Σελίδα 128 από 136 ΠρώτοΠρώτο ... 2878118123124125126127128129130131132133 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1.906 έως 1.920 από 2028

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol.IX

  1. #1906
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της taisteal
    Εγγραφή
    15/05/2011
    Μηνύματα
    4.854
    Σε ειδα Kyo με τον γιο στα Ραλια τα ακροπολις
    Κουτακια θα τονΕ κανεις;;


  2. #1907
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/09/2015
    Μηνύματα
    303
    Σε είδα ρε βέσπα πλαγιασμένη πάνω σε μια άλλη βέσπα γιατί κάποιος αποφάσησε να σε hit and run.

    το θετικο, αν υπάρχει είναι ότι την βγάλαμε με 2 γρατσουνιές μικρές στην μάσκα. μας έφαγε την μόστρα

  3. #1908
    χιλιομετροφάγος! Το avatar του/της pektis
    Εγγραφή
    26/02/2008
    Μηνύματα
    2.827
    Σε ειδα με το fazer να εχεις ορεξουλες...αλλά....μονο θορυβο και βαβουρα ησουν
    προσέχουμε για να έχουμε!...

  4. #1909
    officially illegal rider Το avatar του/της WiSe
    Εγγραφή
    17/04/2015
    Μηνύματα
    768
    Σε ειδα 50αρη χωρις κρανος με τη μπανιερα να μου κανεις σφηνες αναμεσα απο τα αμαξια Βουλιαγμενης να το παιζεις ανετος και στο φαναρι κινητο.... (νεα ρατσα?)

  5. #1910
    Κανένας σωστός;;
    Εγγραφή
    24/05/2010
    Μηνύματα
    354
    Σε είδα Αλέξανδρε(duke200) και χάρηκα πολύ που σε γνώρισα.
    Mε το καλό να τα ξαναπούμε,στα λημέρια σου..

    ή
    μετά συνοδείας στα λημέρια μου..

    :rotflmao::rotflmao:


  6. #1911
    χιλιομετροφάγος! Το avatar του/της pektis
    Εγγραφή
    26/02/2008
    Μηνύματα
    2.827
    Το ειδα& θυμηθηκα τον taisteal...Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	2016-05-10 20.01.43.jpg 
Προβολές:	724 
Μέγεθος:	23,7 KB 
ID:	358466
    προσέχουμε για να έχουμε!...

  7. #1912
    Monsieur Cannibale Το avatar του/της HelenKoR
    Εγγραφή
    16/01/2009
    Μηνύματα
    813
    Ήσουν με το αμάξι σου και σε είδα να περνάς με κόκκινο (είχα πράσινο)
    Ηξερα ότι το επόμενο φανάρι θα σε πιάσει κόκκινο οπότε όταν σταματησες ήρθα από δίπλα σου. Πεντακαθαρο λευκο αυτοκινητο, clean cut τυπος, έδειχνε να βιάζεται λιγάκι.
    -Μπορείτε να μου κάνετε μία χάρη;
    =Βεβαίως! Να κάνουμε στην άκρη
    -Δεν χρειάζεται. Μόνο αν μπορείτε να μην περνάτε με κόκκινο τα φανάρια
    =Το προσεξες, ε;
    -Το προσεξα!



    Ρε τι τραβαμε σ'αυτον τον τόπο..!
    I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.

  8. #1913
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της 2stroker
    Εγγραφή
    12/07/2008
    Μηνύματα
    723
    Σε ειδα μηχανακι μου σημερα το πρωι να εχουν προσπαθησει να σε φανε. Κουλουρα κομμενη αλλα οχι και η κλειδαρια δισκοπλακας. Απο σημερα σε τοποθετησα σε κλειστο γκαραζ. Οσο για τα καθικια που προσπαθησαν να σε φανε ΚΑΚΟ ΨΟΦΟ!!
    Hell on wheels is no big deal... Kawasaki KDX200SR - Kawasaki KLX300R - Yamaha TTR250 - Yahama XT600E - Ktm 640 Adventure

  9. #1914
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της taisteal
    Εγγραφή
    15/05/2011
    Μηνύματα
    4.854
    Σε ειδα χθες παλιο μου dakarακι βολταριζες στον Βυρωνα.
    Ειχες λιγο τα χαλια σου..

    ΚριμαΣ.

  10. #1915
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    22/09/2008
    Μηνύματα
    537
    Σας είδα τρικάβαλο πάνω στο παπί. Γέρακας, 2016. Μάνα στη γαλαρία, πατέρας στη θέση του οδηγού και μικρός να κρατιέται από το τιμόνι και να προσπαθεί να χωρέσει στην τεράστια σέλα του παπιού. Θα μου πεις πρώτη φορά βλέπεις; Όχι, αλλά η θέα του -πραγματικά- μικρού που βύζαινε αθώα την πιπίλα του ενώ μπροστά, δίπλα, παντού πετάγονταν αμάξια από στενά, πεζοί, καροτσάκια, σκυλιά, σαν να μου έδωσε μπουνιά στο στομάχι.

  11. #1916
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της macdeath_s
    Εγγραφή
    27/04/2008
    Μηνύματα
    1.344
    Σε είδα με το Varadero να ψήνεσαι (μέρα και μέρος που ήμασταν) και μετά να με ρωτάς αν είναι το 640 Όταν σου πα ποιό είναι μου πες ότι για αυτό σε πήγαινε έτσι. Έκατσες δίπλα μου γιατί σε κάθε αλλαγή προσπαθούσα να το προσγειώσω και όντας κουλός στη μία ρόδα (και γενικότερα ) το έκανα άγαρμπα.

    Στο επόμενο φανάρι νομίζω κατάλαβες Kalούς δρόμους να χεις αλλά να τα προσέχεις τα κόκκινα.

  12. #1917
    Monsieur Cannibale Το avatar του/της HelenKoR
    Εγγραφή
    16/01/2009
    Μηνύματα
    813
    Λεωφόρος Αθηνών προς Αθήνα.
    Κόκκινο φανάρι και αυτοκίνητο από τέρμα δεξιά κάνει απότομο ελιγμό και πάει τέρμα αριστερά βγαίνοντας αρκετά μπροστά από το φανάρι. Έλα όμως που από το απότομο γκαζι-φρενο η κυρία που καθόταν στη θέση του συνοδηγού (και μη φορώντας ζώνη ασφαλείας) έσκασε με τα μούτρα στο παρμπρίζ... Και ο οδηγός να μασαει τσίχλα... Η άλλη είχε γίνει χαλκομανια και ο άλλος... τσιχλιτσα! Πεθερά του η κυρία;
    I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.

  13. #1918
    ΛΕΩΝΙΔΙΟ ΤΣΑΚΩΝΙΑΣ ΛΕΜΕ Το avatar του/της πυξιδας990
    Εγγραφή
    22/05/2011
    Μηνύματα
    2.669
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sugariasgeorge Προβολή μηνύματος
    μανωλη ,για το αφρικανακι μου ομως δεν βλεπω να λες τιποτα...
    διπλα στα σουβλακια ηταν...
    παρολα αυτα , απολαυσα την γιορτη σας και χαρηκα που γνωρισα τον φιλο απο την ''μοτοπαρεα'' με τους δυο εντουραδες γιους του!!!


    Συνημμένο 357882

    Συνημμένο 357883

    Συνημμένο 357884
    ελα ρε φιλε.τωρα μου ηρθε που ησουν.ελπιζω να περασες καλα.
    37.12.07n
    22.47.01.e
    τα on-of φορανε ακτινες,τα αλλα ειναι μπασταρδα
    το χειμερινο μπανιο αναζοωγονει μυαλο και σωμα,το καλοκαιρινο τα καιει

  14. #1919
    The Tech guy Το avatar του/της George_Sp
    Εγγραφή
    04/06/2012
    Μηνύματα
    2.118
    Σε είδα ασημί Opel Astra πριν λίγο στην πηγμένη Εθνική σε όλες τις λωρίδες να έρχεσαι με σφήνες μεταξύ αριστερής και μεσαίας, από τους καθρέφτες και να κολλάς στη πινακίδα μου.

    Τσίμπησα το πίσω φρένο ελαφρά για να κρατήσεις την απόστασή σου και άναψα φλας για δεξιά λωρίδα αφού ήσουν γρήγορος και περίμενα να δω που θα πας αφού μπροστά μου υπήρχαν άλλα 200 αυτοκίνητα.

    Προτίμησες να μην περιμένεις και να κάνεις δολοφονική κίνηση από δεξιά κόβωντας το τιμόνι για να πέσεις πάνω μου και να με ρίξεις αλλά ευτυχώς ήμουν έτοιμος και φρέναρα και τη γλύτωσα και γω και η κοπέλα.

    Αφού με πέρασες έκανες το ίδιο και ανάμεσα σε άλλα αυτοκίνητα και αν δεν έκαναν ελιγμούς αποφυγής θα είχαμε καραμπόλα.

    Δε ξέρω αν έχεις μικρό τσουτσούνι ή οτιδήποτε άλλο μέσα στο απομεινάρι εγκεφάλου κράτησα την πινακίδα σου και θα σε γ@μήσω πατόκορφα γιατί Δεν ήσουν απλά επικίνδυνος. ΕΠΙΤΗΔΕΣ ΗΘΕΛΕΣ ΝΑ ΜΕ ΡΙΞΕΙΣ.

    Η συνέχεια επί της οθόνης...

  15. #1920
    Monsieur Cannibale Το avatar του/της HelenKoR
    Εγγραφή
    16/01/2009
    Μηνύματα
    813
    Εχθές βράδυ ημουν στον Άγιο Κοσμα για καρτ.
    Και είδα 3 παλικάρια οπου το ένα από αυτά είχε πρόβλημα. Δεν μπορούσε να περπατήσει καλά, να χρησιμοποιήσει τα χέρια του σωστά και δεν μπορούσε τα αρθρώσει λέξη...
    Γύρισε ο διπλανος μου και μου είπε "Λυπάμαι... Πολύ θα γουσταρα να έμπαινε μέσα (για καρτ) και να είναι ο πιο γρήγορος απ'ολους".
    Όντως μπαίνουν τα 3 αυτά παλικάρια για καρτ και λόγω του προχωρημένου της ώρας η πίστα ήταν άδεια.
    Πάνε λοιπόν και στήνουν τα καρτ το ένα δίπλα στο άλλο, σε μία νοητή γραμμή, με το εν λόγω παλικάρι στη μέση.

    Λέω " Τι κάνουν;;!!;; Τα στήνουν;;;;;;; "
    Ο διπλανος μου "Μπαααα...μαλλον τον έχουν βάλει στη μέση για ασφάλεια..."
    "Ρε!!! Τα στήνουν στην εκκίνηση!!!"

    ....Και όντως είχα δίκιο! Ξεκινανε ολοι ταυτοχρονα. Πετάγεται το παλικάρι μπροστά και μάλιστα έκλεισε τον εκ δεξιών του επίτηδες! Μέχρι να φτάσει στη δεύτερη στροφή, έχει δημιουργήσει μεγάλη απόσταση από τους άλλους. Να μη τα πολυλογω... Φαγανε τη σκόνη του. Στον έναν μάλιστα του έριξε γύρο.
    Απολαυστικος αγώνας!!!

    Ps από περιέργεια χρησιμοποίησα χρονόμετρο. Γυρνάνε στα 40 δευτερόλεπτα!
    I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 19:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 14:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF