Σελίδα 17 από 136 ΠρώτοΠρώτο ... 712131415161718192021222767117 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 241 έως 255 από 2040

Θέμα: Σε είδα vol IV

  1. #241
    balls of steel Το avatar του/της p@nos
    Εγγραφή
    04/09/2007
    Μηνύματα
    5.809
    σε ειδα ξανθομαλουσα στο φαναρι πριν απο την αγ.σοφιας...καβαλαγες harley 883...αλλα απο το λιγο που σε ειδα κατι επαθα:a07:
    φοραγες τζετ κρανακι αλλα δε σε προσεξα καλα...


    θα εχω το νου μου τις επομενες μερες μπας και σε πετυχω

  2. #242
    Δικύλινδρο μέλος Το avatar του/της aris_n
    Εγγραφή
    08/12/2009
    Μηνύματα
    134
    Αρχικά δημιουργήθηκε από chr1s_86
    Καλοκαίριασε και σας είδα σήμερα...


    σορτσάκια, φουστάκια, ραντάκια, φορεματάκια....



    :a13: :a13: :a13:
    Πού;;;Πού;;;Πού;;;

    Είπε το αλάνι ο κροκόδειλος...

  3. #243
    ο τακακιας Το avatar του/της nio1981
    Εγγραφή
    08/03/2010
    Μηνύματα
    780
    σε ειδα ξανθομαλουσα στο φαναρι πριν απο την αγ.σοφιας...καβαλαγες harley 883...αλλα απο το λιγο που σε ειδα κατι επαθα φοραγες τζετ κρανακι αλλα δε σε προσεξα καλα... θα εχω το νου μου τις επομενες μερες μπας και σε πετυχω


    αυτες τις μερες με τις harley υα ανοιξει το ματι μας πανο.....

    nio1981

    πολυ ζουζουνι ο καμπος....:a37: :a37:


  4. #244
    παναρχαιο μελος Το avatar του/της Dennis-
    Εγγραφή
    08/06/2003
    Μηνύματα
    493
    Σε ειδα πανω στο VFR 1200 ασπρο στην αρχη δεν καταλαβα τι ηταν μιας και δεν το ειχα ξαναδει.. οταν πλησίασες τα ειδα ολα .. σαγιοναρα string (διχαλα για τους αθηναιους) κοντομανικο και χωρις κρανος φυσικα κριμα ρε παλικαρε βαλε τπτ πανω σου και μεγεια το εργαλειο

    Κατα τους αλλους..

    Ευθειακιας, εποχιακος, coolatza, κρυφοκουτακιας!

  5. #245
    Σας βλεπω τωρα που καλοκαιριαζει,με σορτσακια,φουστακια και λοιπα αναλαφρα.. Δε σας ειπαν οτι ειναι μαλακια να τα φορατε οταν εχετε κυταριτιδα,ψωμακια και λοιπα απαισια??Παλιοχοντρες απαισιες..

  6. #246
    Αρχικά δημιουργήθηκε από webassasin
    Σας βλεπω τωρα που καλοκαιριαζει,με σορτσακια,φουστακια και λοιπα αναλαφρα.. Δε σας ειπαν οτι ειναι μαλακια να τα φορατε οταν εχετε κυταριτιδα,ψωμακια και λοιπα απαισια??Παλιοχοντρες απαισιες..

    Ειναι μεγαλη ατυχια για καποιους που σε αυτο το κοσμο υπαρχουν και χοντροι ή γεματοι ανθρωποι.
    Στη πυρα ολοι γρηγορα...


    Nothing in life is to be feard. It is only to be understood.
    Marie Curie

  7. #247
    Εισπνοή.... εκπνοή....
    Εγγραφή
    09/06/2008
    Μηνύματα
    517
    σε είδα ρε πανίβλακα με το μπέβερλι (γαμώ την piaggio έχουν πάρει όλοι οι κουλοί σκούτερ) να βγαίνεις από στοπ αέρα πατέρα και να μιλάς στο κινητό και πάλι καλά που μάλλον ο φορτηγατζής που ερχόταν ήξερε τον δρόμο και ήξερε πως την κάνουν πολλοί τη μαλακία εκεί και είχε το νού του με αποτέλεσμα να πλακωθεί στα φρένα ώστε να μη σε κάνει χαλκομανία ρε μόγγολε. κι εσύ συνέχισες να μιλάς στο κινητό γιατί δεν πήρες καν χαμπάρι τι έγινε. αλλά έπρεπε να σε πάρει από κάτω ρε μαλάκα να δούμε αν θα προσέχεις την επόμενη φορά το δρόμο.

    γαμώ τα μπέβερλί σας γαμώ.

  8. #248
    Αρχικά δημιουργήθηκε από webassasin
    Σας βλεπω τωρα που καλοκαιριαζει,με σορτσακια,φουστακια και λοιπα αναλαφρα.. Δε σας ειπαν οτι ειναι μαλακια να τα φορατε οταν εχετε κυταριτιδα,ψωμακια και λοιπα απαισια??Παλιοχοντρες απαισιες..
    Ηρεμησε mr.olympia.Mην βριζεις καποιον απλα για λογους γουστου.

  9. #249
    αλλαξομηχανακιας....
    Εγγραφή
    22/05/2009
    Μηνύματα
    53
    σας ειδα ολους τους καγκουρες που μαζευτηκατε στο Ολυμπιακο χωριο για τις κοντρες....
    αλλα σας ειδα οταν χεστηκατε πανω σας και τρεχατε να εξαφανηστειτε οταν φανηκε το μπλε φωτακι στον οριζοντα (τροχαια)....μονο που δεν ποδοπατηθηκατε απο τον φοβο σας....μαγκια κλανια.....
    ειμαι απο χωριο......

  10. #250
    Σε είδα φιλαράκο με το glx, κρανάκι, τσαντούλα μαθητική στην πλάτη, στην Καρδίτσα...ερχόσουν από τον κεντρικό δρόμο που περνάει μπροστά από εστία και στοά (για τους καλοφαγάδες) και έστριψες στο φανάρι δεξιά στο κινηματοθέατρο...άνοιξες γκαζάκι να πετάξει λίγο κώλο το εργαλείο, αλλά μάλλον δεν υπολόγισες καλά το μηδενικό συντελεστή τριβής...το μηχανάκι έκανε τετακέ και ευτυχώς το κράτησες και δε σε πέταξε από πάνω του...Στα καπάκια έσβησε από χαμηλό ρελαντί...το έβαλες σε λειτουργία στα μπαμ, ματιά ένοχη τριγύρω (''ρόμπα έγινα γαμώτ... '') και μπράφ...

    Ευτυχώς δεν έπεσες πάνω στα παρκαρισμένα κουτάκια, ευτυχώς δεν ερχόταν κανείς πίσω σου...και το κυριότερο ευτυχώς που δεν τσακίστηκες...αρχίζουν κι οι Πανελλήνιες...αν γράφεις καλή επιτυχια...και πιο πολύ σκέψη με το πάνω κεφάλι...

    ''Well, the rain ain't fussy about where it lands,
    It'll find you hiding no matter where you stand.
    It's gonna rain brother, and it's gonna rain hard,
    When the blues comes calling with it's calling card.''

    R o r y G a l l a g h e r

  11. #251
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DimChios
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    11.607



    σε ειδα στην Αγ. Κωσταντινου πριν την πλατεια Καραισκάκη να "την βγαζεις έξω" στη γωνία ενός κλειστού μαγαζιου για να.... ουρίσεις!

    Περνωντας έβαλα μια φωνή "ΕΕΕΕΕ"!!!
    και απο την τρομάρα σου εκανες μεταβολη κι αρχισες να τρεχεις με την τσουτσου εξω...

    ΕΚΛΑΙΓΑ ΑΠΟ ΤΑ ΓΕΛΙΑ!


  12. #252
    The Cortexiphan Junkie Το avatar του/της manhunter
    Εγγραφή
    28/03/2008
    Μηνύματα
    1.586
    Σε είδα ρε παλιο τιμόνι με το ktm, στο ποτάμι...
    Με πέρασες ξυστά με ξερογκαζιές....και αφόδευσα επάνω μου...

    Την άλλη φορά, έλα να παίξουμε , θα είμαι με το μπούσα....αλλά άλλος θα αφοδευσει...





  13. #253
    Δεν πόναει!!! Το avatar του/της caesarsk
    Εγγραφή
    21/07/2005
    Μηνύματα
    1.189
    Αρχικά δημιουργήθηκε από manhunter
    Σε είδα ρε παλιο τιμόνι με το ktm, στο ποτάμι...
    Με πέρασες ξυστά με ξερογκαζιές....και αφόδευσα επάνω μου...

    Την άλλη φορά, έλα να παίξουμε , θα είμαι με το μπούσα....αλλά άλλος θα αφοδευσει...






    οχι ρε συ....τσαι απο ΚΤΜΑ????? ντροπης πραγματα..


    @Dimchios: Κάτσε και λίγο στο μαγαζι σου ρε....ολο έξω είσαι και βλέπεις

    Σας είδα όλους αλλα βαριεμαι να σας γράψω εναν έναν.. ΑΠΛΑ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ΡΕ...για να γυρισετε το μεσημερι σπιτι σας!!! Και δεν εχουν πιάσει και οι ζέστες καλά!!
    Ο μοναδικός στην Ελλάδα που έχει κάνει backflip με ΒΜW R1200GS, με μάρτυρες.

    ΠΟΝΕΣΕ ΟΜΩΣ ΜΕΤΑ ΠΟΛΥ!!!!

    -ΘΩΜΑ ΕΙΣΑΙ ΣΠΙΤΙ;
    -Ο ΘΩΜΑΣ ΣΠΙΤΙ ΕΙΝΑΙ...ΕΜΕΙΣ ΓΥΡΙΖΟΥΜΕ ΣΑΝ ΤΟΥΣ Μ@Λ@ΚΕΣ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ (ταδε εφη trooper)


    Μανο...το τσιπουρο σε περιμενει ρε φιλε σπιτι μου...


    ΤΗΝ ΜΑΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΟΙ ΑΓΑΠΗΣΑΝ. ΤΟΝ ΜΑΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ!!

  14. #254
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DimChios
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    11.607
    Αρχικά δημιουργήθηκε από caesarsk

    @Dimchios: Κάτσε και λίγο στο μαγαζι σου ρε....ολο έξω είσαι και βλέπεις

    μα δεν ειδες πως κυκλοφορουν?


  15. #255
    Δεν πόναει!!! Το avatar του/της caesarsk
    Εγγραφή
    21/07/2005
    Μηνύματα
    1.189
    Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
    μα δεν ειδες πως κυκλοφορουν?


    ειδαααααα
    Ο μοναδικός στην Ελλάδα που έχει κάνει backflip με ΒΜW R1200GS, με μάρτυρες.

    ΠΟΝΕΣΕ ΟΜΩΣ ΜΕΤΑ ΠΟΛΥ!!!!

    -ΘΩΜΑ ΕΙΣΑΙ ΣΠΙΤΙ;
    -Ο ΘΩΜΑΣ ΣΠΙΤΙ ΕΙΝΑΙ...ΕΜΕΙΣ ΓΥΡΙΖΟΥΜΕ ΣΑΝ ΤΟΥΣ Μ@Λ@ΚΕΣ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ (ταδε εφη trooper)


    Μανο...το τσιπουρο σε περιμενει ρε φιλε σπιτι μου...


    ΤΗΝ ΜΑΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΟΙ ΑΓΑΠΗΣΑΝ. ΤΟΝ ΜΑΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ!!

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF