Προβολή αποτελεσμάτων ψηφοφορίας: Δεν πήγα στην ετήσια του moto.gr εξαιτίας :

Ψηφοφόροι
100. Δεν μπορείτε να ψηφίσετε
  • Των Αdmins

    6 6,00%
  • Των Μods

    7 7,00%
  • Το forum έχει πάρει την κατηφόρα

    12 12,00%
  • Οικογενειακών-Επαγγελματικών υποχρεώσεων

    29 29,00%
  • Της Ανεργίας - Οικονομικο θέμα

    27 27,00%
  • Της κακής οργάνωσης-ενημέρωσης

    8 8,00%
  • Είχα καλύτερα πράγματα να κάνω

    9 9,00%
  • Δεν ήξερα κανέναν

    9 9,00%
  • Ήταν πολλά χιλιόμετρα

    8 8,00%
  • Του γλάρου του AristidisZ

    19 19,00%
  • Δεν έχω πλέον μηχανή

    6 6,00%
  • Ολα τα παραπανω + αλλοι 1000 μεταφυσικοι λογοι

    9 9,00%
Ψηφοφορία πολλαπλών επιλογών
Σελίδα 11 από 24 ΠρώτοΠρώτο ... 67891011121314151621 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 151 έως 165 από 347

Θέμα: Τι θα γίνει με τις Ετήσιες Moto.GR, κουβεντούλα

  1. #151
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.988
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sniper Προβολή μηνύματος
    Όχι τπτ άλλο αλλά εσύ συνεχίζεις και γράφεις εδώ μέσα και βόλτες κανονίζεις - ΟΚ στην ετήσια δεν πήγες, υποθέτω δεν ηθελες να δεις τα 10 παλικάρια που πήγαν;
    καμια σχεση αυτο που λες για την ετησια...(μαλιστα ειχα κανει και thread για παρεα οταν ανεβαινα)..
    επισης εγω καθομαι για συγκεκριμενο λογο εδω μεσα, που ειναι καθαρα προσωπικος...

    αυτο ομως δεν σημαινει οτι δεν εχω το θαρρος του λογου μου και δεν μπορω να εκφρασω την αποψη μου στο θεμα "γιατι το moto.gr εχει πεσει σαν κινητικοτητα και κατ'επεκταση σε αλλες δραστηριοτητες, οπως βολτες, πιττα, ετησια κλπ"

  2. #152
    Ογκόλιθος Το avatar του/της Sapadak
    Super Moderator
    Εγγραφή
    13/07/2005
    Μηνύματα
    4.032
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από devil's animal Προβολή μηνύματος
    αυτο ομως δεν σημαινει οτι δεν εχω το θαρρος του λογου μου και δεν μπορω να εκφρασω την αποψη μου στο θεμα "γιατι το moto.gr εχει πεσει σαν κινητικοτητα και κατ'επεκταση σε αλλες δραστηριοτητες, οπως βολτες, πιττα, ετησια κλπ"
    Θεωρεί οτι εχει πέσει σε κινητικότητα και αλλες δραστηριότητες λογο του admin/mod team?

    Πως το μετρας αυτό? Σε σχεση με παλαιότερα χρονια που ειχαμε χρονο και χρήμα?

    Σε συγκριση με αλλα φόρα που ανέβηκαν σε σχέση με παλαιότερα χρόνια?

  3. #153
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από devil's animal Προβολή μηνύματος
    αυτο ομως δεν σημαινει οτι δεν εχω το θαρρος του λογου μου και δεν μπορω να εκφρασω την αποψη μου στο θεμα "γιατι το moto.gr εχει πεσει σαν κινητικοτητα και κατ'επεκταση σε αλλες δραστηριοτητες, οπως βολτες, πιττα, ετησια κλπ"
    να ρωτήσω εδώ - ΚΑΙ ΑΠΕΥΘΥΝΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ -

    "εσείς πώς βοηθήσατε να είναι ζωντανό το φόρουμ κατά την έννοια που θέτει ο ντέβιλς?"

    αν αρχίσουμε να απαντάμε σε αυτό το ερώτημα, ίσως και να βρουμε κάποια άκρη...

  4. #154
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.988
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Sapadak Προβολή μηνύματος
    Θεωρεί οτι εχει πέσει σε κινητικότητα και αλλες δραστηριότητες λογο του admin/mod team?

    Πως το μετρας αυτό? Σε σχεση με παλαιότερα χρονια που ειχαμε χρονο και χρήμα?

    Σε συγκριση με αλλα φόρα που ανέβηκαν σε σχέση με παλαιότερα χρόνια?

    δεν εχει να κανει τοσο ο χρονος (νομιζω) για το οτι εχει φυγει τοσος κοσμος...(ισα ισα πλεον πολλοι περισσοτεροι κανουν part time δουλειες ή και δεν δουλευουν καθολου, αρα υπαρχει χρονος)

    ουτε το χρημα για τον εναν καφε την εβδομαδα (τυπου Δελεαρ ή pulp) η την μια βολτα τον μηνα...

    δεν μπορω να συγκρινω με αλλα φορα, διοτι δεν συμμετεχω σε κανενα...
    απλα ανεφερα οτι εκλεισε ενα μεγαλο, αδερφο forum και θα μπορουσε καποιος να υποθεσει (αυτονοητα) οτι καποια ατομα απο εκει, θα ερχοντουσαν στο moto.gr και θα ηταν ενεργα...

  5. #155
    Ογκόλιθος Το avatar του/της Sapadak
    Super Moderator
    Εγγραφή
    13/07/2005
    Μηνύματα
    4.032
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από devil's animal Προβολή μηνύματος
    απλα ανεφερα οτι εκλεισε ενα μεγαλο, αδερφο forum και θα μπορουσε καποιος να υποθεσει (αυτονοητα) οτι καποια ατομα απο εκει, θα ερχοντουσαν στο moto.gr και θα ηταν ενεργα...
    Μα ανοιξαν αλλο φορουμ τα ιδια τα μελη για να στεγαστουν

  6. #156
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.988
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Sapadak Προβολή μηνύματος
    Μα ανοιξαν αλλο φορουμ τα ιδια τα μελη για να στεγαστουν
    αυτο δεν το ηξερα..

  7. #157
    Κληρονομικό χάρισμα Το avatar του/της dukeandthecity
    Εγγραφή
    27/09/2004
    Μηνύματα
    1.085
    αντε να πεσει κανα μπινελικι γιατι αυτοι οι νεοι πολυ μπρουκλιδες είναι.

    ρε devil εσυ που εισαι και παλαιότερο μελος, πες μου ειλικρινά ποσες φορες το χρόνο αρχίζει η κουβεντα "βαρέθηκα την κλικα του μοτο.γρ - μου κουρεψανε τα ποστ μου". Και αυτο εχει να κανει με διαφορετικα μοντερεισον τημς καθε φορά. Αρα δεν μπορει να φταίει μονο το μοντερεισον.
    Απ΄τους δυο μας ποταμούς
    θα γευτεί μια νύχτα η έρημος καρπούς.

  8. #158
    αράζω άρα ζω Το avatar του/της LOUKILOUK
    Εγγραφή
    10/01/2009
    Μηνύματα
    1.690
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από spyrakos35 Προβολή μηνύματος
    δεν ξέρω/δεν με νοιάζει αν σε όλα έχεις δίκιο (όντας νέο κατ ουσία μέλος) αλλά,

    +1 vroom για το θάρρος της γνώμης σου....

    και το λέω φανερά και όχι μεσω του κουμπιού γιατί αν θέλουμε να κάνουμε τέτοιες κουβέντες, θα πρέπει να τις κάνουμε αντρίκια....
    Θα συνταχθώ στο πλευρό του Σπυράκου(που μοιάζει με την συγχωρεμέμη την Αλίκη... μια ζωή 35...!!!), δίπλα στον devil-Σταυρο, σαν σχετικά νέό μέλος και εγώ.
    Αυτό που δεν καταλαβαίνω γιατί πρέπει να πει ονόματα ο Σταύρος...οι ομάδα που διευθύνει το μοτό ούτε γνωρίζει ούτε μπορεί να φανταστεί...; παράξενο... μιλάμε για ομαδική απώλεια μνήμης ή μήπως επιλεκτική απώλεια μνήμης;
    Όπως και να έχει η αυτοκριτική ποτέ δεν έκανε κακό σε κανένα, το να μπορείς επίσης να αφουγκράζεσε τον κόσμο που μπαίνει στο "μαγαζί" που διευθύνεις μόνο καλό μπορεί να κάνει, και στο "μαγαζί" και στον κόσμο ταυτόχρονα...
    Ελάχιστους γνωρίζω προσωπικά από εδώ μέσα, νοιώθω απόλυτα τυχερός που στην συντριπτική πλειοψηφία τους είναι παιδιά διαμάντια, αλλά και άτυχος ταυτόχρονα που δεν βολέυουν οι καταστάσεις να τα λέμε από κοντά ποιο συχνά...
    Οι "ετήσιες" και οι "πίττες" θα έπρεπε να έχουν "χτιστεί" έτσι, που ο κόσμος να τις περιμένει και να ανυπομονεί... να ρωτάει ποτέ θα γίνουν, μήνες πριν, και να είναι σημειωμένες στο καλεντάρι ως must γεγονός που δεν πρέπει να χάσουμε...κάτι σαν τα 36άωρα ένα πράγμα...

    υ.γ. Το γεγονός της παρουσίας και του ωραίου φίλου στις προηγούμενες ετήσιες σίγουρα βοηθούσε...κάπως έτσι και εγώ πρωτοεμφανίστικα σε ετήσια του μοτό πριν ακόμα γίνω μέλος...(04 ή το 05 δεν θυμάμε ακριβώς...)
    μη ζητας μονο χρονια απο τη ζωη,δωσε ζωη στα χρονια

  9. #159
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    09/11/2012
    Μηνύματα
    3.818
    Ποιες ητανε οι χρονιες που εγιναν οι πιο καλες συγκεντρωσεις και δεν εννοω ποσοτικα.

  10. #160
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από LOUKILOUK Προβολή μηνύματος
    Θα συνταχθώ στο πλευρό του Σπυράκου(που μοιάζει με την συγχωρεμέμη την Αλίκη... μια ζωή 35...!!!), δίπλα στον devil-Σταυρο, σαν σχετικά νέό μέλος και εγώ.
    Αυτό που δεν καταλαβαίνω γιατί πρέπει να πει ονόματα ο Σταύρος...οι ομάδα που διευθύνει το μοτό ούτε γνωρίζει ούτε μπορεί να φανταστεί...; παράξενο... μιλάμε για ομαδική απώλεια μνήμης ή μήπως επιλεκτική απώλεια μνήμης;
    Όπως και να έχει η αυτοκριτική ποτέ δεν έκανε κακό σε κανένα, το να μπορείς επίσης να αφουγκράζεσε τον κόσμο που μπαίνει στο "μαγαζί" που διευθύνεις μόνο καλό μπορεί να κάνει, και στο "μαγαζί" και στον κόσμο ταυτόχρονα...
    Ελάχιστους γνωρίζω προσωπικά από εδώ μέσα, νοιώθω απόλυτα τυχερός που στην συντριπτική πλειοψηφία τους είναι παιδιά διαμάντια, αλλά και άτυχος ταυτόχρονα που δεν βολέυουν οι καταστάσεις να τα λέμε από κοντά ποιο συχνά...
    Οι "ετήσιες" και οι "πίττες" θα έπρεπε να έχουν "χτιστεί" έτσι, που ο κόσμος να τις περιμένει και να ανυπομονεί... να ρωτάει ποτέ θα γίνουν, μήνες πριν, και να είναι σημειωμένες στο καλεντάρι ως must γεγονός που δεν πρέπει να χάσουμε...κάτι σαν τα 36άωρα ένα πράγμα...

    υ.γ. Το γεγονός της παρουσίας και του ωραίου φίλου στις προηγούμενες ετήσιες σίγουρα βοηθούσε...κάπως έτσι και εγώ πρωτοεμφανίστικα σε ετήσια του μοτό πριν ακόμα γίνω μέλος...(04 ή το 05 δεν θυμάμε ακριβώς...)
    Το αυτο ακριβως,συμφωνω απολυτα.το ''οσοι πηγαν περασαν καλα και αυτο φτανει''το βλεπω σαν να ευλογουμε τα γενια μας την ωρα που το πραμα στραβωνει.
    malaguti,sachs k50,honta c50,honda dax,honda mb,kawasaki ar125,yamaha lc250 (410),honta nsr 250,honda cbrr 400,yamaha fzr exup 240 (400),suzuki katana 1100,honda magna 750,zxr 400,honda transalp 600,yamaha thundercat 600,cbrr 1000,yamaha r6,triumph tt 600,XT 600,steed 600.

  11. #161
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από LOUKILOUK Προβολή μηνύματος
    ....

    υ.γ. Το γεγονός της παρουσίας και του ωραίου φίλου στις προηγούμενες ετήσιες σίγουρα βοηθούσε...κάπως έτσι και εγώ πρωτοεμφανίστικα σε ετήσια του μοτό πριν ακόμα γίνω μέλος...(04 ή το 05 δεν θυμάμε ακριβώς...)
    Νομίζαμε ότι ήσουν εξύριστος αγροίκος... τώρα, το αλλάζεις;
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  12. #162
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Μοτορεμαλι Προβολή μηνύματος
    Το αυτο ακριβως,συμφωνω απολυτα.το ''οσοι πηγαν περασαν καλα και αυτο φτανει''το βλεπω σαν να ευλογουμε τα γενια μας την ωρα που το πραμα στραβωνει.
    Sorry, είσαι μέλος από το 2008 κι είμαι απο το 2002.... Ποιος είσαι; Δεν σ' έχω δει ποτέ. Λάθος, μια φορά στο Κάμελοτ που μας έγραψες στα @@ σου και δεν ηρθες να πεις ένα γεια.

    Σόρρυ που δεν ήρθα να υποβάλλω τα σέβη μοιυ.
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  13. #163
    Ας τον μπανάρει κάποιος! Το avatar του/της pipe_smoker
    Εγγραφή
    11/04/2010
    Μηνύματα
    2.925
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από devil's animal Προβολή μηνύματος
    ........
    Με κάλυψες και ευχαριστώ για τον κόπο σου να απαντήσεις.


    Θέλω μόνο να σχολιάσω το παρακάτω που, είτε νέο είτε παλιό μέλος, ο καθένας μπορεί να το βιώσει και να έχει άποψη επ'αυτού.

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από devil's animal Προβολή μηνύματος
    δεν ειμαι μονο εγω που εχω θιξει το θεμα moderation και administration...ειναι και αλλοι...πολλοι...οι οποιοι οι περισσοτεροι εχουν φυγει...
    οι περισσοτεροι απο αυτους ηταν ατομα αξιολογα και με δικη τους προσωπικοτητα που δεν μπορουσαν να αντεξουν αυτη την κατασταση και εκαναν την επιλογη τους...


    οπως θα εχεις διαπιστωσει, οι admins και οι mods μπορουν κατα βουληση να ειναι ειρωνικοι και να μιλανε αποτομα χωρις καποια συνεπεια...
    οταν ομως αυτο γυρισει μπουμερανγκ και ενα μελος τους απαντησει αναλογως, οι συνεπειες ειναι τα post του να εξαφανιζονται...
    και αυτο συμβαινει ακομα και τωρα...
    Δεν πιστεύω ότι το πόσο αξιόλογο είναι ένα άτομο και πόσο "δική του" προσωπικότητα έχει είναι κριτήριο για να μείνει ή να φύγει από ένα φόρουμ.

    Έχουμε αξιολογότατα άτομα εδώ μέσα, το καθένα με διαφορετική προσωπικότητα. Δεν είναι όλοι ευνοούμενοι, ή "συμπάθειες" έστω για να το θέσω πιο λεπτά, του team.
    (Ούτε και πιστεύω ότι το team είναι καμιά μασωνία ή ότι σώνει και ντε όλοι συμπαθιούνται μεταξύ τους.)

    Το σε ποιό βαθμό θα δώσεις σημασία σε κάτι που συμβαίνει είναι ένας λόγος να σε κάνει να μείνεις ή να φύγεις από ένα φόρουμ.
    Μπορείς κάλλιστα λοιπόν να μη δίνεις σημασία σε αυτά που, αν έδινες, θα σε ενοχλούσαν.

    Αν κάποιος παίρνει τόσο στα σοβαρά ένα φόρουμ, έναν αντμίν που θεωρεί μαλάκα και κομπλεξικό (και ίσως δικαίως) κλπ, μάλλον πρέπει να ανησυχήσει για άλλα πράγματα περισσότερο.

    Αν νιώθω τόσο μεγάλη ανάγκη να γράψω κάτι και συνέχεια μου το σβήνουν, ασχέτως του ποιός φταίει (εγώ που συνεχίζω ή αυτοί που το σβήνουν), μάλλον εγώ πρέπει να κοιτάξω λίγο καλύτερα το γιατί με πιάνει τέτοια κάψα που δε με αφήνουν να εκφραστώ, παρά το αν έχω δίκιο εγώ ή αυτοί.

    Μιλάμε για ένα φόρουμ. Έλεος.
    Τι κι αν ο σνάιπερ, ο τρούπερ, ο βύρωνας, ο μακ, ο παλιόγερας, ο βάντας, ο μπλέιντ, ο κάπταιν (αυτοί μου'ρχονται τώρα) είναι μαλάκες?
    Αν είναι σε βαθμό αρρωστημένο, ναι σαφώς και μπορώ να φύγω και καλά θα κάνω. Αλλά αν ίσχυε κάτι τέτοιο, τότε μάλλον θα είχαμε μείνει εδώ μέσα μόνο thorazin zombies, ή άβουλα πλάσματα, ή μέλη των κλικών των προαναφερθέντων.
    Δε νομίζω όμως ότι είναι έτσι τα πράγματα.

    Δε θέλω να ανατρέξω σε παλιές εποχές, ούτε να επαναφέρω κανένα κακό όνομα περί μοτοσυκλετιστών, ούτε και να κάνουμε εδώ πέρα μάθημα "Ψυχαναλύοντας έναν μηχανόβιο 101".
    Παρ'όλα αυτά ας μου επιτραπεί το παρακάτω.
    Δεν είμαστε φιλοσοφικό φόρουμ, ούτε το στέκι της γάτας. Μοτοσυκλετιστικό φόρουμ είμαστε.
    Σαφώς και δεν είμαστε οι Hells Angels στην ιντερνετική τους μορφή, αλλά και καζούρα θα πέσει στον καινούριο, και σ'αυτόν που την απορία του και τον πόνο του μπορεί να θέλει να εκφράσει, και κάποιοι από εμάς μπορεί να κουβαλάμε και τα ψυχολογικά μας, και να νοιώθουμε τη μηχανή προέκταση του παπαριού μας, και να θέλουμε να μαμήσουμε τον κόσμο όλο, και να μας τη βιδώνει που δεν μπορούμε να το κάνουμε γιατί δεν είμαστε εμείς στη θέση κάποιου μοντ/αντμίν για να λέμε και μια κουβέντα παραπάνω χωρίς συνέπειες (όχι?).

    Προσωπικά, και καζούρα έχω φάει και έχω κοντραριστεί με μοντς/αντμίνς.
    Σε λιγότερη εκτίμηση θα είχα τον εαυτό μου αν έπαιρνα βαρέως την καζούρα του oldman ενώ εγώ είχα το πρόβλημά μου και ζητούσα βοήθεια, αν τσινούσα σα γαϊδούρι κάθε φορά που ο sniper μου απαντούσε με τρόπο που μπορεί να μή μου άρεσε και πολύ, αν περίμενα στη γωνία τον κάπτεν να κοντράρω κάθε του ποστ επειδή έχουμε μανουριάσει στο παρελθόν.

    Ακόμα και αν συμβαίνει αυτό που λες, και δεν μπορώ εγώ να απαντήσω πχ στο βύρωνα με τον ίδιο τρόπο που θα μου απαντήσει αυτός γιατί μπορεί το ποστ μου να πάρει την άγουσα, κατ'εμέ συμβαίνουν τα εξής
    1ον. αυτό είναι κάτι που δεν τιμά το βύρωνα, όχι εμένα.
    2ον. αν όντως συμβαίνει αυτό το πράγμα, έχουν μάτια και το βλέπουν κι άλλοι. Δε χρειάζεται να μείνει το ποστ μου.
    3ον. υπάρχουν και μαλάκες μοντ/αντμίν όπως υπάρχουν και μαλάκες απλά μέλη.

    Να φύγω από το φόρουμ επειδή υπάρχει ένας (ή δυο ή τρεις) μαλάκας στο team δεν παίζει.

    Αν δε μου αρέσει συνολικά κάτι, η θεματολογία, η πολιτική διαχείρησης και συντονισμού, το χρώμα του background, ναι εκεί μπορεί να φύγω. Αλλά αυτό είναι κάτι το καθαρά υποκειμενικό.

    Το να αλλάξει το φόρουμ θεματολογία, "γραμμή", ή χρώμα στο background για να μη φύγω εγώ (ή και άλλοι 10) είναι παράλογο.

    Η ταπεινή μου άποψη.

    (Τα υπόλοιπα δεν τα σχολιάζω γιατί όπως είπες ως νέο μέλος δεν μπορώ και να τα καταλάβω.)

  14. #164
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sniper Προβολή μηνύματος
    Sorry, είσαι μέλος από το 2008 κι είμαι απο το 2002.... Ποιος είσαι; Δεν σ' έχω δει ποτέ. Λάθος, μια φορά στο Κάμελοτ που μας έγραψες στα @@ σου και δεν ηρθες να πεις ένα γεια.

    Σόρρυ που δεν ήρθα να υποβάλλω τα σέβη μοιυ.
    Η αληθεια ειναι πως και να εισουν εκει δεν σε ηξερα και δεν σου μιλησα,δεν περιμενω απο κανεναν να μου υπαβαλλει τα σεβη του και δεν παιζει το σεναριο να κανω το ιδιο,το οτι δεν εχουμε ξανασυναντηθει λεει κατι?και στην παλπ αρκετες φορες,και σε ετησιες,και σε βολτες κοντινες-μακρινες,και σε διημερο εχω ερθει με το μοτο.Το σιγουρο ειναι πως δεν εχω ουτε την μιση δραστηριοτητα απο την δικια σου εδω μεσα.Υπαρχει κατι λαθος????
    malaguti,sachs k50,honta c50,honda dax,honda mb,kawasaki ar125,yamaha lc250 (410),honta nsr 250,honda cbrr 400,yamaha fzr exup 240 (400),suzuki katana 1100,honda magna 750,zxr 400,honda transalp 600,yamaha thundercat 600,cbrr 1000,yamaha r6,triumph tt 600,XT 600,steed 600.

  15. #165
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Μοτορεμαλι Προβολή μηνύματος
    Η αληθεια ειναι πως και να εισουν εκει δεν σε ηξερα και δεν σου μιλησα,δεν περιμενω απο κανεναν να μου υπαβαλλει τα σεβη του και δεν παιζει το σεναριο να κανω το ιδιο,το οτι δεν εχουμε ξανασυναντηθει λεει κατι?και στην παλπ αρκετες φορες,και σε ετησιες,και σε βολτες κοντινες-μακρινες,και σε διημερο εχω ερθει με το μοτο.Το σιγουρο ειναι πως δεν εχω ουτε την μιση δραστηριοτητα απο την δικια σου εδω μεσα.Υπαρχει κατι λαθος????
    Υπάρχει κάτι σωστό;
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

Σελίδα 11 από 24 ΠρώτοΠρώτο ... 67891011121314151621 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Τι θα γινει με αυτες τις γυναίκες;
    από Dirty_Gas στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 48
    Τελευταίο μήνυμα: 16/03/2016, 23:50
  2. Απαντήσεις: 413
    Τελευταίο μήνυμα: 20/05/2010, 15:07
  3. Ρε τι θα γινει με σας;;;
    από kalgeorge στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 122
    Τελευταίο μήνυμα: 08/03/2004, 20:45

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF