Σελίδα 133 από 136 ΠρώτοΠρώτο ... 3383123128129130131132133134135136 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1.981 έως 1.995 από 2040

Θέμα: Σε είδα vol IV

  1. #1981
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Ingenius
    Και εμάς μας έχουν γράψει. Αλλά όταν έγινε αυτό παραδεχτήκαμε τη μ@λ@κια μας και πληρώσαμε αδιαμαρτύρητα!!
    Mπαααα...
    εγώ σα πιτσιρικάς έτρεχα στον πατέρα μου να τση σβήσει στους γνωστούς του στην τροχαία...
    Ρόμπα ξεκούμπωτη και πασουμάκι ροζ!
    :a31:
    Συνέβη δε ως λέγουσιν, άνδρα εν τη μάχη παρείναι το είδος και την σκευήν άγροικον. Ούτος των βαρβάρων πολλούς καταφονεύσας αρότρω, μετά το έργον ην αφανής. Ερόμενοις δε Αθηναίοις άλλο μεν ο θεός ες αυτόν έχρησεν ουδέν, τιμάν δε Εχετλαίον εκέλευσεν ήρωα." (Παυσανίας βιβλ. 1, κεφ. 32)

  2. #1982
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    11/05/2010
    Μηνύματα
    170
    Αρχικά δημιουργήθηκε από imba
    Kαλα μαγκες η συνενοημενοι ειστε εσεις η ολοι μπατσοι η δεν εχετε κανει ποτε παρανομια στη ζωη σας δεν εξηγητε αλλιως αυτη η αντιμετωπιση.Ειπα και γω να πω τον πονο μου και με γαμ@@@@τε.
    Ελεος Ελεος......

    Φιλε συγγνωμη αλλα κατανοεις αυτα που λες?
    1992-1994 HONDA C50 6V
    1994-1995 PIAGGIO SFERA 80
    1995-1998 PIAGGIO SKIPPER 150
    1998-2002 YAMAHA VIRAGO 250
    2004-2009 PIAGGIO BEVERLY 250
    2009-2100 KYMCO DOWNTOWN 300i

  3. #1983
    ... Το avatar του/της tsioy600
    Εγγραφή
    13/03/2007
    Μηνύματα
    28
    Αρχικά δημιουργήθηκε από imba
    Ειπα και γω να πω τον πονο μου και με γαμ@@@@τε.
    Ελεος Ελεος......
    Δεν ήξερες, δεν ρώταγες?
    Σ'αυτο το forum δεν χωράνε παρανομίες και καγκουριές..
    Οι admins, οι φιλοι των admins και γενικα όσοι έχουν απο 1000 ποστ και πάνω είναι αδέκαστοι νομοταγείς πολίτες με πλήρη συνείδηση των πράξεων τους.Τα αγαπημένα τους χρωματα ειναι το μαύρο και το άσπρο.Το γκρι δεν μπορούν καν να το φανταστούν.. Το να περάσεις δλδ σε επαρχιακό δρόμο ξημερώματα προσεκτικα ένα πεζοφάναρο και για κακή σου τύχη να βρεθεί τροχαία η οποία θα εξαντλήσει ολη της την αυστηρότητα πάνω σου δεν θεωρείται κατακριτέο.Ισα ισα είναι αξιέπαινη πραξη για το πόσο καλα κανει το έργο της η ΕΛ.ΑΣ. και εσύ θα πρέπει να πλερωσεις επειδη εθεσες σε κινδυνο τις αθωες ζωες απο τις διερχόμενες μυγες που ισως να διεσχιζαν τον δρόμο στην ερημιά
    Sorry για το

  4. #1984
    Τη δουλεια τους να την κανουν καλα σε ολους τους τομεις,δηλαδη οφειλουν να ειναι και ενημερωμενοι.Ακομα και ενα 10χρονο μπορει να δει ενα οχημα να περναει το κοκκινο λαμπακι και ακομα πιο ευκολα να συμπληρωσει ενα κωλοχαρτο με 10 στοιχεια κλειδωμενο στο αυτοκινητο του.Οταν ομως εγω βλεπω σημερα πχ να με σταματανε 2 φορες και να προσπαθω να εξηγησω οτι υπαρχει η αναλογια kw/kg και οτι ειμαι νομιμος μου ειναι καπως.Δεν ειναι η δουλεια μου και το γνωριζω...Τα δευτερα παιδια η το ηξεραν(μπααα) η απλα αδιαφορησαν....γιατι ομως να αδιαφορησουν αν ειμαι χωρις διπλωμα...πρακτικα αν γινει ατυχημα θα γινει χαμος....Παντως δεν μπορω να πω ευγενεστατοι,τους ευχαριστω επισης που δεν με γραψανε για εξατμιση και για αδηλωτο χρωμα.
    Φιλε imba, μην περιμενεις οικτο,ειναι σκληρο το forum ;p.Σαφως ξενερωνεις,ξερεις οτι καλα εκανε και σε γραψε,αλλα λες κριμα και καλα κανεις.Παντως το κοκκινο μπορεις να το ελεγξεις σε ενα αδειο δρομο,την μαλακια του αλλου ομως αν δεν φορας κρανος οχι...Παντα κρανος!

  5. #1985
    νομπελιστας χημειας!!! Το avatar του/της pilotos_xtreme
    Εγγραφή
    18/07/2008
    Μηνύματα
    463
    Αρχικά δημιουργήθηκε από tsioy600
    Δεν ήξερες, δεν ρώταγες?
    Σ'αυτο το forum δεν χωράνε παρανομίες και καγκουριές..
    Οι admins, οι φιλοι των admins και γενικα όσοι έχουν απο 1000 ποστ και πάνω είναι αδέκαστοι νομοταγείς πολίτες με πλήρη συνείδηση των πράξεων τους.Τα αγαπημένα τους χρωματα ειναι το μαύρο και το άσπρο.Το γκρι δεν μπορούν καν να το φανταστούν.. Το να περάσεις δλδ σε επαρχιακό δρόμο ξημερώματα προσεκτικα ένα πεζοφάναρο και για κακή σου τύχη να βρεθεί τροχαία η οποία θα εξαντλήσει ολη της την αυστηρότητα πάνω σου δεν θεωρείται κατακριτέο.Ισα ισα είναι αξιέπαινη πραξη για το πόσο καλα κανει το έργο της η ΕΛ.ΑΣ. και εσύ θα πρέπει να πλερωσεις επειδη εθεσες σε κινδυνο τις αθωες ζωες απο τις διερχόμενες μυγες που ισως να διεσχιζαν τον δρόμο στην ερημιά
    Sorry για το


    +599
    Θέλω να με πας εκεί που όλα είναι ωραία
    και να 'χω πάντοτε παρέα
    σου λέω θέλω να με πας
    Θεσσαλονίκη με φεγγάρι
    όλους τους πόνους μου να΄πάρει
    να ξημερώσεις στο Βαρδάρη
    εκεί για πάντα να με πας

  6. #1986
    Η αληθεια ειναι οτι γενικως πεφτει πολυ κραξιμο σε τετοια θεματα, ειναι λιγο ξενερωτο αυτο..
    Ηρεμηστε οπως κ να εχει, γιατι οι πιο πολλοι απο εμας τη μαλακια την εχουμε στο αιμα μας πανω στη μηχανη..
    Αλλα οταν πεφτει η νυχτα,σβηνουν τα πολλα φωτα και δε μας βλεπουν, ολο και καποια ψιλο-χοντρομαλακια κανουμε,ειτε σε καποιο ανοιχτο δρομο ειτε σε καποιο παλιοστενο..

  7. #1987
    Το ρεμάλι της Φ.Νέγρη Το avatar του/της LsKostas
    Εγγραφή
    17/02/2007
    Μηνύματα
    446
    Αρχικά δημιουργήθηκε από webassasin
    Η αληθεια ειναι οτι γενικως πεφτει πολυ κραξιμο σε τετοια θεματα, ειναι λιγο ξενερωτο αυτο..
    Ηρεμηστε οπως κ να εχει, γιατι οι πιο πολλοι απο εμας τη μαλακια την εχουμε στο αιμα μας πανω στη μηχανη..
    Αλλα οταν πεφτει η νυχτα,σβηνουν τα πολλα φωτα και δε μας βλεπουν, ολο και καποια ψιλο-χοντρομαλακια κανουμε,ειτε σε καποιο ανοιχτο δρομο ειτε σε καποιο παλιοστενο..
    To μονο ξενερωτο φιλος , ειναι οτι στην Καλαματα η λεξη κρανος ειναι αγνωστη ...

    Και οτι οι τοπικες εφημεριδες παιζουν 2-3 ατυχηματα την βδομαδα..Ηρωων ,Ναυαρινου κλπ

    Κριμα για την επαρχια , που σκοτωνεται ετσι ...ξενερωτα ...

    Τα λογια πρεπει να ακολουθουνται απο πραξεις.Αλλιως...τουφες :-)

    "ΘΕΛΩ ΝΑ ΝΙΚΗΣΩ,ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΝΙΚΗΘΩ"

  8. #1988
    Τι αρώτηξε; Το avatar του/της Acacius
    Εγγραφή
    21/01/2009
    Μηνύματα
    2.242
    Σε είδα σήμερα το βράδυ στην Καλοκαιρινού κλασσικέ ΚΤΜάκια, χωρίς πινακίδα, χωρίς φως πίσω, με την ξετάπωτη εξάτμιση να ουρλιάζει. Εσύ να κάνεις ΜΠαντιλίκια, η κοπελιά σου να κρατιέται όπως μπορεί από το μ@λάκα που οδηγάει (εννοείται ξεκράνωτοι κι οι δύο) και το ΚΤΜ να πλέει σα μαούνα πάνω στις αναρτήσεις του.

    Μα την Παναγία, αν δεν πάρω ποτέ ΚΤΜ ο βασικός λόγος θα είναι ότι δε θέλω να με περνάνε κατά λάθος για μ@λάκα. Οι TDMάκηδες μπροστά τους ΚαΤιΜάδες είναι κολλεγιόπαιδα.


    Αμέσως μετά την πρώτη βροχή την προηγούμενη εβδομάδα είδα πολλά χυμένα λάδια σε διάφορα σημεία. Λες και δεν ξέρουμε ότι γίνεται σαπούνι η άσφαλτος και ο στούκος είναι παιχνιδάκι με τα πρωτοβρόχια.

    Επίσης βλέπω τελευταία πολλά κουβαδάκια του τάλιρου πάνω σε συχνά ακριβές μηχανές και αναρωτιέμαι αν άρχισαν να γράφουν για κράνος και στο Ηράκλειο.


    Και κάτι καλό: Είδα σήμερα ένα μάτσο Καναδούς να παίζουν γκάιντες στην πλατεία της Αγίας Αικατερίνης και γούσταρα τα μάλα. Blue bonnets over the border και τα μυαλά στα κάγκελα.

  9. #1989
    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

    Ημαρτον λεμε...μπατσινα γουρουνα δολοφονα....

    οταν μεγαλωσετε καποιοι και καταλαβετε οτι καποιε πραξεις εχουν και συνεπειες τοτε τα ξαναλεμε...


  10. #1990
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Ζεύκας
    Εγγραφή
    15/10/2005
    Μηνύματα
    7.135
    ρε QSpec...πολύ ωραία η καφετέρια σήμερα....με φαίνεται θα γενώ θαμώνας...

  11. #1991
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Ζεύκας
    ρε QSpec...πολύ ωραία η καφετέρια σήμερα....με φαίνεται θα γενώ θαμώνας...


    AKOMA ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙΣ ΡΕ???ΑΥΡΙΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΕ ΔΩ....ΞΥΠΝΑ ΜΕ...

  12. #1992
    Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

    Ημαρτον λεμε...μπατσινα γουρουνα δολοφονα....

    οταν μεγαλωσετε καποιοι και καταλαβετε οτι καποιε πραξεις εχουν και συνεπειες τοτε τα ξαναλεμε...

    Κοιτα ποσο απλο ειναι.Εσυ με το hayabusa εχεις παει πολλες φορες πανω απο 130 που ειναι το ανωτατο οριο ταχυτητας στην Ελλαδα.Αυτη η πραξη εχει συνεπειες καθως εισαι παρανομος και επικινδυνος για τους υπολοιπους οδηγους.Οποτε μαλλον παραλληλα μεγαλωνουμε οι περισσοτεροι....

  13. #1993
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Xrated
    Κοιτα ποσο απλο ειναι.Εσυ με το hayabusa εχεις παει πολλες φορες πανω απο 130 που ειναι το ανωτατο οριο ταχυτητας στην Ελλαδα.Αυτη η πραξη εχει συνεπειες καθως εισαι παρανομος και επικινδυνος για τους υπολοιπους οδηγους.Οποτε μαλλον παραλληλα μεγαλωνουμε οι περισσοτεροι....
    ακου (η μαλλον διαβασε) καστορα...δεν εχω περασει ΠΟΤΕ ΜΕ ΚΟΚΚΙΝΟ...δεν εχω παραβιασει ποτε στοπ...ειμαι ο πρωτος που κραζω τους μπατσους....κυκλοφορω συχνα χωρις να φοραω κρανος γυρω απο την περιοχη που μενω...αλλα οταν με σταματησουν και με γραψουν ΔΕΝ ΘΑ ΚΛΑΨΟΜΟΥΝΙΑΣΩ...γκε γκε???αυτο σημαινει οτι καθε πραξη εχει και συνεπειες...

  14. #1994
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Ζεύκας
    Εγγραφή
    15/10/2005
    Μηνύματα
    7.135
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Xrated
    Κοιτα ποσο απλο ειναι.Εσυ με το hayabusa εχεις παει πολλες φορες πανω απο 130

    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

  15. #1995
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Ζεύκας

    κουφαλα...εκανα τα παντα αλλα με εδωσες στεγνα ε????

    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF