Σελίδα 13 από 31 ΠρώτοΠρώτο ... 38910111213141516171823 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 181 έως 195 από 454

Θέμα: Σε Είδα.....

  1. #181
    βολτάδικο μέλος
    Εγγραφή
    27/03/2005
    Μηνύματα
    370
    έχεις δει ποτέ τραυματισμένο κάστορα; αυτά τα σακάκια είνια πολύ δυνατά

  2. #182
    Canibalise Legallis Το avatar του/της the who
    Εγγραφή
    27/06/2006
    Μηνύματα
    1.619
    Αρχικά δημιουργήθηκε από JAD
    Σήμερα (24/4) στην Π.Ράλλη περίπου στις 11:00....τύπος με παππί, ΕΝΝΟΕΙΤΕ χωρίς κράνος (έλα μωρε τώρα κλπ...), με ΠΑΝΤΌΦΛΕΣ, βερμούδα κ καστόρινο σακκάκι από πάνω.....Full προστασία λέμε...
    Και τον παίρνουν στο κυνήγι 2 κόπροι.....full γέλιο λέμε.... :rotflmao:
    Αν δεν βαλεις φωτο ειναι ακυρο το ποστ :rotflmao: :rotflmao:
    «Γαμώ την πίστιν σας και τον Μωχαμέτη σας. Δεν εντρέπεσθε να ζητείτε “από ημάς” συνθήκην με “έναν” κοντζιά σκατο-Σουλτάν Μαχμούτην -να τον χέσω και αυτόν και τον Βεζίρην σας και τον Εβραίον Σιλιχτάρ Μπόδα την πουτάνα! Άμα ζήσω, θα τους γαμήσω. Άμα πεθάνω θα μου κλάσουν τον πούτσο!»

    Στρατηγός Γεώργιος Καραϊσκάκης (1782-1827)

    http://www.youtube.com/watch?v=Ggd3TkJjlk8&feature=related

  3. #183
    Τσίκι; Το avatar του/της MikeG
    Εγγραφή
    22/05/2004
    Μηνύματα
    8.832
    Εκ της Διαχείρισης : Παρακαλώ μόνο τα μηνύματα σας σε σχέση με τι, ποιον, ποια είδατε. Σχόλια θα κόβονται. Ευχαριστώ







  4. #184

    σε ειδα....

    .... καπ10 πριν απο λιγο στην μιχαλακοπουλου καθως ο αερας ανεμιζε την πλουσια χαιτη σου !!
    σου κορναρα αλλα εσυ...
    ...μάλλον χαζευες πιο ομορφα πλασματα !!!!
    Σας το 'πα ???


    Λαστιχάάάάάάρες !!!


    Πατέρας πια...!

  5. #185
    σε ειδα κοκκιναμαλα τροχονομα χτες Ι. Δραγουμη με Τσιμισκη και εκληπαρουσα απο μεσα μ να με δεσεις με τις χειροπεδες σου.

    τι κ αν κοντεψα να περασω απεναντι με κοκκινο ομως αφου ακομη κ οταν γυρισα απο τη δουλεια ειχες μονο ματια για τον αραιομαλλη ζητα με του οχικαιτοσοεμφανισημο συναδελφο του παρεα με την λιγοτερο εκθαμβωτικη ενστολη συναδερφησα σου
    θελω 4κυλινδρο για Α1!!!!!!!!!!!!

    πωλειται cbf250

    http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=96752

  6. #186
    Ένα μέλος... Το avatar του/της Aggelos_SV
    Εγγραφή
    07/08/2006
    Μηνύματα
    1.533
    ...εγώ χτες ψάχνοντας στο λιμάνι του Πειραιά μαζί με μέλος του φλόρουμ εκ Δωδεκανήσου,πέτυχα κάτι τσαπερδονοκωλοσφυρίχτρες λιμενομπατσίνες...:a32:


    EDIT : Δεν την γλύτωσα την παντόφλα τελικά
    Σκοτώνεστε στη δουλειά εκεί στα νοσοκομεία ε?:rotflmao: :rotflmao:
    Μην απορείτε γιατί κάποιοι καβαλάν χωρίς κράνος...το κάνουν για να μη χαλάσει το τυρί που έχουν μεσ'το κεφάλι τους

  7. #187
    Μοναχικός καβαλάρης Το avatar του/της castoras
    Εγγραφή
    14/05/2007
    Μηνύματα
    468
    Σε είδα από τον καθρέφτη να με κοιτάς επίμονα όταν πέρασα από μπροστά σου με το παπί στην Πειραιώς....................................κυριε τροχονόμε!!!Δε μου έκανες σήμα να σταματήσω,έτσι δεν είναι????? Η μου πήρες καμια πινακίδα για να μου κάνεις έκπληξη???????

  8. #188
    Greg HondaYamahaκης Το avatar του/της moutoulos
    Εγγραφή
    14/05/2005
    Μηνύματα
    87
    Σε είδα στην άκρη του δρόμου να με κοιτάς επίμονα, καθώς ερχόμουν με 80+ χλμ,
    όταν ξαφνικά αποφάσισες στα τελευταία 10 μέτρα να περάσεις απέναντι, και σε πάτησα,
    γατούλα μου γλυκιά .
    Και να θυμάσαι ..., να προσέχεις .

  9. #189
    Μοναχικός καβαλάρης Το avatar του/της castoras
    Εγγραφή
    14/05/2007
    Μηνύματα
    468
    Σε έβλεπα από τη Λ. Αθηνών ρε κοπελίτσα με το σκουτερ (μάλλον 50αρι) και στρίψαμε μαζί στο φανάρι των ΤΕΙ Αθήνας.Πρόσεχε ρε κοπελιά μου,γιατί με τον τρόπο που οδηγείς θα φας το κεφαλάκι σου(δεν ξέρω αν είναι και ωραίο γιατί φόραγες κράνος),αλλά θα φας και κανένα άλλο μηχανόβιο και θα είναι πολύ κρίμα.....Κοίτα λίγο τους καθρέπτες και βοήθα όσους θέλουν να σε προσπεράσουν

  10. #190
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της PortisHead
    Εγγραφή
    25/05/2006
    Μηνύματα
    2.481
    Σημερα το πρωι , στην καθοδο της Πέτρου Ραλλη,κοπελίτσα γλυκήτατη με ασπρο scooter (μαλλον Xmax).
    Ελισσοσουν σαν γατι αναμεσα στα μπλοκαρισμενα αυτοκινητα κι επαιρνες κατι πολυ αστειες και χαριτωμενες γκριματσες δυσανασχέτισης
    Σε πηγαινα ροδα-ροδα μονο και μονο για να χαζευω τις εκφρασεις σου απο τους καθρεφτες.
    ΑΨΟΓΗ !!!

  11. #191
    σε είδα κατάματα, με τους 3 άξονες σου (μπας και ήταν παραπάνω?), τροφαντή μου νταλίκα να μου έρχεσαι κατακούτελα και να μου κάνεις νόημα "αντε στη μπάντα σκουλίκι, θα σε λιώσω" ...

    τι κρύος ιδρώτας ήταν αυτός?


  12. #192
    -Πάω με το λεωφορείο- Το avatar του/της Road67
    Εγγραφή
    20/06/2008
    Μηνύματα
    1.398
    Σε είδα κοριτσάρα με το λευκό monster

    Πάμε για καφέ;
    Η μηχανη ειναι τροπος ζωης. Το αποδεικνυει ο αερας που αναπνεω, η ανεξαρτησια μου, η αισθηση πως μ' ''ακουει''...

    Honda Tact 50 1988, Honda C72 6V 1988, Honda MTX50R 1989, Suzuki GZ Marauder 125 2000, Kymco Hipster 125 2001, Yamaha XV250S Virago 1998, Honda CB400SF NC36, Yamaha FZ6 FI Fazer 2006, Yamaha Xmax250/YPR 2006, Honda VFR 800 Vtec, και τώρα...............................
    ----------------------> τίποτα!!
    σαν το λαλάκα πάω με το λεωφορείο

  13. #193
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της gcrook
    Εγγραφή
    22/03/2003
    Μηνύματα
    6.231
    Σε ειδα στη ακρη του δρομου με το φιδισιο κορμι σου, τα ξανθια μαλλακια σου,τα πρασινα ματια σου,τις σφιχτες γαμπες σου,και τα τεραστια και στητα στηθη σου.Δυστυχως εκεινη την στιγμη σε ειδε και το Ηθων και καθως σε μπαγλαρωνε αρον-αρον στην κλουβα προλαβα και εριξα και μια ματια στο καδροξυλο αναμεσα στα σκελια σου,και απο τοτε δεν μπορω να κοιμηθω χωρις να αγκαλιαζω το μαξιλαρι μου.:hypnotize
    -Have you any famous last words?
    -..Not Yet!
    -"Not yet"!? Is that famous?

  14. #194
    Ρακόμελος...... Το avatar του/της JAD
    Εγγραφή
    20/11/2008
    Μηνύματα
    145
    Αμ σε είδα....:




    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	dsc00008.jpg 
Προβολές:	1020 
Μέγεθος:	34,0 KB 
ID:	163026

  15. #195
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της hidefnick
    Εγγραφή
    07/08/2005
    Μηνύματα
    1.586
    Λακαμά με το GS το απόγευμα στην έξοδο της Αττικής για Ραφήνα. Από αριστερή τερμα δεξιά να βγείς στην γέφυρα ξυνωντας βαλίτσες μαλάκα. Και φυσικά σχεδόν ξύνωντας εμένα. Αν με κοπάναγες μαλάκα να δεις τι καλα που θα περνάγαμε μετά. Αλλά το πλάκωσες τέρμα βλακα γιατί πρόβλεψες την συνέχεια.

    Αντε με τους γκιόζηδες πια. Εχουν βγεί αυτοί, έχουν βγει και τα καλοκαιρινά κουλάδια και η ζωή στον δρόμο έχει γίνει σούπερ.

    Και αυτά τα καλοκαιρινά δεν έχουν το θεό τους. Το πρωί είχαμε μαζευτεί καμμια δεκαριά είκοσι μηχανές πίσω από τον γκιόζη με το καινούργιο πραπρα που πήγαινε διήθηση πόδια κάτω και σταμάτημα δίπλα σε ΟΛΟΥΣ τους καθρέφτες για ελιγμούς τύπου ninja-νίτσα. Και όταν στο φανάρι τον βρίσαμε όλοι στράβωσε. Οι κόρνες και οι φωνές τόση ώρα δεν του ίδρωσαν το αυτί. Το να κάνεις στην άκρη για μερικούς είναι ακραίος ελιγμός....

    Το κακό με δαύτους είναι ότι φορτώνεις και κάνεις χαριές για να τους προσπεράσεις, με ότι αυτό μπορεί να φέρει.
    "Growing old is inevitable. Growing up is optional"...

Σελίδα 13 από 31 ΠρώτοΠρώτο ... 38910111213141516171823 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 25
    Τελευταίο μήνυμα: 18/07/2008, 10:16
  2. ΣΕ ΕΙΔΑ ΕΚΕΙ.......
    από zoropatra στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 12
    Τελευταίο μήνυμα: 18/10/2006, 11:49
  3. Sorry ρε φιλαράκο δε σε ειδα....
    από idi στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 22
    Τελευταίο μήνυμα: 09/06/2005, 18:48

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF