Σελίδα 13 από 79 ΠρώτοΠρώτο ... 3891011121314151617182363 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 181 έως 195 από 1184

Θέμα: Σε είδα...... vol ΙΙΙ

  1. #181
    Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
    μαλλον ο θανος
    K5 πρεπει να ηταν... ο Θανος τι εχει?

  2. #182
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Εχετλαίος
    Τα θερμά μου συγχαρητήρια στον οδηγό του μικρού βυτιοφόρου πετρελαίου (μάλλον) που με το ένα οδηγούσε και με το άλλο κάπνιζε πουράκλα και έριχνε τη στάχτη από το παράθυρο.
    Το καλό παράδειγμα πάνω απ όλα! (τι και αν όλο το όχημα έχει σήματα "μη καπνίζετε" παντού ολόγυρα...)
    Δεν παιρνει φωτια.

  3. #183
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.592
    Αρχικά δημιουργήθηκε από filipp0s
    K5 πρεπει να ηταν... ο Θανος τι εχει?
    κ5
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  4. #184
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Banana hammock#
    Δεν παιρνει φωτια.
    Το ξέρω! Στο στρατό πετούσαμε τσιγάρα σε ξετάπωτα βαρέλια με πετρέλαιο και αυτά δεν έκαναν κιχ.
    Το (μη) ηθικό του (γελοίου) θεάματος με ενόχλησε. Παντού No Smoking και νεκροκεφαλές και αυτός την πουράαααααααααακλα!
    Συνέβη δε ως λέγουσιν, άνδρα εν τη μάχη παρείναι το είδος και την σκευήν άγροικον. Ούτος των βαρβάρων πολλούς καταφονεύσας αρότρω, μετά το έργον ην αφανής. Ερόμενοις δε Αθηναίοις άλλο μεν ο θεός ες αυτόν έχρησεν ουδέν, τιμάν δε Εχετλαίον εκέλευσεν ήρωα." (Παυσανίας βιβλ. 1, κεφ. 32)

  5. #185
    Σε είδα (για την ακρίβεια σε κατάλαβα) οτι θα έκοβες αριστερα και πρόλαβα να φρενάρω

    Το απορημένο βλέμμα σου όταν ήρθα διπλα ήταν όλα τα λεφτα :rotflmao:



    Μην οδηγείς με τσιγάρο στο χέρι (άσε που προκαλεί και στυτική δυσλειτουργία )
    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

  6. #186
    Εισπνοή.... εκπνοή....
    Εγγραφή
    09/06/2008
    Μηνύματα
    517
    αυτές τις γιορτινές μέρες βλέπουν πολλά τα μάτια μου με όλους τους γκατζολοδηγούς!

    αλλά αυτό που μου έκανε εντύπωση ήταν ένα τρελό αγόρι γύρω στα 50.. με μουστάκι, ντυμένος στα μάυρα με μια σέξυ σαπιοκοιλιά.. πάνω σε παπί, να τρώει με το δεξί χέρι κάτι που έμοιαζε με σταφιδόψωμο και με το αριστερό να κρατάει το τιμόνι αλλά να έχει και αναμένο τσιγάρο! ά ρε άρχοντα!!! το σπινθηροβόλο βλέμα της αγελάδας που είχες όταν μασούλαγες μου άρεσε πιο πολύ όμως!

    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

  7. #187
    Ερχομαι!!!! Το avatar του/της zephyr1
    Εγγραφή
    01/12/2005
    Μηνύματα
    2.886
    Αρχικά δημιουργήθηκε από lantz
    Σε είδα στον σταυρό της Αγίας Παρασκευής που με πλησίασες στο φανάρι και ήρθες να μου μιλήσεις.

    Στην αρχή νόμιζα ότι θα μου έλεγες ότι δεν ανάβει το φανάρι του STOP, αλλά τελικά είχες δει το αυτοκόλλητο moto.gr και ήρθες να μου συστηθείς.. Χάρηκα για την γνωριμία zephyr1

  8. #188
    Αναλλοίωτος Το avatar του/της Akatanomastos
    Εγγραφή
    28/04/2005
    Μηνύματα
    1.260
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Εχετλαίος
    Αν αναλογιστεί κανείς πως προήλθε η μούντζα, ίσως και να λύεται άμεσα το μυστήριο!
    μισο, γιατι η ιστορια που ξερω δεν παραπεμπει σε τιποτα..

    για λεγε τι ξερεις εσυ
    -It's 106 miles to Chicago. We've got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark, and we're wearing sunglasses.
    - Hit it.
    -------------------------------------------------------------------------------
    όλα αυτά, είναι απλά μέρος του πανυγηριού που λέγεται ζωή..
    ------------------------------------------------------------------------------
    νέα προσθήκη

    Definition of a bad boy



  9. #189
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Akatanomastos
    μισο, γιατι η ιστορια που ξερω δεν παραπεμπει σε τιποτα..

    για λεγε τι ξερεις εσυ
    Βυζάντιο
    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

  10. #190
    Αναλλοίωτος Το avatar του/της Akatanomastos
    Εγγραφή
    28/04/2005
    Μηνύματα
    1.260
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
    Βυζάντιο
    μιλας με γριφους γεροντα

    κατσε να γκοογκλαρο γιατι με σας..


    ΕΝΤΙΤ: η εξηγηση για το βυζαντιο που λες που βρηκα ειναι αυτη που ηξερα, αλλα γιατι εχει για τις γυναικες ιδαιτερη βαρυτητα?

    μαλλον κατι αλλο εννοει ο εχετλαιος
    -It's 106 miles to Chicago. We've got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark, and we're wearing sunglasses.
    - Hit it.
    -------------------------------------------------------------------------------
    όλα αυτά, είναι απλά μέρος του πανυγηριού που λέγεται ζωή..
    ------------------------------------------------------------------------------
    νέα προσθήκη

    Definition of a bad boy



  11. #191
    Εξ όσων έχω διαβάσει, στο βυζάντιο η ποινή του μουντζώματος (ή μουτζουρώματος) είχε να κάνει με τρίψιμο στάχτης ή αιθάλης στη μάπα του κατηγορούμενου και καταδικαζόμενου.
    Στην αρχαιότητα το ίδιο γίνοταν με περιττώματα και μάλιστα γυναικεία για περισσότερο εξευτελισμό. Χαρακτηριστικό παράδειγμα το μούντζωμα με γυναικεία περιττώματα της κάπας του Ρωμαίου Μόμμιου από τους Κορίνθιους, κάτι το οποίο οδήγησε στην ξεθεμελίωση της πόλης αργότερα! Το μούντζωμα με γυναικεία "κακά" γινόταν και επί τουρκοκρατίας. Το αναφέρει και ο Μακρυγιάννης, ότι μούντζωσαν αφίσες πέριξ της Ακροπόλεως που προ(σ)καλούσαν σε μη έγερση κατά του κατακτητή.
    Τώρα, γιατί οι γυναίκες συφιλιάζονται με αυτό...μόνο υποθέσεις μπορούμε να κάνουμε για το έγκυρο του θέματος.
    Συνέβη δε ως λέγουσιν, άνδρα εν τη μάχη παρείναι το είδος και την σκευήν άγροικον. Ούτος των βαρβάρων πολλούς καταφονεύσας αρότρω, μετά το έργον ην αφανής. Ερόμενοις δε Αθηναίοις άλλο μεν ο θεός ες αυτόν έχρησεν ουδέν, τιμάν δε Εχετλαίον εκέλευσεν ήρωα." (Παυσανίας βιβλ. 1, κεφ. 32)

  12. #192
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Εχετλαίος
    Εξ όσων έχω διαβάσει, στο βυζάντιο η ποινή του μουντζώματος (ή μουτζουρώματος) είχε να κάνει με τρίψιμο στάχτης ή αιθάλης στη μάπα του κατηγορούμενου και καταδικαζόμενου.
    Στην αρχαιότητα το ίδιο γίνοταν με περιττώματα και μάλιστα γυναικεία για περισσότερο εξευτελισμό. Χαρακτηριστικό παράδειγμα το μούντζωμα με γυναικεία περιττώματα της κάπας του Ρωμαίου Μόμμιου από τους Κορίνθιους, κάτι το οποίο οδήγησε στην ξεθεμελίωση της πόλης αργότερα! Το μούντζωμα με γυναικεία "κακά" γινόταν και επί τουρκοκρατίας. Το αναφέρει και ο Μακρυγιάννης, ότι μούντζωσαν αφίσες πέριξ της Ακροπόλεως που προ(σ)καλούσαν σε μη έγερση κατά του κατακτητή.
    Τώρα, γιατί οι γυναίκες συφιλιάζονται με αυτό...μόνο υποθέσεις μπορούμε να κάνουμε για το έγκυρο του θέματος.
    Λες να κατεχουν οι θηλυκιες ολη αυτη τη γνωση?
    Η μηπως τους το περασαν υποσυνειδητα στο σχολειο και τους βγαινει τωρα?

  13. #193
    Αρχικά δημιουργήθηκε από webassasin
    Λες να κατεχουν οι θηλυκιες ολη αυτη τη γνωση?
    Η μηπως τους το περασαν υποσυνειδητα στο σχολειο και τους βγαινει τωρα?
    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    Συνέβη δε ως λέγουσιν, άνδρα εν τη μάχη παρείναι το είδος και την σκευήν άγροικον. Ούτος των βαρβάρων πολλούς καταφονεύσας αρότρω, μετά το έργον ην αφανής. Ερόμενοις δε Αθηναίοις άλλο μεν ο θεός ες αυτόν έχρησεν ουδέν, τιμάν δε Εχετλαίον εκέλευσεν ήρωα." (Παυσανίας βιβλ. 1, κεφ. 32)

  14. #194
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ernti
    Εγγραφή
    26/11/2006
    Μηνύματα
    699
    Μήπως επειδή στα καλιαρντά οι γυναίκες λέγονται έτσι?

  15. #195
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Εχετλαίος
    Εξ όσων έχω διαβάσει, στο βυζάντιο η ποινή του μουντζώματος (ή μουτζουρώματος) είχε να κάνει με τρίψιμο στάχτης ή αιθάλης στη μάπα του κατηγορούμενου και καταδικαζόμενου.
    Στην αρχαιότητα το ίδιο γίνοταν με περιττώματα και μάλιστα γυναικεία για περισσότερο εξευτελισμό. Χαρακτηριστικό παράδειγμα το μούντζωμα με γυναικεία περιττώματα της κάπας του Ρωμαίου Μόμμιου από τους Κορίνθιους, κάτι το οποίο οδήγησε στην ξεθεμελίωση της πόλης αργότερα! Το μούντζωμα με γυναικεία "κακά" γινόταν και επί τουρκοκρατίας. Το αναφέρει και ο Μακρυγιάννης, ότι μούντζωσαν αφίσες πέριξ της Ακροπόλεως που προ(σ)καλούσαν σε μη έγερση κατά του κατακτητή.
    Τώρα, γιατί οι γυναίκες συφιλιάζονται με αυτό...μόνο υποθέσεις μπορούμε να κάνουμε για το έγκυρο του θέματος.

    Σωστος...για πες μας τωρα και απο που βγηκε η Τριτη και 13 που την αποκαλουμε γρουσουζικη ημερα...



    οι γυναικες νομιζουν οτι ειναι προστατευομενο ειδος γ'αυτο και παρεξηγουνται οταν τις γυρναμε στην πραγματικοτητα......

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 14:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF