Σελίδα 15 από 24 ΠρώτοΠρώτο ... 51011121314151617181920 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 211 έως 225 από 353

Θέμα: Mitsubishi EVO-8 VS Husqvarna

  1. #211
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DimChios
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    11.607
    ΠΕΙΤΕ ΡΕ ΚΟΥΛΑΔΙΑ ΠΟΤΕ ΚΑΙ ΠΟΥ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΑΥΤΗ Η "ΜΑΣ ΓΙΝΑΝΕ ΤΣΟΥΡΕΚΙΑ" ΚΟΝΤΡΑ ΝΑ ΕΡΘΩ ΜΕ ΤΟ GS ΝΑ ΣΑΣ ΠΙΩ ΤΟ ΑΙΜΑ!

    ΑΣΧΕΤΟΙ!








    Τοσες μαλακίες που διάβασα εδώ μέσα, ο μαλάκας, να μη πώ κι εγώ τη δικιά μου?





    ΡΕ ΒΑΛ' ΤΕ ΜΥΑΛΟ ΡΕ!

    Και ας πάει κάποιος αυτο το θρέντ στις διαμάχες να ξεμπερδεύουμε!

    Ένα-ένα μου έρχονται γμτ και είπα ότι δε θα γράψω...

    ΠΟΙΟΣ ΣΑΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΣΕ ΜΙΑ ΕΥΘΕΙΑ, ΕΙΝΑΙ ΑΣΦΑΛΗΣ Η ΚΟΝΤΡΑ, ΡΕ??? Ε???

    ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΔΕΙ ΔΗΛΑΔΗ ΝΑ ΦΕΥΓΟΥΝ ΣΤΗ ΒΟΥΤΑ ΠΑΝΩ ΣΕ ΚΟΛΩΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ,Ε?
    ΟΧΙ Ε?

    ΡΕ ΑΙ ΣΙΧΤΙΡ!




    "ΚΑΓΚΟΥΡΕΣ" ΛΙΓΟ ΠΟΛΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΜΑΣ! ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ "ΠΟΣΟ" ΕΙΜΑΣΤΕ, ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΤΙ ΟΡΙΑ ΘΕΤΟΥΜΕ ΣΤΗ ΜΑΛΑΚΙΑ ΤΗΣ ΣΤΙΓΜΗΣ ΠΟΥ ΘΑ ΜΑΣ ΠΙΑΣΕΙ!

    ΕΝ ΟΛΙΓΟΙΣ, ΑΝ ΗΤΑΝ ΝΑ ΑΝΟΙΓΩ ΕΝΑ ΘΡΕΝΤ ΓΙΑ ΜΙΑ Μ@Λ@ΚΙ@ ΠΟΥ ΘΑ KANΩ, ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΣΥΖΗΤΑΩ 2 ΜΗΝΕΣ, ΔΕ ΘΑ ΗΜΟΥΝ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ...ΘΑ ΗΜΟΥΝ ΕΝΑΣ ΜΟΝΙΜΩΣ ΚΑΓΚΟΥΡΑΣ ΣΑΝ ΟΛΟΥΣ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΤΑ ΚΑΝΤΗΛΙΑ ΤΟΥΣ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ!

    ΔΙΑΛΕΧΤΕ!

  2. #212
    Καλά τα λέει ο DimChios, κάθε κόντρα που βλέπω μου θυμίζει τη φάση που με έκανε να μη πάρω "μεγάλη μηχανή" πριν από εικόσι χρόνια (καλά πήρα μικρότερες στην αρχή).


    Δικάβαλο σε άδειο δρόμο στη Τσούντα και Πατησίων, ανεβαίνοντας πεζός, σε χρόνια που ούτε κράνη ούτε οδήγηση σήμαινε τίποτα, κάτι έκανε τον οδηγό να στραβώσει και να το ανοίξει...

    Ήταν ένα άλλο πραπρά που έφυγε μπροστά, ο ενθουσιασμός της στιγμής... Δε ξέρω, άκουσα για το πρώτο.


    Αποτέλεσμα, μία άτυπη κόντρα, ο ένας αγκάλιασε δέντρο δεξιά του δρόμου, ο άλλος το φανάρι, τα μυαλά τους στο δρόμο, και οι μπάτσοι να λένε στο πυροσβέστη:"Μη τα σκουπίζετε για παραδειγματισμό."




    Εγώ προτιμώ άμα με παραζορίσει ο iriniaaa (ακόμα πλάκα του κάνω για τη κόντρα), να μπούμε τίποτα Μέγαρα ή Σέρρες, τουλάχιστον να τη φχαριστηθώ τη τούμπα, να γλιτώσω και κάνα χοντρό κουσούρι -έχω κι άλλα.


    Κατά τα άλλα, το παλουκάρι με το EVO το έχω (ξέρετε τι).

    Η τελευταία μου κόντρα ήταν κάτι δεκαετίες πριν με ποδήλατα (σούζα), νόμιζε ο άτυχος αντίπαλος ότι ένα δεκατάχυτο με πρώτη δεν κάνει καλή σούζα σε σχέση με το δικό του το bmx... (είχαμε και σοβαρό στοίχημα, παγωτά)



    Θες το μικρόβιο της κόντρας μάστορα, βάλε το κώλο σου κάτω παίζε μουσική για κάνα δυο δεκαετίες και έλα να τα πάμε μια ψιλή να δούμε τί λεγκάτα βγάζει η γκλάβα σου, εκεί να σε δω όχι σε μια κωλοευθεία με πρόσφυση του πώλου και άμαχους παραδίπλα...

    Και το χειρότερο...

    [FONT=century gothic]Για το ΜΑΜΗΜΕΝΟ ΤΟ ΠΟΥΛ ΜΟΥΡ ΡΕ θα τη πάτε τη κόντρα... Ξεφτίλες.[/FONT]



    Τώρα ίσως πάει στις διαμάχες.

  3. #213
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της gcrook
    Εγγραφή
    22/03/2003
    Μηνύματα
    6.231

    Re: ...

    Αρχικά δημιουργήθηκε από ino-ktm

    den mporeitai omws na to syniditopoiisete afto giati poly apla
    KANENAS ADRAS DEN PARADEXETAI OTI DEN EINAI KALOS ODIGOS KAI KALOS ERASTHS


    Οχι αδερφε μας παρεξηγησες...
    Εδω μεσα σχεδον κανενας μας δεν μαμαει...
    Οποτε το μονο που μας εχει μεινει ειναι να οδηγουμε..και δοξα σοι ο Θεος οσο φουτσο δε ριχνουμε
    τοση οδηγηση κανουμε.
    Οποτε οπως καταλαβαινεις το κατεχουμε εδω μεσα το αθλημα της οδηγησης..
    -Have you any famous last words?
    -..Not Yet!
    -"Not yet"!? Is that famous?

  4. #214
    CSS Lv.2 DONE/PSN ID:OST9 Το avatar του/της ktm640lc4
    Εγγραφή
    29/03/2005
    Μηνύματα
    970
    Eχω την εντυπωση οτι πρωτα επρεπε να γινει η κοντρα και μετα να γινει το ποστ.

    Επισης εχω την εντυπωση οτι αυτη η κοντρα δεν θα γινει ποτε....




    Παω να βαλω καμια κοντρα τωρα...........

  5. #215
    Αρχικά δημιουργήθηκε από ktm640lc4
    Eχω την εντυπωση οτι πρωτα επρεπε να γινει η κοντρα και μετα να γινει το ποστ.

    Επισης εχω την εντυπωση οτι αυτη η κοντρα δεν θα γινει ποτε....




    Παω να βαλω καμια κοντρα τωρα...........

    Perimene reeeeeeeeeee.erxomai kai go.
    Μπαινω στο merge...
    "Γιαννη αφησε τον δικο μου"
    εχει λιακαδα μα εδω θυμιζει μπορα,
    μου αρκει που 3 λεπτα οι ουρανοι ειναι δικοι μου
    κ εσυ εχθρε εισαι KILL ΑΠΟ ΩΡΑ

    ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΟΛΕΜΙΚΗ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑ
    ---------------------------------------------
    Professor Einstein, does New York stop by this train?

  6. #216
    CSS Lv.2 DONE/PSN ID:OST9 Το avatar του/της ktm640lc4
    Εγγραφή
    29/03/2005
    Μηνύματα
    970
    Aντε μαζεψου γιατι πρεπει να μπει μια κοντρα, δεν γινεται...........

    πορωθηκα τωρα......

    Θα βαλω μια κοντα με την γιαγια μου με το cbr 1000 που εχει............

  7. #217
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της dodos 900
    Εγγραφή
    12/07/2007
    Μηνύματα
    379
    Τώρα πορώθηκα και εγώ!Πάω να κάνω κόντρα ξύρισμα,να περπατήσω κόντρα στόν άνεμο,να κοντραριστώ με τον εργοδότη μου και να χτυπήσω το κεφάλι μου σε κόντρα-πλακέ !Κι ο πρώτος κοντράκιας να ούμε
    ήτανε ωραία σούζα...αλλά ξύπνησα

  8. #218
    Εκνευριστικο μελος Το avatar του/της Band(age)it
    Εγγραφή
    09/01/2007
    Μηνύματα
    312
    Μια παρατηρηση ισως πανω στην ηδη μεγαλη αυτη συζητηση...ερχεσαι στο forum που για τα ελληνικα δεδομενα ειναι συνωνυμο της οδικης ασφαλειας και της ασφαλους οδηγησης και postareis κατι αντιθετο με την νοοτροπια του...
    Θα σου πω κατι αληθινο...και η γιαγια μου οπως και καποιου αλλου εδω μπορει να κοντραρει το evo με το μηχανακι σου...θα χασει ομως για τους ιδιους λογους που θα χασεις και συ...

    - Απο το πρωτο σου κιολας post φαινεται πως το παιδι δεν το ξερεις προσωπικα αφου υπαρχουν μεσαζοντες για την κοντρα...

    - Δεν ξερεις καν αν το evo ειναι μαμα η πειραγμενο αλλα μας λες με σιγουρια πως η κοντρα ειναι μεταξυ δυο καλοσυντηρημενων οχηματων...(να υποθεσω πως ειδες το service book του?)

    -Δεν ξερεις τον χαρακτηρα του παιδιου και πως θα αντιδρασει σε ενδεχομενο κινδυνο (προσφατα φιλος μου κουτακιας κοντεψε να γινει δολοφονος οταν 4 !!! κοπελες πηδηξαν το κιγκλιδωμα για να περασουν την Κιφησιας γρηγοροτερα)

    -Στην τελευταια περιπτωση οπου ο αλλος μαγκας αντιληφθει κινδυνο απο δεξια του και εσυ εισαι εστω αριστερα και οριακα διπλα του μαντεψε ποια θα ειναι η ενστικτωδης αντιδραση του..

    -Απο ποτε τα sm σταματανε το ιδιο με ενα evo?(Στην κηφισιας γαρ....)

    -Ξερεις αν το παλικαρι πινει κανα μπαφο στο που και που?Και αν θα πιει πριν τρεξετε?

    Για ολους αυτους και αλλους λογους εσυ και η γιαγια μου θα πρεπε να οδηγειτε μονο Vespa...

  9. #219
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Band(age)it
    Μια παρατηρηση ισως πανω στην ηδη μεγαλη αυτη συζητηση...ερχεσαι στο forum που για τα ελληνικα δεδομενα ειναι συνωνυμο της οδικης ασφαλειας και της ασφαλους οδηγησης και postareis κατι αντιθετο με την νοοτροπια του...
    Για ολους αυτους και αλλους λογους εσυ και η γιαγια μου θα πρεπε να οδηγειτε μονο Vespa...
    Το Site πιστευω ειναι Δημοκρατικο οποτε Postαρω οτι θελω εφοσον δεν προσβαλω κανεναν,δεν θα μου πεις εσυ τι θα γραφω, αμα δε γουσταρεις διαβασε αλλο θεμα, αλλα το συγκεκριμενο θεμα πλησιαζει τις 8.000 αναγνωσεις οποτε καποιοι ενδιαφερθηκαν και διαβασαν τι γραφαμε.
    Σαν νεος που ειμαι μου αρεσει η ταχυτητα,απο οτι ειδες ενα θεμα με μια "κοντρα" ειχε ισως και 8 φορες περισσοτερες αναγνωσεις απο οτι ενα αλλο θεμα του ΜΟΤΟ,οποτε αυτο ισως σημαινει οτι ο κοσμος θελει να διαβαζει και τετοια θεματα.
    Αυτο δεν σημαινει οτι θα γεμισουμε το ΜΟΤΟ γεματο θεματα με κοντρες, ξερω οτι διαβαζουν και 16χρονοι και 17χρονοι και πρεπει να προσεχουμε τι γραφουμε,αλλα μην νομιζεις οτι θα σταματησουν την επικινδυνη οδηγηση εαν τους λεμε εμεις οτι παμε σαν Παναγίες.
    Κοντρακιας ειναι αυτος που εχει αγορασει και εχει βελτιωσει το οχημα του ειδικα για να τα στηνει,δεν ειναι αυτος που τεστάρει τις επιδοσεις του οχηματος του μιά στο τοσο σε καποιον δρομο.

  10. #220
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.988
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Band(age)it
    Μια παρατηρηση ισως πανω στην ηδη μεγαλη αυτη συζητηση...ερχεσαι στο forum που για τα ελληνικα δεδομενα ειναι συνωνυμο της οδικης ασφαλειας και της ασφαλους οδηγησης και postareis κατι αντιθετο με την νοοτροπια του...
    Θα σου πω κατι αληθινο...και η γιαγια μου οπως και καποιου αλλου εδω μπορει να κοντραρει το evo με το μηχανακι σου...θα χασει ομως για τους ιδιους λογους που θα χασεις και συ...

    - Απο το πρωτο σου κιολας post φαινεται πως το παιδι δεν το ξερεις προσωπικα αφου υπαρχουν μεσαζοντες για την κοντρα...

    - Δεν ξερεις καν αν το evo ειναι μαμα η πειραγμενο αλλα μας λες με σιγουρια πως η κοντρα ειναι μεταξυ δυο καλοσυντηρημενων οχηματων...(να υποθεσω πως ειδες το service book του?)

    -Δεν ξερεις τον χαρακτηρα του παιδιου και πως θα αντιδρασει σε ενδεχομενο κινδυνο (προσφατα φιλος μου κουτακιας κοντεψε να γινει δολοφονος οταν 4 !!! κοπελες πηδηξαν το κιγκλιδωμα για να περασουν την Κιφησιας γρηγοροτερα)

    -Στην τελευταια περιπτωση οπου ο αλλος μαγκας αντιληφθει κινδυνο απο δεξια του και εσυ εισαι εστω αριστερα και οριακα διπλα του μαντεψε ποια θα ειναι η ενστικτωδης αντιδραση του..

    -Απο ποτε τα sm σταματανε το ιδιο με ενα evo?(Στην κηφισιας γαρ....)

    -Ξερεις αν το παλικαρι πινει κανα μπαφο στο που και που?Και αν θα πιει πριν τρεξετε?

    Για ολους αυτους και αλλους λογους εσυ και η γιαγια μου θα πρεπε να οδηγειτε μονο Vespa...


    λιγα με τις βεσπες...:a45:





    ....

    -"ειπε το τερας και βουτηξε στον βουρκο".

  11. #221
    Σωστοοος!
    :rotflmao:

  12. #222
    ειδικός χρήστης Το avatar του/της Rezeguet
    Εγγραφή
    23/09/2004
    Μηνύματα
    577
    Αρχικά δημιουργήθηκε από OrEsTiS82
    Το Site πιστευω ειναι Δημοκρατικο οποτε Postαρω οτι θελω εφοσον δεν προσβαλω κανεναν,δεν θα μου πεις εσυ τι θα γραφω, αμα δε γουσταρεις διαβασε αλλο θεμα, αλλα το συγκεκριμενο θεμα πλησιαζει τις 8.000 αναγνωσεις οποτε καποιοι ενδιαφερθηκαν και διαβασαν τι γραφαμε.
    Σαν νεος που ειμαι μου αρεσει η ταχυτητα,απο οτι ειδες ενα θεμα με μια "κοντρα" ειχε ισως και 8 φορες περισσοτερες αναγνωσεις απο οτι ενα αλλο θεμα του ΜΟΤΟ,οποτε αυτο ισως σημαινει οτι ο κοσμος θελει να διαβαζει και τετοια θεματα.
    Αυτο δεν σημαινει οτι θα γεμισουμε το ΜΟΤΟ γεματο θεματα με κοντρες, ξερω οτι διαβαζουν και 16χρονοι και 17χρονοι και πρεπει να προσεχουμε τι γραφουμε,αλλα μην νομιζεις οτι θα σταματησουν την επικινδυνη οδηγηση εαν τους λεμε εμεις οτι παμε σαν Παναγίες.
    Κοντρακιας ειναι αυτος που εχει αγορασει και εχει βελτιωσει το οχημα του ειδικα για να τα στηνει,δεν ειναι αυτος που τεστάρει τις επιδοσεις του οχηματος του μιά στο τοσο σε καποιον δρομο.
    Μπορει ο Δαρβινος να ειπε οτι επιζουν οι πιο προσαρμοσιμοι και οχι οι πιο εξυπνοι η δυνατοι, εδω ομως θα επιμεινω στην φυσικη επιλογη των ανθρωπων, στο οτι οι ελλειπους νοημοσυνης εχουν περισσοτερες πιθανοτητες να πεθανουν προωρα.

    O Captain! my Captain! our fearful trip is done;
    The ship has weathered every rack, the prize we sought is won;
    The port is near, the bells I hear, the people all exulting,
    While follow eyes the steady keel, the vessel grim and daring.

  13. #223
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Rezeguet
    Μπορει ο Δαρβινος να ειπε οτι επιζουν οι πιο προσαρμοσιμοι και οχι οι πιο εξυπνοι η δυνατοι, εδω ομως θα επιμεινω στην φυσικη επιλογη των ανθρωπων, στο οτι οι ελλειπους νοημοσυνης εχουν περισσοτερες πιθανοτητες να πεθανουν προωρα.


    ποιος ειναι αυτος ο δεαρβινος?

    δεν εχω πετυχει κανα ποστ του.......

    Dorsoduro 750 & Norton 16H

  14. #224
    in standby mode Το avatar του/της liakaros
    Εγγραφή
    09/05/2007
    Μηνύματα
    320
    Αρχικά δημιουργήθηκε από fantacid
    ποιος ειναι αυτος ο δεαρβινος?

    δεν εχω πετυχει κανα ποστ του.......


    ΤΙ ΑΣΧΕΤΟΣ

    Ειναι αυτος που του επεσε το μηλο στο κεφαλι και φωναξε ''ΕΥΡΗΚΑ''

  15. #225
    Multistrada Μέλος Το avatar του/της Stelth
    Εγγραφή
    10/06/2004
    Μηνύματα
    291
    Γνωστέ Άγνωστε OrEsTiS82

    Απο ότι φαίνεται το έχεις αποφασίσει να το στήσεις το μοτόρι σου με το Evo

    Το μόνο που έχω να πω είναι:

    ΑΝ γίνει πράγμα που απεύχομαι όλα να πάνε καλά

    Αλλά θέλω να σκεφτείς

    Τι θα γίνει ΑΝ τελικά χάσεις?????

    Τι θα γίνει ΑΝ κερδίσεις ????????

    Τι θα γίνει ΑΝ ΔΕΝ τελειώσει η κόντρα για έναν απο τους δυο?????????????

    Σκέψου ΑΝ????
    Ducatisti υπάρχουν πολλοί
    Ducatistiani ένας!!

Σελίδα 15 από 24 ΠρώτοΠρώτο ... 51011121314151617181920 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. XTX 660 '08 vs Husqvarna 610 SM '04
    από Ventus στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 48
    Τελευταίο μήνυμα: 06/10/2008, 15:02
  2. Porsche Carrera VS Husqvarna
    από OrEsTiS82 στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 18/03/2007, 14:21
  3. KTM 640 SM vs Husqvarna SM 610
    από Kagourakos στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 15/07/2006, 12:48
  4. Νέο Mitsubishi Evo 9
    από Tigas στο forum Νέα
    Απαντήσεις: 65
    Τελευταίο μήνυμα: 14/12/2005, 18:06
  5. MITSUBISHI EVO vs KTM LC-8 950!!
    από DUKASII στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 20/09/2004, 09:42

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF