Σελίδα 14 από 29 ΠρώτοΠρώτο ... 491011121314151617181924 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 196 έως 210 από 421

Θέμα: KTM Super Adventure 1290

  1. #196
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της peterTHErider
    Εγγραφή
    16/12/2008
    Μηνύματα
    1.674
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από amyroukai Προβολή μηνύματος
    Όχι στην Κρήτη
    μην το λες...
    αν δεν κοιτας εκει που πας...θα πας εκει που κοιτας!

  2. #197
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από peterbmwrider Προβολή μηνύματος
    ρε αδερφε κουβεντα να γινεται...αλλα σε επαρχιακο σιγουρα βρισκεις ευθειουλες που με την καταλληλη διαθεση τα 180-200 ειναι στο προγραμμα!









    ΣΙΓΑ............ΠΡΟΣΕΧΕ ΘΑ ΣΚΙΣΤΕΙ ΤΟ








    ΚΑΛΤΣΟΝ..!!







    ΥΓ. Άντε σάς κλείνω τώρα νά δώ ΑΕΚΑΡΑ.......

  3. #198
    ΒΟΑΚ τιγκα στην κάμερα. Στο ορεινό δεν χωράς για τόσα... Σε ποιό νομό είσαι;

  4. #199
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της peterTHErider
    Εγγραφή
    16/12/2008
    Μηνύματα
    1.674
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Terens Προβολή μηνύματος
    ΣΙΓΑ............ΠΡΟΣΕΧΕ ΘΑ ΣΚΙΣΤΕΙ ΤΟ








    ΚΑΛΤΣΟΝ..!!
    ασε εσυ φοβασαι και δεν κανει...
    ειπαμε,ολα τα μηχανακια που πανε πανω απο 150 ειναι αχρηστα...
    εσυ μαλλον το εχεις ηδη ΣΚΙΣΕΙ το καλσονακι σου...
    αν δεν κοιτας εκει που πας...θα πας εκει που κοιτας!

  5. #200
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της peterTHErider
    Εγγραφή
    16/12/2008
    Μηνύματα
    1.674
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από amyroukai Προβολή μηνύματος
    ΒΟΑΚ τιγκα στην κάμερα. Στο ορεινό δεν χωράς για τόσα... Σε ποιό νομό είσαι;
    βοακ οι περισσοτερες εχουν ΗΔΗ τουφεκιστει...αλλα προς αγιο νικολαο εχει 3 που φαινονται και ξερουμε που ειναι...απο κει και μετα δεν εχει τιποτε αλλα εχει αρκετες ευθειουλες...
    αν δεν κοιτας εκει που πας...θα πας εκει που κοιτας!

  6. #201
    Η τελευταία στην παχιά άμμο και μετά καθαρά όντως.

  7. #202
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της peterTHErider
    Εγγραφή
    16/12/2008
    Μηνύματα
    1.674
    και απο ηρακλειο για μπαλι η ρεθυμνο που ειναι οι συνηθισμενες γρηγορες βολτες τις 2 στο φοδελε τις πυροβολησανε αλλα και παλι φαινονται και εχει και ταμπελα!
    αν δεν κοιτας εκει που πας...θα πας εκει που κοιτας!

  8. #203
    Κύριος Σουπιάς Το avatar του/της daz
    Moderator
    Εγγραφή
    02/12/2008
    Μηνύματα
    11.798
    Εμένα μου αρέσουν τα μεγάλα. Δεν είναι για μένα αλλά μου αρέσουν. Όσες φορές βγήκα εγνατία θα ήθελα ένα. Στο ορεινό στροφιλίκι δε θα με χάλαγε. Σε δικάβαλες χαλαρές βολτούλες θα ήταν πιο άνετο χωρίς να είναι πιο βενζινοβόρο. Σε μεγάλα ταξίδια χωρίς ανάγκη δύσκολων χωμάτινων περασμάτων είναι ιδανικά.

    Βάλε και τα ηλεκτρονικά τους, την καλύτερη ποιότητα που έχουν απ' τα μικρά, τους περισσότερους χώρους για δύο και μπαγκάζια, τις υψηλότερες μωτ, ακριβότερα περιφερικά, καλύτερες αναρτήσεις ή αναρτήσεις που λειτουργούν σαν μαγικό χαλί λόγο βάρους, το απείρως περισσότερο γκάζι..

    Οι στοιχειώδεις δυνατότητές τους στο χώμα είναι αρκετές για το είδος τους. Βατούς χωματόδρομους και σπασμένους επαρχιακούς θα κλιθούν να διαβούν. Όσες κι είναι οι δυνατότητές τους, όσες κι αν είναι οι ικανότητες του αναβάτη τους, κάτι παραπάνω δεν θα κάνουν.

    Αν κάποιος θέλει πολλές δυνατότητες στο χώμα απλά δεν πάει εκεί. Ψάχνει κάτι ελαφρύ ή το ελαφρύτερο που να μπορεί να συνδυάσει τις ανάγκες του.
    Αν κάποιος θέλει να κυκλοφορεί καθημερινά στην πόλη και να πηγαίνει μια φορά στο τόσο μια βολτούλα τότε σίγουρα δεν θα τα ευχαριστηθεί. Αν το πάρει και δεν έχει λεφτά να το πάει βόλτα έκανε λάθος. Αν το πάρει και νομίζει ότι θα κατεβάσει δέκα πόντους τους αμμόλοφους της αφρικής τότε επέλεξε τον καλύτερο τρόπο για να χάσει κιλά όχι να απολάυσει το ταξίδι του.

    Αυτός που μπορεί να τα αγοράσει συντηρήσει και χρησιμοποιήσει σε τομείς που είναι εντός των δυνατοτήτων τους θα τα απολαύσει.


    Μην προσπαθείτε να φέρετε τον τερενς σε λογαριασμό, είναι αδύνατον. Του έχω εξηγήσει ένα εκατομμύριο φορές πως ακόμα κι αν πάρεις ένα μεγάλο και κάνεις ότι ακριβώς θα έκανες με μένα μικρό η διαφορά παραμένει χαοτική. Το αν κάποιος επιλέξει να δώσει ένα σκασμό λεφτά είναι δικό του γούστο και καπέλο. Ένα πολυτελές αυτοκίνητο μπορεί να κάνει ότι ακριβώς και ένα μικρότερο μόνο που θα το κάνει εντελώς διαφορετικά. Αυτός ακόμα προσπαθεί να μας πείσει να πάρουμε παντα 4χ4 αντί τουαρεγκ γιατί κάνουν τα ίδια πράγματα. Και τα δύο είναι 4χ4 και με τα δύο θα πας με την ίδια ταχύτητα γιατί οι κάμερες είναι ρυθμισμένες στα 70χλμ/ωρα λέει. Και να τον ακούμε γιατί είχει πολλά τουαρέγκ και είναι άχρηστα και να απολαύσουμε τη ζωή με ένα πάντα.

    Η κατηγορία των μαστόδοντων δεν είναι για όλους και όχι πάντα λόγο τιμής ή κόστους. Από κει και πέρα όμως οι συνειδητοποιημένοι που ξέρουν τι πήραν και γιατί το πήραν θα το απολαύσουν.

    Γιατί συζητάμε αν έχει λόγο ύπαρξης αντί να λέμε αν το θεωρούμε καλό, αν μας αρέσει, αν θα το θέλαμε διαφορετικό αν είναι καλύτερο απ' το bmw κτλ.
    Sent from me using a computer.

  9. #204
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της peterTHErider
    Εγγραφή
    16/12/2008
    Μηνύματα
    1.674
    +10000000000000
    αν δεν κοιτας εκει που πας...θα πας εκει που κοιτας!

  10. #205
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από daz Προβολή μηνύματος
    Εμένα μου αρέσουν τα μεγάλα. Δεν είναι για μένα αλλά μου αρέσουν. Όσες φορές βγήκα εγνατία θα ήθελα ένα. Στο ορεινό στροφιλίκι δε θα με χάλαγε. Σε δικάβαλες χαλαρές βολτούλες θα ήταν πιο άνετο χωρίς να είναι πιο βενζινοβόρο. Σε μεγάλα ταξίδια χωρίς ανάγκη δύσκολων χωμάτινων περασμάτων είναι ιδανικά.

    Βάλε και τα ηλεκτρονικά τους, την καλύτερη ποιότητα που έχουν απ' τα μικρά, τους περισσότερους χώρους για δύο και μπαγκάζια, τις υψηλότερες μωτ, ακριβότερα περιφερικά, καλύτερες αναρτήσεις ή αναρτήσεις που λειτουργούν σαν μαγικό χαλί λόγο βάρους, το απείρως περισσότερο γκάζι..

    Οι στοιχειώδεις δυνατότητές τους στο χώμα είναι αρκετές για το είδος τους. Βατούς χωματόδρομους και σπασμένους επαρχιακούς θα κλιθούν να διαβούν. Όσες κι είναι οι δυνατότητές τους, όσες κι αν είναι οι ικανότητες του αναβάτη τους, κάτι παραπάνω δεν θα κάνουν.

    Αν κάποιος θέλει πολλές δυνατότητες στο χώμα απλά δεν πάει εκεί. Ψάχνει κάτι ελαφρύ ή το ελαφρύτερο που να μπορεί να συνδυάσει τις ανάγκες του.
    Αν κάποιος θέλει να κυκλοφορεί καθημερινά στην πόλη και να πηγαίνει μια φορά στο τόσο μια βολτούλα τότε σίγουρα δεν θα τα ευχαριστηθεί. Αν το πάρει και δεν έχει λεφτά να το πάει βόλτα έκανε λάθος. Αν το πάρει και νομίζει ότι θα κατεβάσει δέκα πόντους τους αμμόλοφους της αφρικής τότε επέλεξε τον καλύτερο τρόπο για να χάσει κιλά όχι να απολάυσει το ταξίδι του.

    Αυτός που μπορεί να τα αγοράσει συντηρήσει και χρησιμοποιήσει σε τομείς που είναι εντός των δυνατοτήτων τους θα τα απολαύσει.


    Μην προσπαθείτε να φέρετε τον τερενς σε λογαριασμό, είναι αδύνατον. Του έχω εξηγήσει ένα εκατομμύριο φορές πως ακόμα κι αν πάρεις ένα μεγάλο και κάνεις ότι ακριβώς θα έκανες με μένα μικρό η διαφορά παραμένει χαοτική. Το αν κάποιος επιλέξει να δώσει ένα σκασμό λεφτά είναι δικό του γούστο και καπέλο. Ένα πολυτελές αυτοκίνητο μπορεί να κάνει ότι ακριβώς και ένα μικρότερο μόνο που θα το κάνει εντελώς διαφορετικά. Αυτός ακόμα προσπαθεί να μας πείσει να πάρουμε παντα 4χ4 αντί τουαρεγκ γιατί κάνουν τα ίδια πράγματα. Και τα δύο είναι 4χ4 και με τα δύο θα πας με την ίδια ταχύτητα γιατί οι κάμερες είναι ρυθμισμένες στα 70χλμ/ωρα λέει. Και να τον ακούμε γιατί είχει πολλά τουαρέγκ και είναι άχρηστα και να απολαύσουμε τη ζωή με ένα πάντα.

    Η κατηγορία των μαστόδοντων δεν είναι για όλους και όχι πάντα λόγο τιμής ή κόστους. Από κει και πέρα όμως οι συνειδητοποιημένοι που ξέρουν τι πήραν και γιατί το πήραν θα το απολαύσουν.

    Γιατί συζητάμε αν έχει λόγο ύπαρξης αντί να λέμε αν το θεωρούμε καλό, αν μας αρέσει, αν θα το θέλαμε διαφορετικό αν είναι καλύτερο απ' το bmw κτλ.











    ΠΑΛΙ ΠΑΡΑΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗ....??










    Όχι άλλο κάρβουνοοοοοοοοοοοοο......

  11. #206
    Κύριος Σουπιάς Το avatar του/της daz
    Moderator
    Εγγραφή
    02/12/2008
    Μηνύματα
    11.798
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Terens Προβολή μηνύματος
    ΠΑΛΙ ΠΑΡΑΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗ....??


    Όχι άλλο κάρβουνοοοοοοοοοοοοο......
    Τελικά ρε τερενς εσύ πρέπει να είσαι το πιο παρεξηγημένο άτομο του φόρουμ. Κανείς δεν σε καταλαβαίνει.
    Sent from me using a computer.

  12. #207
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από daz Προβολή μηνύματος
    Τελικά ρε τερενς εσύ πρέπει να είσαι το πιο παρεξηγημένο άτομο του φόρουμ. Κανείς δεν σε καταλαβαίνει.









    ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΡΕ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ.................ΟΙ ΠΥΡΑΥΛΟΙ







    Άλλά δέν μπορώ νά πάρω,μόλις μπορέσω όμως θά σέ πάρω παρέα
    νά πάμε στό φεγγάρι..........

  13. #208
    Κύριος Σουπιάς Το avatar του/της daz
    Moderator
    Εγγραφή
    02/12/2008
    Μηνύματα
    11.798
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Terens Προβολή μηνύματος
    ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΡΕ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ.................ΟΙ ΠΥΡΑΥΛΟΙ







    Άλλά δέν μπορώ νά πάρω,μόλις μπορέσω όμως θά σέ πάρω παρέα
    νά πάμε στό φεγγάρι..........
    Τερενς!!! Θα μας παρεξηγήσουν!

    Και εγώ πάντως τα ίδια λέω στην κοπέλα μου.
    Sent from me using a computer.

  14. #209
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από daz Προβολή μηνύματος
    Τερενς!!! Θα μας παρεξηγήσουν!

    Και εγώ πάντως τα ίδια λέω στην κοπέλα μου.











    ΠΌΣΟ ................







    Χρονών είσαι βρέ...??
    Άσε τά πούστικα καί λέγε πρίν μάς τό κλείσουν
    μπάς καί κάνουμε δεσμό.

  15. #210
    @@ μαστορας Το avatar του/της Bob_o_mastoras
    Εγγραφή
    18/05/2014
    Μηνύματα
    3.729
    Ποιο Tuareg ρε Daz?? Eνα ειναι το 4x4, το Suzuki Samurai!
    MADE IN JAPAN 日本製

Παρόμοια θέματα

  1. Ktm 990 Adventure Fotos & 950 Mx
    από DUKASII στο forum KTM
    Απαντήσεις: 20
    Τελευταίο μήνυμα: 21/11/2005, 10:47
  2. KTM SUPER DUKE RR Race Use Only
    από ixnilatis στο forum KTM
    Απαντήσεις: 19
    Τελευταίο μήνυμα: 19/10/2005, 09:29
  3. espase aktina apo KTM LC4 adventure!
    από KaTaNaS στο forum KTM
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 28/07/2005, 11:33

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF