Σελίδα 18 από 666 ΠρώτοΠρώτο ... 813141516171819202122232868118518 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 256 έως 270 από 9987

Θέμα: Ο καφενές vol.2

  1. #256
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της taisteal
    Εγγραφή
    15/05/2011
    Μηνύματα
    4.861
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από BLiTzER Προβολή μηνύματος
    Το νόημα ήταν ότι το κάθε φόρουμ είναι οι χρήστες του κι αν εκείνοι αδιαφορούν, τότε είναι λογικό να υπάρχει αυτή η πτώση. Απλά το έγραψα πολύ διακριτικά. Παρ'όλα αυτά, διαφωνώ (αν αυτό εννοείς), δε θεωρώ ότι η ψυχή ενός μοτοφόρουμ μπορεί να είναι άνθρωποι που πάνε 2 βόλτες τον χρόνο.

    Ποιο είναι το κοινό μυστικό πρόβλημα; Γιατί δε θέλει κάποιος να γράφει εδώ;
    Αυτό λέμε,η πτώση υφίσταται για κάποιους λόγους,δεν είναι τυχαία.
    Δεν είμαι σε θέση όμως να μιλήσω για πρώην ή νυν χρήστες,άσχετα αν έχει συζητηθεί πολλές φορές
    το συγκεκριμένο θέμα,και μάλλον έχει κουράσει κιόλας.

  2. #257
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.117
    Ε πες μας, για να κάνουμε το φόρουμ καλύτερο. Σοβαρά, θέλω να μάθω. Μπορεί να μην είναι τόσο κοινό αυτό που νομίζεις ότι είναι. Όσο δεν αρχίσουν κουτσομπολιά και κακίες προς διάφορες πλευρές, μπορούμε να κάνουμε μια εποικοδομητική συζήτηση και να λυθεί κάποιο πρόβλημα, αν γίνεται.
    Life begins at 45°.

  3. #258
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της taisteal
    Εγγραφή
    15/05/2011
    Μηνύματα
    4.861
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από BLiTzER Προβολή μηνύματος
    Ε πες μας, για να κάνουμε το φόρουμ καλύτερο. Σοβαρά, θέλω να μάθω. Μπορεί να μην είναι τόσο κοινό αυτό που νομίζεις ότι είναι. Όσο δεν αρχίσουν κουτσομπολιά και κακίες προς διάφορες πλευρές, μπορούμε να κάνουμε μια εποικοδομητική συζήτηση και να λυθεί κάποιο πρόβλημα, αν γίνεται.
    Είναι κοινό,και δεν το νομίζω,το ξέρω.
    Μάλλον κακώς απάντησα...άστο Γιώργη,δεν ψήνομαι για μπανάκι αν και καλοκαίρι


  4. #259
    Έτσι τα φτιάχνουν τώρα Το avatar του/της 7Tolis
    Εγγραφή
    26/06/2014
    Μηνύματα
    3.863
    Τα καλοκαιρια έτσι ειναι συνήθως.Νομίζω.Πάντως τωρα τελευταία προσωπικα το έχω ρίξει στη τέχνη
    Φίου φίου φι φι φίου

  5. #260
    Ε, να το πω εγώ.

    Άμα δεν αφήνετε τα τρολ να ζουν, το ενδιαφέρον χάνεται - το τζέρτζελο κάνει τα ποστ

  6. #261
    Συνταξιούχος Το avatar του/της theofilos888
    Εγγραφή
    22/08/2009
    Μηνύματα
    2.390
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από nikos_abel Προβολή μηνύματος
    Ε, να το πω εγώ.

    Άμα δεν αφήνετε τα τρολ να ζουν, το ενδιαφέρον χάνεται - το τζέρτζελο κάνει τα ποστ
    Ποσο τρολ; Μεχρι ποιο επιπεδο; Μηπως εχει να κανει με τον ποιον ξερεις εδω μεσα; Με το ποιας μαρκας εισαι φαν; Εκει φτασαμε;

  7. #262
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από nikos_abel Προβολή μηνύματος
    Ε, να το πω εγώ.

    Άμα δεν αφήνετε τα τρολ να ζουν, το ενδιαφέρον χάνεται - το τζέρτζελο κάνει τα ποστ
    εγώ να πω ότι τα ανεξέλεγκτα τρολ χαλάνε επίσης το φόρουμ γιατί μετά... τρολοποιείται; Δεν μιλάμε για χιούμορ όπως έκανε πέρυσι τον Αύγουστο ο Ευριπίδης ο δόκτωρ τρόλης, μιλάμε για μίσος και φανατισμό που βγαίνει "αυτοματοποιημένη αντίδραση" με συγκεκριμένες λέξεις κλειδιά. Δηλαδή (όχι τυχαίο παράδειγμα) αν όπου γράφεται η λέξη BMW ακολουθούν εκατό τρολοποστάκια για τους προπέλεν, τι έχει κερδίσει το φόρουμ; Γιατί πρέπει να επιτρέπεται αυτό;

  8. #263
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από amyroukai Προβολή μηνύματος
    εγώ να πω ότι τα ανεξέλεγκτα τρολ χαλάνε επίσης το φόρουμ γιατί μετά... τρολοποιείται; Δεν μιλάμε για χιούμορ όπως έκανε πέρυσι τον Αύγουστο ο Ευριπίδης ο δόκτωρ τρόλης, μιλάμε για μίσος και φανατισμό που βγαίνει "αυτοματοποιημένη αντίδραση" με συγκεκριμένες λέξεις κλειδιά. Δηλαδή (όχι τυχαίο παράδειγμα) αν όπου γράφεται η λέξη BMW ακολουθούν εκατό τρολοποστάκια για τους προπέλεν, τι έχει κερδίσει το φόρουμ; Γιατί πρέπει να επιτρέπεται αυτό;
    Τι είπες; Τώρα θα δεις








  9. #264
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.117
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από nikos_abel Προβολή μηνύματος
    Ε, να το πω εγώ.

    Άμα δεν αφήνετε τα τρολ να ζουν, το ενδιαφέρον χάνεται - το τζέρτζελο κάνει τα ποστ
    Είμαι εξαιρετικά ανεκτικός και επιεικής και εκτιμώ το καλό χιούμορ, ίσως περισσότερο από τον καθένα εδώ μέσα. Το "τρόλινγκ" και το οφτόπικ είναι ανεκτά όταν δεν ξεπερνούν τα 1-2 ποστ, σε κάποιο θέμα που προσπαθεί να γίνει συζήτηση. Είναι κάτι που κάνω και ο ίδιος πού και πού. Αλλά όταν στις 5 σελίδες ενός θέματος οι 3 είναι άσχετα ποστ, ε θα πρέπει να φύγουν, πρώτα απ'όλα για να σεβαστούμε τον άνθρωπο που ξεκίνησε το θέμα.

    Το κλειδί είναι να κάνουμε την πλάκα μας, κανείς δεν το απαγορεύει, αλλά να ξέρουμε πού πρέπει να σταματήσουμε.
    Life begins at 45°.

  10. #265
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από BLiTzER Προβολή μηνύματος

    Το κλειδί είναι να κάνουμε την πλάκα μας, κανείς δεν το απαγορεύει, αλλά να ξέρουμε πού πρέπει να σταματήσουμε.
    Εμείς του Άσπεργκερ δεν ξέρουμε πότε, οπότε είναι ρατσισμός να μας σταματάς



    (αναγνωρίζεις ότι αστειεύομαι φυσικά)

  11. #266
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.117
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από nikos_abel Προβολή μηνύματος
    (αναγνωρίζεις ότι αστειεύομαι φυσικά)
    Φυσικά. Τα γράφω για να φαίνονται, όχι για σένα προσωπικά.
    Life begins at 45°.

  12. #267
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της taisteal
    Εγγραφή
    15/05/2011
    Μηνύματα
    4.861
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από amyroukai Προβολή μηνύματος
    εγώ να πω ότι τα ανεξέλεγκτα τρολ χαλάνε επίσης το φόρουμ γιατί μετά... τρολοποιείται; Δεν μιλάμε για χιούμορ όπως έκανε πέρυσι τον Αύγουστο ο Ευριπίδης ο δόκτωρ τρόλης, μιλάμε για μίσος και φανατισμό που βγαίνει "αυτοματοποιημένη αντίδραση" με συγκεκριμένες λέξεις κλειδιά. Δηλαδή (όχι τυχαίο παράδειγμα) αν όπου γράφεται η λέξη BMW ακολουθούν εκατό τρολοποστάκια για τους προπέλεν, τι έχει κερδίσει το φόρουμ; Γιατί πρέπει να επιτρέπεται αυτό;
    Ωπ!!
    Εδώ υπάρχει ένα ζήτημα,είναι άλλο να κράζεις το bmw ή το κάθε bmw,και άλλο να κράζεις τον ιδιοκτήτη
    που νομίζει ότι έκανε την αγορά του αιώνα,ενω πήρε ρδελομπου,και προσπαθεί να πείσει ότι έχει εργαλείο
    ενώ τα περισσότερα χλμ τα έχει κάνει πάνω σε οδική
    Θεωρώ ότι θα έπρεπε να μπορούμε να κράζουμε μηχανάκια κάθε μάρκας,αλλά όχι πρόσωπα,να μην
    γίνεται προσωπικό δηλαδή.
    Εκτός και αν όπως προείπα ο ιδιοκτήτης πηγαίνει γυρεύοντας

  13. #268
    ναι taisteal, δεν διαφωνώ, τα έχουμε πει και από κοντά.

    αλλά όπως βλέπεις (εκτός αν καταλαβαίνω λάθος πράγματα) δεν γίνεται έτσι.

  14. #269
    δεν το παιζω συνήγορος κανενος,ΑΛΛΑ,ποιος ο λογος που διεγραφει το χθεσινο ποστ του σουτερ?τι κανονισμούς δε σεβαστηκε?απλη απορια εχω

  15. #270
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.117
    Ποστ που σκοπό έχουν μόνο να προκαλέσουν, να δυναμιτίσουν την ατμόσφαιρα, δεν προσφέρουν τίποτα σε κανέναν. Ακόμα και δίκιο να έχεις, γράψ'το λίγο πιο σεμνά, θέσε το πρόβλημα, μην το διαιωνίζεις.
    Life begins at 45°.

Παρόμοια θέματα

  1. Σ/Κ στα Τζουμέρκα, Vol. II
    από apapadop στο forum Ταξιδιωτικά
    Απαντήσεις: 36
    Τελευταίο μήνυμα: 21/05/2007, 13:17
  2. Mια ιστορια θα σας πω....[vol.2]
    από fantacid στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 21/02/2007, 11:01
  3. οτε και αυξήσεις vol.2
    από akaposto στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 17/11/2005, 22:23
  4. Sete ole!!!! Vol 2
    από Electra στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο μήνυμα: 26/05/2004, 15:00
  5. Καλημέρες Vol.2
    από real_hope στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 17
    Τελευταίο μήνυμα: 18/02/2004, 14:46

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF