Σελίδα 11 από 38 ΠρώτοΠρώτο ... 67891011121314151621 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 151 έως 165 από 559

Θέμα: Chaos, το 1ο ελληνικό hypercar

  1. #151
    Καλλίγραμμον Μέλος Το avatar του/της vaska
    Εγγραφή
    29/10/2007
    Μηνύματα
    7.789
    Πρέπει μόλις να έβαλε μπρος το ηλεκτρικό του και ήταν μάλλον μπουκωμενο. Το μπρανταμπαου από τις ακαφτες στις εξατμίσεις, ακούστηκε στην Πάτρα.

  2. #152
    Νέο μέλος Το avatar του/της VFR_
    Εγγραφή
    14/05/2003
    Μηνύματα
    6
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από teogtp Προβολή μηνύματος
    Ο Τσακ Νόρρις, έχει οδηγήσει το αυτοκίνητο του Πανόπουλου.

    Όχι, το άλλο είναι το καλό.

    Το αυτοκίνητο του Πανόπουλου έχει οδηγήσει τον Τσακ Νόρρις
    -0o-

  3. #153
    Avocado Το avatar του/της CorpseAlive
    Moderator
    Εγγραφή
    06/10/2020
    Μηνύματα
    1.924
    Εγώ αν δεν δω αναδημοσίευση από το ΤL του Άδωνη Γεωργιάδη (πάω να πλύνω το πληκτρολόγιο μου το βρώμισα και μόνο που τον ανέφερα) , δεν πιστεύω τίποτα πάντως.
    where was Gondor when the Westfold fell?

  4. #154
    custom freak Το avatar του/της doctor_john
    Εγγραφή
    06/08/2019
    Μηνύματα
    4.190

  5. #155
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Pew
    Εγγραφή
    20/03/2015
    Μηνύματα
    980
    Για τους 8-4 εκατσε γαντι το countdown.

    Οι υπολοιποι δυστυχως πρεπει να παρουν ρεπο για να δουν Live τετοιο παγκοσμιο γεγονος!!!

  6. #156
    custom freak Το avatar του/της doctor_john
    Εγγραφή
    06/08/2019
    Μηνύματα
    4.190
    Nα στο γράψω αλλά πιστεύω τις μάπες αν είναι θα τις δείξουν και στις ειδήσεις..

  7. #157
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Pew
    Εγγραφή
    20/03/2015
    Μηνύματα
    980
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από doctor_john Προβολή μηνύματος
    Nα στο γράψω αλλά πιστεύω τις μάπες αν είναι θα τις δείξουν και στις ειδήσεις..
    Στους 8-4 ειμαι ολα καλα, ειπα και την κοριτσαρα μου να μην κανονισει τιποτα σημερα! Θα φτιαξει κοτοπουλακι στο φουρνο, θα ανοιξω και ενα ωραιο λευκο κρασακι... μακαρι να παει καλα το event να σκασω και τη Dom που εχω φυλαγμενη για την εξοδο απο τα μνημονια!! ΧΑΛΑΛΙ!!

  8. #158
    Ο καφετζης Το avatar του/της teogtp
    Εγγραφή
    27/07/2011
    Μηνύματα
    5.375
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Pew Προβολή μηνύματος
    Στους 8-4 ειμαι ολα καλα, ειπα και την κοριτσαρα μου να μην κανονισει τιποτα σημερα! Θα φτιαξει κοτοπουλακι στο φουρνο, θα ανοιξω και ενα ωραιο λευκο κρασακι... μακαρι να παει καλα το event να σκασω και τη Dom που εχω φυλαγμενη για την εξοδο απο τα μνημονια!! ΧΑΛΑΛΙ!!
    Εγώ πάω να σιδερωσω την σημαία να την κρεμάσω στο μπαλκόνι.
    Gagourus agamitus Parthenopipitsus!

  9. #159
    Ο πυγολαμπιδας! Το avatar του/της ΟΚΤΑΝΙΟ
    Εγγραφή
    14/07/2005
    Μηνύματα
    1.217
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από VFR_ Προβολή μηνύματος
    Λυπάμαι τα πιτσιρίκια που τον πιστεύουν. Λυπάμαι τους γονείς που τον πιστεύουν. Λυπάμαι που τρώει χρήμα. Απο την άλλη, δεν ξέρω αν πρέπει να λυπάται κανείς. Το μόνο που πραγματικά με εξοργίζει απίστευτα, σε βαθμό δεν ξέρω κι εγώ πόσο, είναι ότι χαλάει το Ελληνικό όνομα έξω και γ@μ@ει πραγματικά εταιρίες που μάχονται να κάνουν εξαγωγές στον μηχανοκίνητο αθλητισμό.

    Ξερετε ποια ειναι η μαλακια?

    Α) Το πηχτο ασπρο κολλωδες υγρο που πεταγεται στο τελος

    Β) Οτι ο Μητσος VFR εχει δικιο


    Απο τη μια εχουμε εναν αεριτζη, που ακομα δεν εχει κανει τιποτα, ειναι πολυ αμφιβολο αν θα κανει ποτε κατι συμφωνα παντα με τις μπουρδες που αμολαει, παρολαυτα τον εχει μαθει και η κουτση μαρια, πουλαει αυτη τη δημοσιοτητα ως προς οφελος του, και εχει καταφερει να ειναι το Νο1 ονομα που συζητιετραι στο μηχανοκινητο Ελληνικο χωρο

    Απο την αλλη εχουμε εναν VFR, που με πολυ σκληρη δουλεια, αγωνα, τρεξιμο, θυσιες και δε ξερω και γω τι αλλο, που χωρις φαμφαρες και μεγαλα λογια, χωρις ολο αυτο το καραγκιοζιλικι που πουλαει ο χαος, και παρολαυτα εχει καταφερει να κανει τη χωρα μας περηφανη παγκοσμιως για αυτα τα πραγματα που κατασκευαζει για μοτοσυκλετες, που τα πιο πολλα απο αυτα ειναι παγκοσμιες προτωτυπιες με κατωχυρωμενες πατεντες, που η δουλεια του εχει φτασει μεχρι τη χωρα του ανατελλοντος ηλιου σε γνωστο αγωνιστικο τμημα
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    και παρολαυτα, κοβω το μπουΝτζο μου (και τους 40 ποντους) οτι οι μισοι εδω μεσα δε ξερουμε ποιος ειναι ο VFR


    Και εχουμε λεει εναν απο το Αμερικα, που ειδε τα προιοντα του Μητσου, τι ειναι, τι κανουν, ποσα χρονια ειναι μπροστρα απο τους ιππολοιπους, και θυμαται τον αεριτζη με το χαος και σκεφτεται "Ελληνας και αυτος, σιγα μη κανει αυτα που ιπποσχεται, σα τον χαος θα ειναι και αυτος"
    Οσο και να την τιναξεις, η τελευταια σταγονα θα μεινει στο σωβρακο.....

  10. #160
    Νέο μέλος Το avatar του/της VFR_
    Εγγραφή
    14/05/2003
    Μηνύματα
    6
    Εμένα άσε με Μήτσο, δεν έχει σημασία. Θα μπορούσε να είναι εσυ, ο τάδε ο δείνα. Δεν έχει σημασία. Ότι κάνουμε το κάνουμε για εμάς πρώτα και μετά είναι χαρά μας να βλέπουμε άτομα με ένα επίπεδο άλφα (όπως πιστεύω σε αυτό το ποστ). Μόνο ένας κακομοίρης Theo τον έχει κράξει στο YouTube και απο τα σχόλια που έχει πάρει πρέπει να έχει κάνει καμπούρα ο άνθρωπος... Έχει τόσες άλλες εταιρίες εδώ (η DP ας πούμε βγάζει κάτι κοσμήματα έμβολα και μπιέλες) και σκάει εδώ το αλάνι που έχει βιογραφικό απο τα Lidl και λέει θα κάνει και θα ράνει. Ξέρεις πόσους ξέρω που τους έχει φλομώσει στα φούμαρα, του έκαναν μια ανάλυση, ένα 3D, ένα σκίτσο, και μόλις τον κατάλαβαν έφυγαν. Αφου για πλάκα, σκέφτηκα εχθές να του στείλω βιογραφικό, να με φωνάξει, να του πω στην μούρη ότι αυτά που κάνει ούτε στον αιώνα τον άπαντα (κεραμικό λέει έμβολο, για να μας πει που θα πηγαίνει την θερμοκρασία...). Ο τύπος θα καταργήσει και τους νόμους της φυσικής. Ο Έλληνας κλαϊνΣταϊν.

    Μιλούσα προχθες με Βαγγέλη κελέα και του έλεγα ρε σεις το εξής.
    Αν είναι να μπεις σε έναν τομέα, γενικά πρέπει να μπεις με ένα μεγάλο ''ΜΠΑΜ'' . Εγώ το 2013 τότε με το roadbook με την μαγνητική μετάδοση κλπ κλπ. Του έλεγα λοιπόν, ότι τώρα με τα κιτ θέλουμε να φτιάξουμε μια μοτοσυκλέτα που να κάνει το παραπάνω μπαμ. Και το είχαμε σκοπό να πάμε πάλι στο Μιλάνο. Πραγματικό σενάριο αλλά πολύ τραβηγμένο, όχι δηλαδή για παραγωγή, αλλά με πολλές ευκολίες σε μετατροπές, σε αυτονομία, σε εργονομία κλπ.

    Και βγαίνει ο κάθε τύπος και αμολάει ότι μπαρούφα θέλει σαν τον Νίκολα.
    Δηλαδή να βγώ τώρα και να πω Levitation CB2.0 το οποίο πετάει με έλικες και διαβάζει το μυαλό σου αλλά και το μυαλό της πιτσιρίκας απέναντι.
    Και αυτό το κράτος ρε φίλε να μην ρίχνει μια φάπα σε κάτι αποτέτοιους να ξαναμπούν στο καβούκι τους.

    Κρίμα να βλέπεις τέτοια άτομα να κοροϊδεύουν. Τα λεφτά του πιτσιρικά ωστόσο τα κράτησε ρε συ, ντροπή.
    -0o-

  11. #161
    Avocado Το avatar του/της CorpseAlive
    Moderator
    Εγγραφή
    06/10/2020
    Μηνύματα
    1.924
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από VFR_ Προβολή μηνύματος
    Εμένα άσε με Μήτσο, δεν έχει σημασία. Θα μπορούσε να είναι εσυ, ο τάδε ο δείνα. Δεν έχει σημασία. Ότι κάνουμε το κάνουμε για εμάς πρώτα και μετά είναι χαρά μας να βλέπουμε άτομα με ένα επίπεδο άλφα (όπως πιστεύω σε αυτό το ποστ). Μόνο ένας κακομοίρης Theo τον έχει κράξει στο YouTube και απο τα σχόλια που έχει πάρει πρέπει να έχει κάνει καμπούρα ο άνθρωπος... Έχει τόσες άλλες εταιρίες εδώ (η DP ας πούμε βγάζει κάτι κοσμήματα έμβολα και μπιέλες) και σκάει εδώ το αλάνι που έχει βιογραφικό απο τα Lidl και λέει θα κάνει και θα ράνει. Ξέρεις πόσους ξέρω που τους έχει φλομώσει στα φούμαρα, του έκαναν μια ανάλυση, ένα 3D, ένα σκίτσο, και μόλις τον κατάλαβαν έφυγαν. Αφου για πλάκα, σκέφτηκα εχθές να του στείλω βιογραφικό, να με φωνάξει, να του πω στην μούρη ότι αυτά που κάνει ούτε στον αιώνα τον άπαντα (κεραμικό λέει έμβολο, για να μας πει που θα πηγαίνει την θερμοκρασία...). Ο τύπος θα καταργήσει και τους νόμους της φυσικής. Ο Έλληνας κλαϊνΣταϊν.

    Μιλούσα προχθες με Βαγγέλη κελέα και του έλεγα ρε σεις το εξής.
    Αν είναι να μπεις σε έναν τομέα, γενικά πρέπει να μπεις με ένα μεγάλο ''ΜΠΑΜ'' . Εγώ το 2013 τότε με το roadbook με την μαγνητική μετάδοση κλπ κλπ. Του έλεγα λοιπόν, ότι τώρα με τα κιτ θέλουμε να φτιάξουμε μια μοτοσυκλέτα που να κάνει το παραπάνω μπαμ. Και το είχαμε σκοπό να πάμε πάλι στο Μιλάνο. Πραγματικό σενάριο αλλά πολύ τραβηγμένο, όχι δηλαδή για παραγωγή, αλλά με πολλές ευκολίες σε μετατροπές, σε αυτονομία, σε εργονομία κλπ.

    Και βγαίνει ο κάθε τύπος και αμολάει ότι μπαρούφα θέλει σαν τον Νίκολα.
    Δηλαδή να βγώ τώρα και να πω Levitation CB2.0 το οποίο πετάει με έλικες και διαβάζει το μυαλό σου αλλά και το μυαλό της πιτσιρίκας απέναντι.
    Και αυτό το κράτος ρε φίλε να μην ρίχνει μια φάπα σε κάτι αποτέτοιους να ξαναμπούν στο καβούκι τους.

    Κρίμα να βλέπεις τέτοια άτομα να κοροϊδεύουν. Τα λεφτά του πιτσιρικά ωστόσο τα κράτησε ρε συ, ντροπή.
    Ασε το κράτος, όσοι είστε γνώστες βγείτε επώνυμα και κρίνετε αυτά που λέει , ώστε ό μέσος αναγνώστης ήτοι άσχετος και καλόπιστος να έχει στο πίσω μέρος του μυαλού του την αμφιβολία. Απλό είναι, ούτε κράτος ούτε τίποτα, απλό Fact-checking και έπεσε το Χάος στο Χάος των κεραλειφών του βελόπουλου.
    where was Gondor when the Westfold fell?

  12. #162
    Ο πυγολαμπιδας! Το avatar του/της ΟΚΤΑΝΙΟ
    Εγγραφή
    14/07/2005
    Μηνύματα
    1.217
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από CorpseAlive Προβολή μηνύματος
    βγείτε επώνυμα και κρίνετε αυτά που λέει , ώστε ό μέσος αναγνώστης ήτοι άσχετος και καλόπιστος να έχει στο πίσω μέρος του μυαλού του την αμφιβολία.

    Πιστευεις ειλικρινα οτι ιππαρχει μια στο εκατομυριο να πιασει?
    .
    .
    .
    .
    .
    Νταξ, ειμαι ιππερβολικος
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    ισως ενας στο εκατομυριο να προβληματιστει
    Οσο και να την τιναξεις, η τελευταια σταγονα θα μεινει στο σωβρακο.....

  13. #163
    Avocado Το avatar του/της CorpseAlive
    Moderator
    Εγγραφή
    06/10/2020
    Μηνύματα
    1.924
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ΟΚΤΑΝΙΟ Προβολή μηνύματος
    Πιστευεις ειλικρινα οτι ιππαρχει μια στο εκατομυριο να πιασει?
    .
    .
    .
    .
    .
    Νταξ, ειμαι ιππερβολικος
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    ισως ενας στο εκατομυριο να προβληματιστει
    Αδελφέ , χωρίς παρεξήγηση, τι παίζει με το ΙΠΠερβολικος , ΙΠΠαρχει κλπ?
    where was Gondor when the Westfold fell?

  14. #164
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της KotsosDR
    Εγγραφή
    23/06/2012
    Μηνύματα
    1.112
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από VFR_ Προβολή μηνύματος
    Εμένα άσε με Μήτσο, δεν έχει σημασία. Θα μπορούσε να είναι εσυ, ο τάδε ο δείνα. Δεν έχει σημασία. Ότι κάνουμε το κάνουμε για εμάς πρώτα και μετά είναι χαρά μας να βλέπουμε άτομα με ένα επίπεδο άλφα (όπως πιστεύω σε αυτό το ποστ). Μόνο ένας κακομοίρης Theo τον έχει κράξει στο YouTube και απο τα σχόλια που έχει πάρει πρέπει να έχει κάνει καμπούρα ο άνθρωπος... Έχει τόσες άλλες εταιρίες εδώ (η DP ας πούμε βγάζει κάτι κοσμήματα έμβολα και μπιέλες) και σκάει εδώ το αλάνι που έχει βιογραφικό απο τα Lidl και λέει θα κάνει και θα ράνει. Ξέρεις πόσους ξέρω που τους έχει φλομώσει στα φούμαρα, του έκαναν μια ανάλυση, ένα 3D, ένα σκίτσο, και μόλις τον κατάλαβαν έφυγαν. Αφου για πλάκα, σκέφτηκα εχθές να του στείλω βιογραφικό, να με φωνάξει, να του πω στην μούρη ότι αυτά που κάνει ούτε στον αιώνα τον άπαντα (κεραμικό λέει έμβολο, για να μας πει που θα πηγαίνει την θερμοκρασία...). Ο τύπος θα καταργήσει και τους νόμους της φυσικής. Ο Έλληνας κλαϊνΣταϊν.

    Μιλούσα προχθες με Βαγγέλη κελέα και του έλεγα ρε σεις το εξής.
    Αν είναι να μπεις σε έναν τομέα, γενικά πρέπει να μπεις με ένα μεγάλο ''ΜΠΑΜ'' . Εγώ το 2013 τότε με το roadbook με την μαγνητική μετάδοση κλπ κλπ. Του έλεγα λοιπόν, ότι τώρα με τα κιτ θέλουμε να φτιάξουμε μια μοτοσυκλέτα που να κάνει το παραπάνω μπαμ. Και το είχαμε σκοπό να πάμε πάλι στο Μιλάνο. Πραγματικό σενάριο αλλά πολύ τραβηγμένο, όχι δηλαδή για παραγωγή, αλλά με πολλές ευκολίες σε μετατροπές, σε αυτονομία, σε εργονομία κλπ.

    Και βγαίνει ο κάθε τύπος και αμολάει ότι μπαρούφα θέλει σαν τον Νίκολα.
    Δηλαδή να βγώ τώρα και να πω Levitation CB2.0 το οποίο πετάει με έλικες και διαβάζει το μυαλό σου αλλά και το μυαλό της πιτσιρίκας απέναντι.
    Και αυτό το κράτος ρε φίλε να μην ρίχνει μια φάπα σε κάτι αποτέτοιους να ξαναμπούν στο καβούκι τους.

    Κρίμα να βλέπεις τέτοια άτομα να κοροϊδεύουν. Τα λεφτά του πιτσιρικά ωστόσο τα κράτησε ρε συ, ντροπή.
    Κανένα πύργο για το DR θα φτιάξουμε ;

  15. #165
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της toyar
    Εγγραφή
    27/02/2009
    Μηνύματα
    5.531
    Παιδια την παπατζα μην την υποτιματε γιατι εχει βγαλει βουλευτες για πλακα

Σελίδα 11 από 38 ΠρώτοΠρώτο ... 67891011121314151621 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο μήνυμα: 09/01/2010, 11:15
  2. Το πρώτο ελληνικό WebComic
    από loumex στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 25
    Τελευταίο μήνυμα: 13/03/2008, 13:09
  3. ΥπαρΧει Διαφορα Στο Ελληνικο Cbr 600 F Kai Το Γερμανικο???
    από ΣΤΑΥΡΟΣ στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 03/03/2005, 12:13
  4. Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 05/11/2004, 21:47

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF