Σελίδα 13 από 80 ΠρώτοΠρώτο ... 3891011121314151617182363 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 181 έως 195 από 1198

Θέμα: action camera

  1. #181
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Ζεύκας
    Εγγραφή
    15/10/2005
    Μηνύματα
    7.133
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από gixxerman Προβολή μηνύματος
    η δικιά μου η βεντούζα είναι η original gopro και έχει την απαραίτητη ελαστικότητα για να βεντουζάρει σε καμπύλες επιφάνειες (μέχρι ενός ορίου βέβαια)... του φίλου μου με το tuono είναι κινέζικη αλλά έχει επίπεδα πλαϊνά fairing κι ένα flat spot στο ντεπόζιτο κι έτσι τον βόλεψε...
    ο φιλος σου με τη κινεζικη εχει παρουσιαστει καποιο προβλημα; που τη δενετε στη μηχανη; με σκοινι; συρμα;

  2. #182
    .................... Το avatar του/της LogOutGoRide
    Εγγραφή
    02/01/2008
    Μηνύματα
    1.579
    Έχω δει παρόμοια. Πως "ξαπλώνεις" όμως στο ντεπόζιτο;

    Κάτι τέτοιο έλεγα μιας και έχω τα υπόλοιπα κομμάτια. Και πάλι όμως δεν ξέρω αν ταίριαζε. Νομίζω δεν κάνει σε μένα.
    http://www.rammount.com/part/RAM-B-166-GOP1

    Γιατί όμως δεν λέει κανείς για τον περιορισμό στον όγκο δεδομένων του βίντεο; πρέπει να ψάξει να διαβάσεις, εκτός πάλι αν είμαι ο μοναδικός που δεν το ήξερα.
    Τελευταία τροποποίηση από LogOutGoRide; 25/08/2015 στις 21:19.

  3. #183
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Ζεύκας Προβολή μηνύματος
    ο φιλος σου με τη κινεζικη εχει παρουσιαστει καποιο προβλημα; που τη δενετε στη μηχανη; με σκοινι; συρμα;
    όχι δεν του έχει παρουσιαστεί το παραμικρό πρόβλημα στο λίγο διάστημα που τη χρησιμοποιεί...τη δένεις με ψιλό σχοινάκι οπουδήποτε βολεύει πάνω στη μηχανή η αν δε βολεύει χρησιμοποιείς κάτι τέτοιο
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	m0DGxRIw0nw1IKA4ejVE95Q.jpg 
Προβολές:	458 
Μέγεθος:	9,4 KB 
ID:	339982
    NdGT: "A great challenge of life: Knowing enough to think you're doing it right, but not enough to know you're doing it wrong"Το'χω πάθει και στις Σέρρες
    riding coach του πληκτρολογίου

  4. #184
    Α ραααααααα Το avatar του/της Hayate
    Super Moderator
    Εγγραφή
    21/01/2010
    Μηνύματα
    1.372
    Εγώ πάλι κατέληξα σε αυτή http://www.sjcam.com/cameras/27-sjca...sport-dvr.html
    Επίσης μην ξεγελιόμαστε με το "σωλήνα".Τα περισσότερα βίντεο παιδιά είναι ξανά "περασμένα" απο πρόγραμμα.Το θέ΄μα είναι οικονομικά που καλύπτεται ο καθένας.Εγώ πιστεύω οτι ακόμα και ένας τόσος καλός κλώνος τη δουλειά του την κάνει.Εκτός και αν κάποιος είναι τόσο "ψείρας" και την ψάχνει τη δουλειά αλλιώς.Για μένα η συγκεκριμένη κάμερα επειδή την βγάζει το ίδιο εργοστάσιο με την GoPro απλά πληρώνει Brand και ένα λιγότερο καλύτερο επεξεργαστή.Προσωπικά αν ήμουν επαγγελματίας θα έπαιρνα GoPro αλλά επειδή δεν είμαι και με την SJ μια χαρά θα την κάνω τη δουλίτσα μου.Όσο για τη στήριξη,υπάρχει στο εμπόριο το 3M καλύτερης ποιότητας που κοστίζει 10€/m και δεν ξεκωλά που να κωλοχτυπιόμαστε κάτω.Το χρησιμοποιούμε στη δουλειά για "γκαζάδικα" και στηρίζουμε μέχρι και 7 κιλά εξοπλισμό χωρίς να βγάζει "κιχ"...

  5. #185
    ευθειακιας Το avatar του/της noodles
    Εγγραφή
    22/07/2015
    Μηνύματα
    1.059
    πολυ καλη η sj4000. πιστευω πως για καποιον που θελει να τραβαει βιντεο πανω στο μηχανακι-κουτι-οτιδηποτε θα τον καλυψει πληρως. καλες οι gopro και η drift hd αλλα ειναι πανακριβες και απευθυνονται σε επαγγελματιες (ασχετο που της αγοραζει οποιος να ναι στην ελλαδα μετα απο οικονομια 6 μηνων).
    it was nothing, just the normal thing to do at the time

  6. #186
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της dimmie_72
    Εγγραφή
    29/02/2012
    Μηνύματα
    1.468
    χρήσιμη πατέντα από φίλο.
    https://www.youtube.com/watch?v=mWtn...loademail&hd=1
    Grow old disgracefully




    Restoring Caponord

  7. #187
    SJ4000 wιfι και εγώ. Μόλις την παρέλαβα, δείχνει αρκετά ποιοτική ως κατασκευή και με ένα σκασμό αξεσουάρ και βάσεις μαζί. Βλακεία που παρήγγειλα και extra μπαταρία, μιας και είχε μια μέσα στην μηχανή και μια στην συσκευασία. Βρέθηκα με 3 τώρα...

    Το wifi που δείχνει live εικόνα στο κινητό, έχει πολύ πλάκα πάντως.

    Κόστος 104€ με την επιπλέον μπαταρία + 9 μεταφορικά + 11 μια κάρτα SD 32GB, από amazon.de
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  8. #188
    afrikanos paliouras Το avatar του/της miscelano
    Εγγραφή
    18/11/2005
    Μηνύματα
    395
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από dimmie_72 Προβολή μηνύματος
    χρήσιμη πατέντα από φίλο.
    https://www.youtube.com/watch?v=mWtn...loademail&hd=1
    ο φιλος σου δεν παιζεται!!!
    τα βυζια της Παολα δεν εχουν σιλικονη....ΜΠΑΤΣΟΙ ΓΟΥΡΟΥΝΙΑ ΔΟΛΟΦΟΝΟΙ

  9. #189
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της dimmie_72
    Εγγραφή
    29/02/2012
    Μηνύματα
    1.468
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από miscelano Προβολή μηνύματος
    ο φιλος σου δεν παιζεται!!!
    αν δεις στο κανάλι του τι ψάρια βγάζει κάθε βδομάδα θα τον κάνεις και συ φίλο.
    Grow old disgracefully




    Restoring Caponord

  10. #190
    afrikanos paliouras Το avatar του/της miscelano
    Εγγραφή
    18/11/2005
    Μηνύματα
    395
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από dimmie_72 Προβολή μηνύματος
    αν δεις στο κανάλι του τι ψάρια βγάζει κάθε βδομάδα θα τον κάνεις και συ φίλο.
    α ετσι τον εχεις φιλο???ετσι τον εχω κι εγω...νομιζα τον ξερεις προσωπικα!!!δεν παιζεται ο σωτος τον παρακολουθω χρονια
    τα βυζια της Παολα δεν εχουν σιλικονη....ΜΠΑΤΣΟΙ ΓΟΥΡΟΥΝΙΑ ΔΟΛΟΦΟΝΟΙ

  11. #191
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από byron Προβολή μηνύματος
    SJ4000 wιfι και εγώ. Μόλις την παρέλαβα, δείχνει αρκετά ποιοτική ως κατασκευή και με ένα σκασμό αξεσουάρ και βάσεις μαζί. Βλακεία που παρήγγειλα και extra μπαταρία, μιας και είχε μια μέσα στην μηχανή και μια στην συσκευασία. Βρέθηκα με 3 τώρα...

    Το wifi που δείχνει live εικόνα στο κινητό, έχει πολύ πλάκα πάντως.

    Κόστος 104€ με την επιπλέον μπαταρία + 9 μεταφορικά + 11 μια κάρτα SD 32GB, από amazon.de

    Ωραίος ο Βύρων..!!!

    Από Amazon πήρες τα πάντα ή μόνο την κάρτα μνήμης;
    NdGT: "A great challenge of life: Knowing enough to think you're doing it right, but not enough to know you're doing it wrong"Το'χω πάθει και στις Σέρρες
    riding coach του πληκτρολογίου

  12. #192
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από gixxerman Προβολή μηνύματος
    Ωραίος ο Βύρων..!!!

    Από Amazon πήρες τα πάντα ή μόνο την κάρτα μνήμης;
    Ολα από εκεί. Υπάρχει στην Ελλάδα το http://www.sjcam.gr/shop/, αλλά και στο skroutz που έψαξα ή φθηνότερη είχε 125 vs 92-93 κάτι που είχε σκέτη η κάμερα στο amazon.de.
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  13. #193
    Banned
    Εγγραφή
    06/03/2012
    Μηνύματα
    2.773
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από byron Προβολή μηνύματος
    SJ4000 wιfι και εγώ. Μόλις την παρέλαβα, δείχνει αρκετά ποιοτική ως κατασκευή και με ένα σκασμό αξεσουάρ και βάσεις μαζί. Βλακεία που παρήγγειλα και extra μπαταρία, μιας και είχε μια μέσα στην μηχανή και μια στην συσκευασία. Βρέθηκα με 3 τώρα...

    Το wifi που δείχνει live εικόνα στο κινητό, έχει πολύ πλάκα πάντως.

    Κόστος 104€ με την επιπλέον μπαταρία + 9 μεταφορικά + 11 μια κάρτα SD 32GB, από amazon.de
    Εχω την ιδια,
    την ειχα και στην πιστα πριν 2 εμδομαδες.
    Πολυ καλη, χρηστικη και με πολλα αξεσουαρ.
    Μπορω να την παρω σε οποιον ενδιαφερεται με 65€

  14. #194
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της nickald
    Εγγραφή
    22/04/2005
    Μηνύματα
    994
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από GFawkes Προβολή μηνύματος
    Εχω την ιδια,
    την ειχα και στην πιστα πριν 2 εμδομαδες.
    Πολυ καλη, χρηστικη και με πολλα αξεσουαρ.
    Μπορω να την παρω σε οποιον ενδιαφερεται με 65€
    μαζι με τα καλαμπαλικια για την στηριξη κλπ κλπ?

  15. #195
    Banned
    Εγγραφή
    06/03/2012
    Μηνύματα
    2.773
    ολο κομπλε το πακετο..

    τοσο το πηρα, και ειχε μεσα βαση μηχανης, βεντουζα, βιδωτη, 1 θηκη με δυο πορτακια -αδιαβροχο και υποβρυχιο- κλπ

    λογικα αν δεν αλλαξει η σχεση $/€ τοσο θα την παρουμε.

    Υ.Γ.
    Δεν βγαζω ευρω!!

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF