Σελίδα 106 από 128 ΠρώτοΠρώτο ... 65696101102103104105106107108109110111116 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1.576 έως 1.590 από 1920

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol.VII

  1. #1576
    Eυλογημένο μέλος Το avatar του/της Billymuse
    Εγγραφή
    24/11/2011
    Μηνύματα
    3.957
    Σε είδα σήμερα στην Αλεξάνδρας βλάκα μπάτσε της ομάδας δελτα να πευτεις με 2καβαλο μόνος σου χωρίς λόγο πατώντας μπρωστινο φρένο? δεν εχω ιδεα τι εκανες αλλά πάντως με έκανες και γέλασα,καλύτερα να οδηγήσει ο αλλος την άλλη φορα
    RACING Because football,basketball & golf require ONE BALL
    Viva Italia 2015 Σικελία 2016

  2. #1577
    Νομίζω πως σε είδα Φώτη (φωτογράφε, δεν θυμάμαι nick) που έγραφες εδώ κι είχες ένα πήγασο (?)...σε μια ορκομωσία μεταπτυχιακών...
    Δεν μίλησα γιατί δεν ήμουν σίγουρος και διότι ήσουν σε ώρα εργασίας (αν τυχόν δεν έκανα λάθος)...

    ''Well, the rain ain't fussy about where it lands,
    It'll find you hiding no matter where you stand.
    It's gonna rain brother, and it's gonna rain hard,
    When the blues comes calling with it's calling card.''

    R o r y G a l l a g h e r

  3. #1578
    Los Toumpaneiros Το avatar του/της GIXXERAKIAS
    Εγγραφή
    02/05/2006
    Μηνύματα
    3.217
    Σε είδα 599 στον Κηφισσό πρό ολίγου και ανοίξανε τα μάτια μου από την νύστα!
    Keep spamming!!!:a13:

  4. #1579
    on-off μέλος Το avatar του/της KostRider
    Εγγραφή
    02/08/2010
    Μηνύματα
    373
    σε είδα παπόβιε δικάβαλε και σου κόρναρα μιας και ήσουν το μόνο δίκυκλο που συνάντησα σήμερα,αλλά ρε αγόρι μου (50+ ετών) βάλτε το κράνος,δεν κρυώνετε,δεν βρέχεστε;

  5. #1580
    760 χιλιομετρα δρομο προς βορεια εκανα σημερα και συναντηθηκα μονο με ενα στρωμα με τριβαλιτσο εξω απο τον Βολο...Χαιρετηθηκαμε και συνεχισαμε να παγωνουμε....Να σαι καλα ρε μαγκα!

  6. #1581
    αδερφέ με το άφρικα, ευχαριστώ για το σήμα στη συγγρού, γιατί αν συνέχιζα με σβηστά τα φώτα και κολλημένο το γκάζι μπορεί να έκανα και χριστούγεννα στο κατ φέτο
    "I feel like dining with hitchock every time that we fuck"

  7. #1582
    skid in broadside Το avatar του/της chr1s_86
    Εγγραφή
    14/10/2002
    Μηνύματα
    3.162
    Είδα z_armaggedon στη Βασ.Σοφίας ;
    Give me fuel, Give me fire

  8. #1583
    σε ειδα ΚΤΜ 950 η 990 adv,δεν προλαβα να ξεχωρισω,να πυροβολεις στα Ψαχνα Ευβοιας....και αυτοκολλητο Μιμικος...ομορφιααααααα

  9. #1584
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.977
    Σε είδα ευτραφή αναβάτη Hayabusa με ένδυση παπουτσάκι παντοφλέ και αθλητική φόρμα, η οποία μάλλον σου ήταν μικρή γιατί σου φαινόταν ο μισός κώλος και το κλασσικό παλαιομοδίτικο άσπρο σλιπάκι, εννοείται πως ήσουν ακράνωτος φυσικά... Αυτό δεν ήταν εμφάνιση, ήταν προσβολή της δημοσίας αιδούς!!!

  10. #1585
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    26/12/2012
    Μηνύματα
    4
    Μάλλον εγώ ήμουν αυτός. Χαμογέλασα μέσα από το κράνος και είπα "Ελπίζω να φοράς ισοθερμικο παντελόνι γιατί εγώ το έχω δαγκώσει!". Πάντα όρθιος φίλε μου.

  11. #1586
    Ημίκουλο μέλος Το avatar του/της KostasV2
    Εγγραφή
    20/09/2011
    Μηνύματα
    1.515
    Σε είδα Brosάκι μου να νιώθεις χαλαρό και άνετο στο στροφιλίκι που σε πήγα, αντίθετα από μένα που είμαι σαν να χρειάζομαι μπάνιο σε WD40 για να μου φύγει η σκουριά...

    Σας είδα κι εσάς, κλασικοί BMWδάκηδες, να μην ανταποδίδετε το χαιρετισμό (3 στους 3...). Και μετά λέτε ότι είμαστε προκατειλημμένοι!

  12. #1587
    Χωματινο μελος Το avatar του/της ADVENTURAZ
    Εγγραφή
    26/07/2007
    Μηνύματα
    227
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από tommy dakar Προβολή μηνύματος
    σε ειδα ΚΤΜ 950 η 990 adv,δεν προλαβα να ξεχωρισω,να πυροβολεις στα Ψαχνα Ευβοιας....και αυτοκολλητο Μιμικος...ομορφιααααααα
    Και γιατι παρακαλω δεν ειδοποιας νωριτερα οτι θα ερθεις στα λημερια μας?
    Χωμα και βουνο μου πηραν το μυαλο!:a24::a39:

  13. #1588
    Μέλος
    Εγγραφή
    03/11/2012
    Μηνύματα
    70
    Σε ειδα τυπε με τη τζιπαρα σου να τρως κατακοκκκκκκκινο και να ειμαστε διπλα διπλα παραμονες πρωτοχρονιας. Σε κυνηγησα να σου πω να προσεχεις και χρονια πολλα γιατι ειχες ευγενεστατη γυναικα η οποια μου ζητησε συγνωμη οπως και εσυ ( ε ειχα και τις καλες μου ) ! Την εκανες που την εκανες τη μ@λ@κι@ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ζητησες συγνωμη ! καλες γιορτες κ προσοχη στους δρομους !!

  14. #1589
    Μέλος, σκέτο
    Εγγραφή
    09/01/2005
    Μηνύματα
    154
    Σε είδα άρχοντα της ασφάλτου με το BMW σου. Ξέρεις, το αριστερό σου προβολάκι είναι καμένο. Επίσης, στο κόκκινο φανάρι σταματάμε. Οι ευχές δεν πρόκειται να σε βοηθήσουν, πρέπει να βάλεις μυαλό!

  15. #1590
    σε είδα μπάρμπα πρωτοχρονιατικα πρωι πρωί να έχεις πέσει....
    στην ακρη του δρόμου το παπί, στο πεζοδρόμιο εσύ....

    και όταν ήρθα να σε βοηθήσω μου είπες "ζαλίστηκα, θα συνέλθω και θα σηκωθώ"..... είχες διώξει τρεις πριν από μένα και σε είχαν παρατήσει εκεί (!!!).... σου σήκωσα το μηχανάκι (με άφησες) για να είσαι πιο άνετα, ήρθε ο φίλος σου και μετά από λίγο έφυγες πεζός και ο φίλος με το μηχανάκι....

    εύχομαι να ήταν ένα τυχαίο συμβαν.....

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF