Σελίδα 15 από 31 ΠρώτοΠρώτο ... 5101112131415161718192025 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 211 έως 225 από 454

Θέμα: Σε Είδα.....

  1. #211
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της mparmpanik
    Εγγραφή
    20/05/2009
    Μηνύματα
    171
    ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ!!!


    ναι, ναι την ειδα!!!

    εβγαλε φλας δεξι!!

    και εστριψε .. ΔΕΞΙΑ!!!!

  2. #212
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    20/03/2008
    Μηνύματα
    22
    με το μαυρο TMAX σου, ειχες βαλει και εξατμησουλα remus .....

    τη βερμουδιτσα, το κοντομανικο σε απαλο ροζακι και τη γελοια τη σαγιοναρα ...που πας ρε κιτσο παλιοψινακη....

    οι μπαντες (που με το μυαλο σου το λιγο) προσπαθουσες απο τον φοινικα μεχρι τη περαια ...


    σε καθε φαναρι ρε βλακα......


    ουτε μια δε σου βγηκε..


    Π@Π@Ρ@ μας τα εκανες τσουρεκια


    ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΡΕΕΕΕ



    Υ.Γ. βαλε κανα παπουτσι ρε βοδι ειναι αηδια τα βρωμοποδαρα σου που μαυρισαν απο το δρομο και τη γ@μ*σαγιοναρα ΣΙΧΑΜΕΝΕ!!!!

  3. #213
    βολτάδικο μέλος
    Εγγραφή
    27/03/2005
    Μηνύματα
    370
    δες εδώ χολή που βγάζει

  4. #214
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    22/09/2008
    Μηνύματα
    539

    Σε είδα ότι με είδες

    Ήμουν στη Λ. Μαραθώνος , ρεύμα προς Αθήνα, στο φανάρι για να στρίψω αριστερά για Αττική Οδό. Σε είδα που ερχόσουν πατημένος από το άλλο ρεύμα με το Faser και κατάλαβα ότι δεν προλαβαίνεις να σταματήσεις κι έτσι δεν ξεκίνησα όταν άναψε το πράσινο. Το κατάλαβες κι εσύ ότι δεν προλάβαινες και μου έπαιξες τα φώτα να μην ξεκινήσω. Περνώντας με χαιρέτησες-ευχαρίστησες με το χέρι και ανταπέδωσα. Τέτοια συνεννόηση εντός 2 δευτερολέπτων για ένα κόκκινο μόνο μεταξύ μηχανών.

  5. #215
    Ποσαδιστής Το avatar του/της el_hymador
    Εγγραφή
    09/09/2005
    Μηνύματα
    3.918
    Χθες κατα της 1:30 στο περιπτερο της Αγ. Κωνσταντινου ακριβως εξω απο το εμπορικο κεντρο...

    ελεος....επεσα ξερος...

  6. #216
    Σε ειδα μλκισμενη(πρωτοτυπο ε?) στον κομβο κατω απο τη λαμπρακη διπλα στο ρεμα (σαλονικα)
    απο μακρυα να ξεπροβαλεις σιγα σιγα.

    Καταλαβα οτι θα κανεις μλκια οποτε πηγαινα σιγα σιγα και ωωωω εβλεπα το κεφαλι σου να ΜΗΝ στριβει προς τη μερια μου παρα τα 2 διαδοχικα στοπ π εχεις.

    Η γυαλιστερη καινουρια κοκκινη νεκροφορα σου μακρας Suzuki Swift να γεμιζει τη λωριδα μου αργα και βασανιστικα χωρις κανενα ενδοιασμο.

    Και οταν εφτασα διπλα ς κ σου κορναρα 3 φορες (η 3η παρατεταμενα) προειδοποιητικα και αντι να πας πισω η μπρος εκλεισες τη λωριδα οταν σε προσπερασα αργα και επειδικτικα το μονο π βρηκες να πεις ηταν "ενταξει ενταξει"

    δεν θα σε βρισω αλλο ουτε θα σε απειλησω.

    απλα εισαι τυχερη π δεν ειμουν με το πολο γτ ψαχνομαι για καινουριο αμαξι η βελτιωση και θα μου χρειαζοντουσαν μερικα ευρω
    θελω 4κυλινδρο για Α1!!!!!!!!!!!!

    πωλειται cbf250

    http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=96752

  7. #217
    Προκατειλημμέλος Το avatar του/της SVX
    Εγγραφή
    25/07/2008
    Μηνύματα
    4.098
    Σε Ειδα .....φορτσατο στα Τεμπη καβαλα στο ολοκαινουριο Ασημι FJR 1300 των 14000 ευρω και με το κρανος το jetακι απ'το ALEX PAK ....



    να απολαμβανεις το Μαγιατικο αερακι σαν σκυλι με το κεφαλι εξω απ'το παραθυρο....
    Accipere quam facere praestat injuriam

  8. #218
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    05/07/2006
    Μηνύματα
    254
    Σε ειδα και ησουν γελοιος. Γιατι ετρεχες στη Νεα Ερυθραια με το strom και καλα χενον εξατμιση με διπλο μπουρι γαματα κρανη και κοντεψες να σκοτωθεις για να με περασεις, να στα ψαλλει η γκομενα που πηγες να στουκαρεις, να κολλησεις καπου, να σε περασω χαλαρος και πιο μετα να με ξαναπερασεις με προβολεις παρακαλω και 50 μετρα πιο κατω στο Υγεια να σταματησεις στο φαναρι. Κοπανε. Γιατι;
    mustili

  9. #219
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της PortisHead
    Εγγραφή
    25/05/2006
    Μηνύματα
    2.481
    Σε ειδα για 2η φορα στην ιδια περιοχη.
    Την 1η φορα στο Σκαλβενιτη στο φαναρι στην Ιχθυοσκαλα Κερατσινιου.
    Εκει ξεφτυλισες ενα GSXR1000 στριβοντας με ντριφτ ,ολα κατω και διορθωνοντας την πλαγιολισθιση με μικρα ανοιγματα γκαζιου.Εμεινα μ@λ@κ@ς.

    Σημερα πανω στη γεφυρα της Πετρου Ραλλη και Θηβων.
    Εξυσες κανονικα μαρσπιεδες ρε θηριο , σε στροφη που κοσμος και κοσμακης εχει φύγει απο κατω.
    V-Strom 650.
    Ειλικρινα και χωρις ιχνος ειρωνιας σε θαυμάζω φιλε.
    Το χεις κανει κομπολοι το V-Strom.



  10. #220
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    22/04/2009
    Μηνύματα
    111
    Σε είδαμε..όσο προλάβαμε τουλάχιστον..χτες στο Μπράλο το απόγευμα κατα τις 7. Ανέβαινες απο Λαμία. Μηχανή δε προλάβαμε να δούμε..φόραγες κράνος και μπουφάν και έξυνες με το γυμνό σου γόνατο . Δε σε σώζουν αυτά έτσι όπως πας. Ευτυχώς δε σε είδαμε καρφωμένο πουθενά πιο κάτω. Δε σου φταίμε τίποτα μαλάκα οι υπόλοιποι οδηγοί να μας σκοτώσεις. Πέρασες 2 scooter πάνω σε στροφή με 200+ . Ελπίζω να βάλεις μυαλό κάποτε..

  11. #221
    Σε είδα σήμερα να σταματάς μήπως χρειάζομαι βοηθεια.μ'ένα v-stromακι μπλε..
    Περίμενα την οδικη.

    Καλούς δρόμους ναχεις φίλε!!! Αν ποτέ τα πούμε, κερνάω μπυριά!

  12. #222
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    09/08/2004
    Μηνύματα
    15
    σε είδα ΔΟΛΟΦΟΝΕ με το κουτί που πήγαινες ανάποδα στην είσοδο της Αθηνών Λαμίας στη Φιλαδέλφεια 430 το απόγευμα σε θυμάμαι τη φάτσα σου ρε αν σε πετύχω την εκατσες

  13. #223
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της camen
    Εγγραφή
    18/09/2008
    Μηνύματα
    4.443
    Σε ειδα φιλε με το VARADERO 1000 του κουτιου,με DAINESE μπουφαν και SHOEI ασπρο-μαυρο κρανος να βγαινεις με τα μπουνια απο μια καθετο στην Κορινθου στην Πατρα και απορισσα που πας ετσι βρε μαλακα!!!!!!!!!!!!!!!!!!



    Αλλα μετα ειδα και τα 2 ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ που σε κυνηγουσαν με τις μηχανες τους.
    Στο φαναρι σε προλαβαν,σου εβγαλαν βιαια τα κλειδια απο τον διακοπτη και σου φωναξαν να σπρωξεις την μηχανη στην ακρη....

    Δεν ξερω τι μαλακια εκανες αλλα...........................................



    στο φαναρι γιατι σταματησες βρε αδερφε αφου σε κυνηγουσαν?
    Ελπιζω να μην σε ξεκολλιασαν πολυ...
    Αν παλι εκανες χοντρη μαλακια ε τοτε........ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΕΙΣ.......

  14. #224
    Κύριος καθηγητής
    Εγγραφή
    19/05/2009
    Μηνύματα
    57
    Σε είδα στα φανάρια της Θηβών στις γέφυρες στο ρεύμα για Πειραιά κατά τις 12:30 το βράδυ προχτές....

    Εγώ προσπαθούσα να σταθώ όρθιος πάνω στο 990 adv που μου είχε δώσει ένας φίλος μου για βόλτα (1,73 είμαι όλος και όλος)...

    Έσυ...δίπλα στο αμάξι σου...με τις φίλες σου που έιχαν ένα χοντρούλη αγκαλιά πίσω στις πίσω θέσεις...με την περούκα ξανθιά πλατίνα και το έντονο μακιγιάζ σαν να είχε ανοίξει το Τριώδιο πάλι...

    Φορούσα το modular το Shoei και το έιχα ανοιχτό...

    Με κοιτάς και με βραχνή και αισθαντική φωνή μου είπες....

    Καλά μωρό είσαι για πολύ φραμπαλά....:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

    Κόντεψα να πέσω από το γέλιο...

    Άλλα μετά μου έστελνες φιλάκια και το φανάρι δεν έλεγε να πρασινίσει...

    Δεν θέλω να σε ξαναδώ πραγματικά...αλήθεια...
    Αποκέντρωση εδώ και τώρα!
    Aprilia Pegaso Factory

  15. #225
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της nobody
    Εγγραφή
    21/09/2008
    Μηνύματα
    527
    σας ειδα σημερα το μεσημερι απο λεβιδι προς τριπολη με τις bmw σας και τις ολλανδικες πινακιδες να βολταρετε χαλαρα,φορτωμενοι την πραματεια σας και να το απολαμβανετε...θα μπορουσατε ναστε πατερας και γιος...μπορει και ναστε...χωρις μπουφαν,παντελονια και μποτες ομως(αυτο γιατι??ε??)...με τα κρανη σας και την ανεμελια σας.το πολυ μεχρι 80 χλμ την ωρα...μπραβο παιδια,καλες βολτες και να προσεχετε...

    λιγα χλμ πιο κατω κοψαμνε διοτι ειχε αναποδογυρισει αμαξι.μακαρι να μην χτυπησε καποιος και ναναι καλα ο οδηγος και οι επιβατες...

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 25
    Τελευταίο μήνυμα: 18/07/2008, 10:16
  2. ΣΕ ΕΙΔΑ ΕΚΕΙ.......
    από zoropatra στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 12
    Τελευταίο μήνυμα: 18/10/2006, 11:49
  3. Sorry ρε φιλαράκο δε σε ειδα....
    από idi στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 22
    Τελευταίο μήνυμα: 09/06/2005, 18:48

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF