Σελίδα 189 από 204 ΠρώτοΠρώτο ... 89139179184185186187188189190191192193194199 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 2.821 έως 2.835 από 3058

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol. XΙ

  1. #2821
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της sanctusan
    Εγγραφή
    25/10/2017
    Μηνύματα
    1.245
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Panos76 Προβολή μηνύματος
    Έπεσα σήμερα επάνω σε αυτό https://www.youtube.com/watch?v=S1eEA-VXzgE

    σας είδα να αντιγράφετε το Moto
    Καλή η μαλακιούλα τους
    arvala παν στην εκκλησιά arvala προσκυνάνε.......

  2. #2822
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Nostradamus
    Εγγραφή
    29/08/2007
    Μηνύματα
    1.562
    Σας ειδα σημερα και σας χαρηκα.. Εσενα κυριε με το benelli και την πλαινη βαλιτσα να μας πηγαινεις καροτσι στην Κηφισιας.. Εσενα κυρια με το φιατ 500 και τα καλλυντικα στο χερι, γιατι ας παιξουμε λιγο με το snooze και βαφομαστε στο αυτοκινητο.. Εσενα κυριε, με το lexus, που οι λωριδες και η στοιχιση ειναι για τους αλλους.. και ολους εσας με το κινητο στο χερι και το τιμονι στα/στο @@ σας..

    Και εμενα (αλλα δεν παω στο αλλο νημα) να παλευω με τις δικες μου παραβασεις κοντρα στις δικες σας... Happy Monday ρε και live your myth in rainy Greece...
    Quod me nutrit... me destruit.....

  3. #2823
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Tsber
    Εγγραφή
    13/06/2019
    Μηνύματα
    1.471
    Σε είδα γείτονα με το καινούργιο σου TIGER SPORT 660

    Πολύ όμορφο σε Snowdonia white όπως σού είπα και από κοντά, χαιρετισμούς και από εδώ αν είσαι στο φόρουμ - δεν σε ρώτησα για να σε αφήσω να πας στη δουλειά σου.

  4. #2824
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    30/05/2022
    Μηνύματα
    44
    Σε είδα να μου ρίχνεις με όπισθεν το παπί το δανεικό που λέει και το τραγούδι και αντί να κάτσεις να τα βρούμε με τις ασφαλιστικές σηκώθηκες και έφυγες. Στην τελευταία σου ματιά από τον καθρέφτη είδες και μένα όμως να σου λέω smile και να σε τραβάω φώτο. Έκανες το τετράγωνο μου πούλησες τσαμπουκά σε αγνόησα. Μετά από λίγο πήρες τηλ. έναν μάρτυρα του περιστατικού και ήρθαμε σε επαφή, είπες θα πληρώσεις.

  5. #2825
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.977
    Σε είδα ηλικιωμένε να σφάζεις το stop χωρίς να κοιτάξεις καν, ειλικρινά γαμώ την πουτάνα μου, είναι εγκληματίες αυτοί που υπογράφουν για να σας ανανεώνουν τα διπλώματα σε αυτή την ηλικία...

    Τα χρειάστηκες όταν ήρθα δίπλα σου οργισμένος κι άρχισα να βρίζω και να χειρονομώ, η γιαγιά δίπλα σου είχε γουρλώσει τα μάτια κι εσύ έκανες ότι δεν έβλεπες...

    Bonus μανούρα: ρε παπάρες Γερμανοί με την φημισμένη εργονομία σας, εκείνη την ρημάδα την κόρνα γτ την έχετε κάνει έτσι...

  6. #2826
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της motojojo
    Εγγραφή
    22/06/2010
    Μηνύματα
    1.245
    Σε είδα με το χακί royal enfield να μπαίνεις αέρα στην αερογέφυρα από Καλλιροης προς Συγγρου και στη Συγγρου να αλλάζεις σβέλτα τις λωρίδες ανάμεσα στα αυτοκίνητα. Δεν σε έφτασα αλλά καποια στιγμή που ημουν σταθερά πίσω σου είδα κάτι 140, πιάνει τόσα;

  7. #2827
    Μέλος
    Εγγραφή
    22/11/2022
    Μηνύματα
    320
    Χακί χρώμα λογικά είναι το super meteor το οποίο είναι 650 κυβικά με περίπου 50 άλογα.

    Αλλιώς αν είναι το classic 350 μπράβο του (του classic) που με οριακά 29 άλογα κρατάει τέτοιο ρυθμό.

    Αν είναι κάποιο παλιότερο bullet μπράβο του (του οδηγού) με τα φρένα που δεν έχει για το θάρρος του να πάει με τόσα.

    Μάλλον για το super meteor το κόβω που ειδικά και σε αυτό το χρώμα είναι πανέμορφο.

  8. #2828
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    29/12/2007
    Μηνύματα
    3.390
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από motojojo Προβολή μηνύματος
    Σε είδα με το χακί royal enfield να μπαίνεις αέρα στην αερογέφυρα από Καλλιροης προς Συγγρου και στη Συγγρου να αλλάζεις σβέλτα τις λωρίδες ανάμεσα στα αυτοκίνητα. Δεν σε έφτασα αλλά καποια στιγμή που ημουν σταθερά πίσω σου είδα κάτι 140, πιάνει τόσα;
    Υπόψιν πως η Enfield έχει εξαγοράσει την εταιρεία Harris performance που για δεκαετίες έφτιαχνε αγωνιστικά χειροποίητα πλαίσια. Οπότε έχουν πρόσβαση σε τεχνογνωσία. Τίποτα δεν είναι τυχαίο. Το έχει γνωστός το συγκεκριμένο και στρίβει πολύ ωραία.

  9. #2829
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της motojojo
    Εγγραφή
    22/06/2010
    Μηνύματα
    1.245
    Δεν τα ξέρω τα μοντέλα, τον πρόσεξα (και μαλλον με προσεξε και αυτος) από τα φανάρια νωρίτερα, μου έκανε εντύπωση το χακι στρατιωτικό βάψιμο α λα ΒΠΠ και ήταν μονοκυλινδρο. Με το ρυθμό που είχε μαλλον 650 θα ήταν.

    Ήταν και λίγο vintage ντυμένος και έδενε όμορφα το συνολο και το πήγαινε πραγματικά αέρα. Ήταν ωραίος.

  10. #2830
    Μέλος
    Εγγραφή
    22/11/2022
    Μηνύματα
    320
    Από αυτά που γράφεις και ως περιγραφή ΒΠΠ και μονοκύλινδρα είναι είτε το νέο classic που είναι 350 cc!!! και μάλλον βγαίνει και σε χακί, είτε το παλιό το bullet που είναι 500cc.

    Μπράβο του πάντως και η αλήθεια είναι ότι και εγώ ότι Enfield δω στο δρόμο το μάτι πάει κατευθείαν εκεί.

  11. #2831
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.977
    ...και πριν αλέκτωρ φωνήσαι, έτερος ηλικιωμένος σήμερα σε κορεάτικο SUV εικοσαετίας, σταματημένος δίπλα σε περίπτερο και ξεκινά χωρίς καν να ελέγξει εάν έρχεται κάποιος...απλά ξεκίνησε κι έφυγε...

    Κι όταν του κόρναρα και του είπα πως φεύγει αέρα-πατέρα χωρίς να ελέγξει καθρέφτες, ζήταγε και τα ρέστα ότι έφταιγα εγώ...

  12. #2832
    custom freak Το avatar του/της doctor_john
    Εγγραφή
    06/08/2019
    Μηνύματα
    4.247
    Σε είδα πενηντάρικο, ντυμένος όπως πρέπει να σκαλίζεις το ταμπά bol d'or σου στην γαλατσίου.. ωραίοι και οι δύο! φτού σας!

  13. #2833
    Μέλος Το avatar του/της Vassilis
    Εγγραφή
    16/11/2021
    Μηνύματα
    316
    Πήγα μια λιμανάκια με τ αυτοκίνητο μετά την πίτα να στρίψω λίγο που είχα καιρό και σας είδα ρε πιτσιρικάδες με τα πάπια να κάνετε διαφορά. ΟΚ, κάντε τα. Αλλά εστω ένα κράνος ρε γμτ. Αμαρτια είναι.

  14. #2834
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    14/07/2020
    Μηνύματα
    56
    Σε είδα με beverly καινούργιο, να διασχίζεις την Αλεξάνδρας μαλλιοκούβαρα, σταυροπόδι, με το ένα χέρι και να κάνεις την μία σφήνα πίσω από την άλλη, από την αριστερή λωρίδα, στην δεξιά και τούμπαλιν.
    Άντε εσύ να πας στο καλό, γιατί να κινδυνεύσουν και άλλοι να τους πάρεις μαζί σου;

  15. #2835
    O Γαμωbowler Το avatar του/της Bowleno
    Moderator
    Εγγραφή
    29/12/2009
    Μηνύματα
    6.302
    Βόλτα σήμερα χαλαρή, με την αγαπημένη και τον all time classic καφέ στο χέρι και σας είδα 8 μηχανές στον κόμβο Σκλαβενίτη (πρώην Ρενό) έτοιμους για βόλτα, κανείς από εδώ;

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	IMG-529d530da83875125b0892fe02e3b17f-V.jpg 
Προβολές:	178 
Μέγεθος:	51,1 KB 
ID:	450434
    εγώ άθεος; ισα-ισα, εχω τρεις: το μυαλό μου, τα χέρια μου και τα πόδια μου

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 19:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 14:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF