Σελίδα 14 από 134 ΠρώτοΠρώτο ... 49101112131415161718192464114 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 196 έως 210 από 1999

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol.VIII

  1. #196
    on-off μέλος Το avatar του/της KostRider
    Εγγραφή
    02/08/2010
    Μηνύματα
    373
    σε είδα παΤΕΡΑΣ με το megaskouter σου,να σταματάς μπροστά μου στην καφετέρια,κατέβηκε η γυναίκα σου να πάρει καφέ και μπροστά σου και αντίστοιχα πίσω σου τα δυό σας αγγελούδια,φυσικά ακράνωτοι όλοι και τερακάβαλο...
    καλά εσένα και τη γυναίκα σου δεν τη λυπάσαι,τα αγγελούδια σας τι σου φταίνε;στο τσάκ ήμουν να σε αρπάξω στα μπουνίδια και να σε δώσω στους τροχαίους,αλλά κρατήθηκα και μόλις έφυγες το μετάνιωσα...

  2. #197
    Banned
    Εγγραφή
    10/02/2013
    Μηνύματα
    9.317
    σας ειδα ρε πανμεγιστοι καβαλα στο scooter γυαλι 80ς
    βερμουδα σαγιοναρα και απο πανω το φυσικο σας δερμα γυαλισμενο η καταλληλη ενδυμασια για στενη επαφη με την ασφαλτο
    φυσικα ακρανωτοι,αλλα η βλακεια περισευε και εξυπναδα επισης
    το<μολις τελειωσαμε εξεταστικη>και το <δεν θα μας μεινουν λ7 για διακοπες>οπως και το <δεν καναμε κανενα εγκλημα>και<τραβα να πιασετε τους δολοφονους του δικου σας>:a31:
    δεν με πεισανε roller coaster-water boys
    οι δολοφονοι δολοφονοι αλλα και εσεις κανατε σαν υποψηφιοι αυτοχειρες την αλλη φορα ποιο προσεκτικα

  3. #198
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    22/04/2011
    Μηνύματα
    1.912
    σε είδαμε να μας προσπερνάς εμένα και το φιλαράκι μου που ταξιδευαμε προς μηχανιώνα πριν ώρα, και είχες ένα on-off με γρήγορο ρυθμό,καλούς δρόμους. Σε είδαμε και εσένα Kawasaki 636 στο ΙΚΕΑ απο έξω.

  4. #199
    Με θυμάσαι ρε πούστη ? Το avatar του/της AristidisZ
    Εγγραφή
    24/09/2012
    Μηνύματα
    3.678
    Πίσω από τον Άγιο Κωνσταντίνο, ο Δήμος Πειραιά έφτιαξε ένα χώρο για αποκλειστικό πάρκινγκ μηχανών
    στην αρχή ήμασταν 2~3 μηχανάκια, πλέον σχεδόν δε βρίσκεις να παρκάρεις
    μπράβο μας που δε τα παρατάμε οπουδήποτε

    ψυχή μου πιες, πιες όσο θες μήπως και πάρεις στροφές

    Ο Γλάρος / ψόφα φούστη γλάρε
    ψαναψόφα φούστη γλάρε

  5. #200
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από AristidisZ Προβολή μηνύματος
    Πίσω από τον Άγιο Κωνσταντίνο, ο Δήμος Πειραιά έφτιαξε ένα χώρο για αποκλειστικό πάρκινγκ μηχανών
    στην αρχή ήμασταν 2~3 μηχανάκια, πλέον σχεδόν δε βρίσκεις να παρκάρεις
    μπράβο μας που δε τα παρατάμε οπουδήποτε
    Δεν το ήξερα αυτο. θενκ γιου
    Οι καλοί άνθρωποι δεν χρειάζονται νόμους για να ενεργούν υπεύθυνα, ενώ οι κακοί άνθρωποι θα βρουν τρόπους να τους παρακάμψουν. -Πλάτων

  6. #201
    Με θυμάσαι ρε πούστη ? Το avatar του/της AristidisZ
    Εγγραφή
    24/09/2012
    Μηνύματα
    3.678
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από arkroan Προβολή μηνύματος
    Δεν το ήξερα αυτο. θενκ γιου
    Αλκιβιάδου, μεταξύ Β. Γεωργίου και Τσαμαδού

    ψυχή μου πιες, πιες όσο θες μήπως και πάρεις στροφές

    Ο Γλάρος / ψόφα φούστη γλάρε
    ψαναψόφα φούστη γλάρε

  7. #202
    πολλα μου εχου γινει και ποτε δεν εγραψα,αλλα τωρα θα γραψω.
    σε ειδα ρε καραγκιοζη με το tdm ημουν με το τσαλι στην φορμοιωνος και την ανεβαζα εκανα προσπεραση σε ενα αμαξι πολυ αργο και μου ερχεσε με φορα απο πισω για να περασεις αλο λιγο και θα με περναγες απο πανω,παλιομαλακα βλακα παγκοσμιε με το κρανος avg και καλα ροσι,εισαι τυχερος που δεν ημουν με την μηχανη μου,θα σε σταματαγα και σε πηδαγα ορθιο παλιοβλακα.
    σας εχω ολους εσας τους παγκοσμοιους καφετερειακιδες και της ευθειακιδες,αιντε μαθετε να μπαινετε σε καμια στροφη και τα λεμε μετα.

  8. #203
    Banned
    Εγγραφή
    10/02/2013
    Μηνύματα
    9.317
    σας ειδα σημερα το μεσημερακι rr1000 repsol-rr1000 μαυρο να πηγαινετε για καστορια-πανελληνια και παγκοσμιο εντουρο-φουλ εξοπλισμενοι και οργανωμενοι καλα να περασετε

  9. #204
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της teo_g7
    Εγγραφή
    21/04/2011
    Μηνύματα
    1.018
    Σε είδα πανίβλακα με το στρόμα να σκίζεις το παλλόμενο της Αίολου με την Παν.Τσαλδάρη στο Περιστέρι.Ευτυχώς που είμαι υποψιασμένος γιατί την κάνουν πολλοί αυτή τη μαλακία.Καλά ρε πούστη μου σήματα δε δώσατε???
    Φέρτε μου χιλιόμετρα....
    Τα σκούτερ και τα παπια δεν ειναι μηχανές και δεν είναι τρου αντβεντσουρ Taisteal™

  10. #205
    Banned
    Εγγραφή
    10/02/2013
    Μηνύματα
    9.317
    σε ειδα νωριτερα πανηλιθιε με τοκαταμαυρο R6
    εγω με το παπιο μου και την κυρα καναμε χαλαρη βολτιτσα
    μπαινεις σε δεξια στροφη με το σωμα σου στα αριστερα και να σπρωχνεις δεξια την μηχανη και να διαγραφεις μια τροχια εξω απο την λωριδα σου καταπανω μου
    μπορει να σε χτυπησε κανενα ζουζουνι
    μπορει να<αεριζοσουν>εκεινη την ωρα και αλλαξες θεση στην σελα
    αν ημουν με αμαξι δεν θα μιλουσαμε τωρα ετσι οπως πηγαινες,αμα δεν το κατεχεις τι το παιρνεις το εργαλειο?και αντε και το πηρες τα αγωνιστικα σου γονιδια σε επαρχιακο δρομο βρηκες να τα βγαλεις????????
    αφου πλακωθηκες στα φρενα ησουν σχεδον διπλα μου και σου εδειξα ποσο μαλακας εισαι :a31::a31::a31:
    και απαντησες με τον χαιρετισμο του μεσαιου δαχτυλου
    ΣΩΣΤΟςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς και τυχερος συναμα γιατι ημουν με τον παπιο και την κυρα μου
    βουνο με βουνο δεν σμιγει το νου σου
    αν και δεν φταις εσυ,επρεπε να καθιερωθει το level1 υποχρεωτικο μαθημα στο διπλωμα μοτο,και οχι οι παπαριες που σας δειχνουν για να γραφουν ωρες

  11. #206
    Se eida Dimzab Mitsara me tin gynaika sou tin Alexia sta meri mou...NA ZISETE NA EFTIXISETE KAI KALOUS APOGONOUS...opote boreite elate me to mixanaki na kanoume ena petasma.stim Africs...

  12. #207
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Panoskl
    Εγγραφή
    06/04/2008
    Μηνύματα
    245
    Σε είδα με το 1200GS χτες το απόγευμα κάπου στην Πειραιώς να έχεις αναμμένα όλα τα φώτα που θα μπορούσαν να υπάρχουν σε μηχανή.

    Xenon και προβολάκια και ομίχλης και ότι νάναι, μια μάζα από φως.

    Έτσι είναι, όταν πας για Adventure πρέπει να είσαι ασφαλής...

    Ίσως βέβαια να βοηθούσε στην ασφάλεια και η χρήση π.χ. ενός κράνους, λέμε τώρα.
    I will take the mountains!

  13. #208
    on-off μέλος Το avatar του/της KostRider
    Εγγραφή
    02/08/2010
    Μηνύματα
    373
    σε είδα φίλε αστυνομικέ και εσένα φίλε με το enduro να σταματάτε διαδοχικά να με ρωτήσετε αν είμαι οκ, επειδή είχα σταματήσει στη ΛΕΑ στην εθνική. σε είδα κι εσένα πιτσιρικά με το παπί στην shell στη Βούλα που μου είπες ωραίο! σου απάντησα μ'ένα χαμόγελο μέσα από το κράνος! Ελπίζω να πάρεις κι εσύ κάποια στιγμή μοτοσυκλετα υψηλού κυβισμού!

  14. #209
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της teo_g7
    Εγγραφή
    21/04/2011
    Μηνύματα
    1.018

    Angry

    Σε είδα τριμάλακα με το μηχανάκι φορτωμένο σαν τριαξονικό και 2 κοριτσάκια πάνω.Δε σε χάλασε το χέσιμο αλλά δεν έδειξες να καταλαβαίνεις.Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	IMG_20130621_152422.jpg 
Προβολές:	294 
Μέγεθος:	82,8 KB 
ID:	293729
    Φέρτε μου χιλιόμετρα....
    Τα σκούτερ και τα παπια δεν ειναι μηχανές και δεν είναι τρου αντβεντσουρ Taisteal™

  15. #210
    ninjaki the dragon Το avatar του/της EVI
    Εγγραφή
    02/02/2006
    Μηνύματα
    2.504
    θα κοπανησω καμμια κοπελιτσα με παπι καμμια ωρα... οταν την ξαναδω ΓΙΑΤΙ ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΠΑΣ ΜΕ 15ΧΑΩ ΤΟ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΖΙΓΚ ΖΑΓΚ ΑΙ ΣΤΟ ΚΟΡΑΚΑ ΠΙΑ....
    :angel:
    i am ninja you can't see me
    Revvin' up your engine ,Listen to her howlin' roar , Metal under tension ,Beggin' you to touch and go , Ride into the Danger Zone

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 19:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 14:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF