Σελίδα 12 από 16 ΠρώτοΠρώτο ... 278910111213141516 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 166 έως 180 από 231

Θέμα: Αγορά Μηχανής / Scooter

  1. #166
    νέος SOS Το avatar του/της νεοσσός
    Εγγραφή
    23/02/2015
    Μηνύματα
    3.521
    Φούστα με προστασίες δεν ξέρω αν υπάρχει.
    Των φρονίμων τα παιδιά πριν πεινάσουν δεν πεινούσαν.

  2. #167
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    01/06/2023
    Μηνύματα
    79
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από νεοσσός Προβολή μηνύματος
    Φούστα με προστασίες δεν ξέρω αν υπάρχει.
    Χαχα αναφέρομαι στο over pants που μου πε το παιδί

  3. #168
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της THRESH
    Εγγραφή
    12/09/2005
    Μηνύματα
    1.001
    Η αλήθεια είναι ότι μόνο εικασίες μπορεί να κάνει ένας άντρας για τον συνδυασμό φούστας και overpants, στην Ελλάδα.

    Στη Σκωτία μπορεί να είχαμε διαφορετική κουβέντα

  4. #169
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/04/2008
    Μηνύματα
    4.139
    καλα τα λεμε αλλα στην πραξη θα βαρεθεις να το κανεις αυτο καθε μερα. βεβαια με φουστα ουτως η αλλως μηχανη δεν μπορεις να οδηγησεις εκτος αν θες να μπεις στο ημερολογιο της πιρελι

  5. #170
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    28/02/2014
    Μηνύματα
    3.787
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ChristinB Προβολή μηνύματος
    Ναι για το 330 μιλαω χρονολογιας 16-19 που παίζουν μεταχειρισμένα στο μπάτζετ π έχω...το Kawasaki μ αρέσει πολυ γτ όντως φαίνεται ελαφρύ αλλα σπανια βρισκω να τα πουλανε...να φανταστώ δε βγαζει εύκολα πρόβλημα κτλ?
    Ευχαριστώ για το λινκ!
    Το δικο μου ειχε βγαλει πηνια γυρω στα 40000χλμ. Διασκεδαστικο μηχανακι κι εγω του ειχα πιει το αιμα (πιστα το εβαζα, στη σουζα το ειχα ταραξει, βολτες στα κοκκινα, κτλ).
    Απο ποιοτητα κατασκευης δε μου εδινε την εντυπωση του κορυφαιου, φαινοταν πως ηταν μια σχετικα φθηνη κατασκευη- αυτα παντα μιλωντας με κριτηρια Ιαπωνα. Θα το ξαναπαιρνα παντως χωρις σκεψη γιατι ηταν πραγματικα πολυ fun to ride.

  6. #171
    Νέο μέλος Το avatar του/της gabri
    Εγγραφή
    09/10/2023
    Μηνύματα
    27
    Την φουστίτσα σε τσαντούλα, και αλλαγή στη δουλειά.
    Και μετά πάρε ότι μηχανή γουστάρεις!

  7. #172
    Μέλος Το avatar του/της D3300
    Εγγραφή
    23/05/2017
    Μηνύματα
    286
    Spam on
    Πάντως εγώ, αν έπρεπε να πάω με φούστα στη δουλειά, θα χτυπούσα ένα atos εικοσαετίας και θα ήμουν κυρία.
    Spam off
    I'm diagonally parked in a parallel universe.

  8. #173
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    01/06/2023
    Μηνύματα
    79
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από THRESH Προβολή μηνύματος
    Η αλήθεια είναι ότι μόνο εικασίες μπορεί να κάνει ένας άντρας για τον συνδυασμό φούστας και overpants, στην Ελλάδα.

    Στη Σκωτία μπορεί να είχαμε διαφορετική κουβέντα
    Σωστός :')

  9. #174
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    01/06/2023
    Μηνύματα
    79
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από basilis_k6 Προβολή μηνύματος
    καλα τα λεμε αλλα στην πραξη θα βαρεθεις να το κανεις αυτο καθε μερα. βεβαια με φουστα ουτως η αλλως μηχανη δεν μπορεις να οδηγησεις εκτος αν θες να μπεις στο ημερολογιο της πιρελι
    Δεν είναι για καθε μέρα ευτυχώς είναι κάποιες φορές μεσα στν εβδομάδα αλλα τι να κάνουμε έχουμε κι αυτά εμείς ")

  10. #175
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    01/06/2023
    Μηνύματα
    79
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ptc Προβολή μηνύματος
    Το δικο μου ειχε βγαλει πηνια γυρω στα 40000χλμ. Διασκεδαστικο μηχανακι κι εγω του ειχα πιει το αιμα (πιστα το εβαζα, στη σουζα το ειχα ταραξει, βολτες στα κοκκινα, κτλ).
    Απο ποιοτητα κατασκευης δε μου εδινε την εντυπωση του κορυφαιου, φαινοταν πως ηταν μια σχετικα φθηνη κατασκευη- αυτα παντα μιλωντας με κριτηρια Ιαπωνα. Θα το ξαναπαιρνα παντως χωρις σκεψη γιατι ηταν πραγματικα πολυ fun to ride.
    Τέλεια ευχαριστώ θα το ψαξω αν βρω προς πώληση!

  11. #176
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    01/06/2023
    Μηνύματα
    79
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από gabri Προβολή μηνύματος
    Την φουστίτσα σε τσαντούλα, και αλλαγή στη δουλειά.
    Και μετά πάρε ότι μηχανή γουστάρεις!
    Εκει καταλήγω κι εγω εν τελει....

  12. #177
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    01/06/2023
    Μηνύματα
    79
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από D3300 Προβολή μηνύματος
    Spam on
    Πάντως εγώ, αν έπρεπε να πάω με φούστα στη δουλειά, θα χτυπούσα ένα atos εικοσαετίας και θα ήμουν κυρία.
    Spam off
    Δυστυχώς η δουλειά μου ειναι πιο κέντρο πεθαίνεις και περα απ το δακτύλιο, το μεγαλύτερο θέμα είναι η κίνηση και το πάρκινγκ...πριν το παπι υπήρχαν μερες που είχα τη δυνατότητα να παω με αμαξι και προτιμούσα το μετρο γτ εκανα τη μισή ωρα να παω απ τη τοση κίνηση... επίσης δε μπορώ να συντήρησω δυστυχώς και αμαξι και μηχανη αυτη τη στιγμή γτ το θέμα δεν ειναι η αγορα τόσο θεωρώ οσο η σωστη συντήρηση τους

  13. #178
    Έχω ΧΜΑΧ 300 γεννιάς 2017-2022 και μπορώ να λύσω οποιαδήποτε απορία έχεις. Το αρνητικό είναι η φαρδιά σέλα που αναγκάζει αρκετά το άνοιγμα των ποδιών σε στάση και δεν κάνει για κοντόσωμα άτομα. Εγώ είμαι 1,74μ και ίσα που πατάω με τα 2. Στο ύψος σου θα είσαι μόνο με ένα πόδι κάτω. Λένε ότι το νεότερο 2023 facelift μοντέλο το έλυσε αυτό το θέμα με στενότερη σέλα, αλλά δεν το έχω δοκιμάσει να ξέρω. ΧΜΑΧ 400 μην πάρεις, δεν κερδίζεις τίποτα σε σύγκριση με το 300άρι.
    Dress for the accident, not the ride.

  14. #179
    Δεν ξερω αν ειπωθηκε αλλα στα 301 κυβικα ειναι που απο 22 ευρω πας στα 55 τελη κυκλοφοριας και εχεις και αλλες ασφαλειες .

    Τελος παντων . Πρεπει σε οποιο σε ενδιαφερει να πας να κατσεις απανω να δεις τι γινεται .
    Το joyride που με ρωτησες , μπορει να ταξιδεψει , αλλα εγω το αγορασα μονο και μονο για το ισιο πατωμα που εχει μονο αυτο στην κατηγορια του.
    Αν επαιρνα κατι αλλο ,ιδανικα θα ηθελα το forza ,αλλα ειναι ολα θεμα αναγκων και προτεραιοτητων

  15. #180
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    01/06/2023
    Μηνύματα
    79
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από turogalos Προβολή μηνύματος
    Έχω ΧΜΑΧ 300 γεννιάς 2017-2022 και μπορώ να λύσω οποιαδήποτε απορία έχεις. Το αρνητικό είναι η φαρδιά σέλα που αναγκάζει αρκετά το άνοιγμα των ποδιών σε στάση και δεν κάνει για κοντόσωμα άτομα. Εγώ είμαι 1,74μ και ίσα που πατάω με τα 2. Στο ύψος σου θα είσαι μόνο με ένα πόδι κάτω. Λένε ότι το νεότερο 2023 facelift μοντέλο το έλυσε αυτό το θέμα με στενότερη σέλα, αλλά δεν το έχω δοκιμάσει να ξέρω. ΧΜΑΧ 400 μην πάρεις, δεν κερδίζεις τίποτα σε σύγκριση με το 300άρι.
    Ναι το χω ακουσει αυτό για το xmax οτι δε κανει για ολα τα ύψη, (τουλάχιστον εγω αν δε πατάω και με τα 2 πόδια δε νιώθω σειφ) αλλα δεν ήξερα αν ισχύει. Ευχαριστώ!

Παρόμοια θέματα

  1. Αγορα μηχανης chappy η chally
    από krals στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 18/07/2005, 08:23
  2. αγορα μηχανης...???
    από kortomalteze στο forum Yamaha Fazer
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 24/04/2005, 19:58
  3. Απαντήσεις: 20
    Τελευταίο μήνυμα: 03/02/2005, 08:34
  4. Αγορα μηχανης (αντιπροσωπειας 'η παραεισαγωγης ?)
    από anco στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 01/02/2005, 17:54
  5. Αγορα μηχανής απο Αγγλία
    από niko13g στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 26
    Τελευταίο μήνυμα: 30/03/2004, 21:01

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF