Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 22 από 22

Θέμα: Αγορά Κράνους κόστους περίπου 150 euros

  1. #16

  2. #17

    εγώ πήγα σήμερα και αγόρασα ένα Airoh (μετά από έρευνα που έκανα στο Internet) με 135?.., όμως -κι επειδή αυτό που χρησιμοποιώ ακόμα είναι Airoh- μου φαίνεται λιγάκι περίεργο.. και μιας και δεν έχω που να πληροφορηθώ ΑΜΕΣΑ σχετικά με αυτό είπα να αναρτήσω εδώ μέσα την απορία μου μπας και γίνει κάτι..
    Λοιπόν, το ζητούμενο είναι το εξής: το προηγούμενο που είχα/έχω είναι σε χρώμα μεταλλικό μαύρο, αυτό που πήρα είναι σε απλή βαφή μαύρο. Τώρα στο καινούριο φαίνεται η ένωση των κομματιών στο πίσω μέρος του κράνους.. και αναρρωτιέμαι "είναι φυσιολογικό αυτό ή πατάτα έκανα;;"


    εεεεεε;;;;;

  3. #18
    skid in broadside Το avatar του/της chr1s_86
    Εγγραφή
    14/10/2002
    Μηνύματα
    3.162
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Doureios

    στο καινούριο φαίνεται η ένωση των κομματιών στο πίσω μέρος του κράνους..


    Τι ακριβώς εννοείς με αυτό ; ;

    Βάλε μια φωτο να δούμε...
    Give me fuel, Give me fire

  4. #19
    btw επειδή έγινε edit το title και προστέθηκε το υπολογιζόμενο budget. Να τονίσω πως το 150 είναι τυπικό και μπορεί να γίνει ~200 ευρώ, απλώς έβαλα τον χαμηλότερο αριθμό διότι πάντα έχουμε την συνήθεια να "δίνουμε το κάτι παραπάνω"

    http://lidsdirect.co.uk/epages/esho...bon_Helmet-0005
    Έχεις αγοράσει από το συγκεκριμένο site?
    Εντυπώσεις?

    Για κράνος, τείνω προς HJC μέχρι στιγμής. Θέλω να βρω περισσότερα ποιοτικά μοντέλα και να τα δω από κοντά.

  5. #20
    Αρχικά δημιουργήθηκε από EgoEimai
    btw επειδή έγινε edit το title και προστέθηκε το υπολογιζόμενο budget. Να τονίσω πως το 150 είναι τυπικό και μπορεί να γίνει ~200 ευρώ, απλώς έβαλα τον χαμηλότερο αριθμό διότι πάντα έχουμε την συνήθεια να "δίνουμε το κάτι παραπάνω"



    Έχεις αγοράσει από το συγκεκριμένο site?
    Εντυπώσεις?

    Για κράνος, τείνω προς HJC μέχρι στιγμής. Θέλω να βρω περισσότερα ποιοτικά μοντέλα και να τα δω από κοντά.
    χθες εκανα την παραγγελια για το συγκεκριμενο το οποιο ειναι σε απιστευτη τιμη σε σχεση και με την ελλαδα(εννοειται) αλλα και τα υπολοιπα site που ξερω.προσωπικα δεν εχω ξαναψωνισει , αλλα πολλα παιδια απο δω μεσα το προτεινουν ανεπιφυλαχτα.ειδωμεν...

  6. #21
    Δυστυχώς, φωτογραφία όσο κι αν προσπάθησα να βγάλω δεν φαίνεται καθαρά, καθρεφτίζει..
    τέλος πάντων, ελπίζω να έχω και πάλι την εγγύηση της ποιότητας Airoh χωρίς προβλήματα, Εξ' άλλου κάτι πρέπει να λέει και το ότι το αγόρασα από την εισαγωγική.; Έτσι δεν είναι;
    Ευχαριστώ πάντως για την ανταπόκριση.

  7. #22
    Προκατειλημμέλος Το avatar του/της SVX
    Εγγραφή
    25/07/2008
    Μηνύματα
    4.098
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Doureios
    Δυστυχώς, φωτογραφία όσο κι αν προσπάθησα να βγάλω δεν φαίνεται καθαρά, καθρεφτίζει..
    τέλος πάντων, ελπίζω να έχω και πάλι την εγγύηση της ποιότητας Airoh χωρίς προβλήματα, Εξ' άλλου κάτι πρέπει να λέει και το ότι το αγόρασα από την εισαγωγική.; Έτσι δεν είναι;
    Ευχαριστώ πάντως για την ανταπόκριση.
    επρεπε να ψαχτεις, να ρωτησεις πρωτα.... τα Airoh , αν και Budget κρανη ΔΕΝ ειναι Value for Money ( ΔΕΝ τα βγαζουν τα λεφτα τους...)
    Accipere quam facere praestat injuriam

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12

Παρόμοια θέματα

  1. Για αγορά κράνους?
    από kxIII στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο μήνυμα: 25/01/2006, 10:25
  2. Αγορά κράνους και μπουφάν
    από MikeG στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 15
    Τελευταίο μήνυμα: 30/05/2005, 22:46
  3. αγορα κρανους??
    από wolfman13 στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 15/04/2005, 16:18
  4. Αγορα κρανους.
    από anco στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 32
    Τελευταίο μήνυμα: 28/01/2005, 09:19
  5. Αγορά κράνους μέχρι 150Ε
    από fractalbit στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 25/04/2004, 22:47

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF