Σελίδα 2 από 6 ΠρώτοΠρώτο 123456 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 80

Θέμα: KTM 990 Adventure VS R1200GS Adventure

  1. #16
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της 950dim
    Εγγραφή
    20/06/2006
    Μηνύματα
    536
    Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan


    Βρε καλέ μας άνθρωπε (950dim) ...

    Δεν είναι στις Διαμάχες η συζήτηση (και δεν νομίζω να ήταν αυτός ο σκοπός του Spike...) !!!

    Δεν ειπώθηκε κάτι το "προσβλητικό" για το ΚΤΜ (τι να πούνε και οι BMWάκηδες ...)


    Υ.Γ.
    Η τόση επιμονή στην "τελειότητα" και το "αψεγάδιαστο" κάποιας μοτό, αρχίζει και γεννάει υποψίες...

    OK,εχεις δικιο φιλε οουλντ,με προλαβες,ετσι οπως παμε ουτε στις διαμαχες να ειμασταν!
    Απλα διαβαζω αρκετα ΄¨αναλαφρες εκφρασεις¨οπως:...ενα ΚΤΜ δε μπορει να ακολουθησει ενα GS,και αλλες τετοιες ανακριβειες και γενικολογιες!Δε νιωθω προσβεβλημενος,ισα ισα δε μπορω να παραβλεψω πως και οι δυο ειναι καταπληκτικες μοτο(και το αναφερω) μα διαπιστωνω πως καποιες γνωμες δεν στηριζονται απο επιχειρηματα...
    Εκτος αν ειναι επιχειρηματα τα τυπου:εγραψαν για τα ΚΤΜ,ενας φιλος μου μου ειπε πως χαλανε και τετοια!

    ΥΓ.Ως προς το υστερογραφο σου,ποιος μιλησε για τελειοτητα;
    Υποψιες;Μηπως εχω καποιο Hellinstore και δε το ξερω;;
    Οχι φιλε μου,μη σου μπαινουν τετοιες υποψιες,απλα τυχαινει να αγαπω το μηχανακι μου και να λεω τα πραγματα ετσι ακριβως οπως ειναι!
    Αψεγαδιαστο;ειπα κατι τετοιο;Αν δεις στα ¨Μοντελα¨,εχω ενα σωρο αποριες για τη θερμοκρασια,το τιμονι που δε κοβει αρκετα,τα λαδια που ¨τσιμπαει¨ κ.α
    Το να τα γνωριζεις ομως ολα αυτα απο την αρχη και να τα παραβλεπεις,φανερωνει κατι αυτο,ετσι;
    Πως το μηχανακι σε αποζημιωνει και με το παραπανω...

    Με σεβασμο(το εννοω)
    Δημητρης
    ...cause the place seems still alive...

  2. #17
    rolling fredo king Το avatar του/της DUKASII
    Εγγραφή
    11/07/2002
    Μηνύματα
    3.547

    Διαφορες.

    σε αυτα τα 2 μοντελα πολλες μπορουμε να βρουμε.
    το bmw ειναι 271 κιλα. το κτμ 231.
    και τα 2 γεματα.

    το bmw εχει ελεγχο βαλβιδων (μεγαλο σερβις το λεμε) καθε 10.000 χιλιομετρα το κτμ εχει καθε 15.000χιλιομετρα.
    το Μπιεμβε..εχει αλλαγή λαδιων και φιλτρου καθε 5.000 χιλιομετρα το κτμ εχει αλλαγη λαδιων καθε 7.500χιλ.

    το ενα παει καλυτερα(να το εκλαβω ωσ πιο ανετα και μονο αυτο..) στην ασφαλτο (για εθνικη οδο θα μιλατε..οπου και μπορει δε λεω οχι με τοσο ογκο..) οσο για αλλους δρόμους (επαρχιακους πχ..) κρατατε μια πισινη μη δειτε καμια μερα να ερχετε πισω σας κανα κτμ αντβεντσουρ ντριφταροντας και ολα κατω..(καντε αυτο με κανα μπιεβμε..να γελασουμε..)
    το κτμ παει καλύτερα στο χωμα..(αυτο δεν χωρα και πολύ κουβέντα..)μεχρι και σε αγωνα mx ετρεξε ο αλλος και εβγαλε και ολο τον αγώνα με 1η ταχύτητα και μονο ..και έκανε αλματα 30 μετρων!!!

    εγώ λεω οτι το κτμ ειναι ΤΟ καλύτερο ΟΝ-0FF εργαλείο που μπορει να αγοράσει καποιος και σε μικρότερη τιμή απο το μπιεμβε..οπου ειναι και πιο ακριβο και στα σερβις οπου ειναι πιο συχνα.
    γενικως το κτμ ειναι πιο ΑΓΡΙΟ..


    τωρα οποις διαφωνει δικαίωμα του..παει και παίρνει το μπιεμβε.



    υ.γ.:950 dim λαδάκια τσιμπανε ΟΛα ΤΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ..ποσο μάλλον τα μποξερ των bmw.
    2.το τιμόνι δε κοβει αρκετα για να σε γλιτωνει απο τις τουμπες εαν και τυχον σου γλιστρισει σε καμια δυσκολη φάση...
    3/Old man κανε μας τη χαρη..το κτμ ειναι καλύτερο!!



  3. #18
    Λαβωμένο μέλος Το avatar του/της Tigas
    Εγγραφή
    15/12/2004
    Μηνύματα
    4.814

    Re: Διαφορες.

    Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
    σε αυτα τα 2 μοντελα πολλες μπορουμε να βρουμε.
    το bmw ειναι 271 κιλα. το κτμ 231.
    και τα 2 γεματα.

    το bmw εχει ελεγχο βαλβιδων (μεγαλο σερβις το λεμε) καθε 10.000 χιλιομετρα το κτμ εχει καθε 15.000χιλιομετρα.
    το Μπιεμβε..εχει αλλαγή λαδιων και φιλτρου καθε 5.000 χιλιομετρα το κτμ εχει αλλαγη λαδιων καθε 7.500χιλ.

    το ενα παει καλυτερα(να το εκλαβω ωσ πιο ανετα και μονο αυτο..) στην ασφαλτο (για εθνικη οδο θα μιλατε..οπου και μπορει δε λεω οχι με τοσο ογκο..) οσο για αλλους δρόμους (επαρχιακους πχ..) κρατατε μια πισινη μη δειτε καμια μερα να ερχετε πισω σας κανα κτμ αντβεντσουρ ντριφταροντας και ολα κατω..(καντε αυτο με κανα μπιεβμε..να γελασουμε..)
    το κτμ παει καλύτερα στο χωμα..(αυτο δεν χωρα και πολύ κουβέντα..)μεχρι και σε αγωνα mx ετρεξε ο αλλος και εβγαλε και ολο τον αγώνα με 1η ταχύτητα και μονο ..και έκανε αλματα 30 μετρων!!!

    εγώ λεω οτι το κτμ ειναι ΤΟ καλύτερο ΟΝ-0FF εργαλείο που μπορει να αγοράσει καποιος και σε μικρότερη τιμή απο το μπιεμβε..οπου ειναι και πιο ακριβο και στα σερβις οπου ειναι πιο συχνα.
    γενικως το κτμ ειναι πιο ΑΓΡΙΟ..


    τωρα οποις διαφωνει δικαίωμα του..παει και παίρνει το μπιεμβε.



    υ.γ.:950 dim λαδάκια τσιμπανε ΟΛα ΤΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ..ποσο μάλλον τα μποξερ των bmw.
    2.το τιμόνι δε κοβει αρκετα για να σε γλιτωνει απο τις τουμπες εαν και τυχον σου γλιστρισει σε καμια δυσκολη φάση...
    3/Old man κανε μας τη χαρη..το κτμ ειναι καλύτερο!!


    Το GS το απλό με το 24αλιτρο ρεζερβουαρ είναι βία 230kg το adv με τα 40lt μπορεί να είναι όσο λές.

    Το σέρβις τις BMW είναι γελείο μπροστά σε οποιουδήποτε μοτέρ
    λαδια φίλτρο λαδιου + αέρα πόση ώρα θα κάνεις και ρυθμιση βαλβίδων σε 10 λεπτά.

    Τώρα όλα τα μηχανάκια τσιμπάνε λάδι πάλι σχετικό είναι άν αναφέρεσαι για τα ΚΤΜ οκ για BMW δεν έχω ακούσει να συμπληρώνει λάδι σαν δίχρονο.

    Τώρα για το άν είναι γρήγορο το ΚΤΜ και η ΒMW ΄΄σέρνεται΄΄στην άσφαλτο μπορεί να μας το πεί και ο pap άν όχι κάνετ υπομονή να πάμε καμια βολτούλα μαζί και με βαλίτα πίσω εγώ

  4. #19
    rolling fredo king Το avatar του/της DUKASII
    Εγγραφή
    11/07/2002
    Μηνύματα
    3.547

    Re: Re: Διαφορες.

    Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
    Το GS το απλό με το 24αλιτρο ρεζερβουαρ είναι βία 230kg το adv με τα 40lt μπορεί να είναι όσο λές.

    Το σέρβις τις BMW είναι γελείο μπροστά σε οποιουδήποτε μοτέρ
    λαδια φίλτρο λαδιου + αέρα πόση ώρα θα κάνεις και ρυθμιση βαλβίδων σε 10 λεπτά.

    Τώρα όλα τα μηχανάκια τσιμπάνε λάδι πάλι σχετικό είναι άν αναφέρεσαι για τα ΚΤΜ οκ για BMW δεν έχω ακούσει να συμπληρώνει λάδι σαν δίχρονο.

    Τώρα για το άν είναι γρήγορο το ΚΤΜ και η ΒMW ΄΄σέρνεται΄΄στην άσφαλτο μπορεί να μας το πεί και ο pap άν όχι κάνετ υπομονή να πάμε καμια βολτούλα μαζί και με βαλίτα πίσω εγώ
    αυτα για τα κιλα ρε συ στο μοτο τα διαβασα δε τα λεω απο το μυαλο μου.
    αυτα για τα σερβις επισης εκει.
    τι θες να πεις οτι τα σερβις των bmw είναι φτηνά?(προσεξε εχω κολητο που δουλευει στο Βαγιανέλη.)
    τωρα το κατα ποσο ειναι πιο γρηγορο το κτμ και ποσο αργο το bmw...

    ΘΑ ΜΕ ΤΟ ΔΕΙΞΕΙς ΕΣΥ ΛΕΣ..ΜΕ ΒΑΛΙΤΣΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΕΙΣΑΙ Ο ΓΛΗΓΟΛΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΡΕΣΤΑ?
    και θα με πας κοντρα και α και ου με τη τρατα και με βαλίτσα πισω???

    αυτο εννοας???

    πες μου σε παρακαλω γιατι δε μπορω να σταματήσω να γελαω... :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:



    αν ναι θα κανω υπομονη να το παρεις να με πας κοντρα με το γληγολο το bmw ... :rotflmao:


    για τον τσιμπανε λαδι τα bmw σε αφήνω να μας το πεις εσύ αφου θα το παρεις.
    μη σε στεναχωρήσω απο τωρα.

  5. #20
    Λαβωμένο μέλος Το avatar του/της Tigas
    Εγγραφή
    15/12/2004
    Μηνύματα
    4.814

    Re: Re: Re: Διαφορες.

    Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
    αυτα για τα κιλα ρε συ στο μοτο τα διαβασα δε τα λεω απο το μυαλο μου.
    αυτα για τα σερβις επισης εκει.
    τι θες να πεις οτι τα σερβις των bmw είναι φτηνά?(προσεξε εχω κολητο που δουλευει στο Βαγιανέλη.)
    τωρα το κατα ποσο ειναι πιο γρηγορο το κτμ και ποσο αργο το bmw...

    ΘΑ ΜΕ ΤΟ ΔΕΙΞΕΙς ΕΣΥ ΛΕΣ..ΜΕ ΒΑΛΙΤΣΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΕΙΣΑΙ Ο ΓΛΗΓΟΛΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΡΕΣΤΑ?
    και θα με πας κοντρα και α και ου με τη τρατα και με βαλίτσα πισω???

    αυτο εννοας???

    πες μου σε παρακαλω γιατι δε μπορω να σταματήσω να γελαω... :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:



    αν ναι θα κανω υπομονη να το παρεις να με πας κοντρα με το γληγολο το bmw ... :rotflmao:


    για τον τσιμπανε λαδι τα bmw σε αφήνω να μας το πεις εσύ αφου θα το παρεις.
    μη σε στεναχωρήσω απο τωρα.
    Σέρβις σε BMW μην τρελαθούμε, απλά θα πέφτει η σφραγίδα, το σέρβις θα γίνεται αλλού.

    Τα κιλά στο GS το adventure είναι πάααρα πολά μπορεί και όσα λές , 230 είναι άδειο το τέρας αλλά το απλό GS είναι 200kg.


    Τώρα για το άν είμαι γρήγορος ή όχι , επειδή είσαι καλό παιδί θα βάλω και τις βαλίτσες να αποκτείσεις και πλεονέκτημα

  6. #21
    rolling fredo king Το avatar του/της DUKASII
    Εγγραφή
    11/07/2002
    Μηνύματα
    3.547

    Re: Re: Re: Re: Διαφορες.

    Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
    Σέρβις σε BMW μην τρελαθούμε, απλά θα πέφτει η σφραγίδα, το σέρβις θα γίνεται αλλού.

    Τα κιλά στο GS το adventure είναι πάααρα πολά μπορεί και όσα λές , 230 είναι άδειο το τέρας αλλά το απλό GS είναι 200kg.


    Τώρα για το άν είμαι γρήγορος ή όχι , επειδή είσαι καλό παιδί θα βάλω και τις βαλίτσες να αποκτείσεις και πλεονέκτημα
    ρε συ γληγολε..πανε και κοιτα μια το bmw απο κοντα οκ?ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΕ ΠΕΙΣ ΣΤΑ ΣΟΒΑΡΑ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΕΙΝΑΙ 200 ΚΙΛΑ??
    απο χαρτί νομίζεις οτι ειναι φτιαγμενο?
    200 κιλα ειναι τα ss τα 1000 αρια ετσι??η μου λες τα κιλα που γραφουνε στα φυλαδια ξερω γω.?


    καλα για το οτι εισαι γληγολο αγόρι το εχω ακούσει καιρο τωρα...

    αλλα νταξει ήρθε η ώρα να σοβαρευτείς.

  7. #22
    It seems to me that Το avatar του/της OldMan
    Moderator
    Εγγραφή
    24/11/2004
    Μηνύματα
    17.657

    Re: Διαφορες.

    Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
    Old man κανε μας τη χαρη..το κτμ ειναι καλύτερο!!
    Εγώ το ξέρω ρε λαλάκη...!!!





    "Αλλού" πέστα...
    Όμορφα παιδιά, η περιπέτεια πέθανε...

  8. #23
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της 950dim
    Εγγραφή
    20/06/2006
    Μηνύματα
    536

    Re: Re: Re: Re: Διαφορες.

    Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
    Σέρβις σε BMW μην τρελαθούμε, απλά θα πέφτει η σφραγίδα, το σέρβις θα γίνεται αλλού.

    Τα κιλά στο GS το adventure είναι πάααρα πολά μπορεί και όσα λές , 230 είναι άδειο το τέρας αλλά το απλό GS είναι 200kg.


    Τώρα για το άν είμαι γρήγορος ή όχι , επειδή είσαι καλό παιδί θα βάλω και τις βαλίτσες να αποκτείσεις και πλεονέκτημα
    Αφου εισαι κακο παιδι κι επιμενεις,θα σου δωσω εργασια για το σπιτι:
    Οπως λες συμβουλευεσαι τα μοτοπεριοδικα,ωραια λοιπον να η ερωτηση με 2 σκελη:
    α)Ποιος ο χρονος για τα 0-400 μετρα για το καθε ενα μηχανακι
    και
    β)Ποιος ο χρονος για τα 0-200km/h;;;

    Αναφερομαι σε 950/990 και 1200GS

    Να σε βοηθησω;
    Μπορω να σου πω και ποια τευχη συγκεκριμενα,μπορω να σου παραθεσω νουμερα,τιμες,βαρος και οτι αλλο τεχν.στοιχειο χρειαστεις...!

    Υ.Γ.Για να μη κουραζουμε τους υπολοιπους φιλους,ειπαμε,μπες σε ενα καταστημα και αγορασε τη μηχανη που σ’αρεσει,που ονειρευεσαι οχι για να σε κοιτανε,εκτος κι αν αυτο ειναι το ονειρο σου...
    ...cause the place seems still alive...

  9. #24
    Δηλαδη τωρα σοβαρευτηκα.? Το avatar του/της rsp
    Εγγραφή
    07/06/2004
    Μηνύματα
    1.363
    Ρε Τιγκα, σε ειχα και για σοβαρο παιδι..!
    Τι λαλακειες λετε ολη μερα??

    Ο Σπικε ρωτησε για το BMW 1200GS Adventure vs KTM 990 Adventure S...

    Και το 1200 Adventure πλησιαζει τα 280 κιλα!
    Οσο αφορα το πιο ειναι πιο γρηγορο αν εκανες κοντρα Τιγκας vs Τιγκας με BMW και ΚΤΜ θα σου εριχνες στα αυτια με το ΚΤΜ....(αφου εισαι πολυ γληγορος λεμε)..

    Με σύμβολο και οδηγό την ευχή και κατάρα των αλησμόνητων νεκρών μας, δίδομε όρκο και υπόσχεση τούτη τη στιγμή πως δεν θα λησμονήσουμε ποτέ ότι γεννηθήκαμε Έλληνες για την Ελλάδα και μόνο γι αυτήν...(Δ.Πανουργιάς)

    www.elnak-seaside.blogspot.com

  10. #25
    Λαβωμένο μέλος Το avatar του/της Tigas
    Εγγραφή
    15/12/2004
    Μηνύματα
    4.814

    Re: Re: Re: Re: Re: Διαφορες.

    Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
    ρε συ γληγολε..πανε και κοιτα μια το bmw απο κοντα οκ?ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΕ ΠΕΙΣ ΣΤΑ ΣΟΒΑΡΑ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΕΙΝΑΙ 200 ΚΙΛΑ??
    απο χαρτί νομίζεις οτι ειναι φτιαγμενο?
    200 κιλα ειναι τα ss τα 1000 αρια ετσι??η μου λες τα κιλα που γραφουνε στα φυλαδια ξερω γω.?


    καλα για το οτι εισαι γληγολο αγόρι το εχω ακούσει καιρο τωρα...

    αλλα νταξει ήρθε η ώρα να σοβαρευτείς.
    Δές σε ένα μοτοπεριοδικό να δείς πόσα κιλά είναι το GS άδειο, όσο για τα νέα SS δεν νομίζω κενό να ξεπερνάει κανένα τα 180kg

    To GS1200 το έχουν κάνει 30kg ελαφρύτερο απο το 1150, πιο στριφτερό και λίγο πιο δυνατό.

    Τώρα για αυτά που γράφω στα περιοδικά τα έχω δεί δεν έχω ζυγαριά σπίτι να τα μετράω

  11. #26
    Λαβωμένο μέλος Το avatar του/της Tigas
    Εγγραφή
    15/12/2004
    Μηνύματα
    4.814

    Re: Re: Re: Re: Re: Διαφορες.

    Αρχικά δημιουργήθηκε από 950dim
    Αφου εισαι κακο παιδι κι επιμενεις,θα σου δωσω εργασια για το σπιτι:
    Οπως λες συμβουλευεσαι τα μοτοπεριοδικα,ωραια λοιπον να η ερωτηση με 2 σκελη:
    α)Ποιος ο χρονος για τα 0-400 μετρα για το καθε ενα μηχανακι
    και
    β)Ποιος ο χρονος για τα 0-200km/h;;;

    Αναφερομαι σε 950/990 και 1200GS

    Να σε βοηθησω;
    Μπορω να σου πω και ποια τευχη συγκεκριμενα,μπορω να σου παραθεσω νουμερα,τιμες,βαρος και οτι αλλο τεχν.στοιχειο χρειαστεις...!

    Υ.Γ.Για να μη κουραζουμε τους υπολοιπους φιλους,ειπαμε,μπες σε ενα καταστημα και αγορασε τη μηχανη που σ’αρεσει,που ονειρευεσαι οχι για να σε κοιτανε,εκτος κι αν αυτο ειναι το ονειρο σου...
    Εσένα σε είπα υπομονή να έχεις να δουλευει η τράτα σου μέχρι την στιγμή που θα ειδωθούμε να δείς απο κοντά άν πάνε τα GS ή όχι

  12. #27
    rolling fredo king Το avatar του/της DUKASII
    Εγγραφή
    11/07/2002
    Μηνύματα
    3.547

    Re: Re: Re: Re: Re: Re: Διαφορες.

    Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
    Δές σε ένα μοτοπεριοδικό να δείς πόσα κιλά είναι το GS άδειο, όσο για τα νέα SS δεν νομίζω κενό να ξεπερνάει κανένα τα 180kg

    To GS1200 το έχουν κάνει 30kg ελαφρύτερο απο το 1150, πιο στριφτερό και λίγο πιο δυνατό.

    Τώρα για αυτά που γράφω στα περιοδικά τα έχω δεί δεν έχω ζυγαριά σπίτι να τα μετράω
    ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΟΤΙ δεν ξέρεις τι μηχανακι πας να παρεις..και με 16 χηνες κιολας.

    ναι οι κατοχοι του 1150 δε μπορουσαν να βελτιώσουν το χρονο τους στις πιστες και το καναν το 1200 πιο στριφτερο..:rotflmao: τι αλλο θα δω σε τουτο δω το φορουμ λεμε..

    επίσης εσυ παρε ενα μηχανάκι..κενο οπως το λες..και οδηγήσέ το χωρις βενζίνη ..λάδια στο μοτερ..υγρα φρενων...υγρα ψυγείων κτλ..

    γιατι ετσι ειναι τα κενα κιλα οπως θες να λες..και παλι αμφιβάλω.

    για βοηθεια βαλε καμια πεταλιερα.


    λοιπόν καλή αγορά σου ευχομαι και εδώ είμαι εγω μολις το πάρεις να παμε μια βόλτα να με δείξεις ποσο γρήγορα ειναι αυτα τα gs.
    σε επαρχιακους που λες κιολας...:rotflmao: :rotflmao:

  13. #28
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της 950dim
    Εγγραφή
    20/06/2006
    Μηνύματα
    536

    Re: Re: Re: Re: Re: Re: Διαφορες.

    Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
    Εσένα σε είπα υπομονή να έχεις να δουλευει η τράτα σου μέχρι την στιγμή που θα ειδωθούμε να δείς απο κοντά άν πάνε τα GS ή όχι
    To νου φιλε,εκτειθεσαι!!!!
    Εσυ ανεφερες την εκφραση:Τα ΚΤΜ στην ασφαλτο δεν πανε...οχι εγω!
    Η γνωμη μου(αν τη θελεις) ειναι διαφορετικη,κινουμαι καθε μερα στην Εθνικη,κι οταν τυχει να δω κανα GS,θα ειναι στη μεσαια(να μας βλεπουν),ακρανωτος(μη φυγει το ζελε),και τελος παντων δε γραφω αλλα γιατι θα μου τη ¨πεσουν¨οι φιλοι των BMW...
    Κριμα γιατι το μηχανακι(το ξαναλεω)εχει δυνατοτητες αλλα δυστυχως εχει γινει status symbol...
    Σε περιμενω,μολις παρεις το ¨φορτηγο¨...αφου δε βαζεις μυαλο!
    ...cause the place seems still alive...

  14. #29
    Λαβωμένο μέλος Το avatar του/της Tigas
    Εγγραφή
    15/12/2004
    Μηνύματα
    4.814
    Σας περιμένω με τρέλα με τα ΚΤΜακια σας

  15. #30
    rolling fredo king Το avatar του/της DUKASII
    Εγγραφή
    11/07/2002
    Μηνύματα
    3.547
    Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
    Σας περιμένω με τρέλα με τα ΚΤΜακια σας
    το πήρες λοιπόν?αντε καλοριζικο και καλοταξιδο και καλες βολτες.

    αυτα για τα κτμ και τις κοντρες που θες μονο ως χαβαλε το λαμβάνω..

Σελίδα 2 από 6 ΠρώτοΠρώτο 123456 ΤελευταίοΤελευταίο

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF