Σελίδα 17 από 26 ΠρώτοΠρώτο ... 71213141516171819202122 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 241 έως 255 από 385

Θέμα: 7ος αγώνας GP Monster Energy de Catalunya

  1. #241
    και επειδη καποιοι αναφερονται σε "επιπεδο" οπαδων χωρις κιτρινα γυαλια...

    https://motomatters.com/news/2011/05...ad_of_cat.html

  2. #242
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.131
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ΟΚΤΑΝΙΟ Προβολή μηνύματος
    Και 50 χρονια να περασουν, ακομα θα το θυμουνται και θα ειναι το δυνατο επιχειρημα τους για το ποσο "βρωμικος" ειναι ο ροσσι
    Λογικό είναι να θυμούνται αυτό, αφού δεν υπάρχει τίποτα άλλο να του καταλογίσεις.
    Life begins at 45°.

  3. #243
    Εγώ αυτό που εχω καταλάβει τόσο καιρό είναι οτι η προσπάθεια των φανατικών οπαδών του Ρόσσι να πείσουν οτι ισχύουν κάποια πράγματα είναι ο αληθινός λόγος που υπάρχουν αντιροσσικοί.

    Ενδεικτικά:

    1) Είναι ο καλύτερος όλων σε πολλαπλά επίπεδα που εμείς οι υπολοιποι δεν καταλαβαίνουμε.
    2) Έχει το αλλάθητο και πάντα κάτι άλλο φταίει για την μειωμένη του αποδοση όταν αυτή υφίσταται (δολιοπλοκίες, πειραγμένα ηλεκτρονικά, λάθος ελαστικα κτλ)
    3) Οτι ο ίδιος είναι το MotoGP και οι υπολοιποι απλά γυρίζουν χωρις λόγο τριγύρω και οταν φύγει θα χαλάσει το σπόρ.
    4) Οτι ΟΛΟΙ ΜΑ ΟΛΟΙ είναι εναντίον του και αυτός ειναι το τιμιο λαικό παιδί που προσπαθεί να επιβιώσει στο άδικο ισπανοκρατούμενο πρωτάθλημα.
    5) Οτι ΟΛΟΙ ΜΑ ΟΛΟΙ τον αντιγράφουν και προσπαθούν να μιμηθούν τι έκανε παλιά, τι ρυθμίσεις έκανε στην μηχανή του, πως πανηγυρίζει, τι κάνει, ΟΛΑ

    και πόσα άλλα δεν μπορώ να θυμηθώ τώρα.

    Το 90% από αυτά δεν τα λεει ο Ροσσι, τα λέτε εσείς, εσείς χαλάτε το άθλημα, εσείς γιουχάρετε οδηγούς, εσείς δημιουργείτε εικονικές συνεχιζόμενες αντιπαλότητες. Ο ρόσσι δεν ειναι τόσο μακάκας όσο τον παρουσιάζετε. Ο Ρόσσι έδωσε τα χέρια με τον Χόρχε που γιουχάρατε στο μουτζέλο και στο μοντμέλο. Ο Ρόσσι αυριο μεθαύριο θα δώσει τα χέρια με τον Μαρκέζ, θα το δείτε.Έχει δείξει οτι μπορεί να αφήσει πίσω του προσωπικες κόντρες και να επικεντρωθεί στο μέλλον και στην δουλειά του. Εσεις;
    The R is for Respect.

  4. #244
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Vice Προβολή μηνύματος
    Εγώ αυτό που εχω καταλάβει τόσο καιρό είναι οτι η προσπάθεια των φανατικών οπαδών του Ρόσσι να πείσουν οτι ισχύουν κάποια πράγματα είναι ο αληθινός λόγος που υπάρχουν αντιροσσικοί.

    Ενδεικτικά:

    1) Είναι ο καλύτερος όλων σε πολλαπλά επίπεδα που εμείς οι υπολοιποι δεν καταλαβαίνουμε.
    2) Έχει το αλλάθητο και πάντα κάτι άλλο φταίει για την μειωμένη του αποδοση όταν αυτή υφίσταται (δολιοπλοκίες, πειραγμένα ηλεκτρονικά, λάθος ελαστικα κτλ)
    3) Οτι ο ίδιος είναι το MotoGP και οι υπολοιποι απλά γυρίζουν χωρις λόγο τριγύρω και οταν φύγει θα χαλάσει το σπόρ.
    4) Οτι ΟΛΟΙ ΜΑ ΟΛΟΙ είναι εναντίον του και αυτός ειναι το τιμιο λαικό παιδί που προσπαθεί να επιβιώσει στο άδικο ισπανοκρατούμενο πρωτάθλημα.
    5) Οτι ΟΛΟΙ ΜΑ ΟΛΟΙ τον αντιγράφουν και προσπαθούν να μιμηθούν τι έκανε παλιά, τι ρυθμίσεις έκανε στην μηχανή του, πως πανηγυρίζει, τι κάνει, ΟΛΑ

    και πόσα άλλα δεν μπορώ να θυμηθώ τώρα.

    Το 90% από αυτά δεν τα λεει ο Ροσσι, τα λέτε εσείς, εσείς χαλάτε το άθλημα, εσείς γιουχάρετε οδηγούς, εσείς δημιουργείτε εικονικές συνεχιζόμενες αντιπαλότητες. Ο ρόσσι δεν ειναι τόσο μακάκας όσο τον παρουσιάζετε. Ο Ρόσσι έδωσε τα χέρια με τον Χόρχε που γιουχάρατε στο μουτζέλο και στο μοντμέλο. Ο Ρόσσι αυριο μεθαύριο θα δώσει τα χέρια με τον Μαρκέζ, θα το δείτε.Έχει δείξει οτι μπορεί να αφήσει πίσω του προσωπικες κόντρες και να επικεντρωθεί στο μέλλον και στην δουλειά του. Εσεις;
    Η πρωτη σειρα απο οσα εγραψες ειναι ολο το ζουμι...
    Αυτο που καταλαβες-ηθελες να καταλαβεις
    δεν ειναι φακτς αυτα τα 5 που εγραψες
    ειναι δικα σου πιστευω
    Καλα κανεις και τα λες και τα πιστευεις
    αλλα μην το δενεις και κομπο οτι ετσι ειναι τα πραγματα

  5. #245
    Α! αφού το λες εσυ ΟΚ. Τώρα θα μπει και ο Γιώτης και ο Παπασούζας να μου πουνε οτι δεν ειναι έτσι για να πειστώ 100%.

    Για να μην παρεξηγηθώ, δεν εχω κάτι με κανέναν σας,το ξεκαθαρίζω αυτό. Μπορεί να πινουμε μπυρες αύριο που λεει ο λογος, αλλά η φανατίλα σας φαίνεται απο μακριά.
    The R is for Respect.

  6. #246
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Vice Προβολή μηνύματος
    Εγώ αυτό που εχω καταλάβει τόσο καιρό είναι οτι η προσπάθεια των φανατικών οπαδών του Ρόσσι να πείσουν οτι ισχύουν κάποια πράγματα είναι ο αληθινός λόγος που υπάρχουν αντιροσσικοί.

    Ενδεικτικά:

    1) Είναι ο καλύτερος όλων σε πολλαπλά επίπεδα που εμείς οι υπολοιποι δεν καταλαβαίνουμε.
    2) Έχει το αλλάθητο και πάντα κάτι άλλο φταίει για την μειωμένη του αποδοση όταν αυτή υφίσταται (δολιοπλοκίες, πειραγμένα ηλεκτρονικά, λάθος ελαστικα κτλ)
    3) Οτι ο ίδιος είναι το MotoGP και οι υπολοιποι απλά γυρίζουν χωρις λόγο τριγύρω και οταν φύγει θα χαλάσει το σπόρ.
    4) Οτι ΟΛΟΙ ΜΑ ΟΛΟΙ είναι εναντίον του και αυτός ειναι το τιμιο λαικό παιδί που προσπαθεί να επιβιώσει στο άδικο ισπανοκρατούμενο πρωτάθλημα.
    5) Οτι ΟΛΟΙ ΜΑ ΟΛΟΙ τον αντιγράφουν και προσπαθούν να μιμηθούν τι έκανε παλιά, τι ρυθμίσεις έκανε στην μηχανή του, πως πανηγυρίζει, τι κάνει, ΟΛΑ

    και πόσα άλλα δεν μπορώ να θυμηθώ τώρα.

    Το 90% από αυτά δεν τα λεει ο Ροσσι, τα λέτε εσείς, εσείς χαλάτε το άθλημα, εσείς γιουχάρετε οδηγούς, εσείς δημιουργείτε εικονικές συνεχιζόμενες αντιπαλότητες. Ο ρόσσι δεν ειναι τόσο μακάκας όσο τον παρουσιάζετε. Ο Ρόσσι έδωσε τα χέρια με τον Χόρχε που γιουχάρατε στο μουτζέλο και στο μοντμέλο. Ο Ρόσσι αυριο μεθαύριο θα δώσει τα χέρια με τον Μαρκέζ, θα το δείτε.Έχει δείξει οτι μπορεί να αφήσει πίσω του προσωπικες κόντρες και να επικεντρωθεί στο μέλλον και στην δουλειά του. Εσεις;
    μαλιστα...εστω εσυ το παραδεχεσε φανταζομαι και δεν το παιζεις αντικειμενικος...εγω δεν μπορω να καταλαβω γιατι να ασχολησε με το τι κανει ο 46 και να μην χαιρεσε με την νικη του αγαπημενου σου οδηγου...αν εχεις δηλαδη εναν η εισαι και εσυ με το να εχεις πολλους για να την λες....
    ενδεικτικα λοιπον
    μετροντας τα οσα εχει κανει μεχρι σημερα ( και οχι τι κανει σημερα) τον καθιστα καλυτερο...θες οτι εχει παρει ΠΠ με διαφορετικα ειδη μηχανων?οτι αποφασησε να παει σε μια γενικα υποδεεστερη εταιρια και να την κανει ανταγωνιστρια μεχρι σημερα( βεβαια το σημερα δεν ειναι μονο δικη του δουλεια)? οτι εκανε προσπερασματα σε σημεια που ουτε ο ιδιος πιστευε?οτι σε εποχη χωρις τζιτζιμπραγαλα παταγε φρενα τελευταια στιγμη?οτι στα 30+ με μια ανταγωνιστικη μηχανη ειναι συνεχως δευτερος?
    2) λες για τον ιδιο οδηγο που εβγαλε κρανος με γαιδαρο αφου παραδεχτηκε την βλακεια που εκανε στον προηγουμενο αγωνα? το 2009 , την εποχη που ηταν ακομα ΠΠ...α ναι ξεχασα, να πουλησουμε κανα κρανος βρε παιδακι μου...και στα σοβαρα....βρες μου εναν οδηγο, ΕΝΑΝ , που οταν δεν παει καλα δεν αναφερετε σε λαστιχα, set up , ηλεκτρονικα...α ναι...και στην θαμπωμενη ζελατινα...
    3) παρακαλω λινκ που δηλωσε κατι τετοιο...αν εννοεις τους φαν ο καθενας μπορει να δηλωνει οτι θελει...δυστηχως δεν υπαρχουν τα ποστ του 13, οπου εκθιαζω τον τοτε εισερχομενο ΜΜ στα GP και οτι εχει τα φοντα να ξεπερασει τον 46...αυτο δεν αλλαζει μεχρι και σημερα αλλα μου εγινε αντιπαθης απο το 15 και θα τον θεωρω παντα υποκριτη...αλλα αυτο ειναι δικο μου θεμα...
    4)οταν λες ολοι ποιοι εννοεις???και βασικα ασε τους ολους...εσενα προσωπικα γιατι ειναι αντιπαθης???
    5) αυτο ειναι μεγαλη συζητηση και εχει διαφορες αποψεις...το αναμφισβητητο γεγονος ειναι οτι ηταν ο πρωτος με παρομοιο τροπο πανυγηρισμου, σκετσακια, σουζες κλπ...οι αντιροσσικοι αφου δεν μπορουσαν να χωνεψουν οτι ο αγαπημενος τους οδηγος(καμμια δεκαρια δηλαδη) ετρωγε τσαγακι το ριξανε στα σκετσακια στις ερωτικες του προτιμησεις κλπ...χωρις καν να σκεφτει οτι ενα 15 χρονο χωριατοπαιδο εκανε την γκαβλα του και περνουσε γαματα παρεα με τα φιλαρακια του...ωπα ωπα τι ειπα τωρα...παιδι ,παρεακι, πλακες, χαβαλες...τι ειναι αυτο?

    αφου το 90% δεν τα λεει ο Ροσσι, ΕΣΥ γιατι εισαι αντιροσσικος?dejavu αυτη η ερωτηση αλλα δεν θυμαμε απο που....
    υ.γ.αυτο που δεν θα καταλαβετε εσεις οι αντιροσσικοι...τον γουσταρουν τοσο πολλοι γιατι εκτος απο πιλοταρα ειναι το ατομακι που θα θελαμε να ειχαμε στην παρεα μας...

  7. #247
    Μα δεν προσπαθω να σε πεισω ουτε να σου αλλαξω γνωμη..
    Ουτε κατεχω την απολυτη γνωση
    Ο καθενας βλεπει,αντιλαμβανεται,γραφει και αναλογως εκτιθεται

  8. #248
    ρε συ blackbusa. Εσυ απο ολα αυτά που ειπα κατάλαβες οτι εχω προβλημα με τον Ροσσι σαν οδηγό και προσωπικότητα; Ασχολούμαι με τον Ροσσι οσο ασχολουμαι και με τον Αμπραχαμ απλά οι οπαδοι τοι αμπραχαμ δεν μπαινουν σε φορουμ, μπλογκ και FB pages προσπαθόντας να με πεισουν οτι βλεπω άλλους αγώνες.
    The R is for Respect.

  9. #249
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Vice Προβολή μηνύματος
    ρε συ blackbusa. Εσυ απο ολα αυτά που ειπα κατάλαβες οτι εχω προβλημα με τον Ροσσι σαν οδηγό και προσωπικότητα; Ασχολούμαι με τον Ροσσι οσο ασχολουμαι και με τον Αμπραχαμ απλά οι οπαδοι τοι αμπραχαμ δεν μπαινουν σε φορουμ, μπλογκ και FB pages προσπαθόντας να με πεισουν οτι βλεπω άλλους αγώνες.
    δηλαδη εσυ ρε φιλαρακι, αντι να ασχοληθεις με τους αγωνες και να περνας καλα, χανεις τον χρονο σου να την λες σε οπαδους που δεν γνωριζουν τι λενε και τι κανουν?μαζοχα εισαι???φιλικα το λεω...BTW...αγαπημενος σου οδηγος ειναι??

    προσωπικα εμενα στα π@π@ρια μου Ροσσικοι και αντιροσσικοι, γενικα βαριεμε να διαβαζω "αναλυσεις"...απλα οταν διαβαζω ανακριβιες , που και που , αποφασιζω να δωσω τα γεγονοτα...το να γουσταρεις η οχι καποιον ειναι δικο σου θεμα...αλλα να λες μπαρουφες ( πχ η Honda ειχε 3 μηχανακια αρα περισσοτερους ποντους για το κατασκευαστων , η οτι οι αντιπαλοι του 46 ηταν ολοι σαπακια ) εχουμε καθηκον να επιμορφωνουμε την νεα γενια σχετικα με ιστορια και κανονισμους...ειπαμε ρισπεκτ simoril...

  10. #250
    Drycleaner Το avatar του/της GIOTIS750
    Εγγραφή
    05/10/2012
    Μηνύματα
    6.822
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Vice Προβολή μηνύματος
    Α! αφού το λες εσυ ΟΚ. Τώρα θα μπει και ο Γιώτης και ο Παπασούζας να μου πουνε οτι δεν ειναι έτσι για να πειστώ 100%.

    Για να μην παρεξηγηθώ, δεν εχω κάτι με κανέναν σας,το ξεκαθαρίζω αυτό. Μπορεί να πινουμε μπυρες αύριο που λεει ο λογος, αλλά η φανατίλα σας φαίνεται απο μακριά.
    Φιλαρακη δεν παρεξηγουμε ουτε ειμαι φανατικος απλα εχω βαρεθει να ασχολουνται μερικοι εδω μεσα φανατικα με το να βριζουν τον γιατρο και συ να ησουνα στην θεση μου καποια στιγμη μπουχτιζεις

    εδω η Ελλαδιτσα μας χανεται !!!!

    και γω θα ασχολουμε γιατι δεν βγαινει ο Ροσσι στην συνταξη και τι κανει γενικα στην ζωη του και να γραφω συνεχεια κατα ενος οδηγου ??για μενα αυτο δεν ειναι σωστο και δεν το κανω .Αυτα απο μενα .

  11. #251
    Μαρκεζικός είμαι, γνωστό σε όλους νομίζω.

    Σίγουρα απολαμβάνω τους αγώνες και δεν εχω σοβαρές αντιπάθειες σε οδηγούς. Τυπικά πράγματα όμως στα πλαίσια του αγώνα. Ουτε γιουχάρω οδηγούς, ουτε χεστρες θα κουβαλησω στην πίστα, ουτε τάφους θα κάνω και μνημοσυνα

    Οταν ομως μπαινω στα ιντερνετς και διαβάζω κουραφέξαλα απο δήθεν ειδικούς ¨ροσσι ο μπαμπάς σας" γιατί πχ έβαλε SOFT SOFT και εκανε πρώτο χρόνο στο FP1 την ώρα που τρέχουν ολοι με medium-hard και γενικώς ΕΙΝΑΙ FREE PRACTICE 1 (αυτονόητα πράγματα) και ολοι δοκιμάζουν, είναι δυνατόν να μην εμπλακώ να του την πω; ειδικά οταν συνοδευεται με σχολια του στυλ. "να ρε ο παππους, σας γλεντάει ακόμα" "ροσσι δεν θα γίνεις ποτέ" ¨μαρκεζ κωλοπαιδο" "Χόρχε τελειωμενε¨ και τέτοια.

    Αυτά θα ήταν καλό να μην γίνονται αν οντως δεν θελετε να υπαρχουν αντιρωσικοί.

    Δεν μιλαω για εδω μεσα, μην το παίρνετε προσωπικά, μιλαω σε γενικότερο επίπεδο.

    Δεν το συνεχίζω γιατι θα φυγουμε σκούπα
    The R is for Respect.

  12. #252
    Αρα μας την λες εδω μεσα για πραγματα που διαβαζεις απο αλλους καπου αλλου
    Πολυ λογικο

  13. #253
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από FotisFz1 Προβολή μηνύματος
    Αρα μας την λες εδω μεσα για πραγματα που διαβαζεις απο αλλους καπου αλλου
    Πολυ λογικο
    Ακριβώς!
    NdGT: "A great challenge of life: Knowing enough to think you're doing it right, but not enough to know you're doing it wrong"Το'χω πάθει και στις Σέρρες
    riding coach του πληκτρολογίου

  14. #254
    Για φανατικούς οπαδούς του Ρόσσι μιλησα εξαρχής. Γιατί ταυτίζεστε;
    The R is for Respect.

  15. #255
    Drycleaner Το avatar του/της GIOTIS750
    Εγγραφή
    05/10/2012
    Μηνύματα
    6.822
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Vice Προβολή μηνύματος
    Α! αφού το λες εσυ ΟΚ. Τώρα θα μπει και ο Γιώτης και ο Παπασούζας να μου πουνε οτι δεν ειναι έτσι για να πειστώ 100%.

    Για να μην παρεξηγηθώ, δεν εχω κάτι με κανέναν σας,το ξεκαθαρίζω αυτό. Μπορεί να πινουμε μπυρες αύριο που λεει ο λογος, αλλά η φανατίλα σας φαίνεται απο μακριά.
    ...

Σελίδα 17 από 26 ΠρώτοΠρώτο ... 71213141516171819202122 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Gran Premi Monster Energy de Catalunya 9-11/6/2017
    από Vstrommer71 στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 142
    Τελευταίο μήνυμα: 16/06/2017, 13:27
  2. MOTO GP ROUND 7 GRAN PREMI MONSTER ENERGY DE CATALUNYA
    από Sapadak στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 361
    Τελευταίο μήνυμα: 17/06/2016, 15:13
  3. MOTO GP ROUND 5 MONSTER ENERGY GRAND PRIX DE FRANCE 6-8/5/2016
    από SHOOTER045 στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 330
    Τελευταίο μήνυμα: 13/05/2016, 04:25
  4. Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 28/10/2005, 10:42
  5. ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ "agip Supermoto" 7ος αγώνας
    από Electra στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 17/10/2005, 23:25

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF