Σελίδα 185 από 219 ΠρώτοΠρώτο ... 85135175180181182183184185186187188189190195 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 2.761 έως 2.775 από 3277

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol. XΙ

  1. #2761
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της panavour
    Εγγραφή
    07/01/2006
    Μηνύματα
    4.157
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Panos76 Προβολή μηνύματος
    Δεν μου έχει τύχει ποτέ, ήμουν από πίσω σου σε στενό και πηγαίναμε λάου-λάου σταματώντας σε κάθε διασταύρωση. Εσύ με το αμάξι, εγώ με το μηχανάκι.

    Ξαφνικά βλέπω να βγάζεις χέρι και να με μουτζώνεις!

    Γιατί καλή μου κυρία δε θα το μάθω ποτέ καθώς δεν είχα καν διάθεση να σε πλησιάσω και να ρωτήσω.
    νομιζε οτι της εκανες καμακι με το να μην την προσπερνας
    Δώδεκα και μισή. Γρήγορα πέρασεν η ώρα απ' τες εννιά που άναψα την λάμπα,Δώδεκα και μισή. Πως πέρασεν η ώρα,και τα χρόνια.

  2. #2762
    Μέλος Το avatar του/της asxetost
    Εγγραφή
    28/08/2022
    Μηνύματα
    429
    Σας βλέπω κάθε μέρα στη διασταύρωση κάτω από τη γέφυρα του Κηφισού στα Άνω πατησιανά να χώνεστε δεξιά συστηματικά από τους ανθρώπους που περιμένουμε να στριψουμε αριστερά και να μας προσπερνατε κιόλας πάνω στη διαστάυρωση αφού μας έχετε κόψει και την ορατότητα. Καμιά μέρα λέω να πάρω κανεναν μαζί μου να τον αφήσω απέναντι στο συνεργείο, να έχω και δικαιολογία για ένα ρεπό επιτέλους

  3. #2763
    νέος SOS Το avatar του/της νεοσσός
    Εγγραφή
    23/02/2015
    Μηνύματα
    3.402
    Σας είδα δύο φορές σήμερα, σε μποτιλιαρισμένο δρόμο, με μία λωρίδα ανά κατεύθυνση, να βγαίνετε με το αμάξι στο αντίθετο ρεύμα, να προσπερνάτε ουρά σταματημένων αυτοκινήτων 100 μέτρων και να στέκεστε μπροστά στο κόκκινο φανάρι, πάνω στη διάβαση των πεζών για να περάσετε πρώτοι, καθυστερώντας τα αμάξια πίσω σας. Στη μία περίπτωση σε είδα να κινείσαι έτσι άνετα στο αντίθετο ρεύμα, περνώντας μπροστά από αστυνομικό τμήμα. Η ατιμωρησία έχει δώσει αδιανόητες ελευθερίες σε όσους έχουν θράσος.
    Των φρονίμων τα παιδιά πριν πεινάσουν δεν πεινούσαν.

  4. #2764
    Μέλος Το avatar του/της Vassilis
    Εγγραφή
    16/11/2021
    Μηνύματα
    323
    Σε είδα ρε τρελοκομείο Billy το πρωί στην Αθηνών πηγαίνοντας άλλη μια από τις βόλτες σου. Η γυναίκα μου είπε, καλά πού ξέρεις ότι είναι αυτός; Ε, ξέρω λεω.

    Κατά τις 9 είδα και μερικούς που είχατε μαζευτεί στην Σταθμό 14 πριν πάτε Λουτράκι

  5. #2765
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.927
    Σας είδα από Πίσια προς Περαχώρα, και θαύμασα τις οδηγικές σας ικανότητες στις στροφές, ιδιαίτερα το KLE με την μπαγκαζιέρα πίσω...οι κλίσεις που έπαιρνε ήταν εξωπραγματικές για τα δικά μου δεδομένα...

    Όπως και παρακινδυνευμένες σε κάποια σημεία, σε πολλά σημεία μπαίνατε στο αντίθετο ρεύμα, όπως κι η προσπέραση που κάνατε στο λευκό SUV σε τυφλή στροφή...

    Σε είδα κι εσένα με το χακί κλασικό και το sidecar που πήγαινες προς Λουτράκι, αν είδα καλά πρέπει να ήταν Ural...

  6. #2766
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της billy84
    Εγγραφή
    28/05/2017
    Μηνύματα
    4.031
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Vassilis Προβολή μηνύματος
    Σε είδα ρε τρελοκομείο Billy το πρωί στην Αθηνών πηγαίνοντας άλλη μια από τις βόλτες σου. Η γυναίκα μου είπε, καλά πού ξέρεις ότι είναι αυτός; Ε, ξέρω λεω.

    Κατά τις 9 είδα και μερικούς που είχατε μαζευτεί στην Σταθμό 14 πριν πάτε Λουτράκι


    Έλα ρε φίλε που ήσασταν?
    Οι δυσκολίες συχνά προετοιμάζουν ένα συνηθισμένο άτομο για ένα ξεχωριστό πεπρωμένο. https://www.youtube.com/watch?v=kZmuVMXEZdE

  7. #2767
    Μέλος Το avatar του/της Vassilis
    Εγγραφή
    16/11/2021
    Μηνύματα
    323
    Νομίζω μόλις είχες βγει από βενζινάδικο, ήμουν πίσω αριστερά σου με ένα γκρι Leon.

  8. #2768
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της billy84
    Εγγραφή
    28/05/2017
    Μηνύματα
    4.031
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Vassilis Προβολή μηνύματος
    Νομίζω μόλις είχες βγει από βενζινάδικο, ήμουν πίσω αριστερά σου με ένα γκρι Leon.

    Α μπράβο έβαλα στη BP στην Ελευσίνα!
    Οι δυσκολίες συχνά προετοιμάζουν ένα συνηθισμένο άτομο για ένα ξεχωριστό πεπρωμένο. https://www.youtube.com/watch?v=kZmuVMXEZdE

  9. #2769
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Panos76
    Εγγραφή
    10/05/2011
    Μηνύματα
    3.182
    Στην αρχή σε άκουσα και μετά σε είδα - και δεν το πίστευα - LOTUS Elite γνήσια Βρετανίδα στο σωστό χρώμα (πράσινο ''ημι κυπαρισσή'') με αγγλική πινακίδα και βελουτέ μπεζ καθίσματα να βρυχάσαι και να σε ακολουθώ μέσα στη συγκίνηση (στην Κατεχάκη).

    Σκέφτηκα ακαριαία πόσο μας έχουν βάλει στο τρυπάκι της μιζέριας - πόσο μας μετάλλαξαν όλα αυτά τα χρόνια από την πρώτη κρίση και μετά , σαν τα βατράχια που σιγοβράζουν.

    Να ψάχνουμε το € στην κατανάλωση, ''πσσσ έκαψα 0,00005 σεντς λιγότερα με το e-papari σε σχέση με e-gama me που καίει 3 κιλοβατώρες και το υπολόγισα με τον τάδε τύπο βάσει του κίτρινου τιμολογίου και να μονολογώ μέσα από το κράνος:

    Άσπρα κόκκινα κίτρινα μπλε ♫
    τιμολόγια της ΔΕΗ δε με χέζετε καλέ
    Κάποτε θα τα θυμόμαστε όλα αυτά και θα γελάμε.

  10. #2770
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της motojojo
    Εγγραφή
    22/06/2010
    Μηνύματα
    1.333
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Panos76 Προβολή μηνύματος
    Στην αρχή σε άκουσα και μετά σε είδα - και δεν το πίστευα - LOTUS Elite γνήσια Βρετανίδα στο σωστό χρώμα (πράσινο ''ημι κυπαρισσή'') με αγγλική πινακίδα και βελουτέ μπεζ καθίσματα να βρυχάσαι και να σε ακολουθώ μέσα στη συγκίνηση (στην Κατεχάκη).

    Elise καλέ μου φίλε, αυτοκίνητο με κάκαλα είναι όχι φρυγανια

  11. #2771
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Panos76
    Εγγραφή
    10/05/2011
    Μηνύματα
    3.182
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από motojojo Προβολή μηνύματος
    Elise καλέ μου φίλε, αυτοκίνητο με κάκαλα είναι όχι φρυγανια
    Μάλλον είσαι πιπίνι ακόμα

    Σιγά μη πάθαινα πλάκα με την elise.
    Κάποτε θα τα θυμόμαστε όλα αυτά και θα γελάμε.

  12. #2772
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Tsber
    Εγγραφή
    13/06/2019
    Μηνύματα
    1.573
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από motojojo Προβολή μηνύματος
    Elise καλέ μου φίλε, αυτοκίνητο με κάκαλα είναι όχι φρυγανια
    Υπάρχει και Elite από το ένδοξο παρελθόν:

    https://en.m.wikipedia.org/wiki/Lotus_Elite

    Edit: πάλι με πρόλαβαν, τι συγχρονισμός είναι αυτός

  13. #2773
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Panos76
    Εγγραφή
    10/05/2011
    Μηνύματα
    3.182
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Tsber Προβολή μηνύματος
    Υπάρχει και Elite από το ένδοξο παρελθόν:

    https://en.m.wikipedia.org/wiki/Lotus_Elite
    Σωστά την Type 75 είδα, για αυτό έπαθα πλάκα.

    Ούτε στην Αγγλία δεν είχα πετύχει (που εκεί είχα πετύχει αμάξια που ούτε στο όνειρό μου δεν είχα δει).
    Κάποτε θα τα θυμόμαστε όλα αυτά και θα γελάμε.

  14. #2774
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της motojojo
    Εγγραφή
    22/06/2010
    Μηνύματα
    1.333
    Oh mon dieu...

  15. #2775
    ΚΟΥΡΕΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της kouremenos
    Εγγραφή
    14/08/2006
    Μηνύματα
    151
    Σας βλέπω ξανά....τώρα που έβαλε λίγο δροσιά με λαιμουδιερες,σκούφια ,φουλ φέις,κουκούλες , τουρμπάνια κτλ....
    Ρε πάτε καλά ;
    ΚΡΑΝΟΟΟΟΟΣ ΡΕΕΕΕΕΕΕ !!!

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 19:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 14:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF