Σελίδα 191 από 204 ΠρώτοΠρώτο ... 91141181186187188189190191192193194195196201 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 2.851 έως 2.865 από 3047

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol. XΙ

  1. #2851
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της rainmike
    Εγγραφή
    31/05/2015
    Μηνύματα
    1.280
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από doctor_john Προβολή μηνύματος
    Τι εννοείς, να βρει ένα καλό παιδί και να μην οδηγεί μοτό;
    Να βρει ενα καλο παιδι και να κανουν μαζι σουζες και παντιλικια.

  2. #2852
    Σουλατσαδόρος Το avatar του/της Coyote.V
    Εγγραφή
    06/07/2009
    Μηνύματα
    2.134
    Συνειρμός γυναίκα-μυαλό-καλό παιδί... γυναίκα-μπικίνι-τραγικό!

  3. #2853
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της panavour
    Εγγραφή
    07/01/2006
    Μηνύματα
    4.112
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Coyote.V Προβολή μηνύματος
    Συνειρμός γυναίκα-μυαλό-καλό παιδί... γυναίκα-μπικίνι-τραγικό!
    https://youtu.be/NLu1wfPxKis?si=5DdceBQnMS7J75li

  4. #2854
    Μέλος Το avatar του/της asxetost
    Εγγραφή
    28/08/2022
    Μηνύματα
    352
    Σας είδα χτες το μεσημέρι 2 φιλαράκια που πηγαίνατε βόλτα προς σουνιο, για κάποιο λογο ενώ με προσπεράσατε τάπα ρίξατε ρυθμό και όταν σας βρήκα μπροστά πήγαμε ρολαριστοί παρέα αρκετή ώρα.
    Ωραίοι, τι μέρα έκανε χτες για χειμώνα!

  5. #2855
    O Γαμωbowler Το avatar του/της Bowleno
    Moderator
    Εγγραφή
    29/12/2009
    Μηνύματα
    6.249
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από asxetost Προβολή μηνύματος
    Σας είδα χτες το μεσημέρι 2 φιλαράκια που πηγαίνατε βόλτα προς σουνιο, για κάποιο λογο ενώ με προσπεράσατε τάπα ρίξατε ρυθμό και όταν σας βρήκα μπροστά πήγαμε ρολαριστοί παρέα αρκετή ώρα.
    Ωραίοι, τι μέρα έκανε χτες για χειμώνα!

    Εξ ου, η χθεσινοβραδυνή σόλο βόλτα στα λιμανάκια και πέριξ αυτών.....


    Άξιζε την που έφαγα μετά....
    εγώ άθεος; ισα-ισα, εχω τρεις: το μυαλό μου, τα χέρια μου και τα πόδια μου

  6. #2856
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    22/09/2008
    Μηνύματα
    539
    Σε είδα στο φανάρι μαντάμ να πασπατεύεις το κινητό. Το οποίο ήταν σε βάση, όχι όμως ως συνήθως στο ταμπλό, κάπου κάτω από τον κεντρικό καθρέφτη τέλος πάντων. Ήταν μπροστά σου, ψηλά, πάνω από το τιμόνι...Προσπαθούσα να καταλάβω πώς σκατά μπορείς να οδηγείς με το κινητό ακριβώς μπροστά στο οπτικό σου πεδίο. Όταν ξεκινήσαμε είδα ότι έγερνες το κεφάλι λίγο αριστερά για να βλέπεις καλύτερα. Λογικό.

  7. #2857
    Να γράφει το κοντερ...... Το avatar του/της Maira
    Εγγραφή
    22/09/2005
    Μηνύματα
    1.492
    Σε είδα και όχι μόνο σε είδα..... Μου τον ακούμπησες και λίγο..... Τον προφυλακτήρα στα κάγκελα...... Και με τη σειρά μου ξάπλωσα πάνω στον διπλανό μου. Ευτυχώς όλα αυτά σταματημένη γιατί πρόλαβα και πλακώθηκα στα φρένα γιατί σε ΕΊΔΑ ..... Από αύριο οι αγκαλιές και τα φιλιά παιδιά!

    Υ. Γ. Νέος οδηγός, που είχε παρκάρει μόλις αποφάσισε να βάλει πρώτη και να βγάλει πάλι τη μούρη έξω..... Όλοι καλά και οι οδηγοί των αυτοκινήτων τρομοκρατημένοι. Δεν ξέρω τι βλέμμα είχα!
    ....Έχω επιλεκτική ακοή. Συγνώμη δεν επιλέχτηκες.......

  8. #2858
    Αμετανόητος Κριός... Το avatar του/της Manalishi
    Εγγραφή
    22/09/2008
    Μηνύματα
    1.045
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από spyrval Προβολή μηνύματος
    Σε είδα στο φανάρι μαντάμ να πασπατεύεις το κινητό. Το οποίο ήταν σε βάση, όχι όμως ως συνήθως στο ταμπλό, κάπου κάτω από τον κεντρικό καθρέφτη τέλος πάντων. Ήταν μπροστά σου, ψηλά, πάνω από το τιμόνι...Προσπαθούσα να καταλάβω πώς σκατά μπορείς να οδηγείς με το κινητό ακριβώς μπροστά στο οπτικό σου πεδίο. Όταν ξεκινήσαμε είδα ότι έγερνες το κεφάλι λίγο αριστερά για να βλέπεις καλύτερα. Λογικό.
    Είναι καινούργια μόδα για να μην χάνουν τα σήριαλ...
    Τους βλέπω σε όλη την κάθοδο του Κηφισσού απο Καλυφτάκη μέχρι Καβάλας που πήζουν το απόγευμα, 18:30 - 19:30
    Με το κινητό στο τιμόνι να παίζει τηλεόραση, νετφλιξ.....
    Προσοχή παίδες!
    The mountain is you

  9. #2859
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    29/12/2007
    Μηνύματα
    3.381
    Σε είδα ξάπλα στην Ηλιούπολη το μεσημέρι. Δεν σου είχαν βγάλει το κράνος και σου πρόσφεραν τις πρώτες βοήθειες μέχρι να έρθει το ασθενοφόρο. Ελπίζω να μην έχεις χτυπήσει σοβαρά.

    (Το μεγάλο σκούτερ σου ήταν πολύ χτυπημένο δυστυχώς.)

  10. #2860
    Μέλος Το avatar του/της asxetost
    Εγγραφή
    28/08/2022
    Μηνύματα
    352
    Σε είδα να βγαίνεις από την αριστερή στη μεσσαία στα γνωστά προβληματικά φανάρια της ποσειδώνος, ούτε καν που κοίταξες καθρέφτη, ΤΙ ΤΑ ΦΟΡΑΩ ΤΑ ΑΣΠΡΑ ΜΑΡΗ; Τζάμπα τα πλυντήρια - προφανώς και δεν βασίζομαι στο οτι θα με δούν οι άλλοι επειδή φοράω άσπρα.
    Ούτε καν σου κόρναρα βέβαια, αναμενόμενες συμπεριφορές από κουτάκηδες, σε ένα ανύπαρκτο νομικό πλαίσιο.
    Σγουερβς σέηβ λάηφς

  11. #2861
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    29/12/2007
    Μηνύματα
    3.381
    Σε είδα ταξιτζή σε μια από τις μια πιο επικίνδυνες διασταυρώσεις της Αργυρούπολης να διαβάζεις εφημερίδα πάνω στο τιμονι!!!

    Σου είπα "μα καλά εφημερίδα?"
    και κλασσικά μου την είπες και άρχισες τους τσαμπουκάδες. Τι θέλω και μιλάω ?

    Το νου σας

  12. #2862
    Μέλος
    Εγγραφή
    22/11/2022
    Μηνύματα
    309
    Και γιατί δεν του έλεγες ότι πάρε τουλάχιστον ένα tablet να κάνεις τη δουλειά σου...χαχα.
    Να γλυτώσεις και τη χαρτούρα.
    Αλλά μάλλον έπεσες σε μερακλή.

    Πάντως πέρα από την πλάκα έχουν αγριεψει τα πράγματα.

  13. #2863
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της motojojo
    Εγγραφή
    22/06/2010
    Μηνύματα
    1.219
    Ταρίφας παλιας κοπής.

  14. #2864
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.974
    Σας είδα ντελιβερά να φταις και να κάνεις και τσαμπουκά...πάω να πάρω την μικρή από την ρυθμική, παππούς έχει σταματήσει με αλάρμ για να αποβιβάσει την εγγονή του, δεξιά κι αριστερά αμάξια παρκαρισμένα κανονικά, ο ντελιβεράς ερχόταν από πίσω, και κλασικά πάει να κάνει σφήνα απ' τα αριστερά. Εκείνη την ώρα ανοίγει η πιτσιρίκα την πόρτα, και βρίσκει τον ντελιβερά στο κουτί για τις παραγγελίες, πάει να πέσει, το σώζει, και αρχίζει να βρίζει ότι θα τον σκοτώσουν...πετάγεται έξω ο παππούς της μικρής, αρχίζει να φωνάζει ότι φταίει αυτός, ότι θα την σκότωνε την μικρή με τη σφήνα που πήγε να κάνει, κουβέντα στην κουβέντα ο ντελιβεράς πετάει το κράνος και αρχίζει να σπρώχνει και πάει να πλακώσει τον παππού...

    Πεταχτήκαμε εγώ κι ένα άλλο παιδί, πιάσαμε ο καθένας από έναν, εγώ τον παππού, αυτοί στον κόσμο τους, απειλές, ξέρω που δουλεύεις, θα ρθω να σε βρω, κι εγώ ξέρω που έχεις μαγαζί, απειλές, μικρά παιδιά να κοιτάνε τρομαγμένα, η μικρή κοκαλωμένη στο πίσω κάθισμα, με γουρλωμένα μάτια, σε κατάσταση σοκ. Πιάνω την μικρή, την παίρνω αγκαλιά, την πάω μέσα στη σχολή, βγαίνω σφαίρα έξω, ξαναπιάνω τον παππού, τον βάζω με το ζόρι μέσα στο αμάξι του, του λέω "έχετε γίνει θέαμα, υπάρχουν μικρά παιδιά τρομαγμένα, σεβαστείτε τα, η εγγονή σου ήταν έτοιμη να βάλει τα κλάματα, την είχες αφήσει στο αμάξι και πλακωνόσουν"...την είπα και στον ντελιβερά "κι εγώ έχω μηχανή, ο άλλος είναι σταματημένος με αλάρμ, έρχεσαι από πίσω, και κάνεις σφήνα αέρα-πατέρα"...τελικά τους ηρεμήσαμε και τράβηξαν ο καθένας τον δρόμο του, έτοιμοι για την επόμενη φορά...

    Live your myth in Greece, cradle of civilization...
    Τελευταία τροποποίηση από AUFGEBRACHT; 16/02/2024 στις 20:11.

  15. #2865
    the Overlord Το avatar του/της karellen
    Super Moderator
    Εγγραφή
    27/07/2010
    Μηνύματα
    3.252
    Οι δημοσιεύσεις μετεφέρθησαν εδώ

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 19:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 14:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF