Σελίδα 13 από 68 ΠρώτοΠρώτο ... 3891011121314151617182363 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 181 έως 195 από 1017

Θέμα: Σε είδα Vol VI

  1. #181
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.592
    ειδα να χανω το παπι στα φρενα απο μπροστινο και να κατευθυνομαι στο μπροστινο σταματημενο αμαξι επειδη πατησα σε κοματι απο πλαστικο εξαρτημα αυτοκινητου που ειχε μεινει στη μεση του δρομου.αμολησα φρενα,βρηκε το μπροστινο ασφαλτο και τελικα το σωσα.

    ειδα επισης την ειρηνη και τη σου και αλλα παιδια στη μοτοπορεια (που δεν γνωριζα) και ευχαριστω για τη βολτα!!

    ειδα στη χαμοστερνας να προσπαθει να με σκοτωσει η μαλακο που αλαξε αποτομα λωριδα.το σωσα προσφεροντας απλοχερο φασκελο (το παιδι με το ντουκατι διπλα απλα κουνουσε το κεφαλι του).

    ειδα και τις 2 κωλογριες να μου πεταγονται στο μετρο σε στενο και να κοκκαλωνουν στη μεση του δρομου και να τις περναω φιλερ.σωθηκαμε και οι 3 απο τυχη καθαρη!!!ευτυχως μετα την πρωτη τους αντιδραση ''θα μας σκοτωνες'' (μαλλον απο φοβο),παραδεχτηκανε τη μαλακια τους....και ετσι τελειωσε η χτεσινη ημερα φτανοντας σπιτι με χερια που τρεμανε.

    παμε γι αλλα...
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  2. #182
    ειπαμε..fournas Το avatar του/της fournas
    Εγγραφή
    17/06/2009
    Μηνύματα
    801
    Αρχικά δημιουργήθηκε από cosgili
    Σε ειδα πιτσιρικα χθες στην αχαρνων με τον ολοκαινουριο δουκα 125. Κρανακι???
    ε....να μην δουν τα κοριτσΑ ποιος το καβαλαει... :wacko:

  3. #183
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.119
    Σε είδα σκατόγυφτε να οδηγείς στη μέση της Λαμπράκη, στο ύψος του Village και, όταν προτίμησα να σε περάσω από δεξιά, να ανάβεις αλάρμ και να μπαίνεις ακριβώς μπροστά μου σταματώντας, ενώ τα λάστιχά μου τσίριζαν. Όταν σταμάτησα δίπλα σου και είδα τη ράτσα σου (και τη μάνα σου δίπλα), προτίμησα να μην το συνεχίσω, αλλά ρε γαμημένε σου είπα 2 κουβέντες και το μόνο που έκανες ήταν να με κοιτάς αμίλητος. Έπρεπε να σου αφήσω κανά αναμνηστικό και να εξαφανιστώ..
    Life begins at 45°.

  4. #184
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της PortisHead
    Εγγραφή
    25/05/2006
    Μηνύματα
    2.484
    Αρχικά δημιουργήθηκε από BLiTzERR
    Σε είδα σκατόγυφτε να οδηγείς στη μέση της Λαμπράκη, στο ύψος του Village και, όταν προτίμησα να σε περάσω από δεξιά, να ανάβεις αλάρμ και να μπαίνεις ακριβώς μπροστά μου σταματώντας, ενώ τα λάστιχά μου τσίριζαν. Όταν σταμάτησα δίπλα σου και είδα τη ράτσα σου (και τη μάνα σου δίπλα), προτίμησα να μην το συνεχίσω, αλλά ρε γαμημένε σου είπα 2 κουβέντες και το μόνο που έκανες ήταν να με κοιτάς αμίλητος. Έπρεπε να σου αφήσω κανά αναμνηστικό και να εξαφανιστώ..
    Τς,τς,τς
    Πιπέρι !!!
    "Αθίγγανε" , "Ρομά"..... τοσες εξευγενισμενες λέξεις εχουν βγει.


  5. #185
    Αρχικά δημιουργήθηκε από the who
    Καθομαι στην πιατσα στην Κυψελη χτες το βραδυ.Στην απεναντι μερια της πλατειας ειναι παρκαρισμενο κουτι με εναν τυπο στο τιμονι.Ξαφνικα ακουω γαβγισματα.Γυρναω να δω γιατι ο ηχος δεν ηταν "σωστος".Βλεπω λοιπον τον τυπακο στο κουτι να γαβγιζει.
    Ξανακοιταω εντελως αδιακριτα.Ο τυπος απτοητος.Εριχνε 5-6 γαβ σταματαγε και παλι απ την αρχη.
    Το λεω στον μπροστινο μου και τον στελνω να δει μηπως υπαρχει σκυλι στο αυτοκινητο και παιζουν.Ειναι μονος του και γαβγιζει.
    Περναει διπλα μου μια γατα και σκεφτομαι να την αρπαξω και να την πεταξω μεσα στο κουτι απο το παραθυρο για να φαγωθουνε με το "σκυλο".
    Ο τυπος συνεχιζει τα γαβ,μετα απο λιγο σταματαει,βαζει μπρος και φευγει.

    Ημαρτον (Γεωργιου σπικιν)
    μηπως απλα ακουγε το who let the dogs out και τον πετυχες στο ρεφρεν?
    Μη γαβγισει ανθρωπος,αμεσως να πεσετε να τον φατε.
    Αν δείτε τον Τσάκ, πείτε του οτι τον ψάχνω.

  6. #186
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.119
    Αρχικά δημιουργήθηκε από PortisHead
    Τς,τς,τς
    Πιπέρι !!!
    "Αθίγγανε" , "Ρομά"..... τοσες εξευγενισμενες λέξεις εχουν βγει.

    Δε σκοπεύω να τον πηδήξω. Να τον κράξω ήθελα.
    Life begins at 45°.

  7. #187
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    28/11/2010
    Μηνύματα
    3

    Σας είδα

    Σας είδα σήμερα στην παλιά εθνική Αθηνών-Λαμίας,στο ύψος της Λιβαδειάς,πολλούς μα πάρα πολλούς να πηγαίνετε στην βόλτα του moto.
    Εγώ με το ποδήλατο :a13: και εσείς με ότι κυκλοφορεί σε μοτοσυκλέτα
    Χαιρέτησα και ανταποκριθήκατε αρκετοί
    Άντε καλή συνέχεια και του χρόνου μαζί και εγώ

  8. #188
    Αμετανόητος Κριός... Το avatar του/της Manalishi
    Εγγραφή
    22/09/2008
    Μηνύματα
    1.045
    - Σας είδα και τους δύο, πάνω στα GS φορτωμένα, στον δρόμο προς Διρό, εγώ πήγαινα, εσύ ερχόσασταν...επειδή ήμουν με το αμάξι δεν είχατε την στοιχειώδη ευγένια να ανταποδώσετε τον χαιρετισμό μου....Μα πόσο μ@λ@κες.....

    - Σας είδα και εσάς, 4 SS, το ένα σίγουρα GSXR και το άλλο KAWASAKI πράσινο, να γυρνάτε προς Σπάρτη, χαιρέτησα( πάλι με το αμάξι..) και με χαιρετήσατε όλοι!!!


    Να είστε παντα καλά....όταν είδα και τις στροφές αργότερα, κατάλαβα για που το είχατε βάλει...

  9. #189
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.592

    Re: Σας είδα

    Αρχικά δημιουργήθηκε από qwertys
    Σας είδα σήμερα στην παλιά εθνική Αθηνών-Λαμίας,στο ύψος της Λιβαδειάς,πολλούς μα πάρα πολλούς να πηγαίνετε στην βόλτα του moto.
    Εγώ με το ποδήλατο :a13: και εσείς με ότι κυκλοφορεί σε μοτοσυκλέτα
    Χαιρέτησα και ανταποκριθήκατε αρκετοί
    Άντε καλή συνέχεια και του χρόνου μαζί και εγώ
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  10. #190
    Los Toumpaneiros Το avatar του/της GIXXERAKIAS
    Εγγραφή
    02/05/2006
    Μηνύματα
    3.217
    Σε ειδα βλακακο με το κοκκινο CBR 1000 RR χθες βραδυ στην Αλιμου να νομιζεις οτι οσοι εχουν γυναικες επανω κανουν μαλακιες οπως εκανες εσυ ακρανωτος με την κοπελια σου και χωρις ιχνος περεταιρω προστασιας,εμεις προβλεπομενοι καραφουλ και μου το παιζες γρηγορος....δεν θα σε πετυχω μονος?

    Μα ελεος να πηγαινω χαλαρα και να ερχεται διπλα μου και να κ@λοτριβεται το τσουτσεκι,να πηγαινει σκοπιμα σσιγα στην μεσαια και οταν εκενα κινηση να τον προσπερασω να ανοιγει και να φευγει (να του πηγαινε... ).Ποσο κομπλεξικοι ειναι οι χοντακηδες ρε πστ μου.... (μου εχει ξανασυμβει δεν ειναι τυχαιο περιστατικο)
    Keep spamming!!!:a13:

  11. #191
    Τρικαλινός Το avatar του/της SoulGR
    Εγγραφή
    30/09/2008
    Μηνύματα
    701
    Αρχικά δημιουργήθηκε από skylaros
    http://www.youtube.com/watch?v=-ZYa8p-bRyw
    ρε τον ανυπαρκτο
    open your mind and your ass will follow
    for sale!
    http://www.moto.gr/forums/showthread.php?t=146280

  12. #192

    Re: Σας είδα

    Αρχικά δημιουργήθηκε από qwertys
    Σας είδα σήμερα στην παλιά εθνική Αθηνών-Λαμίας,στο ύψος της Λιβαδειάς,πολλούς μα πάρα πολλούς να πηγαίνετε στην βόλτα του moto.
    Εγώ με το ποδήλατο :a13: και εσείς με ότι κυκλοφορεί σε μοτοσυκλέτα
    Χαιρέτησα και ανταποκριθήκατε αρκετοί
    Άντε καλή συνέχεια και του χρόνου μαζί και εγώ
    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

  13. #193
    Στρογγυλοφάναρος Το avatar του/της sapila racing
    Moderator
    Εγγραφή
    26/07/2005
    Μηνύματα
    18.175

    Re: Σας είδα

    Αρχικά δημιουργήθηκε από qwertys
    Σας είδα σήμερα στην παλιά εθνική Αθηνών-Λαμίας,στο ύψος της Λιβαδειάς,πολλούς μα πάρα πολλούς να πηγαίνετε στην βόλτα του moto.
    Εγώ με το ποδήλατο :a13: και εσείς με ότι κυκλοφορεί σε μοτοσυκλέτα
    Χαιρέτησα και ανταποκριθήκατε αρκετοί
    Άντε καλή συνέχεια και του χρόνου μαζί και εγώ
    Πω ρε φίλε, μπράβο σου!!! Εγω σε πέτυχα σε ανηφόρα (για σένα) και χαιρετηθήκαμε.
    sapila racing team

    bimota SB6 1995

    Hornet 900 2005
    Yamaha SR500 1981
    BMW R75/6 1975
    BMW R26 1957

  14. #194

    Re: Σας είδα

    Αρχικά δημιουργήθηκε από qwertys
    Σας είδα σήμερα στην παλιά εθνική Αθηνών-Λαμίας,στο ύψος της Λιβαδειάς,πολλούς μα πάρα πολλούς να πηγαίνετε στην βόλτα του moto.
    Εγώ με το ποδήλατο :a13: και εσείς με ότι κυκλοφορεί σε μοτοσυκλέτα
    Χαιρέτησα και ανταποκριθήκατε αρκετοί
    Άντε καλή συνέχεια και του χρόνου μαζί και εγώ
    "I feel like dining with hitchock every time that we fuck"

  15. #195
    Ρε κομπλεξικοί ευθειάκηδες (είδα και μπόλικους γαμώ την ηλιοφάνειά μου μέσα ) , οι δυο γόμες στο λάστιχο δεν είναι η μια για το σχολείο και η άλλη για το φροντιστήριο

    Άντε πάρτε καμιά στροφή μπας και εγκανιάσετε και τη δεύτερη τρομάρα σας...

    Όταν φτάσαμε στροφές πίσω από τα τουτου και στράτα στρατούλα
    joy ride, (ˈdʒɔɪˌraɪd), noun: a ride with no particular goal, just for the pleasure of it.

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF