Σελίδα 12 από 136 ΠρώτοΠρώτο ... 278910111213141516172262112 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 166 έως 180 από 2040

Θέμα: Σε είδα vol IV

  1. #166
    απλο μελος Το avatar του/της granazi
    Εγγραφή
    31/12/2009
    Μηνύματα
    1.266
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Shinji Ikari
    Σας ειδα, καμια εικοσαρια V-Strom μαυρα κυριακη πρωι προς κορινθο. Αλλα δεν ειναι σωστο να εχετε πιασει το αριστερο ρευμα με τετοιο τροπο.


    επιτρεπεται να πεφτεις επιβαλεται να σηκωνεσαι


  2. #167
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Shinji Ikari
    Σας ειδα, καμια εικοσαρια V-Strom μαυρα κυριακη πρωι προς κορινθο. Αλλα δεν ειναι σωστο να εχετε πιασει το αριστερο ρευμα με τετοιο τροπο.
    είναι στα facts και αυτό ,

    τα v strom πάνε μόνο αριστερή γιατί δεν υπάρχει κάτι στο πλανήτη να τα προσπεράσει

  3. #168
    Μοναχικός καβαλάρης Το avatar του/της castoras
    Εγγραφή
    14/05/2007
    Μηνύματα
    468
    Σε είδα ρε παχύδερμο ζώο να διασχίζεις την Αθηνών με τα πόδια,όχι από τη διάβαση στο φανάρι φυσικά και να πηγαίνεις πιο αργά και από χελώνα.Εισαι πολύ τυχερή που ήμουν εγώ με το μηχανάκι και όχι κανένα scania να του αλλάζεις λάδια στη μέση του δρόμου.
    Επίσης είδα ρε παιδιά ταρίφα στο Παλατάκι,στο Χαιδάρι να είναι εκτός εαυτού επειδή σταμάτησε να πάρει κούρσα στη μέση του δρόμου και κάποιος του είπε να πάει να γ@μηθεί.Καθόταν στο φανάρι, μονολογούσε κι έλεγε ότι με την αναδουλειά που έχει όπου θέλει θα σταματάει για κούρσα και άμα ακούσει κανέναν να βρίζει ταρίφα θα του κάνει και θα του ράνει.Μάλιστα έδωσε έμφαση ''σε αυτούς με τα μηχανάκια'',ίσως γιατί μαζευτίκαμε 2-3 στο φανάρι και τον κοιτάζαμε.Η κοπέλα δε που είχε πάρει κούρσα τα είχε παίξει η κακομοίρα και μας έβλεπε με απορία!!

  4. #169
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της camen
    Εγγραφή
    18/09/2008
    Μηνύματα
    4.443
    Σε ειδα κακομοιρη κοπελια μεσα στο παρκινκ του super market που ξαφνιαστηκες οταν ειδες μπροστα σου αυτοκινητο,κοκαλωσες τα φρενα και φυσικα επεσες.Ευτυχως δεν χτυπησες αν και το scooteraki σου πρεπει να εσπασε ορισμενα πλαστικα.Η φατσα σου ειχε πολυ πλακα οταν σηκωθηκες και κοιταξες γυρω σου...


    Ελπιζω ποτε ξανα και ΦΟΡΑ ΚΑΝΕΝΑ ΚΡΑΝΟΣ

  5. #170
    balls of steel Το avatar του/της p@nos
    Εγγραφή
    04/09/2007
    Μηνύματα
    5.809
    σε ειδα shatz μεσα στο πανεπιστημιο, αλλα ειχα το μυαλο μου στο πως να βιασω το 990


    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

  6. #171
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Ζεύκας
    Εγγραφή
    15/10/2005
    Μηνύματα
    7.135
    Σε είδα πασίγνωστη συμφορουμίτισσα στο μετρό του Αγιάννη να οδηγείς το αυτοκινητό σου φορώντας μπλουζάκι moto.gr

    Καλά έκανες,τέτοιο κουλάδι που είσαι το γύρισες στα 4τροχα

    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

  7. #172
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Ζεύκας
    Σε είδα πασίγνωστη συμφορουμίτισσα στο μετρό του Αγιάννη να οδηγείς το αυτοκινητό σου φορώντας μπλουζάκι moto.gr

    Καλά έκανες,τέτοιο κουλάδι που είσαι το γύρισες στα 4τροχα
    :rotflmao: :rotflmao:




    και το αυτοκίνητο στις 2 ρόδες το πάω!!!


    Δεν είμαστε Ζουλού, δεν είμαστε Παπούα.....είμαστε η άγρια φυλή των Lilipoua!!!

  8. #173
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Gi_4ce
    σε ειδα καραγκιοζη προχθες στην Βουλιαγμένης με το R1 και τον αγκωνα στον ώμο να "γραφεις" απο φαναρι σε φαναρι.

    Γιδοβοσκέ που θες και χιλιαρι.
    Προσπαθω να φανταστω ανθρωπο με αγκωνα στον ωμο ;p

  9. #174
    Καλλίγραμμον Μέλος Το avatar του/της vaska
    Εγγραφή
    29/10/2007
    Μηνύματα
    7.789
    Αρχικά δημιουργήθηκε από lilipoua
    και το αυτοκίνητο στις 2 ρόδες το πάω!!!


    Σ' έχουμε δει και μεις στις 2 ρόδες, ήσουν σε αυτή την ομάδα, έτσι δεν είναι?

    http://www.youtube.com/watch?v=pobOY1g0QBI

    :rotflmao: :rotflmao:
    LIFE IS TOO SHORT to remove usb safely
    "These violent delights have violent ends
    And in their triumph die, like fire and powder
    Which, as they kiss, consume" William Shakespeare (Romeo & Juliet).

  10. #175
    Ευτυχώς που με είδες εγκαίρως φίλε με το και-εγώ-δεν-ξέρω-τι-κρυβόταν-κάτω-απ-τα-χώματα-και-τους-σοβάδες να φρενάρω (και ας μην κράταγες τις αποστάσεις) γιατί τώρα θα τρέχαμε αμφότεροι στους φαναρτζήδες!
    Πάλι καλά...
    Συνέβη δε ως λέγουσιν, άνδρα εν τη μάχη παρείναι το είδος και την σκευήν άγροικον. Ούτος των βαρβάρων πολλούς καταφονεύσας αρότρω, μετά το έργον ην αφανής. Ερόμενοις δε Αθηναίοις άλλο μεν ο θεός ες αυτόν έχρησεν ουδέν, τιμάν δε Εχετλαίον εκέλευσεν ήρωα." (Παυσανίας βιβλ. 1, κεφ. 32)

  11. #176
    Σε είδα να ανάβεις δεξί φλας και να στρίβεις αριστερά για να μπεις Αττική οδό το πρωί...
    Ευτυχώς η κοπελιά πίσω σου, που έστριβε κι αυτή είχε απόσταση και δεν τρόμαξε..

    Όταν σε πλάγιασα και σου είπα τι έκανες, τα 'χασες, κοκκίνησες, με πέρασες για αστυνομικό, ζήτησες συγγνώμη και ακολούθησε ο διάλογος:

    "Είστε της ομάδας Δίας?"
    "Βασικά Παναθηναικός είμαι αλλά δεν ασχολούμαι"

    Το παιδάκι στην πίσω θέση με κοιτούσε επίμονα. Του κούνησα το χέρι κι έφυγα.
    Να προσέχεις το καταπληκτικό αγοράκι σου φίλε μου...
    Μετά την ετήσια 2008, γνωστός στην πιάτσα και ως "Το σαλιγκάρι που έτυχε σε άλλους..."

    XR
    XTR
    XJR

    There are old pilots and there are bold pilots, but there are no old bold pilots.

  12. #177
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.592
    σε ευχαριστω για τη μουτζα που μου ριξες διποδη οταν σε ρωτησα αν εισαι τρελη επειδη επιχειρουσες πρωι-πρωι να κανεις αναστροφη στη λαμπρακη στο υψος της σουζουκι χωρις να εχεις ορατοτητα.
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  13. #178
    Αρχικά δημιουργήθηκε από vaska
    Σ' έχουμε δει και μεις στις 2 ρόδες, ήσουν σε αυτή την ομάδα, έτσι δεν είναι?

    http://www.youtube.com/watch?v=pobOY1g0QBI

    :rotflmao: :rotflmao:


    Ιδρυτικό μέλος ......όχι ό,τι να 'ναι !!

    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


    btw ......... απιθανο το βιντεάκι!!
    Δεν είμαστε Ζουλού, δεν είμαστε Παπούα.....είμαστε η άγρια φυλή των Lilipoua!!!

  14. #179
    Δεν πόναει!!! Το avatar του/της caesarsk
    Εγγραφή
    21/07/2005
    Μηνύματα
    1.189
    Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
    σε ευχαριστω για τη μουτζα που μου ριξες διποδη οταν σε ρωτησα αν εισαι τρελη επειδη επιχηρουσες πρωι-πρωι να κανεις αναστροφη στη λαμπρακη στο υψος της σουζουκι χωρις να εχεις ορατοτητα.

    τελικα η σου έχει γινει συνηθεια το πρωι πριν πας στην δουλεια να περνας απο την Suzuki, ή οντως έχουν τοσα πολλα προβληματα αυτα καταταραμενα γιαπωνιζικα!!!
    Ο μοναδικός στην Ελλάδα που έχει κάνει backflip με ΒΜW R1200GS, με μάρτυρες.

    ΠΟΝΕΣΕ ΟΜΩΣ ΜΕΤΑ ΠΟΛΥ!!!!

    -ΘΩΜΑ ΕΙΣΑΙ ΣΠΙΤΙ;
    -Ο ΘΩΜΑΣ ΣΠΙΤΙ ΕΙΝΑΙ...ΕΜΕΙΣ ΓΥΡΙΖΟΥΜΕ ΣΑΝ ΤΟΥΣ Μ@Λ@ΚΕΣ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ (ταδε εφη trooper)


    Μανο...το τσιπουρο σε περιμενει ρε φιλε σπιτι μου...


    ΤΗΝ ΜΑΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΟΙ ΑΓΑΠΗΣΑΝ. ΤΟΝ ΜΑΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ!!

  15. #180
    Πικραμένο μέλος Το avatar του/της guzzistas
    Εγγραφή
    30/04/2009
    Μηνύματα
    851
    Αρχικά δημιουργήθηκε από XT_Billy
    [B"Είστε της ομάδας Δίας?"
    "Βασικά Παναθηναικός είμαι αλλά δεν ασχολούμαι"
    [/B]
    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    Οι μόνοι πιο ΗΛΙΘΙΟΙ από τους πολιτικούς, είναι οι ΨΗΦΟΦΟΡΟΙ.



Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF