Σελίδα 12 από 18 ΠρώτοΠρώτο ... 27891011121314151617 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 166 έως 180 από 263

Θέμα: Zitas.....souza.......KAΠAKI.....!!!!!!!

  1. #166
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.592
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Maira
    mod rules αποφάσισε πότε κάνεις πλάκα και πότε μιλάς σοβαρά γιατί τα έχεις μπερδέψει λίγο! Όσο για το "δεν κρατάω κακίες" αυτό και μόνο μου δείχνει άτομο, που πυροβολεί δεξιά αριστερά, πετάει το όπλο και μετά φωνάζει "μη με χρυπήσετε, είμαι άοπλος"

    ...+100000000000
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  2. #167
    Να γράφει το κοντερ...... Το avatar του/της Maira
    Εγγραφή
    22/09/2005
    Μηνύματα
    1.504
    Αρχικά δημιουργήθηκε από T.R.E
    Σ'αυτο το καλα να παθει διαφωνουμε...Εσυ μπορει να βλεπεις την σουζα και τα λοιπα τρικ σαν κατι το δεν ξερω και εγω τι...Προσωπικα αν καποιος πεσει κατω απ'οτιδηποτε δεν θα πω καλα να παθει,και αν ειμαι μπροστα θα σταματησω να βοηθησω...

    Δεν με ενδιαφερει αν ο αλλος δεν φοραει κρανος η μπουφαν,αν εκανε σουζα η αν πηγαινε κανονικα...Ολοι ανθρωποι ειναι,μπορει καποια στιγμη να ξεφυγουμε...

    Αν καποιος δλδ πεσει απο σουζα σε πιστα,οπου εκει δεν ειναι καγκουρας,καλα να παθει παλι?

    Και αυτο που λες για το αν μερικοι τα λενε ιδια απο κοντα,δεν πηγαινε σε εσενα...Και να μην εισαι καθολου σιγουρη....

    Άν πέσει σε πίστα, πίστεψέ με καθόλου καλά να πάθει!!!! μαθένει ίσως, προσπαθεί, είχε μια ατυχία!

    Στο δρόμο όμως, αν γουστάρει να φάει το κεφάλι του, ας το φάει, αλλά μην περιμένει να λάβει και χειροκρότημα!

    "Κάποια στιγμή μου είχε πει κάποιος σε ένα XT "Ρε κοπελιά, τι άλλο να κάνω για να μου μιλήσεις?" Αφού είχε κάνει 200 σούζες! "Να σταματήσεις τις μαλακίες!"

    Αυτή είναι η άποψή μου και δεν αλλάζει! Αν κάποιοι γουστάρουν να οδηγούν έτσι, δε θα τους πω σωστούς για να νοιώσουν καλύτερα!

    Όσο για το ποιος μιλάει πως από κοντά, το ξέρω ότι δεν πήγαινε για μένα, και πίστεψέ με, ξέρω τι λέω!
    ....Έχω επιλεκτική ακοή. Συγνώμη δεν επιλέχτηκες.......

  3. #168
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της T.R.E
    Εγγραφή
    03/02/2007
    Μηνύματα
    1.062
    Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
    προσωπικα εχουμε διαφορετικη θεωρηση για τους ανθρωπους...αν μιλαμε για καποιον που δεν εχει λαβει τα μετρα ασφαλειας για να βγει στο δρομο η σαβουρωθει απο σουζες, μπαντιλικια κλπ.
    δε δινω μια.περναω και απο πανω του χωρις τυψεις.εδω δεν σεβαστηκε ο ιδιος τοσο τον εαυτο του οσο και τους αλλους που βρισκονται στο δρομο, θα τον σεβαστω εγω????με ποια λογικη ακριβως???
    και μη μπερδευεις την πιστα, με τον ΔΗΜΟΣΙΟ ΔΡΟΜΟ !!!!!!!!

    Ε ΔΕ ΘΑ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΑΔΙ ΤΗΝ ΕΠΙΚΥΝΔΙΝΗ ΟΔΗΓΗΣΗ ΤΩΡΑ !!!!!!!!!!!

    ΕΛΕΟΣ !!!!!!!!!
    Αυτην ακριβως την λογικη αντιμαχομαι....

    Οταν ημουνα πιο μικρος πηγαιναμε βολτες με τα παπακια με γυαλι και καπελακι...Δεν ξερω που μεγαλωσες,αλλα στην επαρχια ειναι συνηθισμενο φαινομενο πιτσιρικαδες 16+ με παπακια...Δεν λεω οτι ειναι το σωστο,αλλα ετσι γινοταν τοτε...

    Το τελευταιο που θα ηθελα (και θα εκανα) ηταν αμα επεφτα να ερθει ενας και να με πατησει (καταλαβαινω την υπερβολη σ'αυτο που λες) επειδη δεν ειχα κρανος η ο,τι αλλο!!!Η στην καλυτερη να με κοιταει που ειμαι κατω και να περναει απο διπλα μου και να λεει απο μεσα του καλα να παθεις!!!
    Δεν θα σου αλλαξω γνωμη,εχω δει την αποψη σου επι του θεματος (ο καθενας παιρνει αυτο που του αξιζει) και σε αλλα θρεντ...

    Και καμια φορα καναμε και σουζες μεσα και εξω απ'την πολη,ευτυχως την περασα την ηλικια χωρις να μου συμβει τιποτα...Το οτι καποιος δεν λαμβανει μετρα προστασιας για τον εαυτο του δεν το κανει απαραιτητα σκουπιδι ουτε υπανθρωπο....Μπορει απλα να αγνοει,να ειναι υπεροπτης η οτι αλλο...

  4. #169
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της T.R.E
    Εγγραφή
    03/02/2007
    Μηνύματα
    1.062
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Maira
    Άν πέσει σε πίστα, πίστεψέ με καθόλου καλά να πάθει!!!! μαθένει ίσως, προσπαθεί, είχε μια ατυχία!

    Στο δρόμο όμως, αν γουστάρει να φάει το κεφάλι του, ας το φάει, αλλά μην περιμένει να λάβει και χειροκρότημα!
    Εγω δεν ειπα να σταματησεις στο φαναρι και να του πεις μπραβο...

    Αλλο αυτο και αλλο να δεις καποιον που επεσε απο την οποιαδηποτε μαλακια μονος του,και να τον προσπερασεις σαν σκουληκι...

  5. #170
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.592
    Αρχικά δημιουργήθηκε από T.R.E
    Αυτην ακριβως την λογικη αντιμαχομαι....

    Οταν ημουνα πιο μικρος πηγαιναμε βολτες με τα παπακια με γυαλι και καπελακι...Δεν ξερω που μεγαλωσες,αλλα στην επαρχια ειναι συνηθισμενο φαινομενο πιτσιρικαδες 16+ με παπακια...Δεν λεω οτι ειναι το σωστο,αλλα ετσι γινοταν τοτε...

    Το τελευταιο που θα ηθελα (και θα εκανα) ηταν αμα επεφτα να ερθει ενας και να με πατησει (καταλαβαινω την υπερβολη σ'αυτο που λες) επειδη δεν ειχα κρανος η ο,τι αλλο!!!Η στην καλυτερη να με κοιταει που ειμαι κατω και να περναει απο διπλα μου και να λεει απο μεσα του καλα να παθεις!!!
    Δεν θα σου αλλαξω γνωμη,εχω δει την αποψη σου επι του θεματος (ο καθενας παιρνει αυτο που του αξιζει) και σε αλλα θρεντ...

    Και καμια φορα καναμε και σουζες μεσα και εξω απ'την πολη,ευτυχως την περασα την ηλικια χωρις να μου συμβει τιποτα...Το οτι καποιος δεν λαμβανει μετρα προστασιας για τον εαυτο του δεν το κανει απαραιτητα σκουπιδι ουτε υπανθρωπο....Μπορει απλα να αγνοει,να ειναι υπεροπτης η οτι αλλο...
    αποψη σου.εγω θεωρω οτι δεν σεβεται αρα δεν σεβομαι.τοσο απλο.δεν μιλησα για σκουπιδι η υπανθρωπο αλλα βαζοντας τον εαυτο μου στη θεση ενος ανθρωπου που μπορει να τραβολογιεται επειδη καποιος συμπεριφερεται λαθος θυμωνω !!!!!!!

    υ.γ.ευτυχως καταλαβαινεις την υπερβολη σε αυτα που λεω....αλλοι παλι δεν....το τους.
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  6. #171
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.592
    Αρχικά δημιουργήθηκε από T.R.E
    Εγω δεν ειπα να σταματησεις στο φαναρι και να του πεις μπραβο...

    Αλλο αυτο και αλλο να δεις καποιον που επεσε απο την οποιαδηποτε μαλακια μονος του,και να τον προσπερασεις σαν σκουληκι...
    εγω αυτο θα κανω.

    επιλογη μου.

    υ.γ.να ξεκαθαρισω οτι αν ημουνα εγω ο μαλακας περιμενω ακριβως την ιδια συμπεριφορα !!!!!!!δεν αλλαζει κατι επειδη ειμαι εγω !!!!!!!!!!
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  7. #172
    Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
    εγω αυτο θα κανω.



    εγω ο μαλακας !!!!!!!!!



    επειδη ειμαι εγω !!!!!!!!!!








    ρε γμτ...το λατρευω το κοπι πεστ!!!:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

    δε μου λετε,θα παει καμμια φορα στις διαμαχες ή θ'αρχισετε τα γλυκολογα..???
    να κοιτας εκει που θες να
    πας,αλλοιως θα πας εκει που
    κοιτας....

  8. #173
    γ@μιστερο μελος Το avatar του/της mob rules
    Εγγραφή
    05/02/2007
    Μηνύματα
    194
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Maira
    Δυστυχώς δεν έχω Intarnet στο σπίτι για να μπορώ να παρακολουθώ τις εξελήξεις τα ΣΚ!

    Άρα λοιπόν γι' αυτό εξαφανίστικα!

    Θα πω άλλη μια φορά την τοποθέτησή μου πάνω στο θέμα και ελπίζω αυτή τη φορά να την καταλάβει κάποιος!!!!

    Ο καθένας μπορεί να κάνει ό,τι γουστάρει με την μηχανή του! Αυτό όμως δεν σημαίνει ότι είναι σωστό. Αν κάποιος θέλει να αναπτήξει τις οδηγηκές του ικανότητες, υπάρχουν οι πίστες. για όσους σούζες, έντο και πλαγιολισθίαεις, τα κάνουν στο δρόμο, είναι κάγκουρες! Αν γούσταρα να είμαι θα τα έκανα. και ίσως να έχω λίγο καγκουριλίκι μέσα μου! μερικοί ξέρουν τις μ@λ@κίες τις δικές μου πάνω στο τιμόνι!


    Άρα λοιπόν αν κάποιος πέσει με τη μηχανή κάνοντας σούζα, έντο και δε ξέρω τι άλλη μ@λ@κία καλά να πάθει!


    όσο για αυτούς που κρύβονται πίσω από ένα πληκτρολόγιο, από όσους γνωρίζω από κοντά, κανείς δεν κωλώνει να μιλήσει όπως μίλησε μέχρι τώρα και από κοντά!!!! Μη μιλάνε μερικοί χωρίς να γνωρίζουν! mod rules αποφάσισε πότε κάνεις πλάκα και πότε μιλάς σοβαρά γιατί τα έχεις μπερδέψει λίγο! Όσο για το "δεν κρατάω κακίες" αυτό και μόνο μου δείχνει άτομο, που πυροβολεί δεξιά αριστερά, πετάει το όπλο και μετά φωνάζει "μη με χρυπήσετε, είμαι άοπλος"

    Κάπου αναφέρθηκε επίσεις ότι είμαι αντίθετη με όλα αυτά γιατί δεν ξέρω να τα κάνω! Ε όχι! Δεν είναι αυτός ο λόγος. Κι αν κάποια στιγμή κάτσω να ασχοληθώ και να τα μάθω, θα πρέπει να έχω χρόνο, να πηγαίνω σε πίστα και μετά......... ίσως να ξεκινήσω και αγωνιστικά! Στο δρόμο όμως δεν χρειάζεται να οδηγώ ακόμα πιο επικύνδινα (κάποιοι ξέρουν γιατί το λέω!!! )

    Κάντε ό,τι θέλετε με την μηχανή σας! Αλλά μην περιμένετε και επιβράβευση!!!!


    Πίστα σου 'ρχομαι!!!!
    αντε παλι...ολα τα παραπανω ειναι ΣΩΣΤΑ που λες,εκτως απο ενα,το "καλα να παθει"!
    ρε συ μαιρα,εδω πατας ενα σκυλι και στεναχωριεσε(και μην μου πεις οτι το σκυλι δεν εχει το απετουμενο μυαλο...στο κατω-κατω ας προσεχε )δεν θα στεναχωριθεις με τον ανθρωπο?

    μαιρα δεν εχω μπερδεψει τιποτα,με ολους κανω πλακα,εκτως απο τον τρουπερ!!!
    αφου ετσι ειμαι...δεν κραταω κακια σε κανεναν,εκτως αν περασει τα ορια!!!(διαβασε καλητερα σε πιον απευθηνετε εκεινη η απαντηση)
    οσο για τους πυροβολισμους κλπ.δεν το σχολιαζω...

    ΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΚΑΤΣΕΙΣ ΚΑΙ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙΣ ΘΑ ΤΑ ΜΑΘΕΙΣ!!!σωστα μηλας,δεν ξερεις ακομα...οταν θα κατσεις να ασχοληθεις θα μαθεις!!!αρα δεν ξερεις!!!!

  9. #174
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.592
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Μικρή Λουλού...
    ρε γμτ...το λατρευω το κοπι πεστ!!!:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

    δε μου λετε,θα παει καμμια φορα στις διαμαχες ή θ'αρχισετε τα γλυκολογα..???
    μα τι μλκς

    λουλουκο θα ρθεις το βραδυ???

    υ.γ.ασε ρε μλκ να γινει τζερτζελο...περιμενω να μπει αο αφρο να γελασουμε
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  10. #175
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.592
    Αρχικά δημιουργήθηκε από mob rules
    με ολους κανω πλακα,εκτως απο τον τρουπερ!!!
    η αβασταχτη αισθηση της σοβαροτητας...!

    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  11. #176
    γ@μιστερο μελος Το avatar του/της mob rules
    Εγγραφή
    05/02/2007
    Μηνύματα
    194
    Αρχικά δημιουργήθηκε από T.R.E
    Αυτην ακριβως την λογικη αντιμαχομαι....

    Οταν ημουνα πιο μικρος πηγαιναμε βολτες με τα παπακια με γυαλι και καπελακι...Δεν ξερω που μεγαλωσες,αλλα στην επαρχια ειναι συνηθισμενο φαινομενο πιτσιρικαδες 16+ με παπακια...Δεν λεω οτι ειναι το σωστο,αλλα ετσι γινοταν τοτε...

    Το τελευταιο που θα ηθελα (και θα εκανα) ηταν αμα επεφτα να ερθει ενας και να με πατησει (καταλαβαινω την υπερβολη σ'αυτο που λες) επειδη δεν ειχα κρανος η ο,τι αλλο!!!Η στην καλυτερη να με κοιταει που ειμαι κατω και να περναει απο διπλα μου και να λεει απο μεσα του καλα να παθεις!!!
    Δεν θα σου αλλαξω γνωμη,εχω δει την αποψη σου επι του θεματος (ο καθενας παιρνει αυτο που του αξιζει) και σε αλλα θρεντ...

    Και καμια φορα καναμε και σουζες μεσα και εξω απ'την πολη,ευτυχως την περασα την ηλικια χωρις να μου συμβει τιποτα...Το οτι καποιος δεν λαμβανει μετρα προστασιας για τον εαυτο του δεν το κανει απαραιτητα σκουπιδι ουτε υπανθρωπο....Μπορει απλα να αγνοει,να ειναι υπεροπτης η οτι αλλο...

  12. #177
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.592
    Αρχικά δημιουργήθηκε από mob rules
    αντε παλι...ολα τα παραπανω ειναι ΣΩΣΤΑ που λες,εκτως απο ενα,το "καλα να παθει"!
    ρε συ μαιρα,εδω πατας ενα σκυλι και στεναχωριεσε(και μην μου πεις οτι το σκυλι δεν εχει το απετουμενο μυαλο...στο κατω-κατω ας προσεχε )δεν θα στεναχωριθεις με τον ανθρωπο?
    εχεις πατησει ποτε σου σκυλο???

    αν τρακαρεις μαζι του θα πεσεις.

    και πιστεψε με αν πεσεις πρωτα θα δεις τον εαυτο σου, μετα τη μηχανη σου και τελευταια το σκυλο και αυτο γιατι και αυτο το κακομοιρο ειναι ζωο.αν τωρα οι ανθρωποι συμπεριφερονται σα ζωα τους αξιζει αναλογη αντιμετωπιση.

    εκτος βεβαια αν εννοεις να πατησεις το σκυλο με το ποδι σου...εκει παω πασο
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  13. #178
    γ@μιστερο μελος Το avatar του/της mob rules
    Εγγραφή
    05/02/2007
    Μηνύματα
    194
    Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
    εχεις πατησει ποτε σου σκυλο???

    αν τρακαρεις μαζι του θα πεσεις.

    και πιστεψε με αν πεσεις πρωτα θα δεις τον εαυτο σου, μετα τη μηχανη σου και τελευταια το σκυλο και αυτο γιατι και αυτο το κακομοιρο ειναι ζωο.αν τωρα οι ανθρωποι συμπεριφερονται σα ζωα τους αξιζει αναλογη αντιμετωπιση.

    εκτος βεβαια αν εννοεις να πατησεις το σκυλο με το ποδι σου...εκει παω πασο
    εχω πατησει και με μηχανακι 2 φορες και με αυ/το 1φορα.
    με μηχανακι οταν σαβουριαστηκα οντως νευριασα πολυ με τον κοπριτη αλλα δεν χτυπησα καθολου,ομως τα φερια απο το μηχανακι εγιναν... και μετα που μου περασαν τα νευρα ομως το λυπηθηκα το σκυλι!
    την δευτερη πατησα ενα κουταβι,το οποιο το λυπηθηκα πολυ..το πηγα στον κτηνιατρο γιατι ειχε σπασει το ποδι του και μετα το...κρατησα
    με το αυ/το βασικα λυπηθηκα τα 250? που εδωσα στον μαστορα,οφου δεν ειχε μεινει κατι απο το σκυλι για να λυπηθω!!!



    αν τωρα οι ανθρωποι συμπεριφερονται σα ζωα τους αξιζει αναλογη αντιμετωπιση.

    οχι!!!πως να το κανουμε!!!
    αν καποιος πεσει απο σουζα και του ανοιξει το κεφαλι στα δυο τι θα σκεφτεις "καλα να παθεις"???

  14. #179
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.592
    Αρχικά δημιουργήθηκε από mob rules
    εχω πατησει και με μηχανακι 2 φορες και με αυ/το 1φορα.
    με μηχανακι οταν σαβουριαστηκα οντως νευριασα πολυ με τον κοπριτη αλλα δεν χτυπησα καθολου,ομως τα φερια απο το μηχανακι εγιναν... και μετα που μου περασαν τα νευρα ομως το λυπηθηκα το σκυλι!
    την δευτερη πατησα ενα κουταβι,το οποιο το λυπηθηκα πολυ..το πηγα στον κτηνιατρο γιατι ειχε σπασει το ποδι του και μετα το...κρατησα
    με το αυ/το βασικα λυπηθηκα τα 250? που εδωσα στον μαστορα,οφου δεν ειχε μεινει κατι απο το σκυλι για να λυπηθω!!!



    αν τωρα οι ανθρωποι συμπεριφερονται σα ζωα τους αξιζει αναλογη αντιμετωπιση.

    οχι!!!πως να το κανουμε!!!
    αν καποιος πεσει απο σουζα και του ανοιξει το κεφαλι στα δυο τι θα σκεφτεις "καλα να παθεις"???
    αρα με το ζωο ασχοληθηκες τη φορα που δεν επαθες τπτ.και ασχοληθηκες μαζι του επειδη ειναι αμυαλο.ποσα καντηλια θα κατεβαζες στη γιαγια που σου πεταγεται δε μας λες ομως.

    και οσο για την ερωτηση σου....

    ναι!!!
    καλα να παθεις θα σκεφτω!!!!!
    γιατι δε λες να καταλαβεις οτι οι σουζες,μπατιλικια,εντο κλπ ειναι επικυνδινη οδηγηση?και γιατι δεν αντιλαμβανεσαι οτι απο επικυνδινη οδηγηση κινδυνευει ο φιλος σου,η κοπελα σου,εσυ???

    πχ.εγω κανω σουζα πεφτω και εσυ με βοηθας.οκ επιλογη σου.
    πρεπει να πεσω πανω σε ανθρωπο δλδ για να αρχισεις να με βριζεις???
    δλδ μονο αμα χτυπησει καποιος ειναι εγκλημα???ε ακου τοτε μια λογικη:κοκκινο φαναρι.δεν ερχεται κανεις αρα το περναω.δε τρεχει τπτ!!!!

    ΚΑΤΑΡΓΟΥΜΕ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ,ΤΑ ΣΤΟΠ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΚ ΡΕ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ !!!!!!!!!!

    ΓΑΜΩ ΕΙΜΑΣΤΕ!!!!!!!!!!!!

    ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΑΡΑΒΑΣΗ (οχι του κοκ) ΤΟΥ ΣΕΒΑΣΜΟΥ ΣΤΟΝ ΣΥΝΑΝΘΡΩΠΟ ΑΝ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΤΥΧΗΜΑ !!!!!!!!!!!!!

    Ε ΑΥΤΟ ΔΕ ΘΑ ΤΟ ΔΕΧΤΩ !!!!!!!!!!!!
    ΤΕΡΜΑ!!!!!!!!!!!!
    ΑΣ ΨΟΦΗΣΕΙ Ο ΜΑΛΑΚΑΣ !!!!!!!!!!!!!!:a12:
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  15. #180
    sosTa? ..... paliaaaa :-)
    Εγγραφή
    03/05/2006
    Μηνύματα
    2.386
    Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
    ΑΣ ΨΟΦΗΣΕΙ Ο ΜΑΛΑΚΑΣ !!!!!!!!!!!!!!:a12:

    από τι ρε συ?

    από έλλειψη γλυκοζης στους μυες του δεξιού τρικέφαλου?


Σελίδα 12 από 18 ΠρώτοΠρώτο ... 27891011121314151617 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. souza alla ti soyza
    από nikmak3 στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 12/06/2007, 15:25
  2. souza to alogaki!
    από panoskaragounis στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 19/02/2005, 15:31
  3. Πρόσκληση από το Souza Team
    από DIT στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 34
    Τελευταίο μήνυμα: 19/01/2004, 15:55
  4. tip gia souza?
    από geo13rs στο forum Οδήγηση: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 21/11/2003, 14:48
  5. Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 06/11/2003, 09:03

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF