Σελίδα 177 από 202 ΠρώτοΠρώτο ... 77127167172173174175176177178179180181182187 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 2.641 έως 2.655 από 3028

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol. XΙ

  1. #2641
    Avocado Το avatar του/της CorpseAlive
    Moderator
    Εγγραφή
    06/10/2020
    Μηνύματα
    1.880
    ΣΕ ΕΙΔΑ πάνιβλακα με το σκούτερ , από σταματήμενος να περνάς κάθετα την πανόρμου και να βαράς πάνω σε αμάξι στην άκρα αριστερή λωρίδα στο μπροστινό δεξιά φτερό της .
    ΠΑΝΙΒΛΑΚΑ δεν φόραγες τίποτα , ήσουν με δίχαλο και στα @@ μου για σένα. Το πεντάχρονο ΠΑΝΙΒΛΑΚΑ ΑΝΔΡΑ που το είχες μπροστά σου με κράνος ποδηλάτου 10 μεγέθη πάνω δεν το σεβάστηκες?
    Και είχες το θράσος να ζητήσεις το λόγο από την ψαρωμένη κοπελίτσα που ΔΕΝ ΕΦΤΑΙΓΕ?
    Μέχρι που στα έχωσα νόμιζες ότι θα την πλάκωνες και στο ξύλο ΠΑΝΙΒΛΑΚΑ.
    Κάτι τέτοια ρε φίλε και μην απορείτε πως έχουμε φτάσει εδώ . Κάποιοι συγκαταλέγονται στους ανθρώπους μόνο και μόνο επειδή δεν είναι ευγενικό να τους λέμε δίποδα θηλαστικά.

    Rant off.
    where was Gondor when the Westfold fell?

  2. #2642
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της MG-KTiNoS
    Εγγραφή
    13/08/2011
    Μηνύματα
    7.967
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από CorpseAlive Προβολή μηνύματος
    ΣΕ ΕΙΔΑ πάνιβλακα με το σκούτερ , από σταματήμενος να περνάς κάθετα την πανόρμου και να βαράς πάνω σε αμάξι στην άκρα αριστερή λωρίδα στο μπροστινό δεξιά φτερό της .
    ΠΑΝΙΒΛΑΚΑ δεν φόραγες τίποτα , ήσουν με δίχαλο και στα @@ μου για σένα. Το πεντάχρονο ΠΑΝΙΒΛΑΚΑ ΑΝΔΡΑ που το είχες μπροστά σου με κράνος ποδηλάτου 10 μεγέθη πάνω δεν το σεβάστηκες?
    Και είχες το θράσος να ζητήσεις το λόγο από την ψαρωμένη κοπελίτσα που ΔΕΝ ΕΦΤΑΙΓΕ?
    Μέχρι που στα έχωσα νόμιζες ότι θα την πλάκωνες και στο ξύλο ΠΑΝΙΒΛΑΚΑ.
    Κάτι τέτοια ρε φίλε και μην απορείτε πως έχουμε φτάσει εδώ . Κάποιοι συγκαταλέγονται στους ανθρώπους μόνο και μόνο επειδή δεν είναι ευγενικό να τους λέμε δίποδα θηλαστικά.

    Rant off.

    tragic
    ανανήψαντας

  3. #2643
    Dog Days Are Over Το avatar του/της giorgosb
    Moderator
    Εγγραφή
    06/01/2014
    Μηνύματα
    1.120
    Σας είδα ξαφνικά μπροστά μου, σκούτερ και παπί, να στρίβετε με τα όσα ανάποδα από την Πανεπιστημίου στην Εδουάρδου Λω. Το θράσος και η καφρίλα των δικύκλων έχει βαρέσει κόκκινο..

    Σε είδα κι εσένα, 9 παρά το πρωί, να σφάζεις πατημένος το κόκκινο.. Ο διπλανός μου κι εγώ, αν δεν ήμασταν υποψιασμένοι λόγω σημείου-σφαγείου κόκκινων, θα μας είχες εμβολίσει κανονικά. Λίγο παρακάτω που κόλλησες στην κίνηση, είδα ότι είχες μέσα γυναίκα και δύο μικρά παιδάκια.. Τι μπορεί να συμβαίνει μέσα στο κεφάλι σας..;

  4. #2644
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της motojojo
    Εγγραφή
    22/06/2010
    Μηνύματα
    1.184
    Στα @@ τους εντελώς. Έχει τύχει κάποιους να τους φωνάζω κορναροντας ότι έχουν κόκκινο, με κοιτάνε απαθέστατοι. Δεν τους νοιάζει.

  5. #2645
    Lock up the wolves Το avatar του/της harris_x
    Administrator
    Εγγραφή
    27/03/2008
    Μηνύματα
    8.874
    Viper, σε είδα στην Πέτρου Ράλλη πριν καμιά ώρα με το γιό;

  6. #2646
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.972
    Σε είδα οδηγέ σχολικού λεωφορείου ιδιωτικού σχολείου, να κάνεις αναστροφή και να χεις βάλει τη δασκάλα συνοδό να κοιτάει έντρομη από το πίσω τζάμι...τα συγχαρητήριά μου!!!

  7. #2647
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της viper1
    Εγγραφή
    16/02/2010
    Μηνύματα
    2.348
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από harris_x Προβολή μηνύματος
    Viper, σε είδα στην Πέτρου Ράλλη πριν καμιά ώρα με το γιό;
    Μπα. Ο υιός καβαλάει μόνος του ένα tuono και δεν μου το δίνει γιατί έχει απότομο γκάζι και δεν ξέρω να το πηγαίνω...
    Που πάει αυτός ο κόσμος
    Καλό να είσαι μέτριος αρκεί να είσαι Καφές

  8. #2648
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της viper1
    Εγγραφή
    16/02/2010
    Μηνύματα
    2.348
    Σε είδα τριμ@λ@κ@ με c50 χωρίς φωτα και με 2 παιδιά επάνω να έρχεσαι ανάποδα στην αργυρουπολεως και να ανεβαίνεις πεζοδρόμιο γιατί έρχονταν αυτοκίνητα. 2 παιδιά ρε φίλε ανάποδα σε κεντρικό δρόμο χωρίς φώτα. Δεν μπόρεσα να σταματήσω αλλιώς θα τα λέγαμε μπροστά στα παιδιά σου
    Καλό να είσαι μέτριος αρκεί να είσαι Καφές

  9. #2649
    Σουλατσαδόρος Το avatar του/της Coyote.V
    Εγγραφή
    06/07/2009
    Μηνύματα
    2.133
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από viper1 Προβολή μηνύματος
    Μπα. Ο υιός καβαλάει μόνος του ένα tuono και δεν μου το δίνει γιατί έχει απότομο γκάζι και δεν ξέρω να το πηγαίνω...
    Που πάει αυτός ο κόσμος
    Καλά κάνει, γυναίκα και μηχανή δεν δίνονται.

  10. #2650
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    29/03/2008
    Μηνύματα
    716
    σας ειδα 17 μαντράχαλους (οπως εσείς ονομάζεστε μέσα στο video ) να κάνετε τον γύρο της ρουμανίας με 14 μεγάλες μοτο on-off ,
    υπέροχο το video και οποιος ειναι σε δίλημμα για επιλογή μηχανής ,σίγουρα πρέπει να το δεί... https://www.youtube.com/watch?v=Furq_zBRsZg

  11. #2651
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    29/12/2007
    Μηνύματα
    3.370
    Μέσα σε ένα χαμό από σκούτερ και ον οφ, σε είδα με της πρώτης γενιάς Z1000 SX του 2011. Eιναι πολύ ωραία μοτοσυκλέτα να είσαι καλά να το χαρείς.

    Επίσης βλέπω καθημερινά στην γειτονιά μου ένα mv Augusta 750 από τα πρώτα μοντέλα με τα 4 πανέμορφα τελικά εξατμίσεων. Αυτό είναι ότι πιο όμορφο έχω δει σε sport μηχανή την τελευταία δεκαετία.

  12. #2652
    270° firing order
    Εγγραφή
    16/12/2017
    Μηνύματα
    2.480
    Σε είδα χτες ξανθιά μπουμπού πάνω στο γκρι 990 Duke,σίγουρα είσαι η ίδια που είχα δει πριν 1.5 χρόνo περίπου πάνω σε ΧΤ660 να κάνει αλητείες (ακράνωτη και τις 2 φορές φυσικά )
    when life gets complicated... i ride.

  13. #2653
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της toyar
    Εγγραφή
    27/02/2009
    Μηνύματα
    5.530
    σε ειδα να ξεκινας απο το φαναρι με παντηλικι και μετα να το σηκωνεις σουζα λαμπαδα
    με σκουτερ.....

  14. #2654
    O Γαμωbowler Το avatar του/της Bowleno
    Moderator
    Εγγραφή
    29/12/2009
    Μηνύματα
    6.205
    Σας είδα 2 μηχανές και ένα μέγα-σκούτερ να έχετε τις πινακίδες σας καλυμμένες με φιμέ πλαστικό με αποτέλεσμα να μην διακρίνονται καθόλου.
    Ένα μόνο θα πω, να εύχεστε σε ενδεχόμενο ατύχημα/επαφή με άλλο όχημα, να μην έχει κι αυτό καλυμμένες τις πινακίδες του.....
    εγώ άθεος; ισα-ισα, εχω τρεις: το μυαλό μου, τα χέρια μου και τα πόδια μου

  15. #2655
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Tsber
    Εγγραφή
    13/06/2019
    Μηνύματα
    1.437
    Σε είδα φίλε να λογομαχείς και να επιτίθεσαι στο απόλυτο κενό και ξαναείδα live τον επίλογο του Fight Club

    Επί δέκα λεπτά στο πεζοδρόμιο της Β. Όλγας απειλούσες και ορμούσες να ξεκάνεις τους Λαιστρυγονες και τους Κύκλωπες που η ψυχή σου έστησε μπροστά σου.

    Ελπίζω με κάποιον τρόπο να βρεις και να αποδεχθείς τη βοήθεια που χρειάζεσαι και τέτοια στον δρόμο ποτέ σου μη ξανάβρεις...

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 19:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 14:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF