Σελίδα 15 από 134 ΠρώτοΠρώτο ... 510111213141516171819202565115 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 211 έως 225 από 1999

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol.VIII

  1. #211
    Banned
    Εγγραφή
    10/02/2013
    Μηνύματα
    9.317
    σας ειδα και θα βροντηξω καμμια ωρα
    γιατι κοπελες μου οσο περνανε τα χρονια φορατε και ποιο λιγα και ποιο μικρα ρουχακια το καλοκαιρι?

  2. #212
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DimChios
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    11.607
    σας είδα 3 ΔΙΑΣ να σταματάτε στην άκρη τύπο με GSXR 1000 K8, άκρανο, απινακίδωτο, με σορτσάκι, σαγιοναρα, αμάνικο, ίσα που έφτανε να πατήσει κάτω, με κεφάλι ξυρισμένο και μια λωρίδα στη μέση σαν του Mr T. ....
    εσκυψε ένας απο εσάς, κατι του είπε, κάτι του απάντησε, τον χτύπησε ο ΔΙΑΣ στην πλάτη φιλικά και με χαμόγελο, ανταπέδωσε το χαμόγελο και την έκανε με μπαντηλίκια!

    Φιλαράκια ήσασταν έ?


    Εμένα βέβαια με το αμάξι με σταματήσατε πάλι για έλεγχο... λες και αν ήθελα να κάνω κάτι θα είχα τόσο διακρητικό αμάξι που μόνο το όνομα μου σε αυτοκόλλητο δεν έχω επάνω

    Σε είδα κι εσένα με την Αφρικα, σβησμένη η μισή πινακίδα + φιμέ plexiglas απο πάνω, άκρανος αλλά με τις υπηρεσιακές μποτούλες σου, το μάχιμο παντελονάκι σου... πήγαινες κι εσύ για δουλειά
    Τελευταία τροποποίηση από McGyver; 22/06/2013 στις 08:52.

  3. #213
    Σε ειδα ασφαλιτη πιτσιρικα την προηγουμενη εβδομαδα με κουρεμα λωριδα και μου επεσαν τα σαγωνια...... Με αλλα ρουχα θα εισαι γνωστος-αγνωστος.......

  4. #214
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της g_m900
    Εγγραφή
    15/12/2010
    Μηνύματα
    988
    Σε ειδα χθες το βραδυ φιλαρακι στον Πειραια με την κουδουνιστρα σου (Ducati Hypermotard) ...να το καντηλιαζεις και μολις πηρες την στροφη να κοβεις επιδεικτικα.

    Παντως σε ερωτηση προς την γυναικα αν θελει να σταματησω για να με χωρισει και να ερθει μαζι σου...η απαντηση ηταν αρνητικη .

    Δεν καταφερες να μας χωρισεις...βγηκαμε πιο δυνατοι !!!

    Οτι να ναι...

  5. #215
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.592
    σε ειδα να οδηγας το παπι και να οδηγας μπεγλερι.

    σε ειδα να σφαζεις με το σμαρτ καθετα το κοκκινο και να βγαινεις στην αμαλιας αλλα δεν μασουσες αφου εισασταν 2 ντουκια στο σμαρτ και αλλο ενα χωρις πινακιδα στον σουπερ δουκα.

    ειδα ομως και μοτοσυκλετιστες που τους εκανα χωρο με το κουτι να μου λενε ευχαριστω. ειδα και αλλους με κουτια να με ευχαριστουνε ειτε για την παραχωρηση προτεραιοτητας ειτε να μου κανουνε χωρο οταν ημουνα στις 2 ροδες.

    και τελος σε ειδα φιλε με την μπλουζα απο το 4ο 36ωρο των γκουτσαιων το σαββατο στο σουπερ μαρκετ.
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  6. #216
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    26/11/2012
    Μηνύματα
    1.470
    σε ειδα μπουφο ακρανοτο με το tdm σου στην παραλιακη να γκαζωνεις διπλα μου στο φαναρι λες και θα κωλωνα να στριψω επιδει ειχα kle? δεν σε χαλασε που το στριψιμο ειναι στα χερια και οχι στην μηχανη. και μετα πλακωθηκες να φυγεις και η πινακιδα σου να χανει 1-1 τις βιδες της,λογικα μεχρι γλυφαδα θα σου ειχε φυγει.
    σας ειδα ολο το σκ ακρανοτους με γυναικες, παιδια, σκυλια, γατια, κουνελια !! (αληθεια λεω), και φιλους πανω στις μηχανες. αλλα ειδα και σωστους να πηγενουν την βολτα τους.

  7. #217
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της VASOS
    Εγγραφή
    01/04/2009
    Μηνύματα
    500
    Σε είδα καΛΛόπαιδο χθες το βράδυ στη λαυρίου με το στρώμα σου και σου έκανα χώρο να περάσεις γιατί σε είδα ολίγον βιαστικό. Μετά σε είδα να κολλάς πίσω από τα αυτοκίνητα και να με καθυστερείς, όταν, δε, προσπάθησα να σε περάσω ανοιξες γκάζι επιδεικτικά...Αυτό ολίγον με χάλασε. Αργότερα, όταν σε πέρασα σα σταματημένο στην είσοδο της πλατείας στα γλυκά νερά και μετά στην περιφερειακή έκανες τη λυράτη.

  8. #218
    Banned
    Εγγραφή
    10/02/2013
    Μηνύματα
    9.317
    σας ειδα πολλους να κατηφοριζεται απο εδεσσα ερχομενοι(το πιθανοτερο απο καστορια) καλα χιλιομετρα

  9. #219
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DimChios
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    11.607
    Σε είδα στην Αττική Οδό χθές κατά τις 20:00 φίλε απο τους καθρεφτες μου να έρχεσαι και ήδη ήξερα τι ομορφιά θα δώ σαν θα περάσεις απο δίπλα!
    "Μπάμ" εκανες! Δικάβαλος, εξοπλισμένοι φούλ και το Super TENERE 750 του 94 στην ΠΕΝΑ!!!

    ΕΥΓΕ ΣΑΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ



  10. #220
    Πολυτεχνίτης Το avatar του/της MuayThai
    Εγγραφή
    15/02/2006
    Μηνύματα
    69
    Είδα μαύρο gsxr και λευκό street triple σήμερα στην Επίδαυρο να με περνάνε και γω να οδηγώ το κουβαδάκι της κοπελιάς μου...

  11. #221
    Το μπαμπούρι Το avatar του/της Bradipous
    Εγγραφή
    25/08/2012
    Μηνύματα
    1.171
    Απο το λιμανι μεχρι την Αιγαιου πρεπει να επικαλεστηκα τα θεια πανω απο 5 φορες.

    Πρωτος εσυ ποδηλατη (με φουλ ποδηλατικο εξοπλισμο κ αγωνιστηκο ποδηλατο) πεταχτηκες οσαν τον σιφουνα και πηγαινες και στη μεση μετα.

    Μετα μεσα σε περιπου 800 μετρα, απο το μικελ ως τον λευκο και οι 3 με κανατε αφενος να τρομαξω και αφετερου να συγχιστω.
    Ο πρωτος αγνωστου υπηκοοτητας τυπος πεταχτηκε τρεχοντας να περασει τον δρομο σε ενα ακυρο σημειο ενω τα αμαξια ειχαν ηδη φτασει πολυ κοντα του, η δευτερη νεαρη μιλφ με το τεκνο ανα χειρας το ιδιο αλλα ειχε μεγαλυτερη αποσταση απο τα οχηματα και ο τριτος κλαρινογαμπρος στο φαναρι του λευκου εφτασε στη μεση του δρομου με 2 κοπρους να τον ακολουθουν ενω ηταν πρασινο για τα οχηματα.

    Μετα σε ολη την νεα παραλια σε ειδα με την παπια πεκινου και εχω να σου προσαψω την απουσια κρανους, τον διαλογο που ειχες εν κινησει με τον γνωστο που συναντησες για καμποση αποσταση και την φραπεδια στο χερι.

  12. #222
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    22/04/2011
    Μηνύματα
    1.912
    σας είδα πόσα άτομα εχθές προς χαλκιδική 2ο πόδι ,και όταν ερχόμουν σας χαιρετούσα και όλοι ανταποδίδατε

    Πολλές μηχανές ρε παιδί μου από BMW S1000RR μέχρι Z750 τα πάντα λέμε :P

    Στα μουδανιά απο έξω κυρίως στο κεντρικό δρόμο ένα Ζ750 μας χάρισε το wheelie του ,και με τον ωραίο ήχο απο την εξάτμιση του ,με εξοπλισμό το παλικάρι .

    Καλούς δρόμους!

  13. #223
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    22/09/2008
    Μηνύματα
    539
    Σας είδα κατεβαίνοντας για Καρδαμύλη Varadero και GS 1200, ένας από τους 2 κόρναρε και εγώ από συνήθεια έπαιξα τα φώτα (ενώ είχαμε ήδη διασταυρωθεί, έξυπνο πολύ )

  14. #224
    εναλλακτικό μέλος Το avatar του/της akis_trevor
    Εγγραφή
    28/07/2011
    Μηνύματα
    2.939
    σε ειδα με το xt;(ηταν τιγκα φορτωμενο) στο δρεπανο,να σταματας για να κανεις στην ακρη μια γατα που χτυπησε καποιος λιγο πριν.σταματησα κι εγω γιαυτον τον λογο αλλα με προλαβες.σηκωθηκε μονη της και ψιλοπερπαταγε...ελπιζω να την βγαλει καθαρη...καλους δρομους να εχεις Ανθρωπε!
    ....νιώθω μεγάλη μοναξιά μέσα στο πλήθος....

  15. #225
    Banned
    Εγγραφή
    10/02/2013
    Μηνύματα
    9.317
    Σας ειδα πολλους να περνατε απο εδεσσα γυρνωντας απο πανελληνια,και εγω μπαστακωμενος στην εξοδο της πολης
    πολλους χαιρετισα
    ελαχιστοι ανταπεδωσαν

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 19:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 14:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF