Σελίδα 2 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 66

Θέμα: ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΑΙΝΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΑ ΛΑΘΗ ΜΑΣ!!!

  1. #16
    Τον Γιωργο (Trooper) εχω την χαρα να τον ξερω απο κοντα και να εχουμε πιει και ενα κρασι μαζι, και ειναι μαγκας (με την σωστη εννοια) και κιμπαρης! Πιστεψτε με ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ το ατομο που θα την εκανε με ελαφρα πηδηματακια σε μια στραβη!

    Μπραβο ρε Γιωργη και απο εμενα που το ειπες το σκηνικο, γιατι ετσι δειχνουμε παιδεια, μαγκια και χαρακτηρα! Ανεβηκες αλλα 2 κλικ στην εκτιμηση μου φιλε!

    Ποτε ξανα τετοια σκηνικα και προσοχη ολοι αδερφια στη ζουγκλα εκει εξω....
    Νίκος
    Open Horizons

  2. #17
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της airamhag
    Εγγραφή
    26/01/2006
    Μηνύματα
    696
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Ταξιδευτής
    Τον Γιωργο (Trooper) εχω την χαρα να τον ξερω απο κοντα και να εχουμε πιει και ενα κρασι μαζι, και ειναι μαγκας (με την σωστη εννοια) και κιμπαρης! Πιστεψτε με ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ το ατομο που θα την εκανε με ελαφρα πηδηματακια σε μια στραβη!

    Μπραβο ρε Γιωργη και απο εμενα που το ειπες το σκηνικο, γιατι ετσι δειχνουμε παιδεια, μαγκια και χαρακτηρα! Ανεβηκες αλλα 2 κλικ στην εκτιμηση μου φιλε!

    Ποτε ξανα τετοια σκηνικα και προσοχη ολοι αδερφια στη ζουγκλα εκει εξω....
    +1000000000




    οσο για τον Γιωργο...ειπαμε Respect._



    παραδειγμα προς μιμηση ο φιλος μας,


    γι αυτο προτεινα να μεινει αυτο το θρεντ κ να γραφουμε οτι στραβο εχουμε κανει..




    α! κ που στε...καλο ειναι να τα γραφουμε ακομα κ αν την καναμε μετα με ελαφρια...δεν ειμαστε εδω για να κρινουμε , αλλα για να γινομαστε καλυτεροι..

    Mη μου γαματε τη καρδια ειμαι παιδι ακομα..

  3. #18
    Να γράφει το κοντερ...... Το avatar του/της Maira
    Εγγραφή
    22/09/2005
    Μηνύματα
    1.479

    Re: ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΑΙΝΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΑ ΛΑΘΗ ΜΑΣ!!!

    :a19:

    Τι άλλο να πω!
    ....Έχω επιλεκτική ακοή. Συγνώμη δεν επιλέχτηκες.......

  4. #19
    γιατι........ Το avatar του/της bartlal
    Εγγραφή
    24/06/2004
    Μηνύματα
    3.051
    Αρχικά δημιουργήθηκε από kalesin
    ...Μπραβο ρε trooper, οχι τοσο για το οτι εκανες αυτο που επρεπε να κανεις με τη μηχανη του παιδιου, αλλα πιο πολυ γιατι ειχες τα .. αυγα να μην κανεις τον μαλακα
    ειχε περασει πιο πριν και του ειχα δωσει 2 καρτελλες αυγα απο το χουριου... αλλα λυσε μου την απορια βρε συ: που το ηξερες και το εγραψες?






    :a29: just ME, MYself & Bart . + _ :a29:
    :-Q
    H κλίκα μου!!!

  5. #20
    Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
    ειχε περασει πιο πριν και του ειχα δωσει 2 καρτελλες αυγα απο το χουριου... αλλα λυσε μου την απορια βρε συ: που το ηξερες και το εγραψες?
    Ε πως ;

    Κάθε άντρας έχει αυγά κρυμμένα σε ασφαλές μέρος, άλλοι πρωτευουσιάνικα κι άλλοι χωριουδίστικα, αυγά να'ναι κι ότι να'ναι :rotflmao:

    Εύγε ρε Τρουπερ, μικροπταισματάκι ήταν που κάθε άνθρωπος μπορεί να το κάνει, ξηγήθηκες όπως έπρεπε και μακάρι να γίνεις το παράδειγμα σ'αυτούς που δεν φύλαξαν καλά τ'αυγά τους και τα'καναν ομελέτα.

    :a19:

  6. #21
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της airamhag
    Εγγραφή
    26/01/2006
    Μηνύματα
    696
    Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
    ειχε περασει πιο πριν και του ειχα δωσει 2 καρτελλες αυγα απο το χουριου... αλλα λυσε μου την απορια βρε συ: που το ηξερες και το εγραψες?







    :a015: :a015:
    Mη μου γαματε τη καρδια ειμαι παιδι ακομα..

  7. #22
    γιατι........ Το avatar του/της bartlal
    Εγγραφή
    24/06/2004
    Μηνύματα
    3.051
    Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
    Ε πως ;

    Κάθε άντρας έχει αυγά κρυμμένα σε ασφαλές μέρος, άλλοι πρωτευουσιάνικα κι άλλοι χωριουδίστικα, αυγά να'ναι κι ότι να'ναι :rotflmao:


    ρε π@παρα στραβαδι, εγω αναφερομαι στις 2 ΚΑΡΤΕΛΛΕΣ ΑΥΓΑ που του ειχα δωσει μιας και ηταν με το τουτου και μπορουσε να τα φορτωσει!!! :a24:
    :a29: just ME, MYself & Bart . + _ :a29:
    :-Q
    H κλίκα μου!!!

  8. #23
    Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
    ρε π@παρα στραβαδι, εγω αναφερομαι στις 2 ΚΑΡΤΕΛΛΕΣ ΑΥΓΑ που του ειχα δωσει μιας και ηταν με το τουτου και μπορουσε να τα φορτωσει!!! :a24:
    Ε όχι και στραβάδι !

    Λίγο πιο πονηρίδης απ'όσο χρειάζεται ίσως



  9. #24
    γιατι........ Το avatar του/της bartlal
    Εγγραφή
    24/06/2004
    Μηνύματα
    3.051
    Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
    Ε όχι και στραβάδι !

    Λίγο πιο πονηρίδης απ'όσο χρειάζεται ίσως


    πονηρίδη, αει παενε τραβα στο ανεκδοτο σου που μπαζει και ασε τις πονηριες για τους πονηρους...
    :a29: just ME, MYself & Bart . + _ :a29:
    :-Q
    H κλίκα μου!!!

  10. #25
    Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
    πονηρίδη, αει παενε τραβα στο ανεκδοτο σου που μπαζει και ασε τις πονηριες για τους πονηρους...
    Έφαγα το ρισαϊκλάκι μου και στάνιαρα :rotflmao:

    Έμαθα και απ'το λάθος μου άρα είμαι in topic κι εδώ.


  11. #26
    sosTa? ..... paliaaaa :-)
    Εγγραφή
    03/05/2006
    Μηνύματα
    2.386

    Re: ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΑΙΝΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΑ ΛΑΘΗ ΜΑΣ!!!

    Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
    απλα το εβαλα γιατι θεωρω οτι οπως λεμε για τις μαλακιες των αλλων πρεπει να μιλαμε και για τις δικες μας !!!
    άντε βρε κάγγουρα, ινδιάνε, αλχιμιστή, μαλακίδη που ήρθες κιόλας να μας γράψεις τη μαλακία σου εδώ μέσα....

    θες να σου πούμε και μπράβο? Ε, μπράβο μαλάκα που γάμησες τη μηχανή του παιδιού και μετά με την ΑΝυποκριτική της Ντενίση τον έκανες να αισθανθεί και άσχημα που του γάμησες τη μηχανή του...

    δηλαδή τί ήθελες να σου στήσει και κώλο επειδή του χτύπησες στο φιλότιμο.... α, να χαθείς γελοίε κουτάκια... μόνο στο δέλεαρ ξέρεις να έρχεσαι με τη μηχανή, όλες τις άλλες μέρες καβαλάς το 4τροχο χρέπι σου και κάνεις κόντρες με yugo και Deux Cheveaux ....

    έχουμε φτάσει δηλαδή να θέλεις να σου λέμε καλά έκανες που έκανες το αυτονόητο?

    και στη τελική ρε φίλε μη γράφεις κάθε φορά που κάνεις μαλακία εδώ μέσα... δεν υπάρχει αρκετός χώρος στον server... έχουμε κι άλλους μαλάκες εδώ μέσα ...δεν είσαι ο μόνος...


    αλήτη, τσαντάκια κουτάκια .... δε ντρέπεσαι ρε?

    με σύγχυσες μεσημεριάτικα καραγκιοζάκο και μου 'φυγε και ο πόντος από το ελαστικό μου το καλσόν το καλό...





    Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
    πεφτει κατω και τρελαίνομαι με τη μαλακια που εκανα!!!!
    Α! και κάτι άλλο... αφού κάνεις τη μαλακία... μετά από λίγο λογικό είναι να "πέφτει" ...

    μη τρελαίνεσαι... φυσιολογικό είναι....




























    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

  12. #27
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Nostra
    άντε βρε κάγγουρα, ινδιάνε, αλχιμιστή, μαλακίδη που ήρθες κιόλας να μας γράψεις τη μαλακία σου εδώ μέσα....
    Καλά κάνουν και σας λένε τσαντάκηδες εσάς τους αλήτες με τα μηχανάκια

    Να μου χαθείς παλιοσουζάκια και κοντράκια..

    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

  13. #28
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της LIBYKOS
    Εγγραφή
    13/04/2005
    Μηνύματα
    231
    Του τη μαμήσατε τη συζήτηση του ανθρώπου

    LIBYKOS

  14. #29
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.592

    Re: Re: ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΑΙΝΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΑ ΛΑΘΗ ΜΑΣ!!!

    Αρχικά δημιουργήθηκε από Nostra
    άντε βρε κάγγουρα, ινδιάνε, αλχιμιστή, μαλακίδη που ήρθες κιόλας να μας γράψεις τη μαλακία σου εδώ μέσα....

    θες να σου πούμε και μπράβο? Ε, μπράβο μαλάκα που γάμησες τη μηχανή του παιδιού και μετά με την ΑΝυποκριτική της Ντενίση τον έκανες να αισθανθεί και άσχημα που του γάμησες τη μηχανή του...

    δηλαδή τί ήθελες να σου στήσει και κώλο επειδή του χτύπησες στο φιλότιμο.... α, να χαθείς γελοίε κουτάκια... μόνο στο δέλεαρ ξέρεις να έρχεσαι με τη μηχανή, όλες τις άλλες μέρες καβαλάς το 4τροχο χρέπι σου και κάνεις κόντρες με yugo και Deux Cheveaux ....

    έχουμε φτάσει δηλαδή να θέλεις να σου λέμε καλά έκανες που έκανες το αυτονόητο?

    και στη τελική ρε φίλε μη γράφεις κάθε φορά που κάνεις μαλακία εδώ μέσα... δεν υπάρχει αρκετός χώρος στον server... έχουμε κι άλλους μαλάκες εδώ μέσα ...δεν είσαι ο μόνος...


    αλήτη, τσαντάκια κουτάκια .... δε ντρέπεσαι ρε?

    με σύγχυσες μεσημεριάτικα καραγκιοζάκο και μου 'φυγε και ο πόντος από το ελαστικό μου το καλσόν το καλό...







    Α! και κάτι άλλο... αφού κάνεις τη μαλακία... μετά από λίγο λογικό είναι να "πέφτει" ...

    μη τρελαίνεσαι... φυσιολογικό είναι....



























    να σου πω ρε κοπελια...

    μηπως να ιδρυσουμε κομα???εχουμε αρχισει να γινομαστε σαν τον αλλο,τον καραφλο με τη φοτογραφικη μηχανη στο paintball.και ξερεις τι με προβληματιζει???οτι μας αρεσει κιολας!!!
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  15. #30
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της airamhag
    Εγγραφή
    26/01/2006
    Μηνύματα
    696
    μ αρεσει που προτεινα να μεινει να γραφουμε παρομοια γεγονοτα...

    :o


    Mη μου γαματε τη καρδια ειμαι παιδι ακομα..

Σελίδα 2 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Να μαθαινεις απο τα λαθη σου !!
    από yannis24 στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 15
    Τελευταίο μήνυμα: 26/06/2010, 12:28
  2. ποιο να πάρω από τα 3?
    από giorgosxristou στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 07/03/2008, 09:34
  3. ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΑΙΝΟΥΜΕ...
    από tilo_wolff στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 16/07/2007, 19:26
  4. Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 10/09/2006, 10:00
  5. Για Να Αναψουν Λιγο Τα Αιματα.....
    από kalgeorge στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 26
    Τελευταίο μήνυμα: 16/01/2004, 15:37

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF