Σελίδα 19 από 25 ΠρώτοΠρώτο ... 91415161718192021222324 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 271 έως 285 από 374

Θέμα: Οδηγική Συμπεριφορά..Μηχανών.

  1. #271
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    21/06/2015
    Μηνύματα
    208
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από haf Προβολή μηνύματος
    35 χρόνια οδηγούσα αυτοκίνητο και ξαφνικά ανακάλυψα τη μηχανή, σκουτεράκι = ευκολία και βουρ στην κίνηση... μεγάλη ευκολία να πηγαίνεις στη δουλειά και ειδικά οταν κατεβαίνεις την Κηφισίας όταν όλοι είναι σταματημένοι..

    Οδηγώ Συνετα, κινούμαι κυρίως στο ρεύμα μου πίσω από αυτοκίνητα και ανάμεσα όταν αυτά είναι σταματημένα, δεν κάνω σφήνες και σε γενικές γραμμές με την οδηγική εμπειρία του αυτοκινήτου προσέχω πάντα για κάθε απρόοπτο.. ενώ έχω πάντα full εξοπλισμό.. κράνος μπουφάν γαντια και πολλοί με θεωρούν robocop..

    Το παράπονο μου δεν είναι το αυτοκίνητα.. το πρόβλημα μου είναι οι άλλες μηχανές! περνάνε εκατοστά δίπλα σου με ασύλληπτες ταχύτητες, κατεβαίνω με 80 την Κηφισιάς (στρώνω το Beverly) και περνάει ένα θηρίο με 200 δίπλα σου.. προσπερνάνε ενω κινήσε ανάμεσα στα αυτοκίνητα και έχω χάσει την μπάλα...αν δεν προσέξεις τον καθρέφτη σου είσαι νεκρός

    Δε λέω ότι είμαι και ο πιο γρήγορος οδηγός ειδικά αφού δεν έχω μεγάλη εμπειρία αλλά δεν κινούμαι και σαν χελώνα.. έλεος πια !

    Αρχίζω και συμπαθώ τους οδηγούς αυτοκινήτων
    Φιλε μου στην ελλαδα ζεις ...τι περιμενες?
    Βασικα οι διηθησεις στους κεντρικους δρομους εχουν μια στανταρτ ταχυτητα, που τη δημιουργουν οι πιο αργοι...παπια κλπ.
    Αν δε μπορεις να ακολουθησεις αυτο το ρυθμο και αφηνεις κενο απ τη μοτο μπροστα σου...καλο ειναι να κανεις στην ακρη που και που.

  2. #272
    Έχεις σκεφτεί ότι ο τύπος με το golf πχ που σε περνάει φιλέρ στην Κατεχάκη και αυτός με το t max που σου κάνει το ίδιο είναι ο ίδιος άνθρωπος?
    Οι νοοτροπίες δεν αλλάζουν.
    Φυλάμε λοιπόν τον κωλο μας καθως του
    φευγατου η μάνα δεν έκλαψε ποτέ

  3. #273
    Μέλος
    Εγγραφή
    09/11/2015
    Μηνύματα
    67
    Να με σχωράτε: ζω και ταξιδεύω με το ταπεινό βέρσυς κυρίως κεντρική και βόρεια Ευρώπη. Φέτος κατέβηκα Ελλάδα με τη μηχανή στις διακοπές. Ναι, είμαι ένας παράξενος μαλάκας που θεωρώ πως η άσφαλτος στην Ελλάδα είναι ΓΤΠ σε σχέση με τον υπόλοιπο "πολιτισμένο" κόσμο, και ως εκ τούτου θεωρώ πως στην στραβή αυτό στοιχίζει άσχετα με το αν είσαι χεράς. Αυτό ήταν το νόημα του ποστ για τις "υπερωρίες του ABS" και τις "καταλάθος μπάντες".

    Φυσικά για τα mental skills κάποιων εδώ μέσα, αυτό ήταν τόσο βαθύ, που έμειναν στο πόσο χτήνος είναι το βέρσυς (??????) , πόσο κουλός εγώ και κράζουν. ΛΟΛ.

    Τις προάλλες σε μεγάλης κίνησης δρόμο στην Αθήνα, αρκετά κεντρικό, φορτηγάκι μπροστά μου έκανε αναστροφή και πίσω του έφυγε ΚΑΡΠΟΥΖΙ που έσκασε στον δρόμο. Συγνώμη που μέσα σε τέτοιες συνθήκες θεωρώ πως όσο χεράς και να είσαι κινδυνεύεις κι εσύ και οι γύρω σου. Παρόμοιο περιστατικό είχα στο Ηράκλειο Κρήτης πριν χρόνια, στην Κνωσσού τσουβαλάκι τσιμέντο φέυγει από καρότσα και σκάει μπροστά μου... Να συνεχίσω να λέω ή θα πάτε καμιά βόλτα από το "σε είδα"; Σόρρυ, αλλά τέτοιες μαλακίες και με τέτοια συχνότητα δεν μου έχουν τύχει ούτε σε Αγγλία, ούτε σε Γαλλία, ούτε σε Γερμανία, ούτε Ελβετία ή Ισπανία ή Ολλανδία κοκ. Ακόμα και Τσεχία ή και Πολωνία ή Κύπρο... Είδα όμως πχ στο Μαυροβούνιο ταρίφα να κάνει αναστροφή με ανοιχτή την πόρτα σκημμένος απ΄έξω κάτω χαμηλά για να ρίξει χλέπα.

    Έχετε πλάκα μερικοί που κράζετε τόσο συχνά τους "κουτάκηδες" κάγκουρες που κάνουν μαλακιες στον δρόμο, λες κι εσείς είστε άλλης πάστας άνθρωποι, ενώ η μόνη διαφορά σας είναι ο αριθμός των τροχών. Σίγουρα, λόγω διαφοράς μάζας αυτοκινήτου/μηχανής ο κίνδυνος προς τρίτους δεν είναι ίδιος, αλλά στη μενταλιτέ σας αναφέρομαι... Είναι κοινωνικό το θέμα, όλοι για την πάρτη τους, όλοι πιστεύουν πως οι ίδιοι είναι κάτι το ξεχωριστό και όλοι οι άλλοι μαλάκες. Σόρρυ μάγκες, αλλά δεν... (οκ, όχι όλοι φυσικά, αλλά μια τραγικά μεγάλη, ηχηρή πλειοψηφία).

    Επίσης καθίστε σκεφτείτε πόσες φορές στη ζωή σας έχετε χάσει με μοτο κάποιον φίλο/σύντροφο κτλ που ήταν και γαμώ τα παιδιά, που ήταν καλός οδηγός, που... που... που... αλλά ήταν "η κακιά στιγμή" ή "γκαντεμιά" ή "ναι μεν το πάταγε/έκανε σφήνα/γουατέβα αλλά έφταιγε ο γέρος".

    Ο αριθμός ανθρώπων που μας χαιρέτησαν ή σακατεύτηκαν δεν είναι μικρός. Έχω αρκετούς τέτοιους φίλους και γνωστούς στην Ελλάδα, ελάχιστους στο εξωτερικό όπου ζω, αν κι εκεί οι ταχύτητες οδήγησης είναι μεγαλύτερες. Γιατί πιστεύετε συμβαίνει αυτό; Είναι ο Σόρος; Είναι οι Εβραίοι που μας ζηλεύουν; Είναι ο Κίσιντζερ; ή μήπως το στραβό μας το κεφάλι που αν πχ είσαι συνοδηγός και δεις μαλακία, σου απαντάνε ΟΛΟΙ "ναι ρε, αλλά εγώ προσέχω/ξέρω..." σε συνδιασμό με τους κωλόδρομους;

    Ελάτε, μαζευτείτε πάλι κι άντε άλλη μια γύρα από κάτω με το πόσο κουλός είμαι εγώ και το πόσο χεράδες εσείς, πόσο "κτήνος" το βέρσυς κτλ. Γενικά πάντως δεν είναι κακό να κάθεσαι να σκέφτεσαι τι κάνεις και να παραδέχεσαι ότι έκανες μαλακία. Και να προσπαθείς να μην την ξανακάνεις μετά όσο μπορείς. Λίγο λίγο ο καθένας χωριστά με την πάρτη του. Έτσι φτιάχνει το σύνολο. Όχι φτιάχνοντας τους άλλους πρώτα.

  4. #274
    Μέλος
    Εγγραφή
    09/11/2015
    Μηνύματα
    67
    ...και σχετικά με το πως κρίνει ο καθένας τι μπορεί - και ως εκ τούτου είναι οκ - να κάνει:

    Εσύ λοιπόν κρίνεις πως μπορείς να κάνεις χώσιμο με +80 χλμ στην Κηφησίας. Και το κρίνεις μόνος σου πως μπορείς και είσαι ικανός να το κάνεις, και άρα -λέτε- ορθώς και καλά το κάνετε. Επειδή το κρίνατε και το αποφασίσατε εσείς. Μόνοι σας.

    Πολύ ωραία.

    Βγείτε να νουθετήσετε τον επόμενο πιτσιρικά που θα οδηγά χωρίς να έχει δίπλωμα επειδή ο ίδιος ΜΕ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΑΚΡΙΒΩΣ αυθαίρετο τρόπο κρίνει πως είναι ικανός και άξιος οδήγησης. Με ακριβώς την ίδια συλλογιστική, με ακριβώς την ίδια παράλογη λογική, με ακριβώς τον ίδιο ότι να 'ναι εγκέφαλο.

    Εκτός φυσικά και αν έχετε κάποιο ειδικό δίπλωμα από σχετικό σχολείο που τα ξεκαθαρίζει αυτά: "Ο κος Ταδόπουλος μπορεί να πηγαίνει έτσι κι έτσι, γιατί είναι χεράς, γιατί γαμάει το παλικάρι, και τον έχει και μισό μέτρο".

    Αν δεν το έχετε πάντως κάποιο τέτοιο δίπλωμα και νομικό πλαίσιο να σας το επιτρέπει, έχετε όσο μυαλό και αντίληψη έχει ο καβλωμένος 15χρονος που τσουρνέυει το μοτόρι ή το αμάξι του μπάρμπα του για να πουλήσει μούρη στη Μαιρούλα με την κωλάρα.

  5. #275
    Αντιδραστικό μέλος Το avatar του/της RAMMSTEIN
    Εγγραφή
    20/11/2008
    Μηνύματα
    195
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από cpt.Harlock Προβολή μηνύματος
    ...και σχετικά με το πως κρίνει ο καθένας τι μπορεί - και ως εκ τούτου είναι οκ - να κάνει:

    Εσύ λοιπόν κρίνεις πως μπορείς να κάνεις χώσιμο με +80 χλμ στην Κηφησίας. Και το κρίνεις μόνος σου πως μπορείς και είσαι ικανός να το κάνεις, και άρα -λέτε- ορθώς και καλά το κάνετε. Επειδή το κρίνατε και το αποφασίσατε εσείς. Μόνοι σας.

    Πολύ ωραία.

    Βγείτε να νουθετήσετε τον επόμενο πιτσιρικά που θα οδηγά χωρίς να έχει δίπλωμα επειδή ο ίδιος ΜΕ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΑΚΡΙΒΩΣ αυθαίρετο τρόπο κρίνει πως είναι ικανός και άξιος οδήγησης. Με ακριβώς την ίδια συλλογιστική, με ακριβώς την ίδια παράλογη λογική, με ακριβώς τον ίδιο ότι να 'ναι εγκέφαλο.

    Εκτός φυσικά και αν έχετε κάποιο ειδικό δίπλωμα από σχετικό σχολείο που τα ξεκαθαρίζει αυτά: "Ο κος Ταδόπουλος μπορεί να πηγαίνει έτσι κι έτσι, γιατί είναι χεράς, γιατί γαμάει το παλικάρι, και τον έχει και μισό μέτρο".

    Αν δεν το έχετε πάντως κάποιο τέτοιο δίπλωμα και νομικό πλαίσιο να σας το επιτρέπει, έχετε όσο μυαλό και αντίληψη έχει ο καβλωμένος 15χρονος που τσουρνέυει το μοτόρι ή το αμάξι του μπάρμπα του για να πουλήσει μούρη στη Μαιρούλα με την κωλάρα.
    εχω διαβασει 3 φορες τις τελευταιεσ δυο απαντησεις σου για να αποφασισω πως να απαντησω
    σοβαρα
    πολυ σοβαρα
    με καποια δοση χιουμορ
    μονο χιουμοριστικα
    αλλα και τις 3 φορες το μονο που μου μενει στο μυαλο οταν τελειωνω την αναγνωση ειναι η κωλαρα της Μαιρουλας (αυτο ειναι το κοματι με καποια δοση χιουμορ, πρεπει να διευκρινιζουμε κιολας γιατι εσεισ οι βορειοευρωπαιοι δεν φημιζεστε για την αισθηση του χιουμορ σας, παγωμενα ολα)

  6. #276
    Μέλος
    Εγγραφή
    09/11/2015
    Μηνύματα
    67
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από RAMMSTEIN Προβολή μηνύματος
    (αυτο ειναι το κοματι με καποια δοση χιουμορ, πρεπει να διευκρινιζουμε κιολας γιατι εσεισ οι βορειοευρωπαιοι δεν φημιζεστε για την αισθηση του χιουμορ σας, παγωμενα ολα)
    Το χιούμορ του πιο κρυόκωλου βορειοευρωπαίου είναι απολύτως δικαιολογημένο όταν έλληνας δίνει συμβουλές οδήγησης

    Ταυτόχρονα, το ότι έλληνας βγαίνει και δίνει συμβουλές οδήγησης τον τοποθετεί στην κορυφή της παγκόσμιας χιομοριστικής κλίμακας επιβεβαιώνοντας τη φήμη του ως τιτανοτεράστειου χορατατζή

  7. #277
    Το χεις??το χωωω.. Το avatar του/της o teos
    Super Moderator
    Εγγραφή
    11/11/2009
    Μηνύματα
    3.337
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από RAMMSTEIN Προβολή μηνύματος
    εχω διαβασει 3 φορες τις τελευταιεσ δυο απαντησεις σου για να αποφασισω πως να απαντησω
    σοβαρα
    πολυ σοβαρα
    με καποια δοση χιουμορ
    μονο χιουμοριστικα
    αλλα και τις 3 φορες το μονο που μου μενει στο μυαλο οταν τελειωνω την αναγνωση ειναι η κωλαρα της Μαιρουλας (αυτο ειναι το κοματι με καποια δοση χιουμορ, πρεπει να διευκρινιζουμε κιολας γιατι εσεισ οι βορειοευρωπαιοι δεν φημιζεστε για την αισθηση του χιουμορ σας, παγωμενα ολα)
    Μιλαμε για τη γνωστη Μαιρουλα???γιατι αυτη εχει οντως κωλαρα..
    Throttle that mysterious friend of ours

  8. #278
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.787
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από cpt.Harlock Προβολή μηνύματος
    Το χιούμορ του πιο κρυόκωλου βορειοευρωπαίου είναι απολύτως δικαιολογημένο όταν έλληνας δίνει συμβουλές οδήγησης

    Ταυτόχρονα, το ότι έλληνας βγαίνει και δίνει συμβουλές οδήγησης τον τοποθετεί στην κορυφή της παγκόσμιας χιομοριστικής κλίμακας επιβεβαιώνοντας τη φήμη του ως τιτανοτεράστειου χορατατζή
    Ας μας δώσουν τότε οι αλλοδαποί, εκ Βορείου Ευρώπης, όταν οδηγούν στην Ελλάδα. Μην σου τύχει μόνο.
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  9. #279
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της PortisHead
    Εγγραφή
    25/05/2006
    Μηνύματα
    2.515
    Ο Harlock μια χαρά τα λέει.
    Απλά δεν χρειαζόταν τόση ανάλυση για το προφανές.
    400 χρόνια τουρκοκρατίας και 40 χρόνια μεταπολίτευσης αποδυκνείουν περίτρανα
    και το επιπεδό μας και την νοημοσύνη μας.

  10. #280
    Μέλος
    Εγγραφή
    09/11/2015
    Μηνύματα
    67
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sniper Προβολή μηνύματος
    Ας μας δώσουν τότε οι αλλοδαποί, εκ Βορείου Ευρώπης, όταν οδηγούν στην Ελλάδα. Μην σου τύχει μόνο.
    Ναι. Δεν είναι ψέμα.

    Debate: Ελληνικός οδηγικός πολιτισμός vs βορειοευρωπαικού.

    Κοντά σας, μόνο στο moto.gr

    Άι ρεστ μάι κέις. Αφήνω τους θεατές να το απολαύσουν (ελπίζω υπεύθυνα).

  11. #281
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.787
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από cpt.Harlock Προβολή μηνύματος
    Ναι. Δεν είναι ψέμα.

    Debate: Ελληνικός οδηγικός πολιτισμός vs βορειοευρωπαικού.

    Κοντά σας, μόνο στο moto.gr

    Άι ρεστ μάι κέις. Αφήνω τους θεατές να το απολαύσουν (ελπίζω υπεύθυνα).
    Δεν ξέρω που κυκλοφορείς. Έχεις δει άγγλους να οδηγούν στην Ελλάδα; Μετά από 1 ώρα (μπορεί να λέω και πολύ) αφού έχουν ξεπεράσει το αρχικό σοκ επιβίωσης, είναι χειρότεροι από τους ιθαγενείς.
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  12. #282
    Μέλος
    Εγγραφή
    09/11/2015
    Μηνύματα
    67
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sniper Προβολή μηνύματος
    Δεν ξέρω που κυκλοφορείς. Έχεις δει άγγλους να οδηγούν στην Ελλάδα; Μετά από 1 ώρα (μπορεί να λέω και πολύ) αφού έχουν ξεπεράσει το αρχικό σοκ επιβίωσης, είναι χειρότεροι από τους ιθαγενείς.
    Έχω δει. Και έχω δει και πολλούς έλληνες στη Γερμανία να μπαίνουν πχ μέσα σε στάση τραμ επειδή δεν ξέρουν να διαβάσουν διαγράμμιση, να κόβουν ποδήλατο στα 2 επειδή αγνοούν ποδηλατόδρομους, να κάνουν στάση για σάντουιτς στη ΛΕΑ μέσα σε τούνελ κλειστού αυτοκινητόδρομου...

    Αλήθεια τώρα, επιμένεις να συγκρίνεις τον οδηγικό πολιτισμό της Β.Ευρώπης με αυτόν της Ελλάδας;

    Σοβαρά τώρα ή είσαι μασκαρεμένος βορειοευρωπαίος που κάνει (αποτυχημένο) χιούμορ;

  13. #283
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.787
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από cpt.Harlock Προβολή μηνύματος
    Έχω δει. Και έχω δει και πολλούς έλληνες στη Γερμανία να μπαίνουν πχ μέσα σε στάση τραμ επειδή δεν ξέρουν να διαβάσουν διαγράμμιση, να κόβουν ποδήλατο στα 2 επειδή αγνοούν ποδηλατόδρομους, να κάνουν στάση για σάντουιτς στη ΛΕΑ μέσα σε τούνελ κλειστού αυτοκινητόδρομου... Αλήθεια τώρα, επιμένεις να συγκρίνεις τον οδηγικό πολιτισμό της Β.Ευρώπης με αυτόν της Ελλάδας; Σοβαρά τώρα ή είσαι μασκαρεμένος βορειοευρωπαίος που κάνει (αποτυχημένο) χιούμορ;
    Λοιπόν, κοίτα να δεις... Επειδή δεν με ξέρεις δεν σε ξέρω, ας τα πάρουμε λίγο σοβαρά.

    Ζούσα και οδηγούσα πολλά χρόνια στην Μ Βρετανία. Και έχω ταξιδέψει σε πολλές χώρες ανα την υφήλιο κι έχω δει το πως οδηγούν σε διάφορες και διαφορετικές χώρες.
    Το ότι οι Β Ευρωπαίοι έχουν αυστηρή νομοθεσία που εφαρμόζεται είναι το μοναδικό πράγμα που διαφέρει από την Ελλάδα. Αν είχαν στην Γερμανία ή στην Μ Βρετανία την τροχαία της ΕΛΑΣ, τότε τα ίδια και χειρότερα θα έκαναν.

    Ασε λοιπόν τα περί παιδείας και μ@λακίες. Ο ίδιος σκωτσέζος φίλος μου που εκεί οδηγεί σαν περιστέρα, εδώ έγινε κάφρος.

    Πήγαινε μια βόλτα και οδήγησε στο Κάιρο. Μετά έλα να το συζητήσουμε.
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  14. #284
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Nostradamus
    Εγγραφή
    29/08/2007
    Μηνύματα
    1.570
    Ξερεις τι γινεται ρε καπετανιε?

    Εχεις δικιο σε αυτο που λες αλλα συγκρινεις δυο διαφορετικα πραγματα. Σε μπερδευει το γεγονος οτι ανηκουμε στην δυσην που ελεγε και ενας πολιτικος...

    Η συγκριση επρεπε να γινεται με τις υπολοιπες υποαναπτυκτες χωρες, η με τα βαλκανια και οχι με τον Βορρα..

    Στην βορεια Ευρωπη πανε ετσι που περιγραφεις γιατι απλα η νομοθεσια εφαρμοζεται, οι καμερες δουλευουν, και ενστολος, θα σε γραψει για οτι εκανες και αυτο θα πληρωσεις.

    Αν μας συγκρινεις με αυτες τις χωρες στις οποιες πραγματικα μοιαζουμε, τοτε ναι ειμαστε αρκετα καλυτεροι και πανω απ οτον μεσο ορο (βαλκανικες, Τουρκια, και λοιπες χωρες κατω απο το Λιβυκο το πελαγος). ...
    Quod me nutrit... me destruit.....

  15. #285
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.121
    Η μόνη διαφορά των χωρών που συγκρίνετε είναι ότι σε κάποιες υπάρχει κράτος που λειτουργεί. Οι πολίτες είναι παντού το ίδιο ηλίθιοι. Πάνω-κάτω.
    Life begins at 45°.

Σελίδα 19 από 25 ΠρώτοΠρώτο ... 91415161718192021222324 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Οδηγική συμπεριφορά
    από Stefanos73 στο forum Οδήγηση: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 03/12/2015, 11:09
  2. Εκθεση μηχανων
    από xranna στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο μήνυμα: 25/06/2005, 15:43
  3. Eπικοινωνια 2 μηχανων
    από Giannis_L στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 29
    Τελευταίο μήνυμα: 03/05/2005, 08:15
  4. Απαντήσεις: 42
    Τελευταίο μήνυμα: 11/01/2005, 18:19
  5. Στρωσιμο μηχανων
    από naknath στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 18/12/2004, 19:25

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF