτε δε γίνεται εκ φύσεως, το αποτέλεσμα είναι το ίδιο.

    Αυτό που μας κόφτει για να καταλάβω κιόλας, είναι αν θα έχουμε μπομπότα ή αν δε θα έχουμε ούτε καν μπομπότα?
    Αν θα βγαίνουν τα 400 ευρώ ή αν δε θα βγαίνουν ούτε καν τα 400 ευρώ?
    Κι αν γίνουν (που θα γίνουν) 200, το ίδιο?

    Όλοι φαίνεται να συμφωνούμε στο ότι τρώμε ξύλο.
    Άλλοι λένε ότι καλώς το τρώμε το ξύλο κι ότι "βάρα βάρα" κάτι θα βγει στο τέλος. Το πού το στηρίζουν κι αν υπάρχει καμία βάση σε αυτό το πράγμα..... άλλη ιστορία.
    Άλλοι λένε ότι καλώς το τρώμε το ξύλο και καλά να πάθουμε έτσι που τα κάναμε. Ναι. Κι εγώ γουστάρω να ρίχνω καμιά ψιλή στο σεΧ αλλά ο σαδισμός μου εξαντλείται εκεί.
    Άλλοι λένε ότι κακώς το τρώμε το ξύλο και ότι λύση θα βρεθεί μόνο αν σταματήσουμε να τρώμε ξύλο, πράγμα που είναι μέρος της λύσης. Η οποία όμως είπαμε θα δοθεί αφού σταματήσουμε να τρώμε ξύλο, πράγμα το οποίο...... κοκ
    Άλλοι λένε ότι κακώς το τρώμε το ξύλο είτε βρεθεί είτε δε βρεθεί λύση. Το ξύλο να σταματήσει και μια άκρη (καλύτερη ή χειρότερη) θα τη βρούμε.

    Το ενδεχόμενο να μην υπάρχουν επιλογές, περνάει από κανενός το κεφάλι?
    Όπως ας πούμε το ενδεχόμενο ότι όπου και να γυρίσουμε ό,τι και να πάμε να κάνουμε και πάλι θα είμαστε στα ίδια γιατί έτσι όπως έχει έρθει η όλη κατάσταση μαχαίρια και πεπόνια τα κρατάνε άλλοι.

    Τώρα, το αν ο Χ ζητούσε γονατιστός μισή φλουδίτσα πεπονάκι και θυσίαζε και 70 παρθένες νύχτα με πανσέληνο, και τελικά του την έδινε τη μισή φλουδίτσα ο πεπονάς, ενώ ο Ψ λέει στον πεπονά "Φέρε μου όλο το πεπόνι γιατί είναι βαριά η τσαπού του τσολιά" και παίρνει κι αυτός μισή φλουδίτσα ή παίρνει ένα @, έχει τόση σπουδαία διαφορά?

    Και οι παρθένες θα πεθάνουν όπως και να'χει (γιατί η μισή φλουδίτσα δεν αρκεί να τις ταΐσει), και πεπόνι ολόκληρο ποτέ δεν πρόκειται να πάρουμε, κι ακόμα κι αν το παίρναμε (δυστυχώς ή ευτυχώς) θα το κάναμε μπάλα να παίξουμε 5Χ5 γιατί αυτοί είμαστε, είτε μας αρέσει είτε όχι.


    Τα λεφτά τα έχει άλλος.
    Αν θέλει να δώσει θα δώσει. Όχι όμως με βάση το τί θα τάξουμε εμείς. Με βάση το τί θέλει αυτός.
    Το αν θέλουμε/μπορούμε/συμφέρει να κάνουμε αυτό που θέλει για να μας δώσει τα λεφτά του, εξαρτάται από την περίπτωση.
    Λύσα το κάναμε.

  11. #1496
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της MG-KTiNoS
    Εγγραφή
    13/08/2011
    Μηνύματα
    7.968
    ντετερμινισμός???
    τιπεστωραρε??????
    ανανήψαντας

  12. #1497
    Από αύριο και μετά από 30 χρόνια ακριβώς, καταργούνται οι ποσοστώσεις στο γάλα εντός ΕΕ... ΜΟΝΟ στο γάλα αυτό...
    Προσπαθώ να θυμηθώ σε ποιες χώρες της ευρώπης έχει παχιές γελάδες που κατεβάζουν γάλα...


    Εμείς μιλάμε για αξιοπρέπειες και κουραφέξαλα, κι αυτοί καβαντζώνονται....
    Η έξωθεν εκούσια διάλυση της γεωργικής, βιοτεχνικής και βιομηχανικής παραγωγής της Ελλάδος δεν έχει καμία σχέση με όλα αυτά που συζητάτε μάλλον.
    Σύμπτωση είναι με την κατάντια μας, και κατά βάση φταίει για όλα το ευρωαφρικανικό, μεσανατολίτικο, βαλκανικό ταμπεραμέντο μας....

    keep walking...

  13. #1498
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της MG-KTiNoS
    Εγγραφή
    13/08/2011
    Μηνύματα
    7.968
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από stam2 Προβολή μηνύματος
    Σύμπτωση είναι με την κατάντια μας, και κατά βάση φταίει για όλα το ευρωαφρικανικό, μεσανατολίτικο, βαλκανικό ταμπεραμέντο μας.....
    Να κάνω μια ανόητη ερώτηση?
    (Για το ποιός φταίει)
    ΑΝ ζούσε (όχι ο Μπελογιάννης) ο Μπακογιάννης θα είχες όλα αυτά τα .... άτομα στη ΝΔ?
    ΑΝ ζούσε ο Παναγούλης ΕΤΣΙ θα ήταν το ΠΑΣΟΚ σήμερα?
    -δεν ήμουν με κανέναν απ αυτούς ποτέ αλλά λέω-

    Η χρεοκοπία είναι σαν το ταγκό.
    Θέλει 2.
    Μέσα έξω...

    Το άλλο με το γάλα δεν έχω ιδέα...


    (αλλά μια ματιά που έριξα είδα ότι έπεσε η τιμή στο γάλα κατά 20% στη ΕΕ???? )
    ανανήψαντας

  14. #1499
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    09/11/2012
    Μηνύματα
    3.818
    Καλα τα λεμε,αλλα δεν αναρωτηθηκαμε ακομη για το βασικοτερο.

    Θελουμε να βγουμε απο την κριση?

  15. #1500
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της fkol k4
    Εγγραφή
    23/10/2011
    Μηνύματα
    766
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Pan (dvs) Προβολή μηνύματος
    Καλα τα λεμε,αλλα δεν αναρωτηθηκαμε ακομη για το βασικοτερο.

    Θελουμε να βγουμε απο την κριση?
    Δεν αναρωτηθήκαμε ακόμη γιατί σε αυτό συμφωνούμε όλοι εκ των προτέρων.
    Όλοι θέλουμε να βγούμε από την κρίση.

    Το θέμα είναι πως υπάρχει διαφωνία στο ποιος είναι ο σωστός τρόπος για να το κάνουμε και δυστυχώς οι δύο κύριες προτεινόμενες λύσεις είναι τόσο ασύμβατες μεταξύ τους που δεν γίνεται να βρεθεί μέση οδός, θα πρέπει να επικρατήσει η μία.
    Πρόσεχε τι εύχεσαι, γιατί κάποτε μπορεί και να συμβεί!

Παρόμοια θέματα

  1. habemus Papa(dima)m!!!
    από DrBig στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 19
    Τελευταίο μήνυμα: 11/11/2011, 08:01

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF