Σελίδα 123 από 136 ΠρώτοΠρώτο ... 2373113118119120121122123124125126127128133 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1.831 έως 1.845 από 2028

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol.IX

  1. #1831
    Αργός Το avatar του/της Cpt_Slow
    Εγγραφή
    01/02/2016
    Μηνύματα
    457
    καλοχωρι χθες το απογευμα με το gsr και το ασορτι τσινο μπορντο παντελονακι

  2. #1832
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    05/04/2016
    Μηνύματα
    1
    Σε είδα βλακάκο με το φτιαγμένο κουτί σου στη Μεσογείων να με κοντράρεις στο φανάρι... Ίσως την επόμενη...

  3. #1833
    Καλλίγραμμον Μέλος Το avatar του/της vaska
    Εγγραφή
    29/10/2007
    Μηνύματα
    7.788
    Σε είδα μάστορα και σε θαύμασα με το θηρίο το Goldwing στην πηγμένη και ακίνητη Κορίνθου σήμερα να ελίσσεσαι άψογα, να περνάς όπου χώραγες. Πραγματικά σε χάρηκα. Πολλοί ήταν αυτοί πίσω σου που δεν μπορούσαν να σε ακολουθήσουν. Χορευτικές φιγούρες με το κτήνος. Κάποια στιγμή σε ρώτησα και μου απάντησες το φανερό "πολλά χρόνια με το ίδιο μηχανάκι".

    Να σαι καλά και πάντα να γουστάρεις γιατί φάνηκες μερακλής με τους 2 τροχούς.
    LIFE IS TOO SHORT to remove usb safely
    "These violent delights have violent ends
    And in their triumph die, like fire and powder
    Which, as they kiss, consume" William Shakespeare (Romeo & Juliet).

  4. #1834
    on-off μέλος Το avatar του/της KostRider
    Εγγραφή
    02/08/2010
    Μηνύματα
    373
    Σε είδα φίλε με το gixxer στο πρατήριο της Shell έξω από τη Λαμία και μιλήσαμε λίγο, καλούς δρόμους και πάντα όρθιος!

  5. #1835
    Σε ειδα delivera να την κανεις απο τερμα αριστερα στο στενο δεξια, στεγνα, χωρις να σε απασχολει τιποτα.
    Με ειδα να με γαργαλαει κατι λιγο πριν και να εχω ετοιμα χερι/ποδι πανω απο τα φρενα και την γλυτωσαμε και οι δυο, γιατι σαν γνησιος μαλακας ετρεχα (πολυ) παραπανω απ' οτι σηκωνει ο δρομος.

    Μιας και ειμαστε και οι δυο μας καλα, ολα καλα.
    Inochi, ρε!
    Για οσο.

  6. #1836
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/09/2015
    Μηνύματα
    303
    σας είδα γιατί μαας κοροιδεύετε όλους...
    https://www.reddit.com/r/HOGforNoobs/

    Δυτυχώς είναι παροδίες με θεμέλια.

    άκουσα ότι αθηναικό κλαμπ "χαρλεάδων" για ταξίδι στην Θάσο φορτώνουν τις μηχανές στο τρένο μέχρι Θεσσαλονική. Έχετε δίκιο τελικά αλλά δεν είμαστε όλοι έτσι....

  7. #1837
    Σε είδα εν κινήσει πιτσιρίκο να με χαιρετάς από το πίσω τζάμι του σχολικού και εγώ να ανταποδίδω. Κάπως έτσι εσύ χαμογέλαγες γυρίζοντας σπίτι κι εγώ οδήγησα για τα επόμενα λεπτά χαμογελώντας μέσα από το κράνος. Τελικά μάλλον απλά είναι τα πράγματα, έτσι;

    Και μετά από λίγα λεπτά ξαναχαμογέλασα έκπληκτος βλέποντας τον κύριο που περπατώντας έσκυψε, μάζεψε ένα φυλλάδιο από το δρόμο και το πέταξε στον κάδο που βρισκόταν μπροστά. Μια κίνηση που ειλικρινά δε θυμάμαι από πότε έχω να δω. Αλλά ούτε και πότε την έκανα εγώ.

  8. #1838
    Σε ειδα πριν λιγο στο Θησειο μοτοσυκλετα με μπλε φαρο να καιγεσαι..
    Μα εκει που την αφησες ταλαιπωρε,επομενο ηταν

  9. #1839
    Σε είδα xl george, sonone, bocaros και σία στο κατέβασμα της ε.ο.

    Γιωργάκη sonone γιατί δεν ακολούθησες τον xl που έκανε πιο πετυχημένες σφήνες γλυκό μου...;

    Είχε ατύχημα μπροστά η γινόταν χαμός απλά από κίνηση;

  10. #1840
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.926
    Σας είδα πριν λίγο ζευγάρι μέσα σε κάμπριο, οδηγός και συνοδηγός να σηκώνετε τα χέρια ψηλά για να βγάλετε selfie Αν είναι δυνατόν με αυτά τα κινητά ρε πστ μου, άντε η συνοδηγός, ο οδηγός όμως; Τα χέρια μακρυά από το τιμόνι, τα μάτια εκτός δρόμου και όποιον πάρει ο χάρος εάν γίνει η στραβή για μια ηλίθια πόζα!!!

  11. #1841
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από taisteal Προβολή μηνύματος
    Σε ειδα πριν λιγο στο Θησειο μοτοσυκλετα με μπλε φαρο να καιγεσαι..
    Μα εκει που την αφησες ταλαιπωρε,επομενο ηταν
    Μαλλον για αυτο το περιστατικο λες


    http://policenet.gr/article/%CE%B5%C...AB%CE%B6%C2%BB

  12. #1842
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    26/11/2012
    Μηνύματα
    1.476
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από amyroukai Προβολή μηνύματος
    Σε είδα xl george, sonone, bocaros και σία στο κατέβασμα της ε.ο.

    Γιωργάκη sonone γιατί δεν ακολούθησες τον xl που έκανε πιο πετυχημένες σφήνες γλυκό μου...;

    Είχε ατύχημα μπροστά η γινόταν χαμός απλά από κίνηση;
    κατι ειχε γινει και ειχαν πεσει λαδια και πετρέλαια.

  13. #1843
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    26/11/2012
    Μηνύματα
    1.476
    βγηκα για ενα ποτο μετα απο πολυ καιρο και πολυ παρακαλετο απο τους υπολοίπους και σας ειδα ολες.. ολες τις δήθεν κυριλε κοπελες με ενα κινητό στο χερι. το ιδιο κινητό που κρατατε στο αμαξι, στο γυμναστήριο, στο σπιτι , στο γραφειο, τωρα και στην διασκέδαση και σας ξανα σιχάθηκα, ειστε άδειες εσωτερικά και μην απορείτε και κουτσομπολευετε την MILF με το τεκνο ειστε αξιες της μοιρας σας, μας προκαλεί αηδία αυτο το μπλαζε υφακι δεν θελουμε ουτε να σας βλεπουμε οχι να σας την πεσουμε κιολας.

  14. #1844
    on-off μέλος Το avatar του/της KostRider
    Εγγραφή
    02/08/2010
    Μηνύματα
    373
    Σας είδα δύο streetαδες να με χαιρετατε και ανταπεδωσα αν και ήμουν σταματημένος στην Ξηριωτισσα στη Λαμία.. Σας είδα κι εσάς στο πρατήριο της Shell με τα gs1200 και τις πινακίδες με το BG(Βουλγαρία ή Βέλγιο

  15. #1845
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από SONone Προβολή μηνύματος
    βγηκα για ενα ποτο μετα απο πολυ καιρο και πολυ παρακαλετο απο τους υπολοίπους και σας ειδα ολες.. ολες τις δήθεν κυριλε κοπελες με ενα κινητό στο χερι. το ιδιο κινητό που κρατατε στο αμαξι, στο γυμναστήριο, στο σπιτι , στο γραφειο, τωρα και στην διασκέδαση και σας ξανα σιχάθηκα, ειστε άδειες εσωτερικά και μην απορείτε και κουτσομπολευετε την MILF με το τεκνο ειστε αξιες της μοιρας σας, μας προκαλεί αηδία αυτο το μπλαζε υφακι δεν θελουμε ουτε να σας βλεπουμε οχι να σας την πεσουμε κιολας.
    Μην τα πετας ετσι ξερα αυτα.
    Γιατι εχει milfs & cougars που ειναι το ιδιο attention whores. Λογω ηλικιας ισως και λιγο παραπανω.

    Σε ειδα λοιπον cougar, να θελεις, αλλα να ζοριζεις.
    Να ξερεις οτι οι πιοτεροι εδω μεσα εχουμε αλλη, πρωτη σε επιλογη γκομενα.
    Η δικια μου ειναι και Χοντρη και καυλα.
    (Εχω και μια λεπτη και καυλοραπανο, αλλα αυτη την βλεπω σπανια. Την εχω για βιαγκρα. 578 οι διαστασεις της και με στρητ πατουμενα, ουτε καν 12ποντα.)
    Inochi, ρε!
    Για οσο.

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 19:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 14:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF